Hoşgeldiniz!

Barista Videoları İzle

TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 149 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Yunus Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Lezzetli Cappuccino Yapımında Dünyanın En Genç Baristası 01:50
Lezzetli Cappuccino Yapımında Dünyanın En Genç Baristası 86 izlenme - 1 yıl önce Bindle Coffee'nin en genç üyesi 3 yaşındaki Adler lezzetli bir Cappuccino'nun nasıl yapılacağını bizlere gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
KAHVE HAZIRLAMA VE SÜSLEME KURSU VE EĞİTİMİ YUNUS ÇAKMAK 04:37
KAHVE HAZIRLAMA VE SÜSLEME KURSU VE EĞİTİMİ YUNUS ÇAKMAK 92 izlenme - 2 yıl önce Bolu'da Kadın Girişimcilere Barista ve Kahve Sanatı kursu Ve Eğitimi
ıslak barista 02:04
ıslak barista 168 izlenme - 7 yıl önce intikam
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 22:09
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 80 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak bugün Derya Baykal'ın konuğu oldu. Derya'nın Dünyası programına çıkan Çakmak, Baykal'la beraber kahve pişirdi, izleyicilerle kahve pişirmenin püf noktalarını paylaştı.
Barista (2015) Fragman 02:13
Barista (2015) Fragman 63 izlenme - 2 yıl önce Barista filminin fragmanı yayınlandı Barista Official Trailer 1 (2015) - Coffee Documentary HD Film Detayı:
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 10:48
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 58 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda'nın "iyi Fikir" programında kahve yapmanın püf noktalarını Paylaştı.
Kahve Yapan Robot 03:28
Kahve Yapan Robot 64 izlenme - 2 yıl önce Japon Robot Haftası etkinliği bünyesinde tanıtılan kahve robotu Nexatage, sıcak içecekler söz konusu olduğunda Asimo’nun hayal bile edemeyeceği kadar yetenekli. Kawada Industries adlı şirketin yeni nesil endüstriyel robot olarak tanımladığı bu icat, el becerilerimizin tümünü robotlara yükleyeceğimizin habercisi olabilir. Fakat, hayatını barista’lık yaparak kazananların şimdilik endişe duymasına hiç gerek yok. Robot barista’nın akıcı bir hizmet sunabilmesi için daha çok fırın ekmek yemesi gerekli.
Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi 00:50
Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi 32 izlenme - 2 yıl önce Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi Bazı eserlerin ömürleri kısa sürüyor maalesef, bu da buna güzel bir örnek olmuş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 43 izlenme - 2 yıl önce Kahvemin Tadı Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:21
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 36 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 22:09
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 29 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak bugün Derya Baykal'ın konuğu oldu. Derya'nın Dünyası programına çıkan Çakmak, Baykal'la beraber kahve pişirdi, izleyicilerle kahve pişirmenin püf noktalarını paylaştı.
Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi 00:50
Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi 31 izlenme - 2 yıl önce Bazı eserlerin ömürleri kısa sürüyor maalesef, bu da buna güzel bir örnek olmuş. 10.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Barista'nın Sanatının Kısa Sürmesi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 26 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 02:15
Kahvemin Tadı Yunus ÇAKMAK BİTİRME TEZİ OLDU 21 izlenme - 2 yıl önce Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Halil Can Çiftçi ve Umut Yılmaz Genç Bitirme tezinde alanında marka olan Kahvemin Tadı ismini ele aldı. Markanın yaratıcısı ve uzman barista Yunus Çakmak’ın da görüşlerine yer verildi. Çakmak, Kahvemin Tadı’nın nasıl oluştuğunu ve kahve yapmanın püf noktalarını anlattı.
TRT 1 Esra Harmandanın iyi Fikir programı 10:48
TRT 1 Esra Harmandanın iyi Fikir programı 13 izlenme - 2 yıl önce Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda'nın "iyi Fikir" programında kahve yapmanın püf noktalarını Paylaştı.
ANTALYA FESTİVAL 14:00
ANTALYA FESTİVAL 8 izlenme - 2 yıl önce ANTALYA KAHVE FESTİVALİ
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 05:25
4’üncü Esnaf Şurası kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. 8 izlenme - 2 yıl önce 4’üncü Esnaf Şurası için hazırlanan" Esnaf Tanıtım" filminde sanatkarlığını kahve mesleğinde sergileyen Kahvemin Tadı Yunus Çakmak'a da yer verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok sayıda bakan ve esnaf temsilcisinin da katıldığı esnaf şurası açılışında gösterilen film büyük beğeni topladı.