Hoşgeldiniz!

baş örtü

Düğünde Apaçi Dansı Yapan Tesettürlü Kız 00:45
Düğünde Apaçi Dansı Yapan Tesettürlü Kız 35.744 izlenme - 4 yıl önce Bir düğünde herkesin ortasında apaçi dansı yapan başörtülü kızın görüntüleri sosyal medyada tıklanma rekoru kırıyor.
Genç Kızlar Başörtü Takmalı 02:57
Genç Kızlar Başörtü Takmalı 2.681 izlenme - 2 yıl önce Geçen günlerde kimse kimsenin hayatını giyimini kuşamını karışamaz diyen muhabir, bugün sokakta yürüyen genç 2 tane kızı durdurup, başörtüsü hakkında sorular sorup sonra takması gerektiğini söylüyor. İşte Ahsen TV nin bir kez daha dönekliğini izliyoruz.
Salih Güney'den İslam Şeriatı Çıkışı 05:25
Salih Güney'den İslam Şeriatı Çıkışı 556 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın meşhur aktörü salih güney'in mükemmel görüşleri ve muhabirin akıl alıcı soruları.
Recep Tayyip Erdoğan Atatürk'ün de Başbakanıdır - Ehli Sünnet Tv 09:27
Recep Tayyip Erdoğan Atatürk'ün de Başbakanıdır - Ehli Sünnet Tv 799 izlenme - 3 yıl önce Ehli Sünnet Tv gene ilginç bir ropartaja imza atmış. Neden Recep Tayyip Erdoğan sorusuna halkımız oldukça ilginç cevaplar vermiş.
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 03:11
Danimarkalı Gelin - İngilizce Yol Tarifi 256 izlenme - 3 yıl önce Efendim 90 yılların başlarında TGRT için hazırlanmıiş bir filmdir "Danimarkalı Gelin". Danimarkada gelinimiz bir Türk le tanışır ve evlenirler. Akabinde Türkiye'ye taşınırlar. Sonrasında gelinimiz müslüman olmaya karar verir. Ancak dini satıh üstü yaşamak istemeyen danimarkalı gelin islama olan samimiyetini derinleştirir. Yaşayışı duruşu ve giyim kuşamını İslama uydurur. Ancak bu vaziyet hem eşinin çevresinden hem arkadaşlarından hem de hristiyan ailesinden tepki duymasına neden olur. Ancak o yılmaz tüm zorluklara göğüs gerer. Özellikle 80'li yıllarda başlayan anti- islamcı çizgiyi yıkmaya çalışan, ezilen dindarlı biraz olsun gururlandırmak isteyen bu film yayınlandığı yıllarda ses getirmiştir. O kadar sevilmiştir ki kült filmlerden birisidir artık.... İzleyelim...
Akp İnsan Hakları Reklamı 00:45
Akp İnsan Hakları Reklamı 191 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bir ironi dolu Akp reklamı. Fazla bir şey yazmak istemiyorum iyi bir espri malzemesi sundum karşılığını bekliyorum.
Benim Sayemde Başlarını Açıp Okudular - Nur Serter 00:50
Benim Sayemde Başlarını Açıp Okudular - Nur Serter 84 izlenme - 2 yıl önce Başörtülü öğrencilerine üniversite kapılarında psikolojik işkencelerin yapıldığı 'ikna odaları' 28 Şubat darbecilerinin simgelerinden birisi olarak tarihe geçti. İkna odalarının kurucusu olan dönemin İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı şimdinin ise CHP Milletvekili olan Nur Serter, dün gece konuk olduğu Habertürk ekranında çok sayıda öğrencinin başını açıp okumasında payı olduğunu itiraf etti.İkna Odalarını öven CHP'li vekil Nur Serter, "Benim sayemde o öğrenciler bilgilenerek başlarını açarak, üniversite okudular" dedi.
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı - Rihanna Başörtüsü Taktı 01:53
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı - Rihanna Başörtüsü Taktı 75 izlenme - 4 yıl önce Harper's Bazaar Arabistan'ın Kapağına Çıkan Rihanna, Arap Kültürüne Uygun Kıyafetleriyle Sosyal Medyada Yoğun İlgi Gördü.
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 01:06
Ateizmini Kendine Sakla ve Belli Etme 3 izlenme - 11 ay önce Insanların takkeyle, sakalla, sivri şapkalarla, haçla dolaşıp, ateizmini kendine sakla demeleri ne kadar ironik. Artık biz ateistlerin de bu dünyada var olduğumuzu göstermemizin ve kendimizi ifade etmemizin zamanı gelmiştir.