Hoşgeldiniz!

barzo

 Barzonun barfiks ile imtihanı 00:06
Barzonun barfiks ile imtihanı 72.173 izlenme - 4 yıl önce Barzonun barfiks ile imtihanı
Motorcu ile Kodaman Tartışması 01:42
Motorcu ile Kodaman Tartışması 9.960 izlenme - 2 yıl önce Altında lüks araç içinde ne olduğu belirsiz insan mı başka birşey mi bilinmeyen bir yaratı. Hem motorcuyu sıkıştırıyor, yetmiyor kırmızı ışıkta durmuyor, hemi de aynı motorcuya benim param var ben bu dünyanın sahibiyim edasıyla görgüsüzlük kusmaya devam ediyor. izleyip görelim efendim.
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 05:17
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 9.550 izlenme - 2 yıl önce Sağda solda balon gibi şişik kaslara sahip insanların resimlerini görünce ne yaptıklarına bir bakayım dedim ve youtube' da bu videoyla karşılaştım. Oldukça tehlikeli olan bu gereksiz ilacın Yolo(you live only once) yu motto olarak benimsemiş bu dejenere Brezilya gençliği üzerindeki etkisini, abimizin agresif anlatımıyla sunuyoruz. Bu abimizi duyup ne dediğini merak edecek kullanıcıların gönlü kalmasın diye dilim döndüğünce çevirmeye çalıştım. Birkaç cümleyi atladım. Hatam varsa affola. Adam da kraliyet İngilizcesini konuşmuyor zaten.
Euro Truck Simulator 2'da Küfür Eden Dayı - Hdomag 02:05
Euro Truck Simulator 2'da Küfür Eden Dayı - Hdomag 5.319 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki oyunlarda yaşanan komik olayları izlemiyelim.Bu seferki oyunda barzo dayıyı izliyoruz efendim.
İsyan Tetick Kamera Arkası (Sabır Gerektirir) 01:29
İsyan Tetick Kamera Arkası (Sabır Gerektirir) 8.778 izlenme - 2 yıl önce Evet sevgili Alkışlarlayaşıyorum takipçileri bugün kulisimizde beste ve sözleriyle gençleri adeta kalbinden vuran gittiği her konserde milyonlarla karşılanan İsyan Tetick'in klibinin kamera arkası görüntülerini paylaşıyoruz. İyi Seyirler...
İsyanqar26'ya Diss Atan Çılgın Gençler (Küfür İçerir) 04:18
İsyanqar26'ya Diss Atan Çılgın Gençler (Küfür İçerir) 6.081 izlenme - 3 yıl önce isyanqar26 sarkilarinda arabesk rap yapmanin bir adabi oldugunu , herkesin arabesk rap yapamayacagini bunun icin ask acisi ,karakol ve uyusturucu gibi sureclerden imtihanlardan gecmek gerektigini savunmus ve felsefesinde bunlara yer vermistir fakat bu genclerimiz arabesk rap felsefesinde daha efektif ve kuvvetli bir yolu tercih etmis vermek istedigi mesaji direk vermistir ayrica kurtlar vadisi adli diziden sahneler kullanarak etkilendigi ana akim felsefeye isaret etmislerdir.Kullandiklari montaj sahneleri , figuranlar ve yuksek produksiyonla takdirlerinizi kazanmayi hak etmislerdir
Kürt Gerillaların Yemin Töreni 03:02
Kürt Gerillaların Yemin Töreni 5.165 izlenme - 3 yıl önce Gece mecburi askerliğini yapmaktan başka suçu olmayan tc askerine kahpeler gibi pusu kuracağıma.. Karakolların emniyet unsurlarına baskın atıp kaçacağıma.. Pusudan, baskından arta kalan zamanlarımda kaçakçılık yapacağıma... Kaçakçılık yaparken katil tc nin iki f 16 sı gelip beni kevgire çevirdiğinde, geride kalan hevallerin megri megri diye senelerce bütün türkiye'nin kafasını sikmesi için çalışacağıma.. Asla elektrik faturası ödemeyeceğime.. Jandarma tarlalardaki kenevirleri yakınca, "köyümüzü yakiyler vara vara vara" diye ortalığı birbirine katacağıma.. Bizim ilk geberen arkadaş mahsun'un heykelini dikeceğime.. Ben askeri öldürünce özgürlük mücadelesi, asker beni öldürürse faşizm diye bağıracağıma.. Keleş, Apo ve Kürt böreği üzerine and içerim. Alıntıdır. Ekşi'den, ''hasa huzurdan kalbim cok yufkadir'' arkadaşımızın ağzına sağlık.
Barbara Herhaldeyle Birlikte Beyin Yakan Hüzünlü Barzo Kedi 03:14
Barbara Herhaldeyle Birlikte Beyin Yakan Hüzünlü Barzo Kedi 1.389 izlenme - 3 yıl önce Başlık her ne kadar kafa karıştırıcı olsa da dinledikten sonra hak vericeksiniz. Şu aralar internet fenomeni olan Barbara Herhalde Barbara Manken olan ile gündemden düşmeyecek olan barzo ve tabi ki de beyin yakan hüzünlü kedi. Eğlenceli bir cover dinliyoruz efendim.
deli bayro... 00:20
deli bayro... 7.387 izlenme - 8 yıl önce deli bayro....
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 2 07:01
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 2 1.377 izlenme - 2 yıl önce Daha önce luimarco abimizin agresif anlatımıyla sunduğumuz Synthol videosuna gelen olumlu yorumları görünce kendi sayfasında yer alan ikinci bir synthol vakasını daha göndereyim dedim. Synthol nedir derseniz, kasları anormal derecede şişik göstermekten başka bir boka yaramayan, oldukça tehlikeli bir yağdır. Uzak durulmalı!
Çekme Güzel Kardeşim Şiir (Serin Sesler) 01:40
Çekme Güzel Kardeşim Şiir (Serin Sesler) 1.011 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı seslendirmeler ile sosyal medyada kendinden söz ettiren Serin Sesler, Konya'da 2011 yılında yapılan uyuşturucu baskını ile gönüllerde yer eden Barzo'ya duygusal bir şiir yazmış. Barzo'nun videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98385/konyadaki-uyusturucu-operasyonu-barzoswf-kufur-icerir
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 02:16
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 1.882 izlenme - 3 yıl önce Konya'da E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki yakınlarını ziyaretten çıkan gruba, özel bir otomobilden pompalı tüfekle ateş açılması sonucu 1'i ağır 5 kişi yaralanmış, sonrasında da bu görüntüler ve konuşmalar ...
İsveçli Turist Ninelere Hallenen Türk - Akşam Basacam Hepsine 00:30
İsveçli Turist Ninelere Hallenen Türk - Akşam Basacam Hepsine 1.103 izlenme - 3 yıl önce Efenim kendisi turistleri sadece öpmekle kalmıyor, işi bir adım daha ileriye götürerek bizlerle turistlere "basma" planlarını paylşıyor
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 04:21
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 747 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin bildiği meşhur Avare oyununun kayseri versiyonunu izleyelim, arkadaşlar. Döner bıçağı olan herkesi piste davet ediyoruz.
Dest-i Barzovaç 00:30
Dest-i Barzovaç 738 izlenme - 3 yıl önce Dest-i İzdivaçtan Sonra Şimdi De Dest-i Barzovaç! 19 Yaşinda Babasının Ssk'sı İle İddialı Aday İzleyenleri Güldürüyor :)
Tivorlu İsmail Sahne Performansı 2 - Se Se 04:02
Tivorlu İsmail Sahne Performansı 2 - Se Se 424 izlenme - 2 yıl önce Hakkari Beytüşşebapta düğünlerin, eğlencelerin, mağaradan çıkma günlerinin aranılan ismi yerel star barzo ismailin 2013 tarihli yeni görüntüleri ve meşhur şarkısı se-se
Tıvorlu İsmail - Hele Vela Techno mix 2014 09:38
Tıvorlu İsmail - Hele Vela Techno mix 2014 524 izlenme - 3 yıl önce Verdiği konserlerle Beytüşebap ın adeta maskotu haline gelmiş olan, eğlencelerin, düğünlerin, mağaradan dönmelerin, kış uykusundan kalkmaların aranan yıldızı Barzo Tıvorlu İsmail in çıkış parçası Hela Vela Velvela'nın 2014 dance, techno remix i...
Allah Islah Etsin Biraderler (Zincirleme Küfür İçerir) 02:04
Allah Islah Etsin Biraderler (Zincirleme Küfür İçerir) 471 izlenme - 2 yıl önce Gençlik acaba nereye gidiyor dedirten, kendilerini barzo olarak nitelendiren bir grup tarafından çekilmiş analitik, spontane yer yer ansiklopedik genel olarak allah ne verdiyse küfürlerle dolu bir diss çalışması. Müzik denen olguyu adeta protesto etmişler. Emeği geçen herkesi. Tadında. İzliyoruz.
İstanbul Menşeili Bodrum Uzmanlarından İleri Çapkınlık Dersleri 09:05
İstanbul Menşeili Bodrum Uzmanlarından İleri Çapkınlık Dersleri 264 izlenme - 2 yıl önce Uzmanlarına sorduk. Bize, turistlere nasıl yaklaşılması gerektiğini anlatıyorlar. Turist nedir, nasıl yaklaşılır, 3-5 kelime İngilizce ile mekandan nasıl kaldırılır ve seks yapılır ? Hepsinin yanıtı bu videoda. İki aşırı yakışıklı ve çapkın erkekten geliyor dikkatle izliyoruz..
Hunharca Kötülüğe Odaklanmış Zenci 02:22
Hunharca Kötülüğe Odaklanmış Zenci 276 izlenme - 2 yıl önce Bu zenci kardeşimiz diğer zencilerden farklı olarak kendisini tamamen kötülük yapmaya odaklamış ve bu kötülükleri yaparken de "Bakın ben ne kötü birisiyim" diyip kendisini kamerasıyla kayıda almış. Bu tip insanları pek yadırgamıyorum. Bunlarda bizim barzoların amerika gömüş hali.
Barzo Staylaaa - İçimden Akan Yaşlar 03:03
Barzo Staylaaa - İçimden Akan Yaşlar 256 izlenme - 3 yıl önce Sanatsal çalışmalara önem veren iki gencimiz tek mikrofonla Türkiye' yi sallıyorlar. Yasal Uyarı: İçerik hakkında çeşitli yerlerde "coq güseeel" gibi yorumlara denk gelebilirsiniz.Moralinizi bozmayınız.Günde 3 defa dişlerinizi fırçalamayı ihmal etmeyiniz.Terli terli soguk su içmeyiniz.
Adana Avare'nin Bir Üst Versiyonu - Suriyeli Muhalifler 00:20
Adana Avare'nin Bir Üst Versiyonu - Suriyeli Muhalifler 435 izlenme - 3 yıl önce hani meşhur barzolarımız var ya döner bıçaklı danslar eden, işte onlara da şükür deyin. neden mi beterin beteri her zaman vardır. bakınız bu üst düzey barzolar benzer bir olayı tüfeklerle yapmakta.
Sokak Sanatçısını Delirten Adam 00:34
Sokak Sanatçısını Delirten Adam 516 izlenme - 5 yıl önce Sokak Sanatçısını Delirten Adam
Barzo Çekme - Canlandırma 01:33
Barzo Çekme - Canlandırma 305 izlenme - 3 yıl önce Genç arkadaşlarımız deniz anası kıvamına gelmiş barzonun videosundan esinlenerek kendilerince bir çalışma yapmışlar.Paylaşmak istedim
İbrahim Tatlıses - One Republic 00:15
İbrahim Tatlıses - One Republic 338 izlenme - 3 yıl önce Tek kelimeyle "mükemmel" senkronizasyon ile Tatlıses kalitesini bize ulaştıran bu video Alkışlarlayaşıyorum.com ailesine armağan olsun.
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar (Rap) 02:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar (Rap) 209 izlenme - 2 yıl önce Oğuzhan Uğur'dan arabesk rap denen saçmalığa güzel bir protesto videosu.Video sonunda sitemizin beğenilen tiplerinden birine de gönderme de bulunmuşlar, tanımakta zorlanmayacaksınız..İyi seyirler.
Stajyer Barzo 00:19
Stajyer Barzo 231 izlenme - 3 yıl önce Yine bir uyuşturucu operasyonu tarzında yakalanan penguen abinin alt döneminden bir arkadaş.
Tıvorlu İsmail - Sokak Konserleri Serisi 14:49
Tıvorlu İsmail - Sokak Konserleri Serisi 233 izlenme - 2 yıl önce Verdiği konserlerle Beytüşebap ın adeta maskotu haline gelmiş olan,eğlencelerin,düğünlerin,mağaradan dönmelerin,kış uykusundan kalkmaların aranan yıldızı Barzo Tıvorlu İsmail in Yaşar vidyo grubunun katkılarıyla vermiş olduğu sokak konserlerinden birisi iyi seyirler
Barzo Jedi 01:17
Barzo Jedi 186 izlenme - 3 yıl önce Youtube'un en ünlü fenomenlerinden biri olan freddiew'in bu muazzam çalışmasını izliyoruz. Efektler harika.
Ais Ezhel - La Noly (Barzo İçerir) 03:36
Ais Ezhel - La Noly (Barzo İçerir) 162 izlenme - 3 yıl önce Ais Ezhel adlı enteresan bi vatandaşımızın bi garip şarkısı La Noly. Site sakinlerine armağan olsun. Buyrun dinleyin efenims.