Hoşgeldiniz!

başbakan yardımcısı

Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç'in Çılgın Dansı 00:23
Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç'in Çılgın Dansı 1.137 izlenme - 7 ay önce Ünlü şovmen Aleksandr Revva’nın gösterisindeki konser sırasında sahneye çıkan Dvorkoviç’in dans ettiği görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.286 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 691 izlenme - 3 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 04:52
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 452 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarıyla selamlaşması Şehit evi önünde Kur'an-ı Kerim okunması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu millet, bu topraklarda Allah'ın izniyle kıyamete kadar hür olarak yaşamaya devam edecek" "Çanakkale şehitlerinin destansı kahramanlığı ne kadar önemli ise bugün bu topraklarda yine operasyon yapmak isteyenlere karşı mücadele veren kardeşlerimizin destansı mücadelesi de o kadar önemli ve büyüktür" "İnşallah en kısa zamanda bu terör çetelerinin ve uluslararası güçlerin desteklediği ihanet odaklarının sonu gelecek.
Türkiye İyiyse Bütün Bir Ümmet Coğrafyası İyidir 03:20
Türkiye İyiyse Bütün Bir Ümmet Coğrafyası İyidir" 2 izlenme - 1 gün önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Öncelikle her şey Türkiye'de başlıyor.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 01:36
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 188 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Türkiye'nin Başika'daki varlığı meşru bir varlıktır. Orada bize ihtiyaç bulunduğu sürece varlığımıza devam edeceğiz' dedi.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 04:58
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "En Büyük 10 Projenin 6'sı Türkiye'de Gerçekleştirildi" - Bursa 7 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Bize geçmişi vadediyorlar.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 02:03
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "Şimdi Gericilerin Hası Oldular" 2 izlenme - 4 gün önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Rakiplerimiz durdurmayı, geçmişe dönmeyi vadediyorlar.
10:18
"Umudu Ol” Yardım Gemisi Somali’ye Uğurlandı 130 izlenme - 1 yıl önce Un, şeker, ilaç ve çocuk maması yüklü 13 bin tonluk Sebat adlı yardım gemisi, Mersin Taşucu Limanı’ndan törenle uğurlandı. Somali'nin bütün bölgelerine gidecek yardımlar 3 milyon kişinin bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak.
Ünal: 03:45
Ünal: "Biz Kato'dan Amanoslar'a Kadar Dağları da Temizledik" - Kahramanmaraş 3 izlenme - 1 hafta önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Biz Kato'dan Amanoslar'a kadar dağları da temizledik.
Ünal: 02:36
Ünal: "Sen Kimsin? Sen Kimin Apoletlerini Söküyorsun" - Kahramanmaraş 4 izlenme - 1 hafta önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel'e yönelik sözlerine ilişkin, "Bu ülkenin Afrin kahramanına, bu ülkenin 15 Temmuz kahramanı bir generale 'Senin apoletlerini sökerim' diyor.
Bozdağ: 03:06
Bozdağ: "İsmail Metin Temel Paşanın Apoletlerini Sökersen Sana Apoleti PKK Takar, Fetö Takar" 7 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Şimdi 'Bilge' diye geçinen birisi göç var diye hızlı trene karşı çıkıyor.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 04:02
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "Chp Tamamen Bir Proje Olmuştur" 4 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Bugün Cumhuriyet Halk Partisi'nin geldiği nokta, bizim kardeşlerimizin bildiği hakiki Cumhuriyet Halk Partililerin gördüğü bir parti olmaktan hızla uzaklaşmıştır.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 00:53
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 454 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Çirkin Saldırı... Hacı Bektaşi Veli'yi Anma Törenlerine Katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Konuşması Sonrasında Bi...
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: 07:23
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "İstihbarat Örgütlerine İzin Vermeyeceğiz" 3 izlenme - 6 gün önce Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "İstihbarat örgütlerine izin vermeyeceğiz"KIRIKKALE - Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Dışarıdaki ülkelerin, istihbarat örgütlerinin Türkiye'nin seçimlerine, içişlerine müdahale etmesine izin vermeyeceğiz" dedi.
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 02:28
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 191 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç'ın tipindeki değişimler beni güldürmedi değil izliyoruz efendim. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in 2013 yılında öldüğü iddialarını soran bir internet sitesi muhabiri arasında ilginç bir diyalog yaşandı. (Haber)
Kurtulmuş: 05:53
Kurtulmuş: "Yeni Bir Anayasanın Yapılması İçin Bütün Gücümüzle Mücadele Edeceğiz" 148 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörle mücadeleye ilişkin, "72 millet Türkiye'nin güçsüz olması için bu örgütlere destek veriyor ama kim arkasında olursa olsun, hangi desteği verirlerse versinler, terörle mücadeleyi, bu şiddet çeteleriyle bu suç çeteleriyle mücadeleyi bu aziz millet kazanacaktır, Türkiye Cumhuriyeti kazanacaktır.
Bozdağ: 02:24
Bozdağ: "İnce'nin Seçim Beyannamesi Kendisini Yalanlıyor" 4 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Sorgun Belediyesini ziyaretinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin değerlendirmelerine yanıt verdi.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: 02:52
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: "Özgürlük Özgürlük Demekle Özgürlük Olmaz"- 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: "Özgürlük özgürlük demekle özgürlük olmaz"BURSA - Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Özgürlük özgürlük demekle özgürlük olmaz" diye konuştu.
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık: (Suruç'taki Saldırı) 04:01
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık: (Suruç'taki Saldırı) "Bu Cüreti Gösterenlerin En Ağır Cezayı Alması. 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Fikri Işık: (Suruç'taki saldırı) "Bu cüreti gösterenlerin en ağır cezayı alması konusuna gereken her şeyin yargı tarafından yapılacağına inancım tam"KOCAELİ - Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün Şırnak'ın Suruç ilçesindeki yaşanan olayla ilgili olarak, "Dün Suruç'ta...
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: 02:35
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: "Kırsaldan Terör Temizlendi, Türkiye Huzura Kavuştu" 1 izlenme - 2 gün önce AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: "Kırsaldan terör temizlendi, Türkiye huzura kavuştu" AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta bayramlaşma etkinliğine katıldıKAHRAMANMARAŞ - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal kırsaldan terörün temizlendiğini belirterek, "Türkiye huzura...
Mahir Ünal: 01:07
Mahir Ünal: "Allah Birliğimizi Muhafaza Etsin" 1 izlenme - 2 gün önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Allah dirliğimizi, birliğimizi, düzenimizi muhafaza etsin.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'ndan Suruç Açıklanması 05:29
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'ndan Suruç Açıklanması 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'ndan Suruç açıklanması Hakan Çavuşoğlu bayram namazını memleketi Bursa Ulu Camii'nde kıldıBURSA - Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursa AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman bayram namazını Bursa Ulucami de eda etti.
Başbakan Yardımcısı Işık: 04:14
Başbakan Yardımcısı Işık: "Artık Teröristler İçin Hiçbir Yer Güvenli Değildir" 1 izlenme - 2 gün önce Başbakan Yardımcısı Işık: "Artık teröristler için hiçbir yer güvenli değildir"KOCAELİ - Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Ramazan Bayramı dolayısıyla Kocaeli Bağçesme Şehitliği ve Polis Şehitliği'ni ziyaret ederek, şehit aileleriyle bayramlaştı.
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: 04:19
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "Avusturya Aşırı Irkçılara Cesaret Verecek Adımlar Atıyor" 2 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Yardımcısı Bozdağ: "Avusturya aşırı ırkçılara cesaret verecek adımlar atıyor"KIRŞEHİR - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avusturya'nın 7 camiyi kapatması kararına ilişkin, "Avusturya Başbakanı atalarının hoşgörüsünü temsil etmiyor.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 04:32
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "4 Kat Büyümek İçin Belki de 5 Yıl Yeterli Olacak" - Bursa 3 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Türkiye 24 Haziran'dan sonra 16 yıldan bu yana sağladığı başarılarını kurumsal bir yapıya kavuşturacak, daha sağlam bir şekilde tahkim edecek.
Öznur Çalık: 03:15
Öznur Çalık: "Afrin Bizim Gönül Coğrafyamızın Sınırları İçerisindedir" 16 izlenme - 4 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Herkes şunu bilsin ki Afrin bizim gönül coğrafyamızın sınırları içerisindedir.
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 02:24
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "Bunlara Biz Ülke Teslim Edemeyiz" 3 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Hepsi bir ağızdan Selahattin Demirtaş için ağlıyor.
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 05:13
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: "Hepsi Bir Ağızdan Selahattin Demirtaş İçin Ağlıyor" 3 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Hepsi bir ağızdan Selahattin Demirtaş için ağlıyor.