Hoşgeldiniz!

Baron Nashor

Baron Nashor'un Atölyesi #2 02:56
Baron Nashor'un Atölyesi #2 619.607 izlenme - 4 yıl önce Baron Nashor'un Atolyesi ikinci bölümüyle karşınızda.League of Legends ile ilgili tüm videolar burada! Heyecanı paylaşmak için sen de resmi kanalı takip et!
League of Legends - Doublelift Vayne Mekanikleri 01:09
League of Legends - Doublelift Vayne Mekanikleri 18.663 izlenme - 3 yıl önce Sen ADC focuslanmazsan, bizde Doublelift Vayne Mekanikleri diye paylaşırız :D Not: Twitch yüzünden 2. yarıdaki sesler gg :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Nidalee 1 lvl Counter Jungle 00:52
League of Legends - Nidalee 1 lvl Counter Jungle 18.423 izlenme - 3 yıl önce Nidalee sizce daha ne kadar pislik yapabilir? :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Diana Q! 00:17
League of Legends - Diana Q! 16.682 izlenme - 3 yıl önce Diana oynarken hep yapmak istediğim şey :( İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - İşte Aradığım Mizahi Azir 00:12
League of Legends - İşte Aradığım Mizahi Azir 14.462 izlenme - 3 yıl önce Sizlerede böyle Azir'lerle oynamak nasip olsun! (oldu) İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Teemo Burada Biliyorum! 01:15
League of Legends - Teemo Burada Biliyorum! 10.607 izlenme - 3 yıl önce Teemo'yu gören masum Warwick ve destekçisi TP Pembe Totemli Irelia! (fail) İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Master Yi Base TP Hatası? 00:21
League of Legends - Master Yi Base TP Hatası? 9.464 izlenme - 3 yıl önce Böyle bir hata mı vardı? WTF? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Top 5 Pentakill, Bölüm 14 03:52
League of Legends - Top 5 Pentakill, Bölüm 14 8.452 izlenme - 3 yıl önce En güzel Pentakiller bölümünde bölüm 14 :) İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - LCS Sihirdar - Thresh: Hayaller ve Gerçekler... 01:13
League of Legends - LCS Sihirdar - Thresh: Hayaller ve Gerçekler... 7.590 izlenme - 3 yıl önce Bi öncesini izle, bide sonrasını. WTF?! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Usta Riven'dan Güzel Bi' Pentakill! 00:41
League of Legends - Usta Riven'dan Güzel Bi' Pentakill! 7.466 izlenme - 3 yıl önce Adam gerçekten güzel oynadı :D 5-4'tü, 10-4 oldu. Başta muhtemelen flashın gelmesini bekledi, kill için diye düşünmeyin :P Koreli o. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Baron Nashor'un Atölyesi #5 02:51
Baron Nashor'un Atölyesi #5 5.983 izlenme - 4 yıl önce Baron Nashor'un Atölyesi yeni bölümüyle ile karşınızda! Üye olmak ve League of Legends oynamak için buraya tıklayın: http://signup.leagueoflegends.com/
League of Legends - Twisted Fate Hexakill 00:41
League of Legends - Twisted Fate Hexakill 6.685 izlenme - 3 yıl önce TF ile Hexakill almak? Ben double alırken CD sorunu yaşıyorum arkadaş! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - TSM Amazingx - Jarvan Jungle 03:27
League of Legends - TSM Amazingx - Jarvan Jungle 6.018 izlenme - 3 yıl önce TSM Amazingx Jarvan ile nickinin hakkını verirkene :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Baron Nashor'un Atölyesi #1 02:35
Baron Nashor'un Atölyesi #1 4.040 izlenme - 4 yıl önce Baron Nashor'un Atölyesi ilk bölümüyle karşınızda! Videoyu LoL TV Yıldızını Arıyor yarışmasında oylarınızla birinci olan Destan "Kirin" Sarıoğlu sunuyor. Üye...
League of Legends - Timmy Trumpet 00:45
League of Legends - Timmy Trumpet 3.199 izlenme - 3 yıl önce Baba ve oğlu tarafından parodi haline getirilen Timmy Trumpet - Freaks adlı parçasını birde herolarımızdan dinleyin :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Kennen - LS Freedom 01:43
Kennen - LS Freedom 1.645 izlenme - 3 yıl önce kennen short video İlk ve en sevilen Adalet Meydanı olan Sihirdar Vadisi, rekabet amaçlı League of Legends oyunlarında ilk tercihtir. Aksiyon genellikle koridordaki rakiple yapılan düellolarla başlar ve oyunun sonlarına doğru büyük çaplı, destansı takım çatışmalarına dönüşür. Zafere rakip takıma girip merkezi yok ederek ulaşırsın.
Baron Nashor'un Atölyesi #4 04:37
Baron Nashor'un Atölyesi #4 1.165 izlenme - 4 yıl önce Baron Nashor'un Atölyesi #4
Baron Nashor'un Atölyesi #3 03:06
Baron Nashor'un Atölyesi #3 797 izlenme - 4 yıl önce Baron Nashor'un Atölyesi #3
Baron Nashor'un Atölyesi #14 03:20
Baron Nashor'un Atölyesi #14 143 izlenme - 3 yıl önce League of Legends ile ilgili tüm videolar burada! Heyecanı paylaşmak için sen de resmi kanalı takip et! www.izlesene.com/leagueoflegends
Baron Nashor 24 Saatlik Yayın Özel 42:08
Baron Nashor 24 Saatlik Yayın Özel 37 izlenme - 3 yıl önce Baron Nashor 24 Saatlik Yayın Özel. Facebook'ta Paylaş. League of Legends Kanalı League of Legends League of Legends Kış Sezonu Turnuvası'ndan Özel Kareler ve Röportajlar. by LoLTurkiye ...