Hoşgeldiniz!

Barosu Videoları İzle

Tahir Elçi'nin Öldürüldüğü Çatışma Görüntüleri 02:37
Tahir Elçi'nin Öldürüldüğü Çatışma Görüntüleri 7.573 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır Barosu'nun Tarihi 4 Ayaklı Minarenin çatışmalarda zarar görmesine ilişkin basın açıklaması yaptığı sırada pkklı teröristler uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Polisle saldırganlar arasında çıkan çatışmada yaralananlar olduğu bildirildi.
Kastamonu - Abana 02:57
Kastamonu - Abana 4.685 izlenme - 6 yıl önce kastamonu ili - abana ilçesi tanıtım videosu.
Kastamonu Tanıtımı 04:49
Kastamonu Tanıtımı 2.181 izlenme - 6 yıl önce kastamonu tanıtım filmi
Kastamonu Tanıtım Videosu - 2 05:10
Kastamonu Tanıtım Videosu - 2 1.447 izlenme - 6 yıl önce kastamonu tanıtım videosu.
giresun avukatlar barosu baro baroya karşı 20:09
giresun avukatlar barosu baro baroya karşı 494 izlenme - 6 yıl önce giresun barosu
Bu da Halkın Toması ve Biber Gazı 00:16
Bu da Halkın Toması ve Biber Gazı 279 izlenme - 4 yıl önce İzmir/Alsancak'ta derin bir mizah duygusuyla hareket eden eylemcilerimizin gün geçmiyor ki ilginç eylemlerle karşımıza çıkmasınlar, hiç bitmesin bu eylemler hiç insanların zihni açıldı.
Antalya Barosu 9e Sınıfı 01:50
Antalya Barosu 9e Sınıfı 188 izlenme - 8 yıl önce izlemeyenler, izleyenlere, izletsin
amasya barosu açılışı 1 09:00
amasya barosu açılışı 1 100 izlenme - 6 yıl önce
malatya barosu,insan,haklari, 04:38
malatya barosu,insan,haklari, 122 izlenme - 7 yıl önce malatya barosu,insan,haklari,
Antalya Barosu 9e 01:50
Antalya Barosu 9e 132 izlenme - 8 yıl önce izleyenler izlemeyenlere izletsin ltfen
Diyarbakır Barosu Kamulaştırma Kararının İptalini İstedi 02:14
Diyarbakır Barosu Kamulaştırma Kararının İptalini İstedi 21 izlenme - 10 ay önce DİYARBAKIR Barosu Başkanvekili Avukat Ahmet Özmen, Bakanlar Kurulu'nun merkez Sur ilçesinde 6 bin 642 parselin kamulaştırması kararını Danıştay'a taşıdıklarını söyledi. Diyarbakır Barosu Başkanvekili Ahmet Özmen, Bakanlar Kurulu'nca Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde bulunan 16 ve Yenişehir İlçesi'nde ise 2 mahalle olmak üzere toplam 18 mahallenin acele kamulaştırılmasına karar verildiğini hatırlatarak şöyle dedi: "Kamulaştırılmasına karar verilen parsel sayısı 6642 olup, kamulaştırmaya tabi tutulan mahallelerde yaşayan nüfus ise 50 bin civarındadır. Yine kamulaştırılan parseller arasında kamu kuruluşları, yerel yönetimler ve baromuza ait yapılar bulunduğu gibi, tarihi ve kültür mirası niteliğinde ibadethane ve meskenler de bulunmaktadır. Diyarbakır Barosu olarak bugün itibariyle Danıştay Başkanlığı nezdinde bu acele kamulaştırma kararına karşı, kararın yürütülmesinin durdurulması ve iptali istemiyle dava açmış bulunmaktayız." 'YASALARA AYKIRI' Bakanlar Kurulu'nda alınan kararın mülkiyet hakkının ağır ihlali niteliğinde olup mülkiyet hakkını koruma altına alan Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu'na ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'ne açıkça aykırı olduğunu savunan Avukat Özmen, şöyle devam etti: "Herhangi bir makul sebep ve gerekçeye yer verilmeksizin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın istemi üzerine alındığı anlaşılan bu kararın Anayasal düzen içerisinde kabul edilebilir bir tarafı bulunmamaktadır. Bir ilçede bulunan özel mülkiyete konu taşınmazların tamamının Devlet tarafından mülkiyetinin kendi yurttaşlarından arındırılmasının yasal bir gerekçesi olamaz. Anayasa ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile güvence altına alınmış mülkiyet hakkının devlet eliyle bu denli kısıtlanması ve ihlalinin hukuken izahı mümkün değildir."
Kılıçdaroğlu: Biz Teröristi 'Terörist', Hırsızı 'Hırsız' Diye Damgalarız 00:35
Kılıçdaroğlu: Biz Teröristi 'Terörist', Hırsızı 'Hırsız' Diye Damgalarız 17 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eline silah alıp masum insanları öldüren herkese 'terörist' diye damgaladıklarını ancak devleti soyanları da ‘hırsız’ diye damgaladıklarını söyledi.
İstanbul Barosu'nda Olağanüstü Genel Kurul 00:49
İstanbul Barosu'nda Olağanüstü Genel Kurul 6 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Barosu Olağanüstü Genel Kurulu toplandı. Sabah başlayan kongre öğleden sonra 'sonuç bildirgesi' okunmasının ardından tamamlandı.
Baskan Aso Düzenlenmeleri 10:51
Baskan Aso Düzenlenmeleri 4 izlenme - 3 yıl önce Baskan Aso Düzenlenmeleri
09 Temmuz 2015 Antalya Barosu 2 - Antalya 1926 0 01:01:44
09 Temmuz 2015 Antalya Barosu 2 - Antalya 1926 0 1 izlenme - 1 yıl önce antalya barosu
Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Barosu Heyetini Kabul Etti 00:57
Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Barosu Heyetini Kabul Etti 8 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Barosu Başkanı Murat Şirvanlı ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Barosu Heyetini Kabul Etti 00:57
Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri Barosu Heyetini Kabul Etti 3 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Barosu Başkanı Murat Şirvanlı ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul etti.