Hoşgeldiniz!

barışmak

Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.615 izlenme - 4 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Malatyalı İbrahim 2012 Barışmak Artık ata66kan 05:43
Malatyalı İbrahim 2012 Barışmak Artık ata66kan 583 izlenme - 6 yıl önce
Ülker Çikolata Bayram Reklamı (2003) 00:56
Ülker Çikolata Bayram Reklamı (2003) 216 izlenme - 3 yıl önce Abi-kardeşin küslüğün, dargınlığın bitmesini konu aldığı 2003 çıkışlı Sinan Çetin yönetmenliğinde ki ülker çikolata bayram reklamı sizlerle.
Minik Pelin İle Tarık'ın Barışması 00:29
Minik Pelin İle Tarık'ın Barışması 131 izlenme - 4 yıl önce Cimcimenin duygu dünyasını konu alan bir vidyo. Minik Pelin Tarık'la küsmüş ve barışmışlar konumuz bu.
Genç Kadından Barışmak İsteyen Kocaya Şok 01:18
Genç Kadından Barışmak İsteyen Kocaya Şok 83 izlenme - 4 yıl önce Adana’da eşine boşanma davası açan bir kişi, pişman olup kararından vazgeçerek karısına, arkadaşlarının da yardımıyla konfeti eşliğinde ‘Beni affet’ pankartı açtı. Ancak genç adam, eşinin “İstemiyorum” diyerek tepki göstermesiyle şok oldu. Volkan Gümüş, 2009 yılında evlendiği eşi Dilara Gümüş’le bir ay önce kavga ederek boşanma davası açtı. Daha sonra kararının yanlış olduğunu düşünen Volkan Gümüş, eşi ile tekrar barışmak için arkadaşları ile birlikte plan yaptı. Dilara Gümüş’ün kız arkadaşı ile görüşen Gümüş, eşini akşam adresini verdiği kafeye getirmesini istedi. Volkan Gümüş, önceden hazırlattığı ‘Nasıl ki gökyüzü yıldızsız, deniz dalgasız, toprak susuz olamıyorsa, ben de sensiz olamam Dilara’m. Beni affet’ yazılı pankart ve konfetilerle kafeye gitti. Eşinin kafeden çıkacağı sırada genç adamın arkadaşları pankartı açtı, konfetileri patlattı. Büyük şaşkınlık yaşayan Dilara Gümüş, kendisine sarılan eşi Volkan Gümüş’e ‘İstemiyorum’ diye bağırarak uzaklaşmak istedi. Volkan Gümüş, çiçek verdiği eşine tekrar sarılarak onu ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Dilara Gümüş hızla uzaklaşırken, Volkan Gümüş ve arkadaşları büyük şaşkınlık yaşadı.
Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak /  Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Ne Yapılmalı 01:15
Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak / Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Ne Yapılmalı 13 izlenme - 12 ay önce Uzmanından size yardımcı olacak bir desteğe ne dersiniz ? Bu konuda yardım için https://goo.gl/fDxRXR adresini ziyaret etmeniz yeterli. #eski_sevgiliyi_geri_kazanmak #profesyonel_destek #sevgiliyle_barışmak_için_süprizler #ayrıldığın_sevgiliyle_tekrar_barışmak
Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için 12:46
Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için 1 izlenme - 2 yıl önce Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için çok önemlidir.