Hoşgeldiniz!

baro

Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 00:45
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 20.339 izlenme - 1 yıl önce Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Baro Başkanı Ali Er, kürsüye davet ettiği Avukat Gözde Göçer'i ‘İstifaya zorlanıyoruz’ dediği sırada kürsüden iterek şiddet uyguladı. Yaşananlara tepki gösteren kadın avukatlar ile Baro Başkanı Ali Er arasında uzun süre gerginlik yaşandı.
Tahir Elçi Saldırısından Yeni Görüntüler 01:03
Tahir Elçi Saldırısından Yeni Görüntüler 16.694 izlenme - 2 yıl önce 2 Polisimizin şehit edilmesi ve Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesi olayında yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntüler sizlerle...
Diyarbakır Sur'da  gerçekleşen çatışma anı 00:51
Diyarbakır Sur'da gerçekleşen çatışma anı 6.371 izlenme - 2 yıl önce Bugün sabah saatlerinde Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi basın açıklaması yaptığı sırada çatışma çıktı. Uğradığı saldırıda Tahir Elçi hayatını kaybetti, 1 polis şehit oldu. 3 polis de yaralandı. Bu mobese görüntülerinde polis ekiplerin saldırı yapacak kişilerin araçlarını tespit etmesi ve kontrolsüz olarak araca yönelirken saldırganların araçtan uzun namlulu silahlarla ateş etikleri görülmektedir ve bu görüntüleri izleyen komiserin sitemleri duyulmaktadır. Muhtemelen burdan kaçan teröristler Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin bulunduğu alana giderek onu da öldürüyorlar. Olay sonucu şehit olan polisimize ve baro başkanı tahir elçi'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Polislerimizin böyle zamanlarda soğukkanlı ve daha dikkatli hareket etmelerini temenni ediyor. Tekrar başımız sağolsun arkadaşlar.
Ümit Kocasakal Ergenekon Kararlarını Değerlendirdi 01:45
Ümit Kocasakal Ergenekon Kararlarını Değerlendirdi 9.375 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, “Adil bir yargılama yapılmadı. Adil olmayan bir yargılamadan adil bir sonuç çıkmaz” dedi. İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, Ergenekon Davası’nda verilen kararları değerlendirdi. Mahkeme kararını doğru bulmadığını söyleyen Kocasakal, “Ben buna hüküm diyemiyorum. Mahkeme Türk milleti adına karar verdiğini söyleyerek başladı. Türk milleti kararını çoktan verdi. Siz Türk milleti adına bir davayı saklayarak kaçırarak karar veremezsiniz. Bu mahkeme başından itibarin hiçbir kurala uymadı. Adil bir yargılama yapılmadı. Adil olmayan bir yargılamadan adil bir sonuç çıkmaz. Bu bir yargılama falan değildir” dedi.
Tahir Elçi'den Skandal Sözler: 'PKK Terör Örgütü Değildir!' 06:19
Tahir Elçi'den Skandal Sözler: 'PKK Terör Örgütü Değildir!' 3.490 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın hazırlayıp sunduğu programa konuk oldu. Elçi programda skandal sözler sarf ederek 'PKK terör örgütü değildir' dedi. Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programına konuk oldu. Elçi, programda skandal sözlere imza atarak "PKK, terör örgütü değildir. PKK'nın bazı eylemleri terör niteliğinde olsa bile PKK silahlı siyasal bir harekettir. Siyasal talepleri olan toplum çok ciddi bir desteği olan bir siyasal harekettir." ifadelerini kullandı. Elçi'nin terör örgütü PKK'ya öven ve destek olan bu açıklamalarına sosyal medyadan tepki yağdı. O tweetlerden bazıları şu şekilde: - PKK terör örgütüne, terör örgütü değildir diyen Tahir Elçi CNN Türk'ten alınıp derhal tutuklanmalıdır! - Ahmet Hakan PKK ile işbirliği içerisindesin! Sen nasıl bir insansın. Tahir Elçi gibi insanları ekrana çıkartarak PKK propagandası yaptırıyorsun. - Hadi ekranı açtın bu lafı etti. Kovsana programdan. Bence Ahmet Hakan'a yakışmadı Tahir Elçi teröristini ekranda tutmak. - CNN Türk açıkça PKK yayın organı oldu artık bi müdahale yahu! Herif Diyarbakır Baro Başkanıymış; Tahir Elçi 'PKK terör örgütü değildir' dedi ya la!
Milan Baroş (GSTV - 1 İsim 10 Gol) 08:27
Milan Baroş (GSTV - 1 İsim 10 Gol) 2.431 izlenme - 6 yıl önce Milan Baroş
Delil Dilanar - Baro 04:15
Delil Dilanar - Baro 3.077 izlenme - 6 yıl önce
Azer Bülbül Son Veda (Baro 04) 05:49
Azer Bülbül Son Veda (Baro 04) 2.184 izlenme - 6 yıl önce
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Rekor Kıracak Konuşması 09:30
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Rekor Kıracak Konuşması 1.303 izlenme - 4 yıl önce BARIŞ ATAY'IN BAROLAR BİRLİĞİNDE YAPTIĞI ÇARPICI KONUŞMA; '' SİZLERİN HAYAL EDEMEDİĞİ KADAR ÖZGÜRÜZ''
Başkan Cocuk Ölümü Konuşması 08:21
Başkan Cocuk Ölümü Konuşması 957 izlenme - 4 yıl önce Baro Başkanımızın Gizem Akdeniz'in Öldürülmesi İle İlgili Dha Ajansına Yaptığı Açıklama
Grup Dızo 05:32
Grup Dızo 1.856 izlenme - 8 yıl önce grup dızo hako-muro-ilo-baro
Ölüm Artık Sonum Oldu. Baro Ft Dewa . Arabesk Rap Amatör Rap 02:06
Ölüm Artık Sonum Oldu. Baro Ft Dewa . Arabesk Rap Amatör Rap 790 izlenme - 7 yıl önce baro ft dewa arabesk rap amatör rap .
Doğum Günüm Ölüm Günüm Arabesk Rap Amatör Rap . King Beat 01:22
Doğum Günüm Ölüm Günüm Arabesk Rap Amatör Rap . King Beat 571 izlenme - 7 yıl önce lütfen face sayfamıza destek verelim ..
Mc Baroo Mc Tilki Ömer 01:06
Mc Baroo Mc Tilki Ömer 438 izlenme - 7 yıl önce inan olmuyor sensiz
Aram Baro - Keçê Ji Bona'te Ez Dînim 02:50
Aram Baro - Keçê Ji Bona'te Ez Dînim 482 izlenme - 4 yıl önce Keçê Ji Bona'te Ez Dînim Aram Baro Amator Kürtçe 2013 Yeni Kürtçe Amator2013 https://www.facebook.com/kirli.edebiyat.kevok
Allahım Duy Beni Duy Benide 04:02
Allahım Duy Beni Duy Benide 651 izlenme - 7 yıl önce
Dani Alves klip yıldızı oldu! 03:33
Dani Alves klip yıldızı oldu! 291 izlenme - 3 yıl önce Barcelonalı Dani Alves ve yedek kaleci Pinto, İspanyol şarkıcı Mario Baro'nun klibinde yer aldı Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Baro Cengiz - Dön Artık Talihim 05:23
Baro Cengiz - Dön Artık Talihim 293 izlenme - 5 yıl önce Söz : Mehmet Ali Öç müzik : Kadir Can Sunay
Derwes Serherdi - Lo Baro 04:08
Derwes Serherdi - Lo Baro 345 izlenme - 6 yıl önce
İstanbul Baro Başkan Adayı Av. Satılmış Şahin 28:34
İstanbul Baro Başkan Adayı Av. Satılmış Şahin 402 izlenme - 8 yıl önce istanbul baro başkan adayı av. satılmış şahin gaziosmanpaşa'da gerçekleştirdiği tanıtım toplantısında hedeflerini dile getirirken eleştirilerde bulundu.
Epten Aykırı Kızanlar - Dale 04:40
Epten Aykırı Kızanlar - Dale 336 izlenme - 3 yıl önce Macır kızanların Dale Don Dale yorumu.. Gırnatalı, eylencelikli more..
Berzan Aslaner - Aram Baro - Nesrine 02:39
Berzan Aslaner - Aram Baro - Nesrine 219 izlenme - 4 yıl önce Çok Sempatik Bir Yorum :)
Huseyne Muşi - Baro 05:07
Huseyne Muşi - Baro 198 izlenme - 6 yıl önce
efsaneler batman stly 02:43
efsaneler batman stly 258 izlenme - 9 yıl önce İşte batmanlı piskopatlar
Tahir Elçi 'nin cenaze toreni 01:46
Tahir Elçi 'nin cenaze toreni 81 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da dün çatışmalarda zarar gören Dört Ayaklı Minare'de basın açıklamasının ardından, çıkan çatışmada vurularak ölen Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi, yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törende sık sık çocukları Arin ve Nazelin'e sarılarak gözyaşları döken Tahir Elçi'nin eşi Türkan Elçi, "Seni faili meçhuller ordusu karşılayacak. Tanıtmaya ne hacet, seni bütün faili meçhuller, seni bütün ailen tanır. Biz seni buradan izledik. Bizim gibi faili meçhullere bir ömür adadın" dedi.
M.teoman Taş-Şirinler 00:31
M.teoman Taş-Şirinler 178 izlenme - 9 yıl önce samsun barosu m.teoman taŞ futbol turnuvasi
Baro 01:27
Baro 54 izlenme - 6 yıl önce BARO
kırıkkale yeni baro başkanı ayhan yılmaz 01:16
kırıkkale yeni baro başkanı ayhan yılmaz 125 izlenme - 7 yıl önce kırıkkaleden haberler
Tahir Elçi’nin Otopsi Raporu Açıklandı 01:14
Tahir Elçi’nin Otopsi Raporu Açıklandı 69 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin, uzak mesafeden sıkılan kurşunun ensesinden girip burnundan çıkması sonucu öldüğü açıklandı. Diyarbakır Barosu’nca bugün Sur ilçesinde bulunan Dört Ayaklı Minare’nin tahrip edilmesi nedeniyle basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklamasının bitmesinin ardından çıkan silahlı çatışmada, Tahir Elçi, başından aldığı kurşunla hayatını kaybetti. Elçi’nin naaşı, yapılan incelemenin ardından Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Hastaneye HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş da geldi.
Tahir Elçi Gözaltına Alındı! 04:17
Tahir Elçi Gözaltına Alındı! 67 izlenme - 3 yıl önce Hakkında yakalama kararı çıkarılan Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi, polis ekipleri tarafından Diyarbakır Baro Başkanlığı’nda gözaltına alındı. Elçi, kendisine destek veren meslektaşları tarafından alkışlar, zılgıtlar ve sloganlar eşliğinde polis ekiplerine teslim oldu. Katıldığı bir televizyon programında 'PKK terör örgütü değildir' şeklinde skandal sözlere imza atan Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi, 'terör örgütü propagandası yapmak suçu' neticesinde hakkında Bakırköy 2'nci Sulh Ceza Hakimliği'nce yakalama kararı çıkarıldı. Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi, saat 02.20 sıralarında Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, ekipleri tarafından Baro Başkanlığı'nda gözaltına alındı. Diyarbakır Baro Başkanlığı’na gelen polisler, Tahir Elçi'ye Bakırköy 2'nci Sulh Ceza Hakimliği'nin yakalama kararını tebliğ etti. Kapıda bekleyen avukatlar, tebliği Elçi’ye götürdüğü sırada polis ekiplerinden avukatlar kimlik isteyerek kontrol etti. Elçi, tebliği okuduktan daha sonra kendi isteği ile meslektaşlarının yanından ayrılarak polis ekiplerine teslim oldu. Elçi, polis aracına götürülene kadar eşi Türkan Elçi ve meslektaşları tarafından zılgıt,slogan ve alkışlar eşliğinde hareket etti. Gözaltına alınan Elçi, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. Elçi’ye gözaltına alınma süresince Diyarbakır’da faaliyet yürüten çeşitli STK temsilcileri, HDP Diyarbakır milletvekili adayları,Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak,meslektaşları ve bölge Baro Başkanları destek ziyaretinde bulundu.