Hoşgeldiniz!

baş dönmesi

Uzayda Baş Dönmesi Deneyi 03:36
Uzayda Baş Dönmesi Deneyi 2.240 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Uzay Ajansı (ESA) astronotlarından Tim Peake, Uluslararası Uzay İstasyonu üzerinde uzayda baş dönmesinin insanı etkileyip etkilemediği ile ilgili bir deney yapıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
işiniz mi yok? 00:30
işiniz mi yok? 2.670 izlenme - 9 yıl önce
Vertigo Nedir : Tedavisi Nasıl Yapılır? 01:57
Vertigo Nedir : Tedavisi Nasıl Yapılır? 864 izlenme - 5 yıl önce Vertigo Nedir? Tedavisi Nasıl Yapılır?
irfan devranoğlu 6 02:03
irfan devranoğlu 6 1.037 izlenme - 7 yıl önce prof. dr. irfan devranoğlu kulak burun boğaz rahatsızlıkları tinnitus kulak çınlaması vertigo başdönmesi meniere rahatsızlıkları tedavi yöntemlerini anlatıyor.
Değnekle Dönüp Boş Kaleye Penaltı Atmak 03:20
Değnekle Dönüp Boş Kaleye Penaltı Atmak 314 izlenme - 3 yıl önce Malum bizim Türk gençliği boş zamanlarını çok iyi değerlendirir aylak bakkal taşşağını tartarmış deyimine cuk diye oturan bir video gençler bir ucu yerde olan çubuğu alınlarına koyup kendi etraflarında tur atıp penaltı yarışına girerler.
Baş Dönmesi - Kurtlar Yalniz Ölür ( Stüdyo Kayıt ) 02:56
Baş Dönmesi - Kurtlar Yalniz Ölür ( Stüdyo Kayıt ) 506 izlenme - 8 yıl önce egemist black metal
Hologram Etkisi - Baş Döndürebilir 02:39
Hologram Etkisi - Baş Döndürebilir 169 izlenme - 3 yıl önce Nesneleri havada yüzer gösteren ve İçine bir nesne yerleştirdiğinizde yukarı yansıtarak inanılmaz bir göz yanılgısına sebep olan abidik aleti izliyoruz efenim..
Açlıktan Başı Dönen Köpek! 00:24
Açlıktan Başı Dönen Köpek! 262 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı Boston terieri açlıktan ne yapacağını şaşırmış durumda! Çok tatlı değil mi?
Baş Dönmesi - Mezar Yeri 04:22
Baş Dönmesi - Mezar Yeri 446 izlenme - 7 yıl önce türk raw black metal
Baş Dönmesi - Aciz İnsan 03:35
Baş Dönmesi - Aciz İnsan 282 izlenme - 9 yıl önce mükemmel baŞ dönmesİ Şarkisi acİz İnsan vİdeo klİbİ always by the metal...
Baş dönmesi nasıl tedavi edilir? 02:36
Baş dönmesi nasıl tedavi edilir? 93 izlenme - 5 yıl önce Baş dönmesi nasıl tedavi edilir?
İç Kulakta Denge Kristali Kopması (BPPV - Benign Paroksismal Pozisyonel Vertigo) Tanımı, Belirtileri 24:13
İç Kulakta Denge Kristali Kopması (BPPV - Benign Paroksismal Pozisyonel Vertigo) Tanımı, Belirtileri 235 izlenme - 4 yıl önce Dr. Murat Enöz, Almanya ve Türkiye üzerinden yayın yapan TR1 Kanalı' nda yayınlanan Sehal Çabuk' un sunduğu "Sağlıklı Bilgilen Programı" nda bir çok insanın karşılaşabileceği bir durum olan, iç kulaktaki denge kristallerinin kopması hastalığı (Benign Paroksismal Pozisyonel Vertigo / BPPV) ile ilgili konuşuyor. Dr. Murat Enöz, Kulak Burun Bogaz Hastalıkları & Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Muayenehane: İncirli Cad., No:41, Kat:4, Dilek Pastanesi Üstü, Posta kodu: 34147, Bakırköy - İstanbul Randevu Tel: (0212) 561 00 52 E-mail: muratenoz@gmail.com Cep tel: (+90) 0533 6550199 Fax: (0212) 542 74 47 Murat Enoz, MD, Otorhinolaryngology, Head and Neck Surgeon - ENT Doctor in Istanbul Private Office: Address: İncirli Cad. No:41, Kat:4 (Dilek Patisserie Building), Postal code: 34147, Bakırköy - İstanbul Appointment Phone: (+90) 212 561 00 52 E-Mail: muratenoz@gmail.com Cell phone: (+90) 533 655 01 99 Fax: (+90) 212 542 74 47 www.ent-istanbul.com | www.muratenoz.com | www.kulakburunbogaz.info www.blog.kulakburunbogaz.info | www.foto.kulakburunbogaz.info www.burun-estetigi-rinoplasti.com | www.deviasyon.ameliyati.info www.dil-bagi.ameliyati.info | www.burun-eti.ameliyati.info www.kulakzari.ameliyati.info | www.kbb-uzmani.me.pn www.dil-kanseri.ameliyati.info | www.saglikhaber.info www.burunkurulugu.com | www.pillar-implant.ameliyati.info www.otoskleroz.ameliyati.info| www.bademcik.ameliyati.info
Döne Döne Başı Dönen Komik Kedi 00:32
Döne Döne Başı Dönen Komik Kedi 142 izlenme - 4 yıl önce Döne Döne Başı Dönen Komik Kedi
Baş Dönmesi - Tanrı Dağı 05:50
Baş Dönmesi - Tanrı Dağı 175 izlenme - 6 yıl önce söz atsız
irfan devranoğlu 9 03:07
irfan devranoğlu 9 153 izlenme - 7 yıl önce
Dünyanın En Izdırap Verici Penaltısı 00:29
Dünyanın En Izdırap Verici Penaltısı 79 izlenme - 3 yıl önce Hem başın dönecek deliler gibi hem başında elinde megafon polis akademisinden fırlamış bir öğretmen olacak hem liselisin hem fonda sürekli çalan zil sesi hem de penaltı kullanacak bütün bunlara rağmen golü atacaksın ama yine de bitmeyecek o ızdırap üstüne bir de pantolonun yırtılacak. Bu ne lan yazıktır kimin bebesiyse bu kadar da yapılmaz be hocam.
Fransızca Belgeselde, Dr.Murat Enöz,  Semazenlerde Neden Baş Dönmesi Görülmediğini Anlatıyor 26:36
Fransızca Belgeselde, Dr.Murat Enöz, Semazenlerde Neden Baş Dönmesi Görülmediğini Anlatıyor 58 izlenme - 3 yıl önce Semazenler, Sufi Müzik ve İstanbul Hakkında Hazırlanan Fransızca Belgeselde, Dr.Murat Enöz, “Sema” Yaparken Semazenlerde Neden Baş Dönmesi Görülmediğini Anlatıyor Röportaj, Fransa ve Almanya' da Yayın Yapan "Arte Channel" Kanalında Yayınlanmıştır. Röportajın geniş özetini >> http://www.kbb-uzmani.blogspot.com.tr/2014/12/semazenlerde-neden-bas-donmesi-gorulmez.html linkinde bulabilirsiniz. Dr. Murat Enöz, Kulak Burun Bogaz Hastalıkları & Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Muayenehane: İncirli Cad., No:41, Kat:4, Dilek Pastanesi Üstü, Posta kodu: 34147, Bakırköy - İstanbul Randevu Tel: (0212) 561 00 52 E-mail: muratenoz@gmail.com Cep tel: (+90) 0533 6550199 Fax: (0212) 542 74 47 Murat Enoz, MD, Otorhinolaryngology, Head and Neck Surgeon - ENT Doctor in Istanbul Private Office: Address: İncirli Cad. No:41, Kat:4 (Dilek Patisserie Building), Postal code: 34147, Bakırköy - İstanbul Appointment Phone: (+90) 212 561 00 52 E-Mail: muratenoz@gmail.com Cell phone: (+90) 533 655 01 99 Fax: (+90) 212 542 74 47 www.ent-istanbul.com | www.muratenoz.com | www.kulakburunbogaz.info www.blog.kulakburunbogaz.info | www.foto.kulakburunbogaz.info www.burun-estetigi-rinoplasti.com | www.deviasyon.ameliyati.info www.dil-bagi.ameliyati.info | www.burun-eti.ameliyati.info www.kulakzari.ameliyati.info | http://www.balonla-sinuzit.ameliyati.info www.dil-kanseri.ameliyati.info | www.saglikhaber.info www.burunkurulugu.com | www.pillar-implant.ameliyati.info www.otoskleroz.ameliyati.info | www.bademcik.ameliyati.info www.mastoidektomi.ameliyati.info | www.kbb-uzmani.me.pn www.stapedektomi.ameliyati.info | http://www.uzmantv.com/uzman/kbb-uzmani-op.-dr.-murat-enoz https://www.google.com/maps/place/Dr.+Murat+Enöz+-+Kulak+Burun+BoÄŸaz+Hastalıkları+&+BaÅŸ+ve+Boyun+Cerrahisi+Uzmanı/@40.98696,28.871963,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x77bdec6b594b3638?sa=X&ei=fS2MVLj0MaOqywOBsYCICg&ved=0CIcBEPwSMAs https://www.facebook.com/pages/Dr-Murat-Enöz-Kulak-BoÄŸaz-BaÅŸ-Ve-Boyun-Cerrahisi-Uzmanı/777967022230692
Baş Dönmesi - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 40:45
Baş Dönmesi - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 4 izlenme - 4 ay önce Larva ve arkadaşlar boş bir kutu içinde yuvarlanıyor. Whoaaaa !!! Herkesin gözleri dönüyor ve dönüyor. Önce soda kim alacak? ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde, büyük şehirdeki yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki delme torbası olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş, ancak bunun altında insan benzeri bir vücuda sahip ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."