Hoşgeldiniz!

Başak Şengül Videoları İzle

CNN Türk spikerinin Emine Erdoğan isyanı! Reji sesini kapamayınca... 01:00
CNN Türk spikerinin Emine Erdoğan isyanı! Reji sesini kapamayınca... 265.153 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk sunucusu, Emine Erdoğan'ın konuşmasının canlı verilmesine Demirtaş üzerinden göndermede bulundu.
Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı 01:15
Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı 3.519 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı cnn Türk Sunucusu, Emine Erdoğan'ın Konuşmasının Canlı Verilmesine Demirtaş Üzerinden Göndermede Bulundu.
Mehmet Sarı ile Barış Doster Arasında Koalisyon Tartışması 03:00
Mehmet Sarı ile Barış Doster Arasında Koalisyon Tartışması 120 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında, koalisyonların iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusunda, Siyaset Bilimci - Yazar Doç. Dr. Barış Doster ile Avukat Mehmet Sarı arasında sert bir tartışma yaşandı. Mehmet Sarı'nın, kendi içerisinde anlaşamayan ayrı partilerin ittifak ettiği bir koalisyonlu yapının terörle mücadelede zorluk yaşayacağı fikrine, Barış Doster, önceki koalisyon hükümetleri ile şimdiki tek parti hükümetini kıyaslayarak karşı çıktı.
Uğur Poyraz isyan etti ''Meslektaşız    Allahtan korkun'' 02:01
Uğur Poyraz isyan etti ''Meslektaşız Allahtan korkun'' 79 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Hukukçu Uğur Poyraz, kendisinin konuşmak için fazla süre aldığı yönündeki eleştirilere ''Hep mi ben konuştum.. Allah'tan korkun ya!'' diye isyan etti.
Akıl Çemberi   29 Ocak 2016 47:21
Akıl Çemberi 29 Ocak 2016 166 izlenme - 1 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Güvenlik Zırvası - CNN Turk Dil Sürçmesi 00:22
Güvenlik Zırvası - CNN Turk Dil Sürçmesi 129 izlenme - 2 yıl önce Freud, “Bilinçdışı bir düşüncenin, sonradan bilince doğru yolunu zorlayabilmek için kendini bilinçöncesine taşımaya çalıştığından söz edebiliriz” diyerek, dil sürçmelerini bilinçaltımızdaki bastırılmış fikir ve duyguların dışa vurumu olarak değerlendirir. CNN Türk'ün haber spikerlerinden Başak Şengül de bu gafıyla tüm Türk halkının duygularını dışa vuruyor gibi...
Başak Şegül ile Bugün 13.00 43:07
Başak Şegül ile Bugün 13.00 136 izlenme - 3 yıl önce En Sevdiğin televizyon programları, tartışma programları, haberler ve daha fazlası CNNTürk’de! CNNTürk, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/cnnturk
Seçime Doğru 35:10
Seçime Doğru 79 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Uğur Poyraz'dan 'propaganda Eşitliği Yok' İddiası 04:08
Uğur Poyraz'dan 'propaganda Eşitliği Yok' İddiası 18 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında propaganda eşitliği konuşuldu. Konuklardan Hukukçu Uğur Poyraz, ''Bu seçim sırasında, örneğin ben aday oldum, bütçem kısıtlı ama benim karşımda devletin imkanlarını kullanan, devletin uçaklarına binen, devletin makam araçlarına binen bir rakip çıkarsa, bu eşit şartlar altında bir mücadele mi olacak?'' sorusunu yöneltti.
Selman Öğüt Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi 01:43
Selman Öğüt Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi 25 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında, anayasa değişikliği için referandum tartışmaları sırasında, konuklardan Hukukçu Alaaddin Varol'un "Almanya ve İngiltere'de HSYK diye bir kuruluş yok" sözlerine, Hukukçu Uğur Poyraz'dan tepki geldi. İki ayrı demokratik kültürün eşdeğer tutulmasının yanlış olduğunu belirten Poyraz, "Oranın geldiği demokrasi kültürüyle, bizim geldiğimiz demokrasi kültürü eşdeğer mi?" diye sordu. Bu soruya Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt, "Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi" diye cevap verdi.
Murat Somer ile Selman Öğüt arasında MİT TIR'ları tartışması 04:59
Murat Somer ile Selman Öğüt arasında MİT TIR'ları tartışması 21 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Somer ile Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt arasında Cumhuriyet gazetesinde çıkan MİT TIR'ları dosyası haberleriyle ilgili tartışma yaşandı. Somer'in "Cumhuriyet gazetesinin bir çok yazarı şu anda tutuklu. Bu bir mağduriyet midir? Herhalde FETÖ örgütüyle bu yazarların bir ilgisi olduğunu iddia etmek oldukça zor olur'' sözlerine Selman Öğüt tepki gösterdi.
Akıl Çemberi  - 18 Ağustos 2015 02:41:55
Akıl Çemberi - 18 Ağustos 2015 99 izlenme - 2 yıl önce Koalisyon görüşmelerinden uzlaşı çıkmadı... Yeni seçime nasıl bir hükümet formülü ile gidilecek? Erdoğan'ın sistem çıkışı, terörle mücadele ve çözüm süreci konularını Başak Şengül sordu, Prof. Dr. Sedat Laçiner, Erol Katırcıoğlu, Prof. Dr. Özer Sencar, Doç. Dr. Mehmet Şahin, Avukat Rıza Saka ve Güvenlik uzmanı Mete Yarar Akıl Çemberi’nde tartıştı
23 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 18:30
23 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 23 izlenme - 5 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi'nin 23 Ocak tarihli bölümüne hukukçular Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt, Uğur Poyraz, Alaaddin Varol ve siyaset bilimci Doç. Dr. Murat Somer konuk oldu. Programda, Meclis’teki anayasa görüşmelerinin ardından gözlerin çevrildiği referandum masaya yatırılıdı. Kim neden evet, kim neden hayır diyecek? Partiler anayasa değişikliğini halka nasıl anlatacak? İşte 19 dakikada programın özeti ve konukların yorumları...
19 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 08:31
19 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 20 izlenme - 5 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi'nin 19 Ocak tarihli bölümüne AK Parti MKYK Üyesi Ayhan Oğan, hukukçu Prof. Dr. Bahadır Erdem, kamuoyu araştırmacısı İhsan Aktaş ve siyaset bilimci Barış Doster konuk oldu. Programda, Meclis’te devam eden anayasa görüşmeleri, cumhurbaşkanlığı sisteminde dikkatlerin yoğunlaştığı maddeler ve siyasette yaşanan kutuplaşma masaya yatırıldı. Bahadır Erdem ile Ayhan Oğan arasında yaşanan 'yeni sistemde güçler ayrılığı tartışması' canlı yayına damga vururken, Barış Doster'in 'siyasal rüşvet' yorumu programın öne çıkan başlıkları arasındaydı.
Seçime Doğru 35:23
Seçime Doğru 51 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Akıl Çemberi'nde 'koalisyon neden kurulamadı' tartışması 04:03
Akıl Çemberi'nde 'koalisyon neden kurulamadı' tartışması 13 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında 7 Haziran'dan sonra koalisyonun neden kurulamadığı tartışıldı. Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Somer'in, ''Birinci muhalefet partisine hükümeti kurmayı deneme imkanının verilmediği görüldü'' sözlerine Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt ''Anayasaya göre Cumhurbaşkanı böyle bir ihtimalin olması noktasında bu ihtimali verir zaten'' dedi.
Akıl Çemberi   1 Ocak 2016 01:16:03
Akıl Çemberi 1 Ocak 2016 43 izlenme - 1 yıl önce Suriye, Ortadoğu'daki denklem ve aktörler, Türkiye'deki terör operasyonları ve bölgedeki atmosfer mercek altına alındı. Başak Şengül sordu, Güvenlik Analisti Metin Gürcan ve EDAM Analisti Can Kasapoğlu Akıl Çemberi'nde yanıtlıyor.
Seçime Doğru 36:35
Seçime Doğru 42 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Başkan Yardımcıları Nasıl Seçilecek? 01:21
Başkan Yardımcıları Nasıl Seçilecek? 10 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında yaklaşan 16 Nisan referandumu ve yeni anayasa maddeleri ele alındı. Canlı yayında, başkan yardımcıları nasıl seçilecek, atamayla mı göreve gelecekler? Yeni sistem 'Türk tipi' mi olacak? sorularına yanıt arandı. Programın konuklarından Hukukun Üstünlüğü Platformu Başkanı Av. Yasin Şamlı, "Kim başkan adayı olursa olsun yardımcılarını açıklayacak ve birlikte bir seçim yürütecekler." diye konuşurken, Siyaset Stratejileri Uzmanı Elif Dördüncü Aydemir, "Bizdeki başkanlık sistemi 'kimi istersem onu atarım' şeklinde bir kabine öneriyor" dedi.
Akıl Çemberi   11 Mart 2016 43:34
Akıl Çemberi 11 Mart 2016 22 izlenme - 1 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Doster Devlet Bahçeli Başkanlık Konusunu Niçin Gündeme Getirdi 01:32
Doster Devlet Bahçeli Başkanlık Konusunu Niçin Gündeme Getirdi 12 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Siyaset Bilimci - Yazar Doç. Dr. Barış Doster, Devlet Bahçeli'nin başkanlık konusunu niçin gündeme getirdiğini vurgulayarak, "20 yıldır siyasal hayatta olan bir politik aktör, yıllarca ve defalarca aralıksız şekilde, başkanlık rejimine usulden ve esastan karşı olduğunu dillendirdikten sonra, AK Parti'nin bile artık gündeminden çıkmışken, önceliği olmamışken, acaba niçin konuyu gündeme getirdi?" dedi.
Seçime Doğru 32:11
Seçime Doğru 34 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bugün 11:00 - Başak Şengül 4 Kasım 2014 Salı 39:01
Bugün 11:00 - Başak Şengül 4 Kasım 2014 Salı 55 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bugün 11:00 - Başak Şengül (28 Ekim 2014 Salı) 01:05:01
Bugün 11:00 - Başak Şengül (28 Ekim 2014 Salı) 55 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Faruk Acar'dan çarpıcı MHP iddiası 02:23
Faruk Acar'dan çarpıcı MHP iddiası 7 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında yaklaşan 16 Nisan referandumu ve MHP seçmeninin tercihi konuşuldu. ANDY-AR Araştırma Şirketi Başkanı Faruk Acar, "MHP'nin kaybolacağına inanmıyorum tam aksine 2019'daki seçimlerde bugün aldığı oydan daha fazlasını alabilir." derken karşıt görüşte olan Siyaset Stratejileri Uzmanı Elif Dördüncü Aydemir, "MHP seçmeninin oy verme saiki ideolojiktir." dedi.
Seçime Doğru - 19 Mayıs 2015 38:20
Seçime Doğru - 19 Mayıs 2015 28 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Ergün Yıldırım: Evet Çıkarsa Mhp Türkiye'nin En Önemli Partisi Olacak 01:59
Ergün Yıldırım: Evet Çıkarsa Mhp Türkiye'nin En Önemli Partisi Olacak 6 izlenme - 4 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı / Yeni Şafak Gazetesi Yazarı - Prof. Dr. Ergün Yıldırım, anayasa referandumundan evet sonucu çıkması halinde, MHP'nin Türkiye'nin en önemli, anahtar siyasi partisi olacağını belirtti. Yıldırım, "Evet çıkarsa, MHP'siz bir yürütmenin kurulma şansı olmayacak. Merkez sağ, AK Parti ve onun anahtar partisi MHP ile birlikte olacak" dedi.
Bugün 11:00 - Başak Şengül 6 Kasım 2014 Perşembe 33:10
Bugün 11:00 - Başak Şengül 6 Kasım 2014 Perşembe 44 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Hafta Sonu Keyfi  - 19 Temmuz 2015 44:59
Hafta Sonu Keyfi - 19 Temmuz 2015 30 izlenme - 2 yıl önce Bayramın son günü sevilen ekran yüzleriyle eğlenceli ve kahkaha dolu bir sohbet gerçekleşti. Başak Şengül, Serdar Cebe ve Bünyamin Sürmeli ile bayram sohbeti.
Seçime Doğru 33:10
Seçime Doğru 23 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"