Hoşgeldiniz!

bariyer

Hız Kesici 100 Bariyerin Üzerinden Araçlar Son Sürat Geçerlerse Ne Olur? 10:01
Hız Kesici 100 Bariyerin Üzerinden Araçlar Son Sürat Geçerlerse Ne Olur? 6.376 izlenme - 5 ay önce Gerçekçi araba simulatörü BeamNG'de 100 tane arka arkaya sıralanmış hız kesici bariyere karşı arabaların neler yapacağı gözlemlendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kodes - Bariyer 02:40
Kodes - Bariyer 8.022 izlenme - 11 ay önce Albüm Spotify Link : http://spoti.fi/2kt6I4R Apple Music : https://itun.es/i67p43g https://www.instagram.com/kodes35 https://www.facebook.com/kodes35 https://twitter.com/35Kodesperado Sözler Bugün keyifliyim fazlasıyla enerjik Hiphop hastalıktır Kodes alerji Kurtulamazsınız belayım başınızda Herşey yolundadır bro şansımız yanımızda Rap'in sayfasını biz açtık siz dürdünüz Cefasını biz çektik, sefasını siz sürdünüz Artık öyle yağma yok çekilin kenarıya Bizi görünce herkes oluyo birden paranoya Hak etmeden kazandı bir çok kişi Rap'ten para İçlerine girin bakın Kodes hepsinde bir yara Rekabete gerek yok hepimiz deliyiz Söyle varmı başka lan hanginiz ben deniz ? Çıtam fazlasıyla yukarda göremezsin Öyle fesatsınki istesende sevemezsin Toplasanda sülaleni mahalleme giremezsin Haydi diyelimki girdin geriye dönemezsin Nakarat Benim aklım bana yeter bana para ver Para olduktan sonra geliyo kariyer Fazla gaza basma sokağımda heryer bariyer Sırtımızdan kazandıklarını geri ver 2.verse Öyle sahicisinki inandım hemen sana Çokmu saftirik gözüktüm haydi söyleyin bana Damarlarım kabarıyo heryer oldu kerbela Git gözüm görmesin seni ser çava ser sera Benim yolum 1 fakat 1 den fazla kolum var 16 tane albüm yüzlercede bar'ım var Gelmeyecekse gelmesin hiç bu saatten sonra yar Fazla güvenme arkana dağlarına yağar kar Sanki rihanna hele bakın şu kezban'a Dandik ortamınız biz gelince oluyo Curcuna Kasırgamdan önce alın bu fırtına Başlarım cartına curtuna yapma tantana Saçın değil beyninizde doluşmuş jole Lan köle saçın dökülsünde gideme berbere Rap'i aldık ölümünden elinden eksik etek'ten Rap'in hazını isteyenler alıyo feyz'i Kodes'ten .
Dünyanın En Anlamsız Kazası 00:29
Dünyanın En Anlamsız Kazası 2.215 izlenme - 6 ay önce Bir motosiklet sürücüsünün yaptığı kaza, dünyanın en ilginç kazaları arasına girmesine bence neden olmalı. Dümdüz yolda ilerlerken yol ayrımında başlayan bariyerlere giren sürücü abimize, uzmanlar telefon kullanmadığını belirtirken sürücünün uyuma ihtimali üzerinde duruyorlar.
Soğuktan Titreyen Bariyer 00:32
Soğuktan Titreyen Bariyer 4.702 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın soğuna dayanamayıp soğuktan titreyen Otomatik Kapı Sistemi sosyal medya da alay konusu oldu. Soğuk ve şiddetli rüzgarın etkisi ile sallanan Otomatik Kapı Sistemi bu görüntüleri ile izlenme rekorları kırıyor...
Hayat Kurtaracak Karayolu Döner Bariyer Sistemi 01:25
Hayat Kurtaracak Karayolu Döner Bariyer Sistemi 5.710 izlenme - 1 yıl önce Bu bariyer sistemi, aracın darbe enerjisini absorbe ediyor ve biraz da esneklikle birlikte sürücünün ve araç içindeki yolcuların hayatta kalma şansını arttırıyor. Bu sistemin yaygınlaşması halinde milyonlarca insanın hayatını kurtarabileceği söyleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Esnek Emniyet Bariyerleri 02:03
Esnek Emniyet Bariyerleri 2.636 izlenme - 2 yıl önce A-safe diye bi firma üretmiş. Adamların hakkını yemeyelim. Gerçi istanbulda yollarda esnek çükleri çok görüyoruz ama buda onun değişik versiyonu. Özellikle şu bariyer olayı hoşuma gitti. Yüksek hızda nası tepki verir bilmemde düşük hızlarda vuran kişinin aracına falan zarar vermiyor gibi görünüyor
Kafaya Bariyer Yiyen Adam 00:48
Kafaya Bariyer Yiyen Adam 5.844 izlenme - 4 yıl önce Bariyer açıkken şuradan geçivereyim dedi ama olmadı.
Cinnet Getiren Adam Otomatik Bariyeri Hurdaya Çevirdi! 02:14
Cinnet Getiren Adam Otomatik Bariyeri Hurdaya Çevirdi! 533 izlenme - 4 ay önce Çin'de Lüks cipiyle sitenin otoparkına gelen adam sistem kartını okuyup bariyeri kaldırmayınca cinnet geçirip eline aldığı kürekle ortalığı savaş alanına çevirdi.
Kıza Hava Atmanın Sonu 00:16
Kıza Hava Atmanın Sonu 4.568 izlenme - 3 yıl önce Kıza hava atmaya çalışan elemanın acıklı sonunu izliyoruz efendim. Herkese nasip olabilir.
Pantolonu Mantar Bariyere Sıkışan Çocuk 00:34
Pantolonu Mantar Bariyere Sıkışan Çocuk 131 izlenme - 2 ay önce Elazığ'da oyun oynayan çocuklardan birinin mantar bariyere sıkışması hem tehlikeyi hem de komik anları ortaya çıkartırken, o anlar da saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
Kadının Kafasına Bariyerin İnmesi 00:31
Kadının Kafasına Bariyerin İnmesi 652 izlenme - 12 ay önce Kanada'da köpeğiyle gezen kadın otopark girişinden geçmek isteyince garajın bariyeri kafasına indi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler sizlerle.
Sarhoş Bisikletlinin Bariyerle Savaşı 00:59
Sarhoş Bisikletlinin Bariyerle Savaşı 900 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da sarhoş bir bisiklet sürücüsü marketin bariyerinin kenarında bulunan boşluktan geçemeyince bariyeri kırmaya kalktı. Ancak başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi.
bariyerler 01:44
bariyerler 5.057 izlenme - 11 yıl önce engeller aşılmak içindir
Acele İşe Şeytan Karıştı 00:29
Acele İşe Şeytan Karıştı 731 izlenme - 4 yıl önce Bisiklet sürücüsü “Biraz daha hızlı gidersem kurtarırım.” diye düşünüyor fakat sonuç beklediği gibi olmuyor.
Düşme Tehlikesi Yaşayan Jokey Yarışı Bırakmadı 01:12
Düşme Tehlikesi Yaşayan Jokey Yarışı Bırakmadı 102 izlenme - 3 ay önce Yarış sırasında Atı bariyerlere takılan genç jokey Jack Kennedy, dengesini kaybetmesine rağmen pes etmeyerek yarışa devam etmeyi başardı.
Ters Yolda Bariyere Çarpan Minibüsün Sürücüsü Öldü, Polis Alarma Geçti 00:36
Ters Yolda Bariyere Çarpan Minibüsün Sürücüsü Öldü, Polis Alarma Geçti 6 izlenme - 4 gün önce Kütahya'da, ters yola girip polis kontrol noktasındaki beton bariyerlere çarpan minibüsün sürücüsü Burhan Alcan (39) yaşamını yitirdi.
bariyer dayanıklılık testi 01:34
bariyer dayanıklılık testi 1.299 izlenme - 8 yıl önce çok saglammış
Taksim'de Gezi Parkı alanı olayları 03:05
Taksim'de Gezi Parkı alanı olayları 954 izlenme - 5 yıl önce Polis İstiklal Caddesi'nde eylemcilerle müdahale ediyor. Polisle çatışan eylemciler ortalığı savaş alanına çevridi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Döner Bariyer Teknolojisi Artık Yollarda Kullanılmaya Başlandı! 01:25
Döner Bariyer Teknolojisi Artık Yollarda Kullanılmaya Başlandı! 345 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz aylarda sosyal medya sıkça karşımıza çıkan döner bariyer sisteminin test videosu, artık günümüz yollarına yavaştan yerleşmeye başladı. Malezya'daki Subang havaalanına giden yolda kullanılmaya başlayan bariyer sisteminin yakın zamanda ülkemizde de kullanılması ve kazaların büyük bir ölçüde önüne geçilmesini diliyoruz.
Dünyanın En Sağlam Bariyeri 01:07
Dünyanın En Sağlam Bariyeri 635 izlenme - 4 yıl önce Bariyerin sağlamlık testine inanamayacaksınız 31.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En Sağlam Bariyeri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Plastik Yol Bariyeri Üreticisi - Su Doldurulabilir - Karmod 00:59
Plastik Yol Bariyeri Üreticisi - Su Doldurulabilir - Karmod 2 izlenme - 9 saat önce Karayolları ebat ve renk standartlarında üretilen polietilen yol bariyerlerimiz hafif yapısıyla kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir. Birbirine geçmeli kilit özelliği ile yapay döner kavşak oluşturma, yol ayırma ve kapatma gibi uygulamalara kolaylık sağlar. Kapaklı su doldurma alanından su doldurularak uzun süreli kullanımlar için sabitleme yapılabilir. http://www.karmodplastik.com/yol-bariyerleri.html | +90 216 494 28 29
Yeri Değişebilen Bariyer Sistemi (Amerika) 01:08
Yeri Değişebilen Bariyer Sistemi (Amerika) 424 izlenme - 3 yıl önce Amerika San Francisco'da Golden Bridge'e giden yolda ortaya koydukları bariyer sistemi sağa veya sola doğru kaydırılabiliyor ve dolayısıyla da şerit sayısı düzenlenebiliyor.
Kadının Kafasına İnen Bariyer 00:30
Kadının Kafasına İnen Bariyer 153 izlenme - 12 ay önce Kanada'da köpeğiyle gezen kadın otopark girişinden geçmek isteyince garajın bariyeri kafasına indi. O anlar sitenin güvenlik kamerasına böyle yansıdı.
Halk Otobüsü Bariyerlere Çarptı 01:21
Halk Otobüsü Bariyerlere Çarptı 478 izlenme - 4 yıl önce Halk Otobüsü Bariyerlere Çarptı 09-03-2014
Bariyer Sağlamlık Testi 01:41
Bariyer Sağlamlık Testi 410 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bazı özel alanlarda kullanılmak için geliştirilen bariyerin sağlamlık testi yapıldı. Hızla gelen kamyoneti parçalayıp darmaduman eden demir bariyerin görüntülerini izliyorsunuz efendim. Adamlar yaptığı işin hakkını vermişler, helal olsun. İzleyelim..
Otopark Bariyerinden Dayak Yiyen Adam 01:00
Otopark Bariyerinden Dayak Yiyen Adam 572 izlenme - 5 yıl önce Günün en şanssız insanı.
Beton Bariyerleri Sanat Eserine Dönüştürdüler 02:50
Beton Bariyerleri Sanat Eserine Dönüştürdüler 48 izlenme - 6 ay önce Mardin’in Midyat ilçesinde Hükümet Konağı çevresine güvenlik gerekçesiyle yerleştirilen beton bariyerler, bir grup genç tarafından renklendirildi. Bariyerlere, 15 Temmuz temalı resimler çizildi. Resim çizen gençlerden Ramazan Yıldız, beton bariyerlerin görünümünün kötü olduğunu belirterek, bu sayede güzel bir görünüm kazandığını kaydetti. Midyat’ta Hükümet Konağı çevresine güvenlik gerekçesiyle yerleştirilen beton bariyerlerin oluşturduğu görüntüden rahatsız olan bir grup genç, İlçe Kaymakamı Hüseyin Tekin ile görüşerek, bunları boyamak istedi. Kaymakam Tekin’den “olur” cevabı ve destek alan gençler, kolları sıvayarak, bariyerleri renklendirmeye başladı. Bariyerlere ağırlıklı olarak 15 Temmuz darbe girişimine karşı vatandaşların ortaya koyduğu direnişin resimleri çizildi. Resimler, vatandaşların dikkatini çekerken, beton bariyerler birer sanat eserine dönüştü. İlçe Kaymakamı Hüseyin Tekin, beton bariyerlerin beton kütlesi olarak durmaktansa, milli ve manevi duygular ile yaşanan hadiseleri yansıtan bir destan halini aldığını belirtti. Tekin, “Bunların figüre edilmesi ile alakalı vatandaşlarımızdan bir talep geldi. Bizim açımızdan gayet, mantıklı, makul bir talepti. İlçemizdeki bazı gençlerimiz, ‘Kaymakam bey eğer siz boyama aletini karşılarsanız biz geri kalan resimlendirme işini yaparız’ dedi. Biz de ‘Tamam’ dedik. Resimleri hep beraber seçtik. Bunların güzel olduğunu düşünüyorum. En azından görsel anlamda bir estetik kattı” dedi. Bariyerlere resim çizen vatandaşlardan Ramazan Yıldız, bariyerlerin güvenlik amacıyla konulduğunu ancak görüntüsünün kötü olduğunu anlatarak, “Bu nedenle üzerine resim çizmek gibi bir fikir geldi aklımıza. Bu sayede hem daha güzel bir görünüm oluşur hem de milletin içi ferahlar diye düşündük. Kaymakam beye projeyi anlattık. O da bize maddi ve manevi destek verdi. Resimleri birlikte seçtikten sonra çizmeye başladık” diye konuştu. Vatandaşlardan Mehmet Akif Abdulhadioğlu ise, “Bariyerler çirkin bir görüntü oluşturuyordu. Üzerine resimler çizilmesi güzel oldu” ifadelerinde bulundu.
Tesla'nın Otomatik Pilottayken Kaza Yapması 00:33
Tesla'nın Otomatik Pilottayken Kaza Yapması 106 izlenme - 1 yıl önce Otomatik pilot ile hareket etme özelliği ile bilinen Tesla Model S aracın otobanda ilerlerken bariyerlere çarpma anı arkadan gelen araç tarafından böyle kaydedildi.
Bbc Harikalar Denizi (Büyük Bariyer Resifi) Bölüm 01 50:02
Bbc Harikalar Denizi (Büyük Bariyer Resifi) Bölüm 01 333 izlenme - 4 yıl önce BBC Harikalar Denizi (Büyük Bariyer Resifi) Bölüm 01
Kafaya Bariyer Yiyen Kadın 00:11
Kafaya Bariyer Yiyen Kadın 229 izlenme - 4 yıl önce Kafaya Bariyer Yiyen Kadın