Hoşgeldiniz!

barış atay

Eksik / Lack (Fragman) 01:48
Eksik / Lack (Fragman) 48.796 izlenme - 2 yıl önce "Eksik", 1980 darbesi sonrası parçalanan bir ailenin, 30 yıllık ayrılık sürecine ışık tutmaya çalışırken, bir anne (Melek) ve birbirinden ayrı büyümek zorunda kalan iki oğlu (Türker ve Devrim) arasındaki ilişkiyi irdeliyor. Film, üçünün de yıllarca derinlerde sakladıkları özlemle karışık öfkelerine, geçmişte kalmış kırılmanın parçalarını birleştirme çabalarına ve hayatlarında ilk kez yüzleşmelerine tanıklık etmeyi amaçlıyor. Çekimleri geçen temmuz ayında Antakya'da gerçekleştirilen "Eksik", 17 Nisan'dan itibaren Türkiye'de, 23 Nisan'dan itibaren Avrupa'da 9 ülkede vizyona girecek.
Barış Atay Cnn Türk'e Açıklamalar Yapıyor 01:20
Barış Atay Cnn Türk'e Açıklamalar Yapıyor 39.846 izlenme - 3 yıl önce Redhack soruşturması kapsamında gözaltına alınan Barış Atay, savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı ve adliye önünde CNN TÜRK yayınına katıldı.
Barış Atay'ın tutuklanmasına neden olan konuşma 02:37
Barış Atay'ın tutuklanmasına neden olan konuşma 2.229 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Direnişi'ne destek veren sanatçılardan Barış Atay gözaltına alındı. Barış Atay canlı yayında AKP'yi böyle eleştirmişti
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 01:53
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 1.183 izlenme - 3 yıl önce Redhack operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Barış Atay için Sanat Meclisi basın açıklaması yaptı.
Barış Atay Serbest Bırakıldı 01:03
Barış Atay Serbest Bırakıldı 1.164 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da 'Redhack' ve 'Anonymous' soruşturması kapsamında gözaltına alınan 14 kişiden 5'i tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilirken, aralarında oyuncu Barış Atay'ın da bulunduğu 9 kişi serbest bırakıldı.
Barış Atay: Redhack Soruşturması 03:34
Barış Atay: Redhack Soruşturması 1.167 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan Barış Atay, 17 Aralık Operasyonu'nu değerlendirdi. Atay, "Olayları buraya kadar getiren "tek adamcı ve ne istersem onu yaparımcı" bir şey. Ben cemaatin yaptırdığını kişisel olarak düşünebilirim. Ama şunu da söyleyemem "Cemaat iyi yapmış. Ben cemaati de iktidarı da istemiyorum. Tek adamcı bir zihniyeti kabul edemem" dedi.
Barış Atay Mengüllü Doğum Günü Özel 03:56
Barış Atay Mengüllü Doğum Günü Özel 1.785 izlenme - 5 yıl önce
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 08:33
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 1.242 izlenme - 3 yıl önce redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün hayat tv'ye bağlandı ve barış atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, 'yüzüme hasret ölecekler' dedi.
Barış Atay 03:40
Barış Atay 1.381 izlenme - 5 yıl önce arka sıradakiler saffet
Barış Atay'a Mert Fırat'tan Destek 00:20
Barış Atay'a Mert Fırat'tan Destek 779 izlenme - 3 yıl önce Barış Atay Beyaz Show
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Konuşma 09:30
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Konuşma 935 izlenme - 3 yıl önce "Sizlerin hayal edemeyeceği kadar özgürüz"
Redhack Lideri Manyak 01:51
Redhack Lideri Manyak 526 izlenme - 2 yıl önce Polisler aylardır RedHack lideri olduğu söylenen 'MaNYaK' isimini kullanan hackerın peşinde. Polis, son olarak 'MaNYaK' diye oyuncu Barış Atay'ı gözaltına almış, Atay'la birlikte 14 kişi dört gün sonra serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılanlardan yine 'MaNYaK' olduğu iddia edilen Taylan K.'nın hakkında savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkartıldı ve cezaevine kondu. Emniyet'in herkesi 'MaNYaK' yapmasından esinlenen hackerlar, bu kez sürekli maskeyle dolaşan Meksika'nın devrimci lideri Marcos'un videosuna özenerek bir video hazırladı. Marcos, "Yüzümü gösteriyorum" videosunda her maskeyi çıkarışında, ayrı bir yüz ortaya çıkan bir klip hazırlamıştı.
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum -  Barış Atay 01:14
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum - Barış Atay 396 izlenme - 1 yıl önce CNNTürk'te Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Sorular programına katılan oyuncu Barış Atay, 17 Aralık operasyonunu değerlendirdi. Daha önce RedHack soruşturmasında gözaltına alınıp serbest bırakılan Atay, olayların bu noktaya gelmesinde tek adam zihniyetinin etkin olduğunu belirterek, 'kişisel olarak iktidar da istemiyorum, cemaati de istemiyorum' dedi.
Barış Atay - Medya Gerçekleri 01:34
Barış Atay - Medya Gerçekleri 618 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak Arka Sıralardan tanıdığımız Barış Atay malumunuz geçen günlerde göz altına alındı. Neden alındı niye alındı olay ney tamamen bilgi dışı olan bu durum karşısında kendiside sitem ediyor doğal olarak. Ayrıca medya patronlarına da basıyor fırçayı.
Sanatçılar Gezi Parkı için yürüdü 12:20
Sanatçılar Gezi Parkı için yürüdü 1.674 izlenme - 3 yıl önce Sanatçılar Galatasaray Lisesi önünden Taksim Meydanı’na bir yürüyüş geçekleştirdi. Zülfü Livaneli ’Buraya çapulculuk yapmak için geldik’ dedi.
Grup Yorum 4. Bağımsız Türkiye Konseri Konuk Sanatçılar 07:29
Grup Yorum 4. Bağımsız Türkiye Konseri Konuk Sanatçılar 754 izlenme - 2 yıl önce http://www.soledebiyat.com/ https://twitter.com/SOL_Edebiyat https://www.facebook.com/SOL.Edebiyat
Barış Atay Serbest Bırakıldığındaki İlk Konuşması 01:34
Barış Atay Serbest Bırakıldığındaki İlk Konuşması 367 izlenme - 3 yıl önce Barış Atayın Serbest Bırakılmasından Sonra Yaptığı Konuşma...
BARIŞ ATAY'IN ADLİYE ÇIKIŞI İLK AÇIKLAMASI 08:45
BARIŞ ATAY'IN ADLİYE ÇIKIŞI İLK AÇIKLAMASI 481 izlenme - 3 yıl önce BARIŞ ATAY'IN ADLİYE ÇIKIŞI İLK AÇIKLAMASI
Barış Atay Kimdir? 01:05
Barış Atay Kimdir? 131 izlenme - 11 ay önce Barış Atay Biyografi, Barış Atay Kim, Barış Atay Kimdir, Barış Atay Hayatı, Barış Atay
Barış Atayın Gözaltına Alınmasına Neden Olan Konuşması 02:37
Barış Atayın Gözaltına Alınmasına Neden Olan Konuşması 240 izlenme - 3 yıl önce Barış Ataydan Suriye çıkışı!
Barış Atay - TBB Hukuk Sanatla Buluşuyor Etkinliği Konuşması 09:30
Barış Atay - TBB Hukuk Sanatla Buluşuyor Etkinliği Konuşması 107 izlenme - 1 yıl önce Mizacı ve yazıları ve muhalif tavrıyla birçok kişinin takdirini kazanan ve birçok kişiyi de rahatsız eden Barış Atay video başlığında verdiğim etkinlikte bir konuşma yapmış ve sözlerini yine sakınmamış.Video açıklamasını bugün facebookta rastladığım bir yazıyla bitirmek istiyorum: "Benim gibi düşünmeni istemiyorum, sadece düşünmeni istiyorum."
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 11:35
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 154 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv Halk Arenası Programında Uğur Dündar'ın konukları Muharrem İnce ve Barış Atay hem düşündürüyor hemde güldürüyor işte o komik anlar.
Redhack Tutuklusu Barış Atay Adliyeye Böyle Getirildi 02:39
Redhack Tutuklusu Barış Atay Adliyeye Böyle Getirildi 246 izlenme - 3 yıl önce Redhack Soruşturmasında Gözaltına Alınan Oyuncu Barış Atay, Elleri Kelepçeli Bir Şekilde Ankara Adliyesi'ne Getirildi.
Barış Atay - 5N1K Konuşması 04:37
Barış Atay - 5N1K Konuşması 207 izlenme - 2 yıl önce Barış Atay serbest kaldıktan sonraki ilk konuşması ve gerçekten trajikomik bir gözaltına alınmasından bahsediyor umarım başı derde girmez bende dahil bir çok kişinin sevgisini kazanan adam.
Barış Atay Çarşı Halktır Yargılanamaz 00:23
Barış Atay Çarşı Halktır Yargılanamaz 74 izlenme - 1 yıl önce Gezi Parkı Direnişi'ne ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu çArşı üyesi 35 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor. Dava öncesi Çarşı'ya destek için taraftarlar, Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı önünde toplanmaya başladı. Beşiktaş taraftarı bir grup, Çarşı pankartı açarak sloganlar eşliğinde adliye önüne geldi. Oyuncu Barış Atay, "çArşı halktır yargılanamaz" dedi.
Sinema - 01:38
Sinema - "Eksik" 125 izlenme - 1 yıl önce Fragman Barış Atay'ın yönettiği ve Özgür Emre Yıldırım, Nur Sürer, Barış Atay, Toprak Sağlam, Şebnem Sönmez, Funda Eryiğit ile Sarp Akkaya'nın oynadığı "Eksik", izleyici ile buluşacak.
Barış Atay'dan İlk Açıklama:Hükümeti Topa Tuttu 04:03
Barış Atay'dan İlk Açıklama:Hükümeti Topa Tuttu 138 izlenme - 3 yıl önce Barış Atay'dan İlk Açıklama:Hükümeti Topa Tuttu
Sahnede Red-hack Yorumu! 00:14
Sahnede Red-hack Yorumu! 127 izlenme - 3 yıl önce Barış Atay'dan Sahnede Red-hack Yorumu!
Barış Atay'dan Doğru Suriye Tespiti 02:37
Barış Atay'dan Doğru Suriye Tespiti 57 izlenme - 2 yıl önce Barış Atay'dan Doğru Suriye Tespiti Oyuncu Barış Atay Suriye Hakkında Konuşuyor.. Bu Konuşma Tutuklanmasına Neden Oldu..
Barış Atay'dan İlk Açıklama 01:34
Barış Atay'dan İlk Açıklama 42 izlenme - 3 yıl önce Barış Atay'dan İlk Açıklama