Hoşgeldiniz!

Bart Baker

Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty Parodisi 02:46
Jennifer Lopez ft. Iggy Azalea - Booty Parodisi 13.832 izlenme - 2 yıl önce Bir süredir Bart Baker parodilerini çevirip burada paylaşıyorum. Bunu yapmamın en önemli sebebi tabii ki bu parodilerin çok zekice kurgulanmış mizansenlerle oluşturulduğunu ve yine zekice yazılmış eğlenceli metinler içerdiğini düşünmemdir. Fakat bu paylaşımlarımın bir başka sebebi daha var. Biliyorsunuz, Hande Yener, Bülent Ersoy ve Alişan'dan oluşan sanat camiamızda yaşanan abuklukları ve her gün TV ve gazetelerde magazinsel değer taşıdığı izahıyla gözümüze sokulan saçmalıkları hicvedecek bir komedyenimiz bulunmuyor. En azından TV ekranlarında göremiyoruz böyle bir ismi. TV dünyasında bizim ülkemizde prensip olarak herkes birbiriyle iyi geçinmek derdinde. Herkes birbirinin canısı, cicisi. Fatih Ürek bi tanedir, Alişan karıncayı bile incitemez, Ebru Gündeş'in en kötü huyu dürüstlüğüdür... Bu liste uzayıp gider. Sürekli bir karşılıklı methiyeleşme mizansenleri... Okan Bayülgen'in hiciv anlayışı mankenden dönen şarkıcı genç kızları programına çağırıp haşlamak kadar yüzeysel iken TV ekranlarındaki diğer duayenimiz Beyaz ise aynı anda Hitler ve Stalin'i kucaklayabilecek kadar uzlaşmacı, yüce gönüllü bir kişilik olarak hicivden tamamen uzaktır. Ülkemizin bir başka kanayan yarası politik mizaha ilişkin de söylenecek çok şey var. Politik mizah yaptığını iddia eden komedyenlerimiz ulusal çizginin sığ sularında yüzmekten başka bir şey yapmamışlardır ve bugün de durum daha farklı değildir. Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'u derhal tenzih edelim ancak TV ekranlarından bahsettiğimiz için diyebiliriz ki Türk televizyonlarında hiçbir zaman bir John Oliver ayarında politik mizahçıya rastlamadık. Tüm bunları söylememin sebebi, bir YouTuber olan Bart Baker'ın parodilerindeki güçlü popüler kültür eleştirisinin bizim ülkemizdeki durumlara da uyarlanabileceğini düşünüyor olmam. Şöyle ki, eğer siz de TV ekranlarında, gazetelerde ve internet sayfalarında gözümüze sokulan ''sanat camiamızda'' her gün yaşanan abuklukları haykıra haykıra hicvedecek birinin yokluğundan şikayetçi iseniz bu videolar ile adeta bir rehabilitasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Hakaret mevzusuna gelecek olursak, kamuya mal olmuş kişiler için hakaretin kapsamı daraltılmalıdır. Örneğin, ben şöhret sahibi biri değilim ve siz beni elaleme ''Bu bir yavşaktır.'' diye tanıtırsanız herkes beni yavşak olarak tanır ve bu durum beni zora sokar ancak siz kalkıp Jennifer Lopez'e yavşak derseniz kimse artık onu yavşak olarak bellemez. Yani o hakaret J Lo'ya koymaz. Bu kriter sistemleştirilmelidir. İyi seyirler.
Rihanna - Pour It Up Parodisi (Argo İçerir) 03:00
Rihanna - Pour It Up Parodisi (Argo İçerir) 4.774 izlenme - 2 yıl önce YouTube kullanıcısı Bart Baker, Amerikan pop şarkılarının klipleri için alay ve iğneleme maksatlı eğlenceli parodiler çekiyor. Rihanna için çektiği bir tanesini sizler için çevirdim. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler.
Justin Bieber - Sorry Parodisi (Argo İçerir) 03:17
Justin Bieber - Sorry Parodisi (Argo İçerir) 2.327 izlenme - 2 yıl önce YouTube kullanıcısı Bart Baker'ın bazı eğlenceli parodilerini çevirmeye karar verdim. İşte bir tanesini daha beğenilerinize sunuyorum. Çeviri bana aittir. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
Jennifer Lopez - Ain't Your Mama Parodisi 02:39
Jennifer Lopez - Ain't Your Mama Parodisi 2.622 izlenme - 2 yıl önce Bart Baker'ın, J Lo'nun yeni şarkısına çektiği bir parodiyi sizler için çevirdim. Bart Baker'ın en vazelinsiz işlerinden biri olduğunu düşünüyorum. İyi seyirler.
Bart Baker'dan Little Mix'in Hair Şarkısı Parodisi 05:06
Bart Baker'dan Little Mix'in Hair Şarkısı Parodisi 1.845 izlenme - 2 yıl önce Parodi kralı Bart Baker popüler şarkılardan nasiplenmeye devam ediyor. 4 kızdan oluşan Little Mix grubunun Sean Paul ortaklığı ile çıkardığı 'Hair' şarkıları ise kral tarafından böyle yorumlandı.
Justin Bieber - What Do You Mean Parodisi 03:14
Justin Bieber - What Do You Mean Parodisi 977 izlenme - 2 yıl önce Bart Baker'ın bir parodisini daha sizler için çevirdim. Çevirirken epey eğlendim. Belki ben abartıyorum ama çevirirken bazen gülmekten klavyeyi kullanamaz oldum. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler. Not: Final haftası bittiği için boş vaktim var ve hem kendim eğlendiğim hem de aranızda bunla eğlenenler olduğunu gördüğüm için yapıyorum bu çevirileri. Sıkılırsanız, dur derseniz dururum. Çekinmeden söyleyin.
Taylor Swift - Blank Space Parodisi (Argo İçerir) 03:16
Taylor Swift - Blank Space Parodisi (Argo İçerir) 959 izlenme - 2 yıl önce YouTube'da Bark Baker adlı epey takipçisi olan bir kullanıcı var ve Amerikan pop müzik klipleri için alay ve iğneleme amaçlı ciddi manada eğlenceli videolar çekiyor. Bunlardan birini sizin için çevirmek istedim. Bu paylaşımda çeviri bana aittir. Videonun aslında da İngilizce alt yazı vardı ve onu videodan nasıl kaldıracağıma dair en ufak bir fikrim olmadığı için Türkçe alt yazıyı onun üstüne yerleştirdim. Olmasa daha iyi olurdu tabii ama okunabilme sıkıntısı yaratmadı sanıyorum. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler.
Fifth Harmony - 04:11
Fifth Harmony - "Work from Home" Şarkısına Enfes Parodi 966 izlenme - 2 yıl önce Fifth Harmony grubunun Şubat ayında çıkardıkları '"Work from Home' şarkısı parodi kralı Bart Baker'ın radarına yakalandı. Popüler şarkıları mizahi bir dille yeniden yorumlayan Bart bakalım Work from Home'u nasıl değerlendirmiş...
Bart Baker - Drake 03:05
Bart Baker - Drake 371 izlenme - 1 yıl önce Bart Baker - Drake (Official Lyric Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Wake up in the morning and I'm feeling like I'm Drizzy Views from my momma basement looking hella pretty Gotta Honda drive it like a Wraith around my city Speeding down the highway crying listening to Miss Meeeee The way his hair is parted got me wanna copy I would do anything to be the champagne Papi I grew my beard out, lifted weights to get me stocky I just can't understand why ladies love him, not me I done transformed fully Got 90 OVO hoodies Everytime I call my ex phone She hit ignore cause she's a big bully Local club I'm with 6 strippers Maaan all of them are so pushy They just wanna give nookie I just wanna warm cookie Ayyy lets just say that 9 minus 3 makes 6 Let's just say that 3 times 2 makes 6 Let's just say that 7 minus 1 makes 6 Ridin round the 6 CHORUS Damn I wish I was like Drake Like drake like drake Autotunin eyebrow groomin dancin stupid like drake Damn I wish I was like Drake Like drake like drake like drake like drake Damn I wish I was like Drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake VERSE 2 This the part I use my soft tone She like it when I talk really light She like it when I give her real advice Said she wanna make it real tonight Man I'm so nervous She told me to make her feel alive I said ok, go take them heels off And go get ready for this pillow fight I need some-one to listen to me Listen to Take Care on repeat and try out different smoothies I wanna be Drake I treat my life like it is his movie His posters cover all my walls I don't think it's fruity I gotta plan Worship Drizzy I won't ever quit cause he's the man You cannot be cool if you don't call yourself a fan Summer 16 Drizzy put meek mill into a pan My names Dustin I don't know why people call me Stan lets just say square root of 36 makes 6 666 minus 666 plus 6 makes 6 And did you know that Taylor's numbers 666 Ridin round the 6 CHORUS Damn I wish I was like Drake Like drake like drake Autotunin eyebrow groomin dancin stupid like drake Damn I wish I was like Drake Like drake like drake like drake like drake Damn I wish I was like Drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake Damn I wish I was drake Damn I wish I was drake shit Damn I wish I was drake Damn I wish I was like drake
Robin Thicke - Blurred Lines Parodisi 03:17
Robin Thicke - Blurred Lines Parodisi 509 izlenme - 2 yıl önce Bart Baker'ın eğlenceli bir parodisini sizler için çevirdim. Parodideki şu vay efendim benim cinsel organım büyük mes'elesini açıklığa kavuşturayım. Orijinal klipte bir ara arka planda çok kısa bir süreliğine ''Robin Thicke'nin büyük bir penisi var.'' yazıyormuş. Bart Baker da, osuruktan ilk şikayet eden osuranın bizzat kendisidir felsefesinden yola çıkarak durduk yere büyük penisli olduğunu söylediği için Robin Thicke'in kompleksli ve küçük penisli olduğunu iddia ediyor. İyi seyirler. Orijinal ve sansürsüz klip: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/137923/ciplak-hatunlarla-dans-etmek-blurred-lines
Bart Baker - Jennifer Lopez Ft Iggy Azalea Booty Parodisi (Türkçe Altyazılı) 04:07
Bart Baker - Jennifer Lopez Ft Iggy Azalea Booty Parodisi (Türkçe Altyazılı) 706 izlenme - 3 yıl önce En Sevdiğim Parodilerden Birisi.
Bart Baker Meghan Trainor All About That Bass Parodisi Türkçe Altyazılı 05:15
Bart Baker Meghan Trainor All About That Bass Parodisi Türkçe Altyazılı 780 izlenme - 3 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ : Because this song’s all about being big, suck a d!ck thin people If you are super thin super thin you’re evil This catchy tune’s message should have been we’re equal But it shames thin women, thin women Yeah it’s kind of clear I like to eat food But I can write big hit songs and I can sing em too I see these skinny girls that get super famous So I say hey why not Meghan Trainor? I talk like I am black even though I am white I lived in the suburbs I’ve had a perfect life Still there’s one thing bugs me I don’t know why But when I see good-looking skinny people I think they should die Source: LYBIO.net Yeah, my mama she told me don’t worry about your size But when I see thin women I want to gouge out their eyes Gouge out their eyeballs Gouge out their eyeballs When I hear Gwyneth Paltrow say oh my god I feel so fat I want to beat in her pretty face with a baseball bat Woah! Now all five of us will do this dumb dance this dumb dance We’re dancing. These girls need haircuts bad really bad We can’t see Meghan give me a chance just one chance to rest please I hired you to dance damnit dance! I’m bringin booty back Booty never left that statement is trash! Wow, I’m just playing, don’t hate me cause I’m fat! You’re actually normal. Every inch of you is perfect, stop acting like a victim! Yeah my mama she told me that being big is sexy And that it turns on men which totally validates me Makes me feel pretty, makes me feel pretty I thought this song was supposed to be bout loving you for you It is Then why are you basing you self worth off of pleasing dudes? Now let me reiterate it again if you’re think you’re a bitch That’s totally not true and completely mindless I’m actually on my way to help the homeless Nice try but that can’t be you’re skinny Meghan your single “All About That Bass” is a hit! It’s platinum! It’s time to lose some weight for your next pop anthem. But I’m about that bass and that means I’m curvy That’s why everyone like bout this song. Now Meghan do you wanna be a star or a one-hit wonder? If you don’t lose some weight that would be a blunder To help you get in shape we’ve brought in a trainer It’s time to get you ripped! Let’s do this
Avril Lavigne Parody 03:52
Avril Lavigne Parody 671 izlenme - 4 yıl önce
Bart Baker - Avril Lavigne Hello Kitty Parody 03:52
Bart Baker - Avril Lavigne Hello Kitty Parody 577 izlenme - 3 yıl önce Bart Baker- Avril Lavigne 'Hello Kitty' PARODY
Bart Baker'dan Jennifer Lopez'in Ain't Your Mama Parodisi 04:23
Bart Baker'dan Jennifer Lopez'in Ain't Your Mama Parodisi 185 izlenme - 2 yıl önce Eğlenceli mizahı ve zekice yazılmış metinleriyle ünlülerin kliplerine parodi videolar çeken Bart Baker'ın hedefinde bu defa Jennifer Lopez vardı. Bizlerde açıkçası ne zaman gelecek diye beklediğimiz 'Ain't Your Mama' parodisine kavuşmanın haklı sevincini yaşıyoruz.
Bart Baker - Lorde Royals Parodisi Türkçe Altyazılı 03:59
Bart Baker - Lorde Royals Parodisi Türkçe Altyazılı 281 izlenme - 3 yıl önce Bart Baker - Lorde Royals Parodisi Türkçe Altyazılı
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 04:06
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 154 izlenme - 2 yıl önce Meghan Trainor'ın geçen ay yayınladığı 'No' klibi parodi kralı olarak andığımız Bart Baker'ın diline düştü. Popüler şarkılara yaptığı eğlenceli parodileri ile tanıdığımız kralın yeni çalışması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Bart Baker'dan Fifth Harmony'nin 'Work From Home' Şarkısı Parodisi 04:11
Bart Baker'dan Fifth Harmony'nin 'Work From Home' Şarkısı Parodisi 172 izlenme - 2 yıl önce Fifth Harmony grubunun Şubat ayında çıkardıkları '"Work from Home' şarkısı parodi kralı Bart Baker'ın radarına yakalandı. Popüler şarkıları mizahi bir dille yeniden yorumlayan Bart bakalım Work from Home'u nasıl değerlendirmiş...
Taylor Swift'in Bad Blood Şarkısına Anneli Parodi - Bad Mom 03:10
Taylor Swift'in Bad Blood Şarkısına Anneli Parodi - Bad Mom 279 izlenme - 3 yıl önce Anne savaşları başlasın! Birbirinden tehlikeli ve kötü annenin ellerinde kaşık, sütle çatışmasını izliyoruz.
Bart Baker - Shakira Ft Rihanna Cant Remember To Forget You (Türkçe Altyazılı) 04:11
Bart Baker - Shakira Ft Rihanna Cant Remember To Forget You (Türkçe Altyazılı) 326 izlenme - 3 yıl önce Did you all know that I'm still alive? I'm making a song so I'm still relevant Have to shake my ass to disguise the fact that whenever I sing I sound like I'm yodeling No one understands me or the words I say it's like I am gargling water And did you know I just had a baby wanna see it feed? Well if you stay I'll show you, show you, show you Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh Please don't remember to forget me Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh I sound exactly like a def girl now And if you look at me then you will clearly see That I'm much hotter with my hair straight Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh Oh no, the secret to my weird voice P.S. I'm besties with Rihanna A gig is a gig Here for the drinks I'll do anything If I get paid in advance I really don't know who Shakira is I honestly thought this was a Kesha video Hold on for a second Hold on for a sec I need to take a nude for InstaDamn she's a ho We like putting big brown things inside our mouths. I think I feel a Oh no! Ew gross! Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh We're both having sex with the air now Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh Does anybody have any Pepto? God these walls feel so good Nothing beats real hard wood Oh shit, I just got a splinter Ohhhh — Ohhhhh! Oh hell no get off my ho You can't forget me cause I beat you That's her right there boys That bitch stole my voice Prepare to get your Latin ass sued I did not steal it Don't sue me Kermit I was just borrowing it you asshole You're gonna do hard time for this horrendous crime. Nobody fucks with the Muppets! Oh oh oo oh oh Oh oh oo oh oh Who's gonna take my job at the voice?
Bart Baker'dan 'hello' Parodisi 05:25
Bart Baker'dan 'hello' Parodisi 142 izlenme - 2 yıl önce Popüler şarkıları parodi ile daha eğlenceli hale getirmesiyle tanıdığımız Bart Baker bu defa Adele'in Hello şarkısı için bir çalışma yaptı. Parodisini yaptığı şarkılara efsane göndermelerle izleyeni derin derin düşündüren Bart'ın eğlenceli videosunu izliyoruz.
Bart Baker'dan Muhteşem Taylor Swift 'Wildest Dreams' Parodisi 05:04
Bart Baker'dan Muhteşem Taylor Swift 'Wildest Dreams' Parodisi 181 izlenme - 2 yıl önce Parodi kralı Bart Baker'ın bu defa hedefinde Taylor Swift var. Taylor'ın 'Wildest Dreams' şarkısına parodi klip çeken Bart'ın eğlenceli videosunu izliyoruz.
Mizah Ustası Bart Baker'dan 'Hotline Bling' Parodisi 05:30
Mizah Ustası Bart Baker'dan 'Hotline Bling' Parodisi 108 izlenme - 2 yıl önce En sevdiği iş olarak kendisine ünlü troll'lemeyi seçen parodi ustası Bart Baker popüler klipleri kendi mizacı ile yeniden şekillendiriyor. Birçok klip için birbirinden güzel çalışmalara imza atan Bart'ın burada Drake'in yeni klibi Hotline Bling çalışmasını izleyeceğiz.
Dünyaca Ünlü Kliplerle Dalga Geçen Bart Baker'dan 'Focus' Parodisi 04:16
Dünyaca Ünlü Kliplerle Dalga Geçen Bart Baker'dan 'Focus' Parodisi 93 izlenme - 2 yıl önce Çıkış yapar yapmaz milyonların beğenisine kavuşan dünyaca ünlü klipleri anında kendi tarzı ile yorumlayan Bart Baker'ı tanımayanımız yoktur. Ariana Grande'nin yeni çıkardığı Focus klibi ile de dalga geçen mizah ustası Bart Baker'ın çalışmasını izliyoruz.