Hoşgeldiniz!

başarmak

Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 00:58
Park Yerinden 19 Hamlede Çıkmayı Başarmak 43.478 izlenme - 5 yıl önce bir erkek şoförün büyük ihtimal tek manevrayla çıkmayı becerebileceği park yerinden videodaki ablamız
İnanmak Başarmanın Yarsıdır! 00:53
İnanmak Başarmanın Yarsıdır! 9.245 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar inanın, inanın çocuklar! :D İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Başarının Sırrı Bulundu .... 02:31
Başarının Sırrı Bulundu .... 10.420 izlenme - 9 yıl önce evet yanlış duymadınız başarının sırrı bulundu.. sonuna kadar izle gör. ..
Sıtkı Aslanhan - Duyarlı Gençlik 13.10.2011 Başarılı Öğrenci 25:48
Sıtkı Aslanhan - Duyarlı Gençlik 13.10.2011 Başarılı Öğrenci 2.527 izlenme - 7 yıl önce www.sitkiaslanhan.com
Beyzbol Atışlarında İmkansızı Başarmak 03:11
Beyzbol Atışlarında İmkansızı Başarmak 79 izlenme - 2 ay önce Beyzbol atışı yapan insanların imkansızı başardıkları o isabet eden yerler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
GTA  V İmkansızı Başarmak 04:10
GTA V İmkansızı Başarmak 1.014 izlenme - 3 yıl önce Bizi Diğer Sosyal Ağ'larda da Takip Edebilirisiniz. Youtube http://www.youtube.com/teknokoy İzlesene http://www.izlesene.com/kanal/teknokoy Facebook https://www.facebook.com/teknokoy Twitter https://twitter.com/teknokoy - Tekno Köy - Tekno Köy GTA V - Tekno Köy GTA - Tekno Köy İmkansız - Tekno Köy Rockstar Games
Peşinden Koşacaksın Ve Kazanacaksın :) 03:24
Peşinden Koşacaksın Ve Kazanacaksın :) 1.538 izlenme - 9 yıl önce
Mehter Marşı 01:51
Mehter Marşı 3.028 izlenme - 9 yıl önce antalya tet koleji mehter marşı gösterileri
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 00:19
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 739 izlenme - 4 yıl önce Şimdi ilk bakışta olay belli tamam vuracak bu kadın bu arabaya diyorsunuz lakin bu şekilde bir vurmayı kimse tahmin bile edemezken ablamız gerçek kılmış ve de gerçekten üstün bir yetenek sergilemiş...
Boş Kaleye Gol Atamamak - VoLume 3 00:19
Boş Kaleye Gol Atamamak - VoLume 3 473 izlenme - 3 yıl önce İsrail'de oynanan Maccabi Tel Aviv-Gyor karşılaşması inanılmaz bir pozisyona sahne olmuş. Ev sahibi takımın oyuncusu Tal Ben Haim, bomboş bir pozisyonda ve kaleye sadece birkaç metre uzaklıktayken topu üstten dışarı yollamayı başarmış.
Hayattan Soğumayıp İnanılması Güç Başarıyı Yakalayan Genç 03:19
Hayattan Soğumayıp İnanılması Güç Başarıyı Yakalayan Genç 53 izlenme - 9 ay önce Görüntüde ağzının yamukluğuna rağmen hayattan soğumuyan bir gencin şarkı yazarı olup ,rapçi Trap House olan samimi dostluk gmrüntülerini izlicez
GTA V İmkansızı Başarmak 2 00:13
GTA V İmkansızı Başarmak 2 300 izlenme - 3 yıl önce Bizi Diğer Sosyal Ağ'larda da Takip Edebilirisiniz. Youtube http://www.youtube.com/teknokoy İzlesene http://www.izlesene.com/kanal/teknokoy Facebook https://www.facebook.com/teknokoy Twitter https://twitter.com/teknokoy - Tekno Köy - Tekno Köy GTA V - Tekno Köy GTA 5 - Tekno Köy GTA - Tekno Köy İmkansızı Başarmak - Tekno Köy V2
Motivasyon Derlemeleri 05:40
Motivasyon Derlemeleri 318 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızın bir bölümü, zamanı veya dönemi zorluklarla, sınanmayla geçer. Bu zorluklara karşı ne kadar ayakta durabildiğimiz, nasıl mücadele ettiğimizdir belkide bize umut veren. Bu serseri ve çılgın konuşmamdan sonra iyi seyirler efenim.
Aşka Dair... 01:17
Aşka Dair... 982 izlenme - 11 yıl önce
zoru başarmak bu olsa gerek 03:05
zoru başarmak bu olsa gerek 308 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Yılan Oyununu Bitirmek 02:05
Yılan Oyununu Bitirmek 228 izlenme - 4 yıl önce Efendim oynayan ben değilim, öyle mi bitiyor bilemiyorum da. Bir gif bu, bende video şeklinde kaydedip siteye upload ettim. Ha eğer oynayan bir adamsa helal olsun tabi.
Maraton 04:47
Maraton 165 izlenme - 3 yıl önce İki farklı hikaye var bu video içinde. Birinci hikayenin kahramanı ''Gabriela Andersen Schiess''.1984 olimpiyatlarında kadın maratoncu olarak yarışmış. Maratonun son turu için stada girerken su ve tuz kaybından ayakta durmaya hali kalmayan Gabriela ona yardım etmek isteyen sağlık görevlilerini yanından uzaklaştırıp neredeyse bilinçsiz bir şekilde maratonu bitirmiştir. İkinci şahıs John Stephen Akhwari'dir.Tanzanya adına 1968 Meksika olimpiyatlarında maraton koşarken,düşerek dizini parçalamıştır.Dizine sardığı bez parçasıyla koşmaya devam etmiş, tüm ısrarlara rağmen yarışı bırakmamıştır.Maratonun birincisinden 1.5 saat sonra stada girdiğinde neredeyse hiç seyirci kalmamış hatta çoğu olimpiyat görevlisi bile stadı terketmiştir ancak o yaralı bacağı ve bir avuç seyircinin alkışları ile maratonu tamamlamıştır.Ve yarış bittiğinde, neden maratonu bitirmek için neden bu kadar çabaladığı sorulduğunda şu cevabı vermiştir; ''Anlamadığınız nokta şu, ülkem beni buraya maratona başlamam için değil, bitirmem için yolladı.'' Belki bugün içinde derin bir mutsuzluk hissi ile uyanıp hayat denen en uzun ve zor maratonda güçsüz hissedenler vardır diye hazırladım bu videoyu.''La vita e bella'' demekten asla vazgeçmeyeceklerin sitesi.Evet şu an kendimi Hıncal Uluç gibi hissediyorum.
karar vermek başarmaktır aslında 00:38
karar vermek başarmaktır aslında 259 izlenme - 8 yıl önce
Aurora; Başarmak İçin Farklı Yollar Denenmelidir 01:53
Aurora; Başarmak İçin Farklı Yollar Denenmelidir 152 izlenme - 4 yıl önce Başarmak için bazen insanın farklı yollara başvurrması gerekebilir.. Bu güzel animasyonu umarım beğenirsiniz.. İyi seyirler diliyorum hepinize :)
Başarabilirsiniz 02:09
Başarabilirsiniz 97 izlenme - 4 yıl önce Öğrencilerin Kendini Motive Edebilmeleri İçin Hazırlamış Olduğum Bir Video Klip Umarım Beğenirsiniz.
Kafayla Tahtaya Çivi Çakmak 02:28
Kafayla Tahtaya Çivi Çakmak 121 izlenme - 3 yıl önce Yine bir salakça rekor denemesi. Her ne kadar herifin alnı delinse de rekoru kırmayı başarıyor. Benim izlerken canım yandı sayamadım kaç tane çivi çaktı diye. Adam halen çiviye kafa atıyor.
Elmas Mehmet Öğretmen 05:00
Elmas Mehmet Öğretmen 214 izlenme - 8 yıl önce isstenildiği zaman devletten bir kruuş dahi olsun ödenek almadanda guzel şeylerin yapılabılecegını gostermekti.
Jenga'da imkansızı başarmak 00:13
Jenga'da imkansızı başarmak 82 izlenme - 4 yıl önce Jenga'da hiçbir taşı devirmeden en alttaki tek taşı çekmeyi başarabilen oyuncu, oyunu bambaşka bir boyuta taşıdı.
Başarı (Nasıl Başardılar?) Başarmayı Neden İsteriz? Motivasyon ve Özgüven 06:20
Başarı (Nasıl Başardılar?) Başarmayı Neden İsteriz? Motivasyon ve Özgüven 9 izlenme - 4 ay önce Çocukluğumuzdan bu yana bize okunan öykülerde hep başarı vardır. Bizden başarılı olmamız beklenir? Konumuz motivasyon, özgüven ve başarı. Bu videoda Nikola Tesla, Benjamin Franklin gibi ünlülerin başarısında rol alan yöntemlerden de bahsediyorum. Başarının insanın içinde yer alan güdülerini 91. Başarı videomda bulabilirsiniz. Kanalıma Ücretsiz Abone Olun : https://goo.gl/bkbZuy ?????????? SOSYAL MEDYA HESAPLARIM ?????????? Web Sitem: http://www.phardon.com/ Faceboook: https://www.facebook.com/phardonmedia/ Instagram: https://www.instagram.com/phardonmedia/ Twitter: https://twitter.com/PhardonMedia FlickR: https://www.flickr.com/photos/phardon/ Google+: https://plus.google.com/b/108535615418091442962/+PhardonMedia Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2iKDei03d6jYG7jmqCUdKA ???????????? WEB SİTEM / BLOĞUM ???????????? Phardon.com'da fotoğrafçılık, bisiklet ve video hakkında bilgiler, fotoğraf çekim teknikleri, ürün inceleme videoları bulabilirsiniz. Zaman zaman seyahat hakkında da yazıyorum. Yorum, öneri ve sorularınızı videolar altına bulunan yorum bölümüne yapabilir veya http://www.phardon.com sitesindeki yazılar altına yorum bırakabilirsiniz. ??????????? KULLANILAN EKİPMANLAR ??????????? Fotoğraf Makinesi/Kamera: Sony A7R M2 Lens: Zeiss 24-70 f4 OSS Lens: Sony 70-200 f4 OSS Fotoğraf Makinesi/Kamera: Canon G12 Mikrofon: Azden Pro Tripod: Manfrotto Video + Fotoğraf Tripodları İntro Müziği: Kevin MacLeod sanatçısının Just Nasty adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/?keywords=Just+Nasty Sanatçı: http://incompetech.com/
Zor Olanı Başarıp Gol Atamamak 00:27
Zor Olanı Başarıp Gol Atamamak 63 izlenme - 3 yıl önce Peru'da Universitario ile Inti Gas'ın 1-1 berabere kaldığı maçta German Alemanno kaçırdığı gol adeta taraftarlara saç baş yoldurdu. Zor olanı başarıp kaleye gol atamamış resmen. Utancından yerin dibine girdi herif. Hakediyor tabi. İzleyelim..