Hoşgeldiniz!

barınak

Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 04:52
Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 32.678 izlenme - 3 yıl önce Efendim şimdi günümüzde etrafı kasıp kavuran survivor adlı yarışmanın ilk ödül oyunu, türk ve yunan yarışmacıların olduğu bu ilk ödül oyununda yarışmacılar barınak için yarışıyor,izliyoruz.
Köpeklere Doğal Yuva Yaptık - Doğa Ajanı 17:54
Köpeklere Doğal Yuva Yaptık - Doğa Ajanı 2.534 izlenme - 3 ay önce Abimizi youtube'da gezerken keşfettim. Çok engin doğa bilgisine sahip, ineklerin tikini aldığı bi video denk geldi onu izlerken çiftçilik ve çiftlik hakkında 5 dakikada gırla bilgi veriyor. Bu izlemesi keyifli videoyuda aramızda benim gibi ilgisi olan veya stres atıp rahatlamak isteyen arkadaşlar vardır diye yüklemek istedim. Açıklama için kusura bakmayın sabahın 6'sı daha uyuyamadım.
Sokaktaki Dostlar 01:24
Sokaktaki Dostlar 30.292 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de her yıl binlerce hayvan sokağa bırakılıyor... Bolluca gibi hayvan barınakları en önemli sığınma alanlarından biri oluyor.
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 06:25
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 11.672 izlenme - 2 yıl önce Antalya - Kemer Karayolu üzerindeki dağlık alandan Balıkçı Barınağı'na iki roket atıldı. Roketlerden ilki balıkçı firmasının dükkanına isabet etti. Bölgeye ambulans ve özel harekat timleri sevk edildi. Polis ekipleri olay yerine ulaştığı sırada küçük çaplı bir patlama sesi de duyuldu. Polis, dağlık alanda roketin atıldığı bölgeye doğru operasyon başlattı. Roket ve patlama nedeniyle yaralı olmadığı öğrenildi.
Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 03:28
Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 13.099 izlenme - 2 yıl önce Barınaktaki köpek sahipleniliyor. Dışarı çıktığı anda yaşadığı sevinç gerçekten duygulandırıyor.
Buz Tutan Eşeklere Barınak 01:28
Buz Tutan Eşeklere Barınak 20.696 izlenme - 5 yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Soğuk Havadan Dolayı Üzerleri Buz Tutan Eşekler Kurtarıldı. Eşekler Donmak Üzereyken Kurtarılarak Hayvan Barınağına Alındı. D...
2 Yıl Sonra Kurtarıcısını Gören Köpeğin Sadakatı 01:20
2 Yıl Sonra Kurtarıcısını Gören Köpeğin Sadakatı 4.299 izlenme - 7 ay önce Kendisini iki yıl önce sokakta kötü bir halde bulup, kısa bir süre bakıp barınağa teslim eden adamı minik bir koklamadan sonra tanıyarak güzel bir tepki veren köpecik. Şimdi bu cümleyi ögelerine ayıralım. Dolaylı tümleci yanlış kullandım galiba.
Köpeklere Doğal Yuva Yaptık - Doğa Ajanı 18:48
Köpeklere Doğal Yuva Yaptık - Doğa Ajanı 1.809 izlenme - 4 ay önce Bu kanal dışında indirip kendi kanalina yuklemek gibi emek hirsizliginda bulunan hiç kimseye hakkimi helal etmiyorum. ArkadaÅŸlar abone olarak ve link paylaÅŸiminda bulunarak kanalıma destek olabilirsiniz. elimden geldiÄŸi kadar yorumlara ve mesajlara cevap vermeye çalışıyorum. yoÄŸunluktan cevapsız bıraktıklarım oluyorsa ÅŸimdiden affola. instagram, twitter : dogaajani1
kangal çiftliği 07:25
kangal çiftliği 21.134 izlenme - 9 yıl önce kangal turkk köpeklerin uyku vaktine denk geldi
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 01:28
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 1.913 izlenme - 5 yıl önce Sizlerde Soğuk Kış Günlerinde Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapabilirsiniz.
VAHŞİ YAŞAM 00:30
VAHŞİ YAŞAM 1.863 izlenme - 3 yıl önce hayvanları koruyalım onlara destek olalım dertlerini anlayalım
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 05:18
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 5.522 izlenme - 10 yıl önce minik pati'nin bu yıl ikincisini düzenlediği "sokaklar hayvanlarla güzel" fotoğraf yarışmasının sonuçları.
Kedilere Özel Barınak Yapan Belediye 01:37
Kedilere Özel Barınak Yapan Belediye 119 izlenme - 5 ay önce şanlıurfa'nın şirin ilçesi Ceylanpınar'da örnek davranış sergileyip, kış şartlarında daha rahat yaşamaları için kedilere özel barınaklar yapıp, şehrin farklı noktalarına yerleştirmişler.
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 00:33
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 1.197 izlenme - 4 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
köpekler için sıcak barınak 04:15
köpekler için sıcak barınak 1.589 izlenme - 8 yıl önce köpekler için sıcak barınak
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 00:42
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 793 izlenme - 4 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 00:45
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 849 izlenme - 4 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 01:52
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 554 izlenme - 4 yıl önce Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 01:52
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 443 izlenme - 3 yıl önce Doğadaki dostlarımızı ziyarete giden bu güzel kadınla gitmek isteyen köpek sonunda galip geliyor ve yuvaya kavuşuyor. İmkanınız varsa sizlerde cins köpek sevdanızı ve petshop eziyetine destek olmayı bırakıp doğada yaşamak zorunda kalan canlılara yardım edin. Sokakta açlık çekmiş hayvanlar çok daha duygusal ve sadıklardır.
Havuzda Köpek Partisi 02:28
Havuzda Köpek Partisi 572 izlenme - 4 yıl önce Şanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdh
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 01:33
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 366 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü, barınak hayvanlarının beslenmesi için Sarıyer Belediyesi ile işbirliği yaptı.
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 01:31
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 339 izlenme - 3 yıl önce Barınak Gönüllüleri Derneği' nin hazırladığı, fazlaca mana yüklü reklam filmini izleyeceğiz.
Barınaktaki Hayvanlara Konser Veren Adam 02:29
Barınaktaki Hayvanlara Konser Veren Adam 43 izlenme - 3 ay önce ABD'de bulunan bir barınakta çalışan adam barınakta bulunan köpeklere kısa bir konser vermiş. Gitar çalındığı sırada sakinleşen hayvanlar ortaya muhteşem görüntüler çıkarırken uygulamanın da devam edeceği bilgisi verilmiş.
shelter fragman & kadir 01:48
shelter fragman & kadir 570 izlenme - 8 yıl önce shelter fragman
bys hayvan barınak yazılımı programı 17:52
bys hayvan barınak yazılımı programı 585 izlenme - 8 yıl önce hayvan barınakları otomasyon yazılımı programı nedir nasıl kullanılır
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 03:13
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 437 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'da bulunan 3 haftalık beyaz aslan yavrusu Navaro'nun en yakın arkadaşları bulunduğu barınaktaki köpekler oldu.
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 01:28
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 351 izlenme - 3 yıl önce Malum kışa girdik sokakta yaşayan kediler kopekler ıcın sizde birşey yapmak isterseniz maliyeti 15 milyonu geçmeyen bu evlerden yapabılır. Onları bu soğuk kış günlerınde bir nebze koruyabılırsınız.
6 His Ft Egemen Samira Melodim Yoksun.2012 (Nex Rocords) 04:32
6 His Ft Egemen Samira Melodim Yoksun.2012 (Nex Rocords) 388 izlenme - 6 yıl önce 6 His Ft Egemen samira melodim yoksun.2012 (nex rocords)
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 03:21
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 197 izlenme - 3 yıl önce Trabzon hayvan barınaklarında çalışan ağabeyimizin kameraları görüp içini dökmesi olayı yavaştan yavaştan doruklara ulaşıyor,''Ruslarin karilariyla,Ruslarin köpekleri'' arasındaki bağlantıyı deşifre ediyor adeta. Ağabeyimiz haklı olduğu bu isyanda herşeyi anlatıyor o yüzden bizede açıklama eklemeye fazla bir şey kalmıyor efenim,izleyiniz. Son olaraktan belirtmesem içimde kalırdı, finoymuş, tüyliyimiş, yok gukulli, yok örülmüş saçini örmüş başini örmüş, almayın öyle köpek uleuyn..!
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 03:57
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 349 izlenme - 6 yıl önce