Hoşgeldiniz!

Başbakan Yardımcısı Videoları İzle

Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 7.270 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
Numan Kurtulmuş: 05:46
Numan Kurtulmuş: "(Evlilik Programları) RTÜK'e Gelen 120 Bin Şikayet Var, Bir Yasa Tasarısı... 0 izlenme - 6 gün önce Numan Kurtulmuş: "(Evlilik programları) RTÜK'e gelen 120 bin şikayet var, bir yasa tasarısı hazırlandı, bunu KHK şeklinde geçirebiliriz" " Kendi kontrol mekanizmalarını kuramıyorlarsa devlet olarak buna seyirci kalmayacağız" " Hollanda'yı özür dileyecek konuma getireceğiz"ELAZIĞ -...
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.078 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 01:36
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 188 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Türkiye'nin Başika'daki varlığı meşru bir varlıktır. Orada bize ihtiyaç bulunduğu sürece varlığımıza devam edeceğiz' dedi.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 688 izlenme - 2 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 04:52
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 451 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarıyla selamlaşması Şehit evi önünde Kur'an-ı Kerim okunması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu millet, bu topraklarda Allah'ın izniyle kıyamete kadar hür olarak yaşamaya devam edecek" "Çanakkale şehitlerinin destansı kahramanlığı ne kadar önemli ise bugün bu topraklarda yine operasyon yapmak isteyenlere karşı mücadele veren kardeşlerimizin destansı mücadelesi de o kadar önemli ve büyüktür" "İnşallah en kısa zamanda bu terör çetelerinin ve uluslararası güçlerin desteklediği ihanet odaklarının sonu gelecek.
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 01:22
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 24 izlenme - 1 ay önce
Numan Kurtulmuş: 05:07
Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin Engellerinin Kalkması Lazım" 12 izlenme - 3 hafta önce Numan Kurtulmuş: " Türkiye'nin engellerinin kalkması lazım" Numan Kurtulmuş: "Türkiye'nin ayaklarına vurulan prangalarından kurtulması için milletimiz evet diyerek önündeki engelleri kaldıracaktır" Numan Kurtulmuş, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'na EURECERT Erişilebilirlik...
Başbakan Yardımcısı Kaynak: 05:41
Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Ab Kendi İmha Pimini Çekmiş Vaziyette" 1 izlenme - 9 saat önce Başbakan Yardımcısı Kaynak: "AB kendi imha pimini çekmiş vaziyette"İSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Avrupa Birliği'ne sert tepki göstererek, "Avrupa Birliği'nde bir akıl tutulması var. AB kendi imha pimini çekmiş vaziyette" dedi.
Kurtulmuş: 05:53
Kurtulmuş: "Yeni Bir Anayasanın Yapılması İçin Bütün Gücümüzle Mücadele Edeceğiz" 148 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörle mücadeleye ilişkin, "72 millet Türkiye'nin güçsüz olması için bu örgütlere destek veriyor ama kim arkasında olursa olsun, hangi desteği verirlerse versinler, terörle mücadeleyi, bu şiddet çeteleriyle bu suç çeteleriyle mücadeleyi bu aziz millet kazanacaktır, Türkiye Cumhuriyeti kazanacaktır.
Numan Kurtulmuş: 05:29
Numan Kurtulmuş: "Zannediyorlar Ki Bir Gün Cumhurbaşkanı Kalkacak 'Hadi Meclis Seni Feshettim'... 2 izlenme - 1 gün önce Numan Kurtulmuş: "Zannediyorlar ki bir gün cumhurbaşkanı kalkacak 'hadi Meclis seni feshettim' diyecek" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "CHP'li dostlarımız yıllardır hükümette olmadıkları için hele hele doğrudan doğruya halk seçtikten sonra bir daha hiçbir şekilde hükümete...
Numan Kurtulmuş; 09:26
Numan Kurtulmuş; "Terörden Zarar Gören İllerdeki Çiftçilerin Borçları Ertelenecek" 0 izlenme - 2 gün önce Numan Kurtulmuş; "Terörden zarar gören illerdeki çiftçilerin borçları ertelenecek" -"Diyarbakır, Mardin, Şırnak ve Hakkari illerinde terörden zarar gören çiftçilerimizin borçlarının ertelenmesiyle ilgili bir karar bugün Bakanlar Kurulumuz tarafından imzalandı" -"Bütün milletimizin ibretle...
Numan Kurtulmuş; 06:40
Numan Kurtulmuş; "Yeni Khk Çalışması Var. Son Noktaya Geldiğinde Kamuoyu ile Paylaşılacak" 0 izlenme - 2 gün önce Numan Kurtulmuş; "Yeni KHK çalışması var. Son noktaya geldiğinde kamuoyu ile paylaşılacak" -"Türkiye'nin hangi sistemle yönetileceğine felanca ülkede oturan biri karar vermez. Buna aziz Türk milleti karar verir.
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 28:52
Mehmet Şimşek özel röportajının tamamı 7 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk oldu. Şimşek, Almanya'nın Türk bakanların yapacakları konuşmaları engellenmesine tepki gösterdi. Batı ile ilişkiler konusunda önemli açıklamalar yaptı.
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 01:22
Kurtulmuş'tan 'referandum Anketleri' Açıklaması: 'evet'ler Ciddi Miktarda Önde Gidiyor 12 izlenme - 1 ay önce Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gazetecilerin karşısına çıkan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsoü Numan Kurtulmuş, referandumla ilgili bir soru üzerine 'Şu anda evetler ciddi bir oranda önde görünüyor' diye konuştu.
Numan Kurtulmuş, Erzincan da Ki Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Buluştu 00:51
Numan Kurtulmuş, Erzincan da Ki Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Buluştu 0 izlenme - 2 hafta önce Numan Kurtulmuş, Erzincan da ki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştuERZİNCAN - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Erzincan da ki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle yemekte buluştu.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 00:53
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 434 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Çirkin Saldırı... Hacı Bektaşi Veli'yi Anma Törenlerine Katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Konuşması Sonrasında Bi...
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 04:43
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Coğrafyanın Tek Umudu Türkiye" 1 izlenme - 6 saat önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Coğrafyanın tek umudu Türkiye" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 'Uluslararası Tarihi Su Yolu Şehirleri Buluşması' programına katıldıİSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 22 Mart Dünya Su Gününde Esenler Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı...
Veysi Kaynak: 05:32
Veysi Kaynak: "Kılıçdaroğlu Referandumu Anlamak İstiyorsa, Kandil'e, Pensilvanya'ya ve Avrupa'ya... 0 izlenme - 6 saat önce Veysi Kaynak: "Kılıçdaroğlu Referandumu anlamak istiyorsa, Kandil'e, Pensilvanya'ya ve Avrupa'ya baksın"İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Bahçelievler'de yaptığı ve yapacağı yatırımların toplu açılış ve temel atma törenine katılan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak,...
Numan Kurtulmuş: 05:40
Numan Kurtulmuş: "Bütün Korkuları Güçlü ve Büyük Bir Türkiye" 0 izlenme - 8 saat önce Numan Kurtulmuş: "Bütün korkuları güçlü ve büyük bir Türkiye" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Koskoca Almanların gazetesi diyor ki; 'Erdoğan ve Türk siyasetçiler Avrupa'ya girmesin.
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 00:41
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 10 izlenme - 1 ay önce Kurtulmuş, 'Türkiye'deki hayvan varlığının kayıt altına alınmasıyla ilgili ilave tedbirler öngörülmektedir. Hayatı ve sağlığı tehlikeye atan taklit ve tahşişlerle ilgili etkin bir mücadele öngörülmektedir. Çiftçi kardeşlerimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları ertelenecektir.' dedi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 05:56
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 5 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da Başbakan Yardımcısı Canikli, Geçmişten Günümüze İl Yönetimleri Buluşması'na katıldı Başbakan Yardımcısı Canikli: "Başka hiçbir ülke samimi olarak DEAŞ ile mücadele etmiyor"HATAY - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Almanya'nın 2 Türk...
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 02:28
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 137 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın tipindeki değişimler beni güldürmedi değil izliyoruz efendim. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in 2013 yılında öldüğü iddialarını soran bir internet sitesi muhabiri arasında ilginç bir diyalog yaşandı. (Haber)
Kurtulmuş: Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 Yılına Kadar Kendi Yetkilerini Kullanacak 01:09
Kurtulmuş: Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 Yılına Kadar Kendi Yetkilerini Kullanacak 12 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, AA Editör Masası toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, editör ve muhabirlerin sorularını yanıtladı. Kurtulmuş, 'Başbakan ve Cumhurbaşkanı 2019 yılına kadar kendi yetkilerini kullanacak' dedi.
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 01:36
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 91 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un milletvekilleri ile yaptığı toplantıdan detaylar -Numan Kurtulmuş'un konuşması Kurtulmuş, milletvekilleriyle bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birlik, Huzur ve Demokrasi Eylem Planı" çalışmaları kapsamında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinin milletvekilleriyle bir araya geldi.
Kurtulmuş - Rakka'ya Yönelik Operasyon 04:51
Kurtulmuş - Rakka'ya Yönelik Operasyon 7 izlenme - 4 hafta önce ÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gazetecilerin soru sorma detayları Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası, açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: 04:04
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu Irkçı Dalga Onları da Yutar" 1 izlenme - 1 gün önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu ırkçı dalga onları da yutar"ANKARA - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, referanduma sayılı günler kala Avrupa'nın Türkiye'ye ilişkin tutumunu değerlendirerek, "Avrupalı dostlarımıza sesleniyorum;
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
Bursa) Başbakan Yardımcısı Şimşek: 03:07
Bursa) Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Mevcut Sistem Krizlere Gebe Bir Sistemdir" 6 izlenme - 4 hafta önce (BURSA) Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Mevcut sistem krizlere gebe bir sistemdir"BURSA (İHA) - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, vatandaşların anayasa değişikliği paketinin içeriğini öğrendikçe çok güçlü bir şekilde destek vereceğini belirterek, "Vatandaşımız anayasa değişikliği paketinin...
Numan Kurtulmuş'tan Yeni Anayasa Açıklaması 04:06
Numan Kurtulmuş'tan Yeni Anayasa Açıklaması 19 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.