Hoşgeldiniz!

Barınak Videoları İzle

Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 06:25
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 11.558 izlenme - 6 ay önce Antalya - Kemer Karayolu üzerindeki dağlık alandan Balıkçı Barınağı'na iki roket atıldı. Roketlerden ilki balıkçı firmasının dükkanına isabet etti. Bölgeye ambulans ve özel harekat timleri sevk edildi. Polis ekipleri olay yerine ulaştığı sırada küçük çaplı bir patlama sesi de duyuldu. Polis, dağlık alanda roketin atıldığı bölgeye doğru operasyon başlattı. Roket ve patlama nedeniyle yaralı olmadığı öğrenildi.
Sokaktaki Dostlar 01:24
Sokaktaki Dostlar 30.263 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de her yıl binlerce hayvan sokağa bırakılıyor... Bolluca gibi hayvan barınakları en önemli sığınma alanlarından biri oluyor.
Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 03:28
Barınaktan Sahiplenilen Köpeğin Yaşadığı Büyük Sevinç 12.419 izlenme - 1 yıl önce Barınaktaki köpek sahipleniliyor. Dışarı çıktığı anda yaşadığı sevinç gerçekten duygulandırıyor.
Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 04:52
Survivor'ın ilk Oyunu (2005) 16.057 izlenme - 2 yıl önce Efendim şimdi günümüzde etrafı kasıp kavuran survivor adlı yarışmanın ilk ödül oyunu, türk ve yunan yarışmacıların olduğu bu ilk ödül oyununda yarışmacılar barınak için yarışıyor,izliyoruz.
Buz Tutan Eşeklere Barınak 01:28
Buz Tutan Eşeklere Barınak 20.619 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Soğuk Havadan Dolayı Üzerleri Buz Tutan Eşekler Kurtarıldı. Eşekler Donmak Üzereyken Kurtarılarak Hayvan Barınağına Alındı. D...
kangal çiftliği 07:25
kangal çiftliği 21.103 izlenme - 8 yıl önce kangal turkk köpeklerin uyku vaktine denk geldi
VAHŞİ YAŞAM 00:30
VAHŞİ YAŞAM 1.660 izlenme - 2 yıl önce hayvanları koruyalım onlara destek olalım dertlerini anlayalım
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 01:28
Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapmak 1.890 izlenme - 3 yıl önce Sizlerde Soğuk Kış Günlerinde Basit Bir Şekilde Hayvan Barınağı Yapabilirsiniz.
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 05:18
2008 sokaklar hayvanlarla güzel - fotoğraf yarışma 5.519 izlenme - 9 yıl önce minik pati'nin bu yıl ikincisini düzenlediği "sokaklar hayvanlarla güzel" fotoğraf yarışmasının sonuçları.
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 00:33
İKİ KERE DÜŞÜN ! - Araba 1.164 izlenme - 3 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 00:42
İKİ KERE DÜŞÜN ! - mutfak 759 izlenme - 3 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
köpekler için sıcak barınak 04:15
köpekler için sıcak barınak 1.584 izlenme - 6 yıl önce köpekler için sıcak barınak
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 01:52
Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor 550 izlenme - 3 yıl önce Çarşı Hayvan Barınaklarına Koşuyor
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 00:45
İKİ KERE DÜŞÜN ! - emlak 712 izlenme - 3 yıl önce Reklamveren: Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği Reklam Ajansı: Kramp Yönetmen: Eli Kasavi Yapım Şirketi: Autonomy Yapımcı: Berent Baytekin / Aslı Akkoç Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler Yardımcı Yönetmen: Şafak Sezgin Yapım Amiri: Burhan Şınlak Cast Şirketi: Acedemy Casting Sanat Yönetmeni: Çağıl Bay Kostüm: Çiğdem Asan Post Prodüksiyon: Sinefekt
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 01:33
Galatasaray'dan Büyük Duyarlılık 366 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü, barınak hayvanlarının beslenmesi için Sarıyer Belediyesi ile işbirliği yaptı.
İnsanların Kalplerini Kazanmak İçin Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 00:13
İnsanların Kalplerini Kazanmak İçin Gülümsemeyi Öğrenen Köpek 48 izlenme - 3 ay önce 2 yaşındaki sevimli köpek Riley evsiz bir kişi tarafından barınağa getirilmiş. Barınağa getirilmesinin ardından ise daha kolay sahiplenilmesi için Riley'e gülümsemesi öğretilmiş. Riley şimdi bu özelliği sayesinde ise karşılaştığı herkese sevgi dolu yaklaşıyor ve ne kadar akıllı olduğunu gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Havuzda Köpek Partisi 02:28
Havuzda Köpek Partisi 514 izlenme - 3 yıl önce Şanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdhŞanslı köpeklerin havuz partisi asgsdhsghshs sdh
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 01:31
Barinak Gönüllüleri Derneği Reklam Filmi 307 izlenme - 2 yıl önce Barınak Gönüllüleri Derneği' nin hazırladığı, fazlaca mana yüklü reklam filmini izleyeceğiz.
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 01:52
Kimsesiz Köpeğin Yuva İsteği 257 izlenme - 2 yıl önce Doğadaki dostlarımızı ziyarete giden bu güzel kadınla gitmek isteyen köpek sonunda galip geliyor ve yuvaya kavuşuyor. İmkanınız varsa sizlerde cins köpek sevdanızı ve petshop eziyetine destek olmayı bırakıp doğada yaşamak zorunda kalan canlılara yardım edin. Sokakta açlık çekmiş hayvanlar çok daha duygusal ve sadıklardır.
shelter fragman & kadir 01:48
shelter fragman & kadir 570 izlenme - 7 yıl önce shelter fragman
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 03:13
Yavru aslan ve köpek arkadaşları 420 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan 3 haftalık beyaz aslan yavrusu Navaro'nun en yakın arkadaşları bulunduğu barınaktaki köpekler oldu.
bys hayvan barınak yazılımı programı 17:52
bys hayvan barınak yazılımı programı 571 izlenme - 7 yıl önce hayvan barınakları otomasyon yazılımı programı nedir nasıl kullanılır
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 03:21
Trabzonlu Hayvanseverin İsyanı ve Atarı 173 izlenme - 2 yıl önce Trabzon hayvan barınaklarında çalışan ağabeyimizin kameraları görüp içini dökmesi olayı yavaştan yavaştan doruklara ulaşıyor,''Ruslarin karilariyla,Ruslarin köpekleri'' arasındaki bağlantıyı deşifre ediyor adeta. Ağabeyimiz haklı olduğu bu isyanda herşeyi anlatıyor o yüzden bizede açıklama eklemeye fazla bir şey kalmıyor efenim,izleyiniz. Son olaraktan belirtmesem içimde kalırdı, finoymuş, tüyliyimiş, yok gukulli, yok örülmüş saçini örmüş başini örmüş, almayın öyle köpek uleuyn..!
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 01:28
Sokak Hayvanları İçin El Yapımı Barınak 261 izlenme - 2 yıl önce Malum kışa girdik sokakta yaşayan kediler kopekler ıcın sizde birşey yapmak isterseniz maliyeti 15 milyonu geçmeyen bu evlerden yapabılır. Onları bu soğuk kış günlerınde bir nebze koruyabılırsınız.
6 His Ft Egemen Samira Melodim Yoksun.2012 (Nex Rocords) 04:32
6 His Ft Egemen Samira Melodim Yoksun.2012 (Nex Rocords) 387 izlenme - 5 yıl önce 6 His Ft Egemen samira melodim yoksun.2012 (nex rocords)
Yeniden Hayata Dönüş 04:23
Yeniden Hayata Dönüş 164 izlenme - 3 yıl önce 1 Yaşındaki Köpeğin Sahibi Öldükten Sonra Sokağa Atılıp Terk Ediliyor. Ölmek Üzereyken Bir Hayvan Vakfı Tarafından Bulunup Hayata Döndürülüyor.
İrem Derici'den Örnek Davranış 01:00
İrem Derici'den Örnek Davranış 16 izlenme - 2 ay önce
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 03:57
fundyy ft egemen samira barınak- kadir mihriban ilk göz ağrımdın 343 izlenme - 5 yıl önce
filyos 03:23
filyos 747 izlenme - 8 yıl önce filyos
barınak 01:59
barınak 131 izlenme - 6 yıl önce milas bel barınagı