Hoşgeldiniz!

Bartholomeos Videoları İzle

İzmir 'de  Bartholomeos Yortu Ayinine Katıldı 03:40
İzmir 'de Bartholomeos Yortu Ayinine Katıldı 2.567 izlenme - 1 yıl önce Bartholomeos yortu ayinine katıldı İZMİR'de çeşitli görüşme ve törenler için bulunan Fener Rum Patriği Bartholomeos, Aziz Vukolos Yortusu Büyük Sabah Ayini'ne katıldı.
Fener Rum Patriği Bartholomeos'un Giresun Gezisi 03:55
Fener Rum Patriği Bartholomeos'un Giresun Gezisi 126 izlenme - 2 yıl önce Fener Rum Patriği Patrik Bartholomeos, turistik amaçlı çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Giresun’a geldi.(Bizde bunu yedik.) Fener Rum Patriği Bartholomeos, beraberindeki din adamları ile birlikte bugün Giresun’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi. İlk ziyaretine tarihi Tirebolu Kalesi'nden başlayan Patrik Bartholomeos burada kemençeyle söylenen bir rumca şarkı ile karşılandı. Bir süre kalede kemençe eşliğinde söylenen Rumca türküyü dinleyen Bartholomeos, ardından vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
bojidar çipof 1 mart 2011 tek rumeli tv'de günün konuğu 13:56
bojidar çipof 1 mart 2011 tek rumeli tv'de günün konuğu 127 izlenme - 6 yıl önce bojidar çipof; rum patrikhanesi'nde yaşanan yabancı papazlar skandalını ve megalli idea'nın simgelerinin istanbul'da tamamlanıyor olması hakkında tek rumeli tv'de "günün konuğu" oldupapazımız yok dediler 14 kişiyi tc vatandaşı yaptılar ama yine yabancı uyruklulara görev verdiler.1925'te neredeyse yunanistan'ın tekrar türkiye'ye savaş açmasına neden olacak olan patrik konstantin araboğlu'nun kemikleri yunanistan'dan getirtildi ve istanbul'a gömecekler...
Fener Rum Patriği Bartholomeos Giresun'da 08:42
Fener Rum Patriği Bartholomeos Giresun'da 51 izlenme - 2 yıl önce Doğu Karadeniz gezisini sürdüren Fener Rum Patriği Bartholomeos, Giresun'da tarihi yapıları gezdi, ziyaretlerde bulundu.
patrick'ten sicak mesaj 01:54
patrick'ten sicak mesaj 84 izlenme - 6 yıl önce fener rum patriği bartholomeos "türk-yunan yakinlaşmasinin en büyük destekçisiyim."
bojidar çipof 29 temmuz 2011tek rumeli tv'de 09:12
bojidar çipof 29 temmuz 2011tek rumeli tv'de 57 izlenme - 6 yıl önce araştırmacı yazar bojidar çipof; 29 temmuz 2011'de tek rumeli tv'de murat er'in sunduğu ana habere konuk oldu. 1 ağustos 2011'de heybeliada ruhban okulu'nda; rum patriği bartholomeos ile birlikte kudüs antakya şam'da bulunur ve iskenderiye patrikleri ile kıbrıs başpiskoposu'nun yapacakları gizemli toplantıyı irdeledi. 15 ağustos'ta sümela manastırı'nda yapılacak ayin hakkında değerlendirmelerde bulundu.
bojidar çipof 18 nisan 2011'de tek rumeli tv'de 05:57
bojidar çipof 18 nisan 2011'de tek rumeli tv'de 49 izlenme - 6 yıl önce bojidar çipof; 18 nisan2011'de tek rumeli tv akşam haberlerinde murat er'in telefonla konuğu oldu. yunanistan'ın batı trakya'daki türk okullarının yarısını kapamak üzere harekete geçmesini ve istanbul'daki rum okulllarının statüsünü mukayese etti.
patrick'ten sicak mesaj 01:54
patrick'ten sicak mesaj 32 izlenme - 5 yıl önce fener rum patriği bartholomeos "türk-yunan yakinlaşmasinin en büyük destekçisiyim."
bojidar çipof 3 mart 2011 meltem tv ana haberlerde günün konuğu 16:18
bojidar çipof 3 mart 2011 meltem tv ana haberlerde günün konuğu 33 izlenme - 6 yıl önce bojidar çipof; rum patrikhanesi'nde yaşanan yabancı papazlar skandalını ve megalli idea'nın simgelerinin istanbul'da tamamlanıyor olması hakkında meltem tv' ana haberlerde "günün konuğu" oldupapazımız yok dediler 14 kişiyi tc vatandaşı yaptılar ama yine yabancı uyruklulara görev verdiler.1925'te neredeyse yunanistan'ın tekrar türkiye'ye savaş açmasına neden olacak olan patrik konstantin araboğlu'nun kemikleri yunanistan'dan getirtildi ve istanbul'a gömecekler..1925'te neredeyse yuna
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 1 14:03
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 1 27 izlenme - 6 yıl önce 1. bölümaraştırmacı yazar bojidar çipof; 6 mayıs 2011'de meltem tv "diyalog" programında muharrem bayraktar'ın konuğu oldu. son dönemde rum patrikhanesi'nin edinimlerini yunanistan ve batı trakya açısından da irdeleyerek ve azınlıkların türkiye'deki durumlarını gözler önüne sererek analiz etti. bazı hususlarda ise ileriye yönelik oluşabilecek tehlikeler için kamuoyunun dikkatini çekti.
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 6 11:51
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 6 26 izlenme - 6 yıl önce 6. bölümaraştırmacı yazar bojidar çipof; 6 mayıs 2011'de meltem tv "diyalog" programında muharrem bayraktar'ın konuğu oldu. son dönemde rum patrikhanesi'nin edinimlerini yunanistan ve batı trakya açısından da irdeleyerek ve azınlıkların türkiye'deki durumlarını gözler önüne sererek analiz etti. bazı hususlarda ise ileriye yönelik oluşabilecek tehlikeler için kamuoyunun dikkatini çekti.
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 3 14:16
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 3 23 izlenme - 6 yıl önce 3. bölümaraştırmacı yazar bojidar çipof; 6 mayıs 2011'de meltem tv "diyalog" programında muharrem bayraktar'ın konuğu oldu. son dönemde rum patrikhanesi'nin edinimlerini yunanistan ve batı trakya açısından da irdeleyerek ve azınlıkların türkiye'deki durumlarını gözler önüne sererek analiz etti. bazı hususlarda ise ileriye yönelik oluşabilecek tehlikeler için kamuoyunun dikkatini çekti.
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 5 14:41
bojidar çipof 6 mayis 2011 meltem tv'de böl 5 19 izlenme - 6 yıl önce 5. bölümaraştırmacı yazar bojidar çipof; 6 mayıs 2011'de meltem tv "diyalog" programında muharrem bayraktar'ın konuğu oldu. son dönemde rum patrikhanesi'nin edinimlerini yunanistan ve batı trakya açısından da irdeleyerek ve azınlıkların türkiye'deki durumlarını gözler önüne sererek analiz etti. bazı hususlarda ise ileriye yönelik oluşabilecek tehlikeler için kamuoyunun dikkatini çekti.
İzmir Bartholomeos'tan Tarihi Ziyaret Ek 00:59
İzmir Bartholomeos'tan Tarihi Ziyaret Ek 3 izlenme - 1 yıl önce İzmir Bartholomeos'tan tarihi ziyaret ek (Tür: Yurt) Fener Rum Patriği Bartholomeos, Ahmet Piriştina Kent Belleği Müzesi`ni (APİKAM) ziyaret etti. Bartholomeos, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Özkan`la sohbet ederken arkalarındaki duvarda asılı 5 metre genişliğinde 2 metre uzunluğundaki 9 Eylül İzmir`in kurtuluşundan sonrakı İzmir yangınını anlatan yağlıboya tablo yere düştü. Gürültüyle arkasına dönüp bakan ve şaşıran Patrik, odada bulunanların düşen tabloyu hemen tutmasıyla doğabilecek kazadan kurtuldu
Bartholomeos’tan Teşekkür Ziyareti 09:14
Bartholomeos’tan Teşekkür Ziyareti 3 izlenme - 2 yıl önce Bartholomeos’tan teşekkür ziyareti | Kent ve Başkan http://www.kentvebaskan.org/?p=434 Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret eden Ortodoksların ruhani lideri Bartholomeos, İzmir’de yaşayan Rum Cemaati adına Pekdaş’a teşekkür