Hoşgeldiniz!

barış güvercini

Barış Güvercini-Erkan Oğur-İ.hakkı Demircioğlu 06:12
Barış Güvercini-Erkan Oğur-İ.hakkı Demircioğlu 8.351 izlenme - 9 yıl önce
Kıvırcık Ali - Arzu - Barış Güvercini 05:20
Kıvırcık Ali - Arzu - Barış Güvercini 6.903 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Barış Güvercini 04:09
Çeşitli Sanatçılar - Barış Güvercini 1.721 izlenme - 6 yıl önce
Kıvırcık Ali - Arzu - Barış Güvercini 05:20
Kıvırcık Ali - Arzu - Barış Güvercini 1.674 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Kıvırcık Ali Arzu Düet Çıkış Tarihi: 28.05.2003 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Dostluklar Kurulsun İnsanlar Gülsün Barış Güvercini Uçsun Dünya Da Yok Olsun Kötülük Düşmanlık Ölsün Barış Güvercini Uçsun Dünya Da Dostluklar Kurulsun İnsanlar Gülsün Son Bulsun Savaşlar Kimse Ölmesin Dünya Cennet Olsun Yaşasın İnsan Gelin Barışalım Dökülmesin Kan Son Bulsun Savaşlar Kesilsin Figan Barış Güvercini Uçsun Dünya Da Dostluklar Kurulsun İnsanlar Gülsün Son Bulsun Savaşlar Kimse Ölmesin İnsancıl İnsanlar Barıştan Yana Ancak Zalim Olan Kıyar İnsana Barış Aşkı Yayılmalı Cihana Barış Güvercini Uçsun Dünya Da Dostluklar Kurulsun İnsanlar Gülsün Son Bulsun Savaşlar Kimse Ölmesin Nesimi Der Ki Ey Füze Yapanlar Acımasız Zalim Cana Kıyanlar Bırak Ey Yaşasın Bütün İnsanlar Barış Güvercini Uçsun Dünya Da Dostluklar Kurulsun İnsanlar Gülsün Son Bulsun Savaşlar Kimse Ölmesin
Erkan Oğur,İsmail H.Demircioğlu - Barış Güvercini 06:13
Erkan Oğur,İsmail H.Demircioğlu - Barış Güvercini 433 izlenme - 6 yıl önce
Şafak Pavey & Mazlum Çimen Barış Türküleri (Sen Benden Gittin Gideli & Barış Güvercini ) 05:20
Şafak Pavey & Mazlum Çimen Barış Türküleri (Sen Benden Gittin Gideli & Barış Güvercini ) 158 izlenme - 3 yıl önce Sarıyer Belediyesi, Maslak TİM'de düzenlediği "Sarıyer Uluslararası Barışa Çağrı Festivali'nde Şafak Pavey ve Mazlum Çimen'den muhteşem düet. Fırat Tanış ve Nefise Karatay'ın sunduğu gece, Ladik Çocuk ve Gençlik Korosu'nun konseriyle başladı. Çocukların konseri devam ederken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, beraberinde Mustafa Sarıgül ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte alkışlar eşliğinde salona girdi. Gecede, CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey de sahneye çıkarak, Mazlum Çimen'in bağlamasıyla söylediği "Sen benden gittin gideli" adlı türküye eşlik etti. Pavey, kısa bir konuşma yaparak, "Hepimiz çocuklarımızın geleceğini düşünüyoruz. Ve en önemlisi hepimiz geçiciyiz. Savaş ortak acılar, barış ortak mutluluk vadediyor. Biz halkımıza barışın mutluluğunu vadediyoruz" dedi.
Nurefşan Kocaman - Barış Güvercini 02:00
Nurefşan Kocaman - Barış Güvercini 203 izlenme - 5 yıl önce Nurefşan Kocaman "barış Güvercini" Şiirini Söylüyor. (okul Şiir Dinletisi Etkinliğinde)
Veli Ve Hasan Çakır Kardeşler 04:04
Veli Ve Hasan Çakır Kardeşler 387 izlenme - 9 yıl önce 10 mart 2009 çorlu tamer levent sahnesİnde
Çeşitli Sanatçılar - Barış Güvercini 03:06
Çeşitli Sanatçılar - Barış Güvercini 85 izlenme - 6 yıl önce
Latife Erarslan - Barış Güvercini 02:28
Latife Erarslan - Barış Güvercini 10 izlenme - 5 ay önce Söz: Nesimi Çimen Karlı dağlar aşamadım Ben yare ulaşamadım Eller ona doyar iken Ben yüzüne hasret kaldım Di gel yarim yarim di gel bana Kurban olsun bu can sana Bir gülüşün bir bakışın Melhem olsun bu yarama Hasretin bir ömür imiş Geçmez günler ne zor imiş Nerde akşam orda sabah Dünya bana bir han imiş Di gel yarim yarim di gel bana Kurban olsun bu can sana Bir gülüşün bir bakışın Melhem olsun bu yarama Yıllar yıların üstüne Karagün benim üstüme Gel yar benim bu sözüme Murada murad üstüne Di gel yarim yarim di gel bana Kurban olsun bu can sana Bir gülüşün bir bakışın Melhem olsun bu yarama sözleri ile milyonlara ulaşmıştır.