Hoşgeldiniz!

barınak

Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 03:28
Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 11.836 izlenme - 8 ay önce Barınaktaki köpek sahipleniliyor. Dışarı çıktığı anda yaşadığı sevinç gerçekten duygulandırıyor.
Sokaktaki Dostlar 01:24
Sokaktaki Dostlar 30.253 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de her yıl binlerce hayvan sokağa bırakılıyor... Bolluca gibi hayvan barınakları en önemli sığınma alanlarından biri oluyor.
Buz Tutan Eşeklere Barınak 01:28
Buz Tutan Eşeklere Barınak 20.589 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Soğuk Havadan Dolayı Üzerleri Buz Tutan Eşekler Kurtarıldı. Eşekler Donmak Üzereyken Kurtarılarak Hayvan Barınağına Alındı. D...
Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 04:52
Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 8.101 izlenme - 12 ay önce Efendim şimdi günümüzde etrafı kasıp kavuran survivor adlı yarışmanın ilk ödül oyunu, türk ve yunan yarışmacıların olduğu bu ilk ödül oyununda yarışmacılar barınak için yarışıyor,izliyoruz.
kangal çiftliği 07:25
kangal çiftliği 21.055 izlenme - 7 yıl önce kangal turkk köpeklerin uyku vaktine denk geldi
VAHŞİ YAŞAM 00:30
VAHŞİ YAŞAM 1.482 izlenme - 1 yıl önce hayvanları koruyalım onlara destek olalım dertlerini anlayalım
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 01:28
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 1.874 izlenme - 3 yıl önce Sizlerde Soğuk Kış Günlerinde Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapabilirsiniz.
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 00:33
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 1.158 izlenme - 2 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 05:18
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 5.514 izlenme - 8 yıl önce minik pati'nin bu yıl ikincisini düzenlediği "sokaklar hayvanlarla güzel" fotoğraf yarışmasının sonuçları.
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 00:42
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 721 izlenme - 2 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 01:33
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 366 izlenme - 12 ay önce Galatasaray Spor Kulübü, barınak hayvanlarının beslenmesi için Sarıyer Belediyesi ile işbirliği yaptı.
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 01:52
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 549 izlenme - 3 yıl önce Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor
köpekler için sıcak barınak 04:15
köpekler için sıcak barınak 1.577 izlenme - 6 yıl önce köpekler için sıcak barınak
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 00:45
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 689 izlenme - 2 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 01:31
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 290 izlenme - 1 yıl önce Barınak Gönüllüleri Derneği' nin hazırladığı, fazlaca mana yüklü reklam filmini izleyeceğiz.
Havuzda Köpek Partisi 02:28
Havuzda Köpek Partisi 487 izlenme - 2 yıl önce Şanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdh
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 01:52
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 157 izlenme - 12 ay önce Doğadaki dostlarımızı ziyarete giden bu güzel kadınla gitmek isteyen köpek sonunda galip geliyor ve yuvaya kavuşuyor. İmkanınız varsa sizlerde cins köpek sevdanızı ve petshop eziyetine destek olmayı bırakıp doğada yaşamak zorunda kalan canlılara yardım edin. Sokakta açlık çekmiş hayvanlar çok daha duygusal ve sadıklardır.
shelter fragman & kadir 01:48
shelter fragman & kadir 570 izlenme - 6 yıl önce shelter fragman
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 03:13
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 403 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan 3 haftalık beyaz aslan yavrusu Navaro'nun en yakın arkadaşları bulunduğu barınaktaki köpekler oldu.
4 Yıl Aradan Sonra Farklı Ailelere Sahiplendirilen Yavru Köpekler Buluştu 04:14
4 Yıl Aradan Sonra Farklı Ailelere Sahiplendirilen Yavru Köpekler Buluştu 56 izlenme - 5 ay önce Samo isimli yavru 4 yıl önce New York'taki Animal Haven barınağından sahiplenildi. Henüz 8 haftalıkken sahiplenilen Samo o zamandan beri diğer kardeşlerini görmemişti. Geçtiğimiz günlerde Oreo, Hunter ve PJ isimli 3 kardeşiyle tam 4 yıl sonra bir araya gelen Samo'nun keyfine diyecek yoktu! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 03:21
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 133 izlenme - 11 ay önce Trabzon hayvan barınaklarında çalışan ağabeyimizin kameraları görüp içini dökmesi olayı yavaştan yavaştan doruklara ulaşıyor,''Ruslarin karilariyla,Ruslarin köpekleri'' arasındaki bağlantıyı deşifre ediyor adeta. Ağabeyimiz haklı olduğu bu isyanda herşeyi anlatıyor o yüzden bizede açıklama eklemeye fazla bir şey kalmıyor efenim,izleyiniz. Son olaraktan belirtmesem içimde kalırdı, finoymuş, tüyliyimiş, yok gukulli, yok örülmüş saçini örmüş başini örmüş, almayın öyle köpek uleuyn..!
bys hayvan barınak yazılımı programı 17:52
bys hayvan barınak yazılımı programı 556 izlenme - 6 yıl önce hayvan barınakları otomasyon yazılımı programı nedir nasıl kullanılır
Yeniden Hayata Dönüş 04:23
Yeniden Hayata Dönüş 156 izlenme - 2 yıl önce 1 Yaşındaki Köpeğin Sahibi Öldükten Sonra Sokağa Atılıp Terk Ediliyor. Ölmek Üzereyken Bir Hayvan Vakfı Tarafından Bulunup Hayata Döndürülüyor.
6 His Ft Egemen samira melodim yoksun.2012 (nex rocords) 04:32
6 His Ft Egemen samira melodim yoksun.2012 (nex rocords) 385 izlenme - 4 yıl önce 6 His Ft Egemen samira melodim yoksun.2012 (nex rocords)
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 01:28
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 186 izlenme - 1 yıl önce Malum kışa girdik sokakta yaşayan kediler kopekler ıcın sizde birşey yapmak isterseniz maliyeti 15 milyonu geçmeyen bu evlerden yapabılır. Onları bu soğuk kış günlerınde bir nebze koruyabılırsınız.
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 03:57
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 340 izlenme - 4 yıl önce
barınak 01:59
barınak 130 izlenme - 5 yıl önce milas bel barınagı
Hayvan Barınaklarında En Çok Bekçi Köpekleri Rağbet Görüyor - Sakarya 04:48
Hayvan Barınaklarında En Çok Bekçi Köpekleri Rağbet Görüyor - Sakarya 176 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Barınaklarında En Çok Bekçi Köpekleri Rağbet Görüyor - Sakarya
filyos 03:23
filyos 743 izlenme - 7 yıl önce filyos
Zürafayla Kahvaltı Yapmak İster Misiniz ? 00:31
Zürafayla Kahvaltı Yapmak İster Misiniz ? 78 izlenme - 2 yıl önce Kenya’nın başkenti Nairobi’de zürafaların barındığı bir parkta açılan restoranın müşterileri, kahvaltılarını zürafalarla birlikte yapıyor.