Hoşgeldiniz!

Barışmak Videoları İzle

Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.586 izlenme - 3 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Selami Şahin - Barışmak Zorundayız 04:49
Selami Şahin - Barışmak Zorundayız 2.030 izlenme - 5 yıl önce
Malatyalı İbrahim 2012 Barışmak Artık ata66kan 05:43
Malatyalı İbrahim 2012 Barışmak Artık ata66kan 580 izlenme - 5 yıl önce
Minik Pelin İle Tarık'ın Barışması 00:29
Minik Pelin İle Tarık'ın Barışması 131 izlenme - 3 yıl önce Cimcimenin duygu dünyasını konu alan bir vidyo. Minik Pelin Tarık'la küsmüş ve barışmışlar konumuz bu.
Ülker Çikolata Bayram Reklamı (2003) 00:56
Ülker Çikolata Bayram Reklamı (2003) 110 izlenme - 2 yıl önce Abi-kardeşin küslüğün, dargınlığın bitmesini konu aldığı 2003 çıkışlı Sinan Çetin yönetmenliğinde ki ülker çikolata bayram reklamı sizlerle.
Genç Kadından Barışmak İsteyen Kocaya Şok 01:18
Genç Kadından Barışmak İsteyen Kocaya Şok 68 izlenme - 2 yıl önce Adana’da eşine boşanma davası açan bir kişi, pişman olup kararından vazgeçerek karısına, arkadaşlarının da yardımıyla konfeti eşliğinde ‘Beni affet’ pankartı açtı. Ancak genç adam, eşinin “İstemiyorum” diyerek tepki göstermesiyle şok oldu. Volkan Gümüş, 2009 yılında evlendiği eşi Dilara Gümüş’le bir ay önce kavga ederek boşanma davası açtı. Daha sonra kararının yanlış olduğunu düşünen Volkan Gümüş, eşi ile tekrar barışmak için arkadaşları ile birlikte plan yaptı. Dilara Gümüş’ün kız arkadaşı ile görüşen Gümüş, eşini akşam adresini verdiği kafeye getirmesini istedi. Volkan Gümüş, önceden hazırlattığı ‘Nasıl ki gökyüzü yıldızsız, deniz dalgasız, toprak susuz olamıyorsa, ben de sensiz olamam Dilara’m. Beni affet’ yazılı pankart ve konfetilerle kafeye gitti. Eşinin kafeden çıkacağı sırada genç adamın arkadaşları pankartı açtı, konfetileri patlattı. Büyük şaşkınlık yaşayan Dilara Gümüş, kendisine sarılan eşi Volkan Gümüş’e ‘İstemiyorum’ diye bağırarak uzaklaşmak istedi. Volkan Gümüş, çiçek verdiği eşine tekrar sarılarak onu ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Dilara Gümüş hızla uzaklaşırken, Volkan Gümüş ve arkadaşları büyük şaşkınlık yaşadı.
Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için 12:46
Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için 0 izlenme - 4 ay önce Rusya ile İsrail ile barışmak akılcı yoldur. İsrail ve Rusya ile iyi ilişkiler İslam Birliği için çok önemlidir.