Hoşgeldiniz!

Barış Güler Videoları İzle

Rıza Sarraf, Barış Güler ve Kaan Çağlayan İçin Tahliye Kararı 00:43
Rıza Sarraf, Barış Güler ve Kaan Çağlayan İçin Tahliye Kararı 1.379 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık soruşturması kapsamında tutuklu bulunan iş adamı Reza Zarrab ile eski bakanlar Muammer Güler ve Zafer Çağlayan’ın oğullarının da aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında tahliye kararı verildi. 17 Aralık soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan iş adamı Reza Zarrab ile eski bakanlar Muammer Güler ve Zafer Çağlayan’ın oğullarının da aralarında bulunduğu 5 kişi için tahliye kararı çıktı. 5 kişi için yurt dışına çıkış yasağı konuldu. Tahliye gerekçeleri “atılı suçların şüpheliler lehine değişme ihtimali, delillerin toplanmış olması, sabit ikametgah ve sanıkların konumları gereği kaçma ve delilleri karartma ihtimali bulunmaması” olarak açıklandı. Bu tahliyelerle soruşturma kapsamında tutuklu kimse kalmadı.
 İşte Barış Güler'in evinde yapılan polis araması 02:18
İşte Barış Güler'in evinde yapılan polis araması 1.399 izlenme - 4 yıl önce Kanal D, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında polisin İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in evinde yaptığı aramanın görüntülerini yayınladı.
Barış Güler'in Evindeki 4.5 Milyoncuğu 02:18
Barış Güler'in Evindeki 4.5 Milyoncuğu 72 izlenme - 3 yıl önce Gelen Polislere durun hele bakanınızı arayak diyerek aba altından sopa gösteren sonrasında telefonu çekmiyo yaa gidelim bari yapıp gözaltına alınan Muammer Güler'in yetiştirdiği biricik oğlunun evindeki arama görüntüleri. Gerçi bence çok para değil bu paralar hep cik cuk la biten cümlelerde kullanılıyor hükümet ailelerinde... Ayrıca sosyal medya geniş bir ağ sahte falanda olabilir Bülent Bey'e katılmamak elde değil ya da en kötü birileri koymuştur diye düşünüyorum. Hatta ben koydum.