Hoşgeldiniz!

Başarı Nedir Videoları İzle

hayat zor mu geliyor? yere mi düştünüz? 02:32
hayat zor mu geliyor? yere mi düştünüz? 762 izlenme - 5 yıl önce çok güzel bir motivasyon videosu. www.networkmarketingokulu.com
Okulda Başarı, Gelecekte de Başarı mıdır? 00:57
Okulda Başarı, Gelecekte de Başarı mıdır? 206 izlenme - 2 yıl önce Okulda başarı, gelecekte de başarı mıdır? Özellikle ülkemizde iyi okullarda okumuş olmak kişinin gelecekte bulunacağı konuma destek olsa da başarı için göz ardı edilemeyecek başka koşullar da mevcut. En az eğitim kadar etkili olan bu koşulları öğrenmek istemez misiniz? http://www.migrostv.com/okulda-basari-gelecekte-de-basari-midir/
Ben de Şampiyon Olabilir miyim? 00:55
Ben de Şampiyon Olabilir miyim? 77 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bende-sampiyon-olabilir-miyim/ Şampiyon olmak için süper güçlere mi sahip olmak gerekiyor? Peki, başarı her insan için mümkün müdür? Bu soruların cevapları şimdi Eğitim Danışmanı Emre Çimen‘in uzman görüşü ile MigrosTV’de!
Tüp bebek tedavisinde gebelik başarı oranları nedir? 01:47
Tüp bebek tedavisinde gebelik başarı oranları nedir? 21 izlenme - 2 yıl önce Tüp bebek tedavisinde başarı oranları yaş gruplarına göre değişir.
İmplant tedavisinde başarı oranı nedir? 01:32
İmplant tedavisinde başarı oranı nedir? 7 izlenme - 2 yıl önce İmplant tedavisinin başarılı olabilmesi için iyi bir anemnez ve doğru planlama yapılması gerekiyor. Hasta öyküsü alınırken hastanın sistemik bir rahatsızlığının olup olmadığını öğrenmek gerekiyor. Çok sigara ve alkol tüketen hastaların iyileşme dönemi zor olduğundan bu hastalara implant tedavisi önerilmiyor. Daha sonra yapılan tetkiklerle hastanın anatomik yapısı, kemik yapısının yeterli olup olmadığı tespit ediliyor. Tedavi bu bilgilere göre planlanıyor.
Ritmik masaj tedavisinde (EECP) başarı oranı nedir? 01:41
Ritmik masaj tedavisinde (EECP) başarı oranı nedir? 4 izlenme - 2 yıl önce Ritmik masaj tedavisinin etkileriyle ilgili klinik çalışmalarda oldukça ilerlemiş koroner kalp hastalığı olan hastalarda dahi 35 saatlik kürün ardından yüzde 80 oranında iyileşme görüldüğü belirtiliyor. Bu etkinin 2-5 sene arasında yüzde 80 oranında devam ettiği görülüyor.