Hoşgeldiniz!

Başbakan Yardımcısı Videoları İzle

Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 7.296 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 04:56
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu Doğum Haftası Hicri Takvime Sabitlenecek" 11 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu doğum haftası Hicri Takvime sabitlenecek" -"Diyanet önümüzdeki günlerde toplanacak" -"Bedelli askerlerin gündeme gelmesi söz konusu değil"ANKARA – Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş TGRT'de Batuhan Yaşar'ın konuğu olduğu programda açıklamalarda bulundu.
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.103 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 688 izlenme - 2 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 01:36
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 188 izlenme - 7 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Türkiye'nin Başika'daki varlığı meşru bir varlıktır. Orada bize ihtiyaç bulunduğu sürece varlığımıza devam edeceğiz' dedi.
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 04:52
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 451 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarıyla selamlaşması Şehit evi önünde Kur'an-ı Kerim okunması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu millet, bu topraklarda Allah'ın izniyle kıyamete kadar hür olarak yaşamaya devam edecek" "Çanakkale şehitlerinin destansı kahramanlığı ne kadar önemli ise bugün bu topraklarda yine operasyon yapmak isteyenlere karşı mücadele veren kardeşlerimizin destansı mücadelesi de o kadar önemli ve büyüktür" "İnşallah en kısa zamanda bu terör çetelerinin ve uluslararası güçlerin desteklediği ihanet odaklarının sonu gelecek.
Numan Kurtulmuş: 05:46
Numan Kurtulmuş: "(Evlilik Programları) RTÜK'e Gelen 120 Bin Şikayet Var, Bir Yasa Tasarısı... 51 izlenme - 1 ay önce Numan Kurtulmuş: "(Evlilik programları) RTÜK'e gelen 120 bin şikayet var, bir yasa tasarısı hazırlandı, bunu KHK şeklinde geçirebiliriz" " Kendi kontrol mekanizmalarını kuramıyorlarsa devlet olarak buna seyirci kalmayacağız" " Hollanda'yı özür dileyecek konuma getireceğiz"ELAZIĞ -...
Mehmet Şimşek 01:10
Mehmet Şimşek "Evet" Diyen Eski CHP'li Atılgan'a Twitter'dan Destek Oldu 19 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Evet" oyu kullanacağını açıklayan CHP Kadın Kolları eski Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan içini Kuvayı Milliye ruhunda bir duruş!" dedi.
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 03:52
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 9 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, eyalet sistemi iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar çok kuyruklu yalan söylendi, bu en ahlaksız olanı, en ahlaksız yalan da bu gerçekten. Böyle bir şey olabilir mi? Böyle bir şey söz konusu olabilir mi?" dedi.
Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serebral Palsili Çocukların Düzenlediği Konsere Katıldı 07:45
Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serebral Palsili Çocukların Düzenlediği Konsere Katıldı 3 izlenme - 3 gün önce Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serebral Palsili çocukların düzenlediği konsere katıldı SERÇEV, "Çocuk ve Gençlik Balosu" etkinliği düzenlediANKARA - Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV), dün kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla balo düzenledi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 03:35
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Mevcut Sistem Milletin Belini Kırdı" 8 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Mevcut sistem milletin belini kırdı" "Şimdi tam değişimin sırası" "Mevcut sistemin hataları, hastalıklarını ve eksikliklerini geride bırakmak durumundayız"ÇANKIRI - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Şimdi anayasa değişikliğinin sırası mıydı, neden...
Kurtulmuş: 05:53
Kurtulmuş: "Yeni Bir Anayasanın Yapılması İçin Bütün Gücümüzle Mücadele Edeceğiz" 148 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörle mücadeleye ilişkin, "72 millet Türkiye'nin güçsüz olması için bu örgütlere destek veriyor ama kim arkasında olursa olsun, hangi desteği verirlerse versinler, terörle mücadeleyi, bu şiddet çeteleriyle bu suç çeteleriyle mücadeleyi bu aziz millet kazanacaktır, Türkiye Cumhuriyeti kazanacaktır.
Kurtulmuş, Omü Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesini Ziyaret Etti 00:41
Kurtulmuş, Omü Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesini Ziyaret Etti 6 izlenme - 2 hafta önce -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un fakülte ziyareti -Kurtulmuş'un dekan ile sohbeti -Fakülte önünde toplu fotoğraf çekimi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'da SAMSUN - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ondokuz Mayıs Üniversitesi Alifuat Başgil Hukuk Fakültesi'ni ziyaret etti.
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 01:22
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 26 izlenme - 3 ay önce
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Mitinginde Konuştu 06:26
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Mitinginde Konuştu 7 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye mitinginde konuştu.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 00:53
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 436 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Çirkin Saldırı... Hacı Bektaşi Veli'yi Anma Törenlerine Katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Konuşması Sonrasında Bi...
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 07:25
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "(Chp'li Hüsnü Bozkurt'un Açıklaması) Tarihi Tersinden Okuma,.. 7 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "(CHP'li Hüsnü Bozkurt'un açıklaması) Tarihi tersinden okuma, haddini bil, edebini bil, otur oturduğun yerde" -"Kılıçdaroğlu muhtarlarımıza yine bir şey söylemek için öyle bir laf söyledi ki neresini düzelteyim diye bir söz var ya;
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 02:28
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 142 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın tipindeki değişimler beni güldürmedi değil izliyoruz efendim. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in 2013 yılında öldüğü iddialarını soran bir internet sitesi muhabiri arasında ilginç bir diyalog yaşandı. (Haber)
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: 06:17
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: " 'İran'dan 3 Milyon Mülteci Gelebilir' Demedim" 8 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "'İran'dan 3 milyon mülteci gelebilir' demedim"İSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, bir televizyon programında yaptığı açıklamaların İran'dan yeni bir göç dalgası beklendiği şeklinde anlaşıldığını vurgulayarak, "2016 yılında 30 bin düzensiz...
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 01:36
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 91 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un milletvekilleri ile yaptığı toplantıdan detaylar -Numan Kurtulmuş'un konuşması Kurtulmuş, milletvekilleriyle bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birlik, Huzur ve Demokrasi Eylem Planı" çalışmaları kapsamında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinin milletvekilleriyle bir araya geldi.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Beyaz Eşya Mağazasının Açılışını Yaptı 01:27
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Beyaz Eşya Mağazasının Açılışını Yaptı 4 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, beyaz eşya mağazasının açılışını yaptıGAZİANTEP - Referandum çalışmaları kapsamında Gaziantep ziyaretlerini sürdüren Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, kentte beyaz eşya ve elektronik ev aletleri satışı yapan mağazanın açılışını yaptı.
Numan Kurtulmuş: 05:07
Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin Engellerinin Kalkması Lazım" 12 izlenme - 2 ay önce Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin engellerinin kalkması lazım" Numan Kurtulmuş: "Türkiye'nin ayaklarına vurulan prangalarından kurtulması için milletimiz evet diyerek önündeki engelleri kaldıracaktır" Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'na EURECERT Erişilebilirlik...
Veysi Kaynak: 04:18
Veysi Kaynak: "Çok Büyük Bir Güvenlik Hadisesi Yaşanmadı" 3 izlenme - 2 hafta önce Veysi Kaynak: "Çok büyük bir güvenlik hadisesi yaşanmadı" BAŞBAKAN YARDIMCISI VEYSİ KAYNAK: "BARIŞ İÇERİSİNDE, HUZUR İÇERİSİNDE BİR REFERANDUM ÇALIŞMASI OLDU"ANKARA - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nde konuştu.
Veysi Kaynak: 02:31
Veysi Kaynak: "Sürecin Kaybedeni Avrupa Ülkeleri ve Terör Örgütleri Olmuştur" 3 izlenme - 2 hafta önce Veysi Kaynak: "Sürecin kaybedeni Avrupa ülkeleri ve terör örgütleri olmuştur"KAHRAMANMARAŞ - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Bu sürecin neticesi ne olursa olsun kaybedeni Avrupa ülkeleri ve terör örgütleri olmuştur.
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
Veysi Kaynak: 07:37
Veysi Kaynak: "Kopenhag Kriterlerini Ankara, Maastricht Kriterlerini İstanbul Yaparız" 1 izlenme - 2 gün önce Veysi Kaynak: "Kopenhag kriterlerini Ankara, Maastricht kriterlerini İstanbul yaparız" BURSA - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Avrupa Komisyonu Parlamenter Meclisi'nin aldığı kararı değerlendirerek, "Avrupa Birliği ne derse desin, Kopenhag kriterlerini Ankara kriterleri, Maastricht...
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bursa Valiliği'nde Konuştu 08:33
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bursa Valiliği'nde Konuştu 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bursa Valiliği'nde konuştu.
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 01:22
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 13 izlenme - 2 ay önce Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gazetecilerin karşısına çıkan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsoü Numan Kurtulmuş, referandumla ilgili bir soru üzerine 'Şu anda evetler ciddi bir oranda önde görünüyor' diye konuştu.
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 00:41
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 13 izlenme - 2 ay önce Kurtulmuş, 'Türkiye'deki hayvan varlığının kayıt altına alınmasıyla ilgili ilave tedbirler öngörülmektedir. Hayatı ve sağlığı tehlikeye atan taklit ve tahşişlerle ilgili etkin bir mücadele öngörülmektedir. Çiftçi kardeşlerimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları ertelenecektir.' dedi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 04:15
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Evet'in Sesi Pensilvanya'dan Duyulmalı" 6 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Evet'in sesi Pensilvanya'dan duyulmalı" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş: "Evet denilirse Almanya'nın duyması lazım, Hollanda'nın duyması lazım, Rotterdam'dan duyulması lazım. Ama bir yerden daha duymamız lazım.