Hoşgeldiniz!

barista

Nusret Barista Olursa 00:16
Nusret Barista Olursa 2.673 izlenme - 1 ay önce Etli ürünlerde kendini zirveye taşıyan Nusret bu kez de baristalığa göz koymuş gibi görünüyor. İzliyoruz efendim...
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 13:40
TRT 1'de Esra Harmanda’nın iyi Fikir programı 171 izlenme - 3 yıl önce Kahvemin Tadı TRT 1'de Esra Harmanda’nın "iyi Fikir" programına katıldı. Canlı yayından birbirinden lezzetli kahveler yapan Yunus Çakmak, Gümüşhane'nin yöresel kahvesi pestilli kahve, dondurmalı soğuk kahve, bol köpüklü portakallı bitter çikolatalı Türk kahvesi ile izleyicilerin beğenisini topladı.
Lezzetli Cappuccino Yapımında Dünyanın En Genç Baristası 01:50
Lezzetli Cappuccino Yapımında Dünyanın En Genç Baristası 91 izlenme - 2 yıl önce Bindle Coffee'nin en genç üyesi 3 yaşındaki Adler lezzetli bir Cappuccino'nun nasıl yapılacağını bizlere gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ıslak barista 02:04
ıslak barista 170 izlenme - 8 yıl önce intikam
KAHVE HAZIRLAMA VE SÜSLEME KURSU VE EĞİTİMİ YUNUS ÇAKMAK 04:37
KAHVE HAZIRLAMA VE SÜSLEME KURSU VE EĞİTİMİ YUNUS ÇAKMAK 96 izlenme - 3 yıl önce Bolu'da Kadın Girişimcilere Barista ve Kahve Sanatı kursu Ve Eğitimi
Barista (2015) Fragman 02:13
Barista (2015) Fragman 79 izlenme - 2 yıl önce Barista filminin fragmanı yayınlandı Barista Official Trailer 1 (2015) - Coffee Documentary HD Film Detayı:
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 22:09
Kanaltürk TV Derya'nın Dünyası Programı 82 izlenme - 3 yıl önce Yunus Çakmak bugün Derya Baykal'ın konuğu oldu. Derya'nın Dünyası programına çıkan Çakmak, Baykal'la beraber kahve pişirdi, izleyicilerle kahve pişirmenin püf noktalarını paylaştı.
Kahve Yapan Robot 03:28
Kahve Yapan Robot 80 izlenme - 3 yıl önce Japon Robot Haftası etkinliği bünyesinde tanıtılan kahve robotu Nexatage, sıcak içecekler söz konusu olduğunda Asimo’nun hayal bile edemeyeceği kadar yetenekli. Kawada Industries adlı şirketin yeni nesil endüstriyel robot olarak tanımladığı bu icat, el becerilerimizin tümünü robotlara yükleyeceğimizin habercisi olabilir. Fakat, hayatını barista’lık yaparak kazananların şimdilik endişe duymasına hiç gerek yok. Robot barista’nın akıcı bir hizmet sunabilmesi için daha çok fırın ekmek yemesi gerekli.
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 10:48
TRT 1 Esra Harmanda'nın İyi Fikir programı 58 izlenme - 3 yıl önce Yunus Çakmak TRT 1'de Esra Harmanda'nın "iyi Fikir" programında kahve yapmanın püf noktalarını Paylaştı.