Hoşgeldiniz!

barry lyndon

barry lyndon 02:07
barry lyndon 3.583 izlenme - 7 yıl önce 1700'lerin tam ortasındayız. genç bir irlandalı olan redmond barry bir subayı düelloda öldürünce kaçıp yeni bir hayat kurmak ister. serüvenler sonucu kendisini savaşın ortasında prusya ordusunda bulur. savaştan sonra casuslukla görevlendirilip irlandalı bir şövalye'nin peşine takılır. onunla birlikte prusya'dan kaçar ve kumarbazlığa başlayarak avrupa'nın kalburüstü sosyetesine burnunun ucunu sokmayı başarır. ama gözü daha yükseklerdedir.
barry lyndon  trio op 100 schubert 04:16
barry lyndon trio op 100 schubert 1.261 izlenme - 6 yıl önce
Stanley Kubrick - Filmlerde Bir Hayat (2001 - 142 dk) 02:22:17
Stanley Kubrick - Filmlerde Bir Hayat (2001 - 142 dk) 1.459 izlenme - 2 yıl önce Sinema tutkunlarının yakından tanıdığı, hemen hemen herkesin hayatında bir kez duymuş olduğu efsanevi yönetmen Stanley Kubrick'in, hayatı, filmleri ve daha birçok yönüyle ele alındığı, ölümünden hemen sonra yayınlanmış belgeseli. Filmleri kronolojik olarak, yapım aşamasındaki hallerinden, gelen tepkilerine kadar inceleniyor. Yapımda söz sahibi olanlar arasında; Jack Nicholson, Martin Scorsese, Peter Ustinov ve Steven Spielberg gibi isimler de yer alıyor. UYARI! Kısa filmleri hariç bütün filmleri hakkında çeşitli görüntüler bulunduğu için spoiler içermektedir. Özellikle The Killing, A Clockwork Orange ve Full Metal Jacket'ı izlemediyseniz önemli sahneleri görebilirsiniz. Daha çok hayatı ve kişiliği üzerine durulduğu için filmlerine ait teknikler vb. geri planda kalmış. Altyazı divxplanet'e aittir. İyi seyirler.
barry lyndon fragmanı 1 02:07
barry lyndon fragmanı 1 100 izlenme - 7 yıl önce 1700'lerin tam ortasındayız. genç bir irlandalı olan redmond barry bir subayı düelloda öldürünce kaçıp yeni bir hayat kurmak ister. serüvenler sonucu kendisini savaşın ortasında prusya ordusunda bulur. savaştan sonra casuslukla görevlendirilip irlandalı bir şövalye'nin peşine takılır. onunla birlikte prusya'dan kaçar ve kumarbazlığa başlayarak avrupa'nın kalburüstü sosyetesine burnunun ucunu sokmayı başarır. ama gözü daha yükseklerdedir.