Hoşgeldiniz!

Baret Videoları İzle

Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Forslu Bareti  00:53
Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Forslu Bareti 3.204 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 01:42
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 128 izlenme - 5 ay önce İnşaatlar çalıişan işçilerin genelde eğlenmeye vakitleri olmuyo,ama eğlenmelerini iş alanında yapmaya çalışıyolar!Görüntüde boş vakitlerinde eğlenen inşaat işçilerini izlicez
Madenciye Çocuklarından Babalar Günü Hediyesi 01:04
Madenciye Çocuklarından Babalar Günü Hediyesi 930 izlenme - 2 yıl önce Madenciye çocuklarından babalar günü hediyesi Zonguldak’ta 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki Kardelen, hediye olarak aldıkları çizme ve bareti yerin metrelerce altından gelen babalarına maden ocağının girişinde verdiler.
Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri İle İmtihanı 00:50
Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri İle İmtihanı 76 izlenme - 5 ay önce Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri ile İmtihanı İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var! Kamera yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
İşçilerin Baret İle İmtihanı 00:50
İşçilerin Baret İle İmtihanı 67 izlenme - 5 ay önce İşçilerin baretle imtihanı İnşaatın esas demirbaşları olan işçilerin, eğlenceli anları kameraya kaydedildi.. Ağır iş temposundan kısa da olsa nefes almaya fırsat bulan işçiler, kafalarında baretlerle eğlendi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Baretleri ile İnşaat İşçilerinin İmtihanı 00:50
Baretleri ile İnşaat İşçilerinin İmtihanı 62 izlenme - 5 ay önce Aşırı canları sıkılan inşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 2 00:39
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 2 511 izlenme - 2 yıl önce Korkusuz olmak mı denmeli yoksa paranın lazımlığı mı? İnsanın böyle bir iş yapması için 1- korkusuz olması 2- arkasında sevdiği, düşündüğü biri olmaması lazım
Madenci 04:25
Madenci 1.599 izlenme - 8 yıl önce zonguldağın mega starı ergin eerdem'in söz ve müziği kendisine ait olan madencİ adlı eseri
Baretin Önemi 00:28
Baretin Önemi 215 izlenme - 3 yıl önce Kaskın önemine dair denk gelmiş 3. videodur efendim, bazen gerçekten de iş güvenliği önemli diyoruz efendim. Zaten videoyu izleyince her şey gayet net.
Bareti Top Gibi Sektiren Eleman 00:40
Bareti Top Gibi Sektiren Eleman 80 izlenme - 2 yıl önce İş güvenliği malzemesi olan baret'i futbol tutkusuna yenik düşüğ sektirmeye başlayan arkadaş izleyenlerden tam puan almayı başardı.
Kürek İle Kafaya Baret Takmak 00:08
Kürek İle Kafaya Baret Takmak 75 izlenme - 2 yıl önce Abilerimizin canı sıkılmış demişler küreğin ucuna baretleri koyalım , bi basalım baretler havada kafamıza girsin çek muallak abi demişler 3 - 2 - 1 kayıt.
Baret'in Önemi 01:17
Baret'in Önemi 85 izlenme - 2 yıl önce Nerde olduğunu bilmediğim bu olayda yaşananlar, yani bu görüntü kesinlikle bilgilendirmede ya da kamu spotu reklamlarında kullanılmalıdır. kessinlikle. öldü mü onu da bilmiyoz da neyse haberin devamında kurtuldu diyo işte yalan gerçek bilmem.
Baretin Önemi 2 00:28
Baretin Önemi 2 111 izlenme - 2 yıl önce Sırbistan Enerji Bakanı Aleksandr Antic, elektrik çalışmalarını yerinde tespit etmek için gittiği Maydanpek'de çalışma alanında basın mensuplarının sorularını cevaplarken kafasına büyük bir buz sarkıtı düştü. Bakanı bareti kurtardı.
Üniversite Öğrencileri, Mezuniyet Töreninde Kep Yerine Baret Taktı 04:48
Üniversite Öğrencileri, Mezuniyet Töreninde Kep Yerine Baret Taktı 77 izlenme - 3 yıl önce Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, bu yıl ilginç bir mezuniyet törenine imza attı. Üniversite öğrencileri, mezuniyet töreninde kep yerine baret taktı.
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 01:51
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 6 izlenme - 5 ay önce İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var :) İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var :) İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var :) İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var :)
Madenci Resmini Çizen Öğrenci 01:33
Madenci Resmini Çizen Öğrenci 61 izlenme - 2 yıl önce Madencinin baretinden yansıyan ışık ve ailesini resmeden lise öğrencisinin madencilikle ve babasıyla ilgili anlamlı cümleleri.
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 02:58
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 58 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı zamanlar vardır boğazımız düğümlenir cümle kurmak istesekte kuramayız. Bu videoyu izlerken gerçekten insan cümle kuramıyor. Galatasaraylı oyuncular maç öncesi ısınmaya bu şekilde çıktılar.Dün ve bugün en iyi şekilde onların yanında olduğumuzu gösteren ve gösterecek tüm spor camiasını tebrik ediyorum helal olsun.Bizi ayırmak isteyenlere, bu faciayı küçümseyerek sıradanlaştırmaya çalışan herkese inat daha yüksek sesle birlik olduğumuzu göstermemiz gerek.Umarım asla unutmaz ve unutturmayız!