Hoşgeldiniz!

Başak Şengül

CNN Türk spikerinin Emine Erdoğan isyanı! Reji sesini kapamayınca... 01:00
CNN Türk spikerinin Emine Erdoğan isyanı! Reji sesini kapamayınca... 265.445 izlenme - 5 yıl önce CNN Türk sunucusu, Emine Erdoğan'ın konuşmasının canlı verilmesine Demirtaş üzerinden göndermede bulundu.
CNN Türk Spikeri Yaka Mikrofonunu Açmayı Unuttu 00:20
CNN Türk Spikeri Yaka Mikrofonunu Açmayı Unuttu 5.581 izlenme - 2 ay önce CNN Türk ekranlarında "Bugün" bültenini sunmak için kamera karşısına geçen CNN Türk spikeri Başak Şengül, canlı yayında talihsiz bir an yaşadı. Yaka mikrofonunu unutarak bülteni sunmaya başlayan Şengül, rejiden gelen uyarı sonrası kısa süreli panik yaşadı.
Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı 01:15
Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı 3.718 izlenme - 5 yıl önce Cnn Türk Spikeri Başak Şengül'ün Emine Erdoğan İsyanı cnn Türk Sunucusu, Emine Erdoğan'ın Konuşmasının Canlı Verilmesine Demirtaş Üzerinden Göndermede Bulundu.
CNN Türk Spikerinin Öldürülen PKK'lı Teröriste Şehit Demesi 00:18
CNN Türk Spikerinin Öldürülen PKK'lı Teröriste Şehit Demesi 84 izlenme - 4 ay önce CNN Türk'te 'Hafta Sonu Ana Haber'i sunan Başak Şengül Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerce düzenlenen hain saldırı haberini sunarken, öldürülen terörist kadını "Şehit oldu" diye anons etmiş. Biz bunun bir istem dışı bir gaf olduğunu düşünüp Başak Şengül'ün bu konuyla ilgi olarak canlı yayında özür dileceği kanaatindeyiz.
Cnn Türk Spikerinin Yaka Mikrofonunu Açmayı Unutması   00:34
Cnn Türk Spikerinin Yaka Mikrofonunu Açmayı Unutması 39 izlenme - 2 ay önce 'Bugün' bültenini sunmak için kamera karşısına geçen CNN Türk spikeri Başak Şengül, yaka mikronunu açmayı unutunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Mehmet Sarı ile Barış Doster Arasında Koalisyon Tartışması 03:00
Mehmet Sarı ile Barış Doster Arasında Koalisyon Tartışması 165 izlenme - 10 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında, koalisyonların iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusunda, Siyaset Bilimci - Yazar Doç. Dr. Barış Doster ile Avukat Mehmet Sarı arasında sert bir tartışma yaşandı. Mehmet Sarı'nın, kendi içerisinde anlaşamayan ayrı partilerin ittifak ettiği bir koalisyonlu yapının terörle mücadelede zorluk yaşayacağı fikrine, Barış Doster, önceki koalisyon hükümetleri ile şimdiki tek parti hükümetini kıyaslayarak karşı çıktı.
Uğur Poyraz isyan etti ''Meslektaşız    Allahtan korkun'' 02:01
Uğur Poyraz isyan etti ''Meslektaşız Allahtan korkun'' 145 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Hukukçu Uğur Poyraz, kendisinin konuşmak için fazla süre aldığı yönündeki eleştirilere ''Hep mi ben konuştum.. Allah'tan korkun ya!'' diye isyan etti.
Akıl Çemberi   29 Ocak 2016 47:21
Akıl Çemberi 29 Ocak 2016 166 izlenme - 2 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Güvenlik Zırvası - CNN Turk Dil Sürçmesi 00:22
Güvenlik Zırvası - CNN Turk Dil Sürçmesi 210 izlenme - 3 yıl önce Freud, “Bilinçdışı bir düşüncenin, sonradan bilince doğru yolunu zorlayabilmek için kendini bilinçöncesine taşımaya çalıştığından söz edebiliriz” diyerek, dil sürçmelerini bilinçaltımızdaki bastırılmış fikir ve duyguların dışa vurumu olarak değerlendirir. CNN Türk'ün haber spikerlerinden Başak Şengül de bu gafıyla tüm Türk halkının duygularını dışa vuruyor gibi...
Başak Şegül ile Bugün 13.00 43:07
Başak Şegül ile Bugün 13.00 151 izlenme - 3 yıl önce En Sevdiğin televizyon programları, tartışma programları, haberler ve daha fazlası CNNTürk’de! CNNTürk, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/cnnturk
Seçime Doğru 35:10
Seçime Doğru 79 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Selman Öğüt Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi 01:43
Selman Öğüt Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi 43 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında, anayasa değişikliği için referandum tartışmaları sırasında, konuklardan Hukukçu Alaaddin Varol'un "Almanya ve İngiltere'de HSYK diye bir kuruluş yok" sözlerine, Hukukçu Uğur Poyraz'dan tepki geldi. İki ayrı demokratik kültürün eşdeğer tutulmasının yanlış olduğunu belirten Poyraz, "Oranın geldiği demokrasi kültürüyle, bizim geldiğimiz demokrasi kültürü eşdeğer mi?" diye sordu. Bu soruya Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt, "Bizim demokrasimiz onlardan çok daha iyi" diye cevap verdi.
Yaşar Hacısalihoğlu: 2019'u FETÖ'yü diriltme yılı ilan ettiler 02:41
Yaşar Hacısalihoğlu: 2019'u FETÖ'yü diriltme yılı ilan ettiler 20 izlenme - 5 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü - Akşam Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, bazı kişilerin 2019 yılını FETÖ'yü diriltme yılı ilan ettiklerini belirtti. Hacısalihoğlu, "2019'u FETÖ'yü diriltme yılı ilan ettiler. Kalkıp da 'Kontrollü darbe' derseniz, 'Asıl darbe 20 Temmuz'da oldu' derseniz, '1 milyon mağdur var' derseniz, vicdanıyla bu olayları anlamaya çalışan insanları yanınıza çekebilir misiniz? Bunun bedelini seçmen sandıkta ödetir" dedi.
Uğur Poyraz'dan 'propaganda Eşitliği Yok' İddiası 04:08
Uğur Poyraz'dan 'propaganda Eşitliği Yok' İddiası 28 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında propaganda eşitliği konuşuldu. Konuklardan Hukukçu Uğur Poyraz, ''Bu seçim sırasında, örneğin ben aday oldum, bütçem kısıtlı ama benim karşımda devletin imkanlarını kullanan, devletin uçaklarına binen, devletin makam araçlarına binen bir rakip çıkarsa, bu eşit şartlar altında bir mücadele mi olacak?'' sorusunu yöneltti.
Murat Somer ile Selman Öğüt arasında MİT TIR'ları tartışması 04:59
Murat Somer ile Selman Öğüt arasında MİT TIR'ları tartışması 39 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Somer ile Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt arasında Cumhuriyet gazetesinde çıkan MİT TIR'ları dosyası haberleriyle ilgili tartışma yaşandı. Somer'in "Cumhuriyet gazetesinin bir çok yazarı şu anda tutuklu. Bu bir mağduriyet midir? Herhalde FETÖ örgütüyle bu yazarların bir ilgisi olduğunu iddia etmek oldukça zor olur'' sözlerine Selman Öğüt tepki gösterdi.
19 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 08:31
19 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 38 izlenme - 12 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi'nin 19 Ocak tarihli bölümüne AK Parti MKYK Üyesi Ayhan Oğan, hukukçu Prof. Dr. Bahadır Erdem, kamuoyu araştırmacısı İhsan Aktaş ve siyaset bilimci Barış Doster konuk oldu. Programda, Meclis’te devam eden anayasa görüşmeleri, cumhurbaşkanlığı sisteminde dikkatlerin yoğunlaştığı maddeler ve siyasette yaşanan kutuplaşma masaya yatırıldı. Bahadır Erdem ile Ayhan Oğan arasında yaşanan 'yeni sistemde güçler ayrılığı tartışması' canlı yayına damga vururken, Barış Doster'in 'siyasal rüşvet' yorumu programın öne çıkan başlıkları arasındaydı.
Akıl Çemberi  - 18 Ağustos 2015 02:41:55
Akıl Çemberi - 18 Ağustos 2015 99 izlenme - 2 yıl önce Koalisyon görüşmelerinden uzlaşı çıkmadı... Yeni seçime nasıl bir hükümet formülü ile gidilecek? Erdoğan'ın sistem çıkışı, terörle mücadele ve çözüm süreci konularını Başak Şengül sordu, Prof. Dr. Sedat Laçiner, Erol Katırcıoğlu, Prof. Dr. Özer Sencar, Doç. Dr. Mehmet Şahin, Avukat Rıza Saka ve Güvenlik uzmanı Mete Yarar Akıl Çemberi’nde tartıştı
Ahmet Yavuz: Adalet Talebi, Görmeyeni Yakar 01:18
Ahmet Yavuz: Adalet Talebi, Görmeyeni Yakar 12 izlenme - 5 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Türkiye'deki adalet talebinin çok büyük bir ihtiyaç olduğunu belirtti. Yavuz, "Türkiye'de çok kuvvetli, ekmek gibi, su gibi ihtiyaç olan, bir adalet talebi var. Bu adalet talebi, görmeyeni yakar. AK Parti görmezse AK Parti'yi de yakar. Kim görmezse onu yakar" dedi.
Bahadır Erdem: CHP taşlandığına göre... 01:20
Bahadır Erdem: CHP taşlandığına göre... 12 izlenme - 5 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahadır Erdem, CHP'nin bu kadar gündemde olup konuşulmasının kötü bir şey olmadığını belirtti. Erdem, "Meyve veren ağaç taşlanır derler. CHP demek ki son zamanlarda bir takım meyveler veriyor ki, oldukça gündemde" dedi.
Seçime Doğru 35:23
Seçime Doğru 51 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Seçime Doğru 36:35
Seçime Doğru 43 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Akıl Çemberi   1 Ocak 2016 01:16:03
Akıl Çemberi 1 Ocak 2016 46 izlenme - 2 yıl önce Suriye, Ortadoğu'daki denklem ve aktörler, Türkiye'deki terör operasyonları ve bölgedeki atmosfer mercek altına alındı. Başak Şengül sordu, Güvenlik Analisti Metin Gürcan ve EDAM Analisti Can Kasapoğlu Akıl Çemberi'nde yanıtlıyor.
23 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 18:30
23 Ocak 2017 Akıl Çemberi'nin özeti 29 izlenme - 12 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi'nin 23 Ocak tarihli bölümüne hukukçular Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt, Uğur Poyraz, Alaaddin Varol ve siyaset bilimci Doç. Dr. Murat Somer konuk oldu. Programda, Meclis’teki anayasa görüşmelerinin ardından gözlerin çevrildiği referandum masaya yatırılıdı. Kim neden evet, kim neden hayır diyecek? Partiler anayasa değişikliğini halka nasıl anlatacak? İşte 19 dakikada programın özeti ve konukların yorumları...
Seçime Doğru 32:11
Seçime Doğru 34 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Seçime Doğru - 19 Mayıs 2015 38:20
Seçime Doğru - 19 Mayıs 2015 32 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran seçimiyle ilgili bütün haberler sıcağı sıcağına Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bugün 11:00 - Başak Şengül (28 Ekim 2014 Salı) 01:05:01
Bugün 11:00 - Başak Şengül (28 Ekim 2014 Salı) 58 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Akıl Çemberi   11 Mart 2016 43:34
Akıl Çemberi 11 Mart 2016 22 izlenme - 2 yıl önce Gündeme dair yanıt arayan bütün sorular soruluyor, merak edilen yanıtlar tartışılıyor.
Bugün 11:00 - Başak Şengül 4 Kasım 2014 Salı 39:01
Bugün 11:00 - Başak Şengül 4 Kasım 2014 Salı 56 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Akıl Çemberi'nde 'koalisyon neden kurulamadı' tartışması 04:03
Akıl Çemberi'nde 'koalisyon neden kurulamadı' tartışması 17 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında 7 Haziran'dan sonra koalisyonun neden kurulamadığı tartışıldı. Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Somer'in, ''Birinci muhalefet partisine hükümeti kurmayı deneme imkanının verilmediği görüldü'' sözlerine Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt ''Anayasaya göre Cumhurbaşkanı böyle bir ihtimalin olması noktasında bu ihtimali verir zaten'' dedi.
Bugün 11:00 - Başak Şengül 6 Kasım 2014 Perşembe 33:10
Bugün 11:00 - Başak Şengül 6 Kasım 2014 Perşembe 47 izlenme - 3 yıl önce Güncel haberler, farklı görüşler, ilginç detaylar, gözden kaçanlar “Bugün”de ele alınıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"