Hoşgeldiniz!

Başbakan Yardımcısı Videoları İzle

Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.120 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 688 izlenme - 2 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 04:52
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 451 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarıyla selamlaşması Şehit evi önünde Kur'an-ı Kerim okunması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu millet, bu topraklarda Allah'ın izniyle kıyamete kadar hür olarak yaşamaya devam edecek" "Çanakkale şehitlerinin destansı kahramanlığı ne kadar önemli ise bugün bu topraklarda yine operasyon yapmak isteyenlere karşı mücadele veren kardeşlerimizin destansı mücadelesi de o kadar önemli ve büyüktür" "İnşallah en kısa zamanda bu terör çetelerinin ve uluslararası güçlerin desteklediği ihanet odaklarının sonu gelecek.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 01:36
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 188 izlenme - 8 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Türkiye'nin Başika'daki varlığı meşru bir varlıktır. Orada bize ihtiyaç bulunduğu sürece varlığımıza devam edeceğiz' dedi.
10:18
"Umudu Ol” Yardım Gemisi Somali’ye Uğurlandı 24 izlenme - 3 hafta önce Un, şeker, ilaç ve çocuk maması yüklü 13 bin tonluk Sebat adlı yardım gemisi, Mersin Taşucu Limanı’ndan törenle uğurlandı. Somali'nin bütün bölgelerine gidecek yardımlar 3 milyon kişinin bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak.
Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, 03:33
Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, "İnsanlığın, Vicdanın, İnsafın Son Kalesi Türkiye'dir" 12 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, "İnsanlığın, vicdanın, insafın son kalesi Türkiye'dir" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sinoplu iş adamlarının düzenlediği iftar programına katıldıİSTANBUL - İstanbul'da Sinoplu iş adamlarının düzenlediği iftara katılan Başbakan Yardımcısı Numan...
Numan Kurtulmuş: 05:46
Numan Kurtulmuş: "(Evlilik Programları) RTÜK'e Gelen 120 Bin Şikayet Var, Bir Yasa Tasarısı... 51 izlenme - 3 ay önce Numan Kurtulmuş: "(Evlilik programları) RTÜK'e gelen 120 bin şikayet var, bir yasa tasarısı hazırlandı, bunu KHK şeklinde geçirebiliriz" " Kendi kontrol mekanizmalarını kuramıyorlarsa devlet olarak buna seyirci kalmayacağız" " Hollanda'yı özür dileyecek konuma getireceğiz"ELAZIĞ -...
Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 01:26
Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 2 izlenme - 2 gün önce Başbakan yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da kıldıSAMSUN - Başbakan Yardımcısı AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Ramazan Bayramı namazını Samsunda kıldı.
Kurtulmuş: 05:53
Kurtulmuş: "Yeni Bir Anayasanın Yapılması İçin Bütün Gücümüzle Mücadele Edeceğiz" 148 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörle mücadeleye ilişkin, "72 millet Türkiye'nin güçsüz olması için bu örgütlere destek veriyor ama kim arkasında olursa olsun, hangi desteği verirlerse versinler, terörle mücadeleyi, bu şiddet çeteleriyle bu suç çeteleriyle mücadeleyi bu aziz millet kazanacaktır, Türkiye Cumhuriyeti kazanacaktır.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 00:53
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 437 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Çirkin Saldırı... Hacı Bektaşi Veli'yi Anma Törenlerine Katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Konuşması Sonrasında Bi...
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 02:28
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 147 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın tipindeki değişimler beni güldürmedi değil izliyoruz efendim. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in 2013 yılında öldüğü iddialarını soran bir internet sitesi muhabiri arasında ilginç bir diyalog yaşandı. (Haber)
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 04:56
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu Doğum Haftası Hicri Takvime Sabitlenecek" 14 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu doğum haftası Hicri Takvime sabitlenecek" -"Diyanet önümüzdeki günlerde toplanacak" -"Bedelli askerlerin gündeme gelmesi söz konusu değil"ANKARA – Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş TGRT'de Batuhan Yaşar'ın konuğu olduğu programda açıklamalarda bulundu.
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 01:36
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 91 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un milletvekilleri ile yaptığı toplantıdan detaylar -Numan Kurtulmuş'un konuşması Kurtulmuş, milletvekilleriyle bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birlik, Huzur ve Demokrasi Eylem Planı" çalışmaları kapsamında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinin milletvekilleriyle bir araya geldi.
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 01:22
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 27 izlenme - 5 ay önce
Mehmet Şimşek 01:10
Mehmet Şimşek "Evet" Diyen Eski CHP'li Atılgan'a Twitter'dan Destek Oldu 20 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Evet" oyu kullanacağını açıklayan CHP Kadın Kolları eski Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan içini Kuvayı Milliye ruhunda bir duruş!" dedi.
Başbakan Yardımcısı Canikli 04:47
Başbakan Yardımcısı Canikli 1 izlenme - 2 gün önce - Giresun'da valiliğin düzenlediği bayramlaşma etkinliği AK Parti Giresun İl Başkanlığı bayramlaşma töreni Nurettin Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin konuşması GİRESUN - Ramazan Bayramı dolayısıyla Giresun'a gelen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun İl...
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 09:29
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Sosyal Yardım Alma Şartları Değişti" 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Sosyal yardım alma şartları değişti" Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 15.
Beşir Atalay'ın Hataylıları Oyla Tehdit Etmesi 00:58
Beşir Atalay'ın Hataylıları Oyla Tehdit Etmesi 146 izlenme - 3 yıl önce Yerel seçim öncesinde Beşir Atalay, Hatay Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin'i tanıtırken Hataylılar'ı tehdit diyor. Parmağını sallayarak konuşan Atalay, "Sadullah Ergin'i seçmezseniz, ya da az oy verirseniz Hataylılara söyleyeceğimizi o zaman söyleriz" diyor gördüğünüzü üzere.
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 03:52
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 9 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, eyalet sistemi iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar çok kuyruklu yalan söylendi, bu en ahlaksız olanı, en ahlaksız yalan da bu gerçekten. Böyle bir şey olabilir mi? Böyle bir şey söz konusu olabilir mi?" dedi.
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 00:41
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 15 izlenme - 4 ay önce Kurtulmuş, 'Türkiye'deki hayvan varlığının kayıt altına alınmasıyla ilgili ilave tedbirler öngörülmektedir. Hayatı ve sağlığı tehlikeye atan taklit ve tahşişlerle ilgili etkin bir mücadele öngörülmektedir. Çiftçi kardeşlerimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları ertelenecektir.' dedi.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 02:46
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 32 izlenme - 10 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yeğeni Esra (Şimşek) Yalçın'ın Yalova'daki düğün törenine katılarak şahitlik yaptı.
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 01:22
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 14 izlenme - 4 ay önce Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gazetecilerin karşısına çıkan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsoü Numan Kurtulmuş, referandumla ilgili bir soru üzerine 'Şu anda evetler ciddi bir oranda önde görünüyor' diye konuştu.
Numan Kurtulmuş: 05:07
Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin Engellerinin Kalkması Lazım" 12 izlenme - 4 ay önce Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin engellerinin kalkması lazım" Numan Kurtulmuş: "Türkiye'nin ayaklarına vurulan prangalarından kurtulması için milletimiz evet diyerek önündeki engelleri kaldıracaktır" Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'na EURECERT Erişilebilirlik...
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 03:35
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Mevcut Sistem Milletin Belini Kırdı" 8 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Mevcut sistem milletin belini kırdı" "Şimdi tam değişimin sırası" "Mevcut sistemin hataları, hastalıklarını ve eksikliklerini geride bırakmak durumundayız"ÇANKIRI - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Şimdi anayasa değişikliğinin sırası mıydı, neden...
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sigortacılarla Bir Araya Geldi 06:38
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sigortacılarla Bir Araya Geldi 6 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sigortacılarla bir araya geldi Mehmet Şimşek, trafik sigortalarının artış gösterdiğini belirttiİSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği'nin olağan genel kurul toplantısına katıldı.
Kurtulmuş: Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 Yılına Kadar Kendi Yetkilerini Kullanacak 01:09
Kurtulmuş: Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 Yılına Kadar Kendi Yetkilerini Kullanacak 12 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, AA Editör Masası toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, editör ve muhabirlerin sorularını yanıtladı. Kurtulmuş, 'Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 yılına kadar kendi yetkilerini kullanacak' dedi.
Numan Kurtulmuş'tan Yeni Anayasa Açıklaması 04:06
Numan Kurtulmuş'tan Yeni Anayasa Açıklaması 19 izlenme - 7 ay önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: 06:17
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: " 'İran'dan 3 Milyon Mülteci Gelebilir' Demedim" 8 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "'İran'dan 3 milyon mülteci gelebilir' demedim"İSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, bir televizyon programında yaptığı açıklamaların İran'dan yeni bir göç dalgası beklendiği şeklinde anlaşıldığını vurgulayarak, "2016 yılında 30 bin düzensiz...
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Mitinginde Konuştu 06:26
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Mitinginde Konuştu 7 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye mitinginde konuştu.