Hoşgeldiniz!

başbakan yardımcısı

Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti 06:08
Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı Görevini Hakan Çavuşoğlu'na Devretti 8 izlenme - 5 saat önce Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcılığı görevini Hakan Çavuşoğlu'na devretti Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: "(FETÖ'nün, ABD'nin terör raporunda yer alması) Bizim kanaatimiz bu konuda bellidir.
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.125 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.
Başbakan Yardımcısı Canikli Görevini Bekir Bozdağ'a Devretti 03:44
Başbakan Yardımcısı Canikli Görevini Bekir Bozdağ'a Devretti 6 izlenme - 23 saat önce Başbakan Yardımcısı Canikli görevini Bekir Bozdağ'a devrettiANKARA - Yeni Kabine revizyonunun Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklamasının ardından devir teslim törenleri yapılmaya başladı.
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 01:24
Türkeş'ten Sert Açıklamalar 688 izlenme - 2 yıl önce MHP’li Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 'Bana saldıranlara bir bakayım dedim; kimler açıklama yapmış bakayım dedim. İki sarhoş ile üç beş tane çakaldan ibaretler. Bunlara cevap vermeyi doğru bulmuyorum' dedi.
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 04:52
Kurtulmuş, Şehit Efiloğlu'nun Babaevini Ziyaret Etti 451 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un şehit yakınlarıyla selamlaşması Şehit evi önünde Kur'an-ı Kerim okunması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu millet, bu topraklarda Allah'ın izniyle kıyamete kadar hür olarak yaşamaya devam edecek" "Çanakkale şehitlerinin destansı kahramanlığı ne kadar önemli ise bugün bu topraklarda yine operasyon yapmak isteyenlere karşı mücadele veren kardeşlerimizin destansı mücadelesi de o kadar önemli ve büyüktür" "İnşallah en kısa zamanda bu terör çetelerinin ve uluslararası güçlerin desteklediği ihanet odaklarının sonu gelecek.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 01:36
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İhtiyaç Bulunduğu Sürece Başika'da Varlığımıza Devam Edeceğiz 188 izlenme - 9 ay önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Türkiye'nin Başika'daki varlığı meşru bir varlıktır. Orada bize ihtiyaç bulunduğu sürece varlığımıza devam edeceğiz' dedi.
10:18
"Umudu Ol” Yardım Gemisi Somali’ye Uğurlandı 28 izlenme - 1 ay önce Un, şeker, ilaç ve çocuk maması yüklü 13 bin tonluk Sebat adlı yardım gemisi, Mersin Taşucu Limanı’ndan törenle uğurlandı. Somali'nin bütün bölgelerine gidecek yardımlar 3 milyon kişinin bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak.
Numan Kurtulmuş: 05:46
Numan Kurtulmuş: "(Evlilik Programları) RTÜK'e Gelen 120 Bin Şikayet Var, Bir Yasa Tasarısı... 51 izlenme - 4 ay önce Numan Kurtulmuş: "(Evlilik programları) RTÜK'e gelen 120 bin şikayet var, bir yasa tasarısı hazırlandı, bunu KHK şeklinde geçirebiliriz" " Kendi kontrol mekanizmalarını kuramıyorlarsa devlet olarak buna seyirci kalmayacağız" " Hollanda'yı özür dileyecek konuma getireceğiz"ELAZIĞ -...
Kurtulmuş: 05:53
Kurtulmuş: "Yeni Bir Anayasanın Yapılması İçin Bütün Gücümüzle Mücadele Edeceğiz" 148 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörle mücadeleye ilişkin, "72 millet Türkiye'nin güçsüz olması için bu örgütlere destek veriyor ama kim arkasında olursa olsun, hangi desteği verirlerse versinler, terörle mücadeleyi, bu şiddet çeteleriyle bu suç çeteleriyle mücadeleyi bu aziz millet kazanacaktır, Türkiye Cumhuriyeti kazanacaktır.
Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, 03:33
Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, "İnsanlığın, Vicdanın, İnsafın Son Kalesi Türkiye'dir" 12 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yardımcı Kurtulmuş, "İnsanlığın, vicdanın, insafın son kalesi Türkiye'dir" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sinoplu iş adamlarının düzenlediği iftar programına katıldıİSTANBUL - İstanbul'da Sinoplu iş adamlarının düzenlediği iftara katılan Başbakan Yardımcısı Numan...
Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Fikri Işık'a Devretti 08:33
Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Fikri Işık'a Devretti 1 izlenme - 7 saat önce Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcılığı görevini Fikri Işık'a devretti Numan Kurtulmuş: "(FETÖ'nün ABD'nin terör raporunda yer alması) Önünde sonunda ABD, hem FETÖ konusunda hem PYD/PKK konusunda bizim söylediğimiz noktaya gelecek.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 00:53
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yumruk Atma Görüntüleri 437 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Çirkin Saldırı... Hacı Bektaşi Veli'yi Anma Törenlerine Katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a Konuşması Sonrasında Bi...
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 03:11
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 5 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın mezarını ziyaret ettiGİRESUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın Giresun'un Çamoluk ilçesinde bulunan mezarını ziyaret etti.
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 02:28
Bülent Arınç'ın Beyin Devrelerini Yakan Soru 148 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın tipindeki değişimler beni güldürmedi değil izliyoruz efendim. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in 2013 yılında öldüğü iddialarını soran bir internet sitesi muhabiri arasında ilginç bir diyalog yaşandı. (Haber)
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 01:36
Kurtulmuş, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi 91 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un milletvekilleri ile yaptığı toplantıdan detaylar -Numan Kurtulmuş'un konuşması Kurtulmuş, milletvekilleriyle bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birlik, Huzur ve Demokrasi Eylem Planı" çalışmaları kapsamında, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinin milletvekilleriyle bir araya geldi.
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 01:22
AK Parti'nin Referandum Sloganı Belli Oldu: Yeni Türkiye İçin Evet 27 izlenme - 5 ay önce
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 04:56
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu Doğum Haftası Hicri Takvime Sabitlenecek" 14 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Kutlu doğum haftası Hicri Takvime sabitlenecek" -"Diyanet önümüzdeki günlerde toplanacak" -"Bedelli askerlerin gündeme gelmesi söz konusu değil"ANKARA – Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş TGRT'de Batuhan Yaşar'ın konuğu olduğu programda açıklamalarda bulundu.
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 00:59
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 2 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın mezarını ziyaret ettiGİRESUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın Giresun'un Çamoluk ilçesinde bulunan mezarını ziyaret etti.
Numan Kurtulmuş, 08:34
Numan Kurtulmuş, "Asla Sıradan Bir Röportaj, Sıradan Bir Fotoğraf Değildir. 3 izlenme - 3 gün önce Numan Kurtulmuş, "Asla sıradan bir röportaj, sıradan bir fotoğraf değildir.
Numan Kurtulmuş, 08:23
Numan Kurtulmuş,"15 Temmuz'un 1. Yılı Yapılan Etkinliklere Yaklaşık 6 Milyonu Aşkın Vatandaşımız... 2 izlenme - 3 gün önce Numan Kurtulmuş,"15 Temmuz'un 1. yılı yapılan etkinliklere yaklaşık 6 milyonu aşkın vatandaşımız katılmıştır" -"15 Temmuz'un üzerinden geçen bu süre içerisinde FETÖ'cü terör örgütüyle son derece kararlı, etkili ve kapsamlı mücadele sürdürülüyor.
Mehmet Şimşek 01:10
Mehmet Şimşek "Evet" Diyen Eski CHP'li Atılgan'a Twitter'dan Destek Oldu 20 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Evet" oyu kullanacağını açıklayan CHP Kadın Kolları eski Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan içini Kuvayı Milliye ruhunda bir duruş!" dedi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan Amatem'e Ziyaret 05:48
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan Amatem'e Ziyaret 5 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan AMATEM'e ziyaret Numan Kurtulmuş: "Bugün burada başarılı şekilde çalışmalarını bitirmiş, 'ayılmış' ve ayılma süreçleri devam eden gençlerle birlikte olmuş" ANKARA - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Alkol ve Madde Tedavi ve Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: (Afrin Açıklaması) 05:01
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: (Afrin Açıklaması)"Taciz Ateşleri Misliyle Karşılık Bulacaktır" 3 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: (Afrin açıklaması)"Taciz ateşleri misliyle karşılık bulacaktır" "ABD'nin YPG/PYD ile işbirliği zorunluluktan değil, karasızlıktandır" "ABD'nin bu yolu sürdürülebilir yol değildir" "Bölgede terör örgütleri üzerinde vekalet savaşı vermenin sonu yok" "ABD...
Beşir Atalay'ın Hataylıları Oyla Tehdit Etmesi 00:58
Beşir Atalay'ın Hataylıları Oyla Tehdit Etmesi 146 izlenme - 3 yıl önce Yerel seçim öncesinde Beşir Atalay, Hatay Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin'i tanıtırken Hataylılar'ı tehdit diyor. Parmağını sallayarak konuşan Atalay, "Sadullah Ergin'i seçmezseniz, ya da az oy verirseniz Hataylılara söyleyeceğimizi o zaman söyleriz" diyor gördüğünüzü üzere.
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: 05:30
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "afrin Bölgesinin Terör Unsurlarından Temizlenmesi Gerekir" 3 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: "Afrin bölgesinin terör unsurlarından temizlenmesi gerekir" Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan Terör Gazisi Mustafa Nacar'a Umre sözüKAHRAMANMARAŞ - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Mardin'in Derik ilçesinde teröristlerce bırakılan mayına basması sonucu Gazi...
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 06:13
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Ohal İnceleme Komisyonu Önümüzdeki Haftadan İtibaren... 1 izlenme - 6 gün önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "OHAL İnceleme Komisyonu önümüzdeki haftadan itibaren başvuruları kabul edecek" "AİHM de bu komisyonu bir ara hukuk kademesi olarak kabul ettiği için bu komisyonu resmi bir çalışma yöntemi olarak benimsiyor, bu komisyonda müracaatlar bitmeden AİHM'e...
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 00:41
Çiftçilere Yapılandırma Müjdesi: Borçları Yeniden Yapılandırılacak 16 izlenme - 5 ay önce Kurtulmuş, 'Türkiye'deki hayvan varlığının kayıt altına alınmasıyla ilgili ilave tedbirler öngörülmektedir. Hayatı ve sağlığı tehlikeye atan taklit ve tahşişlerle ilgili etkin bir mücadele öngörülmektedir. Çiftçi kardeşlerimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları ertelenecektir.' dedi.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 02:46
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Yeğeninin Düğününe Katıldı 32 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yeğeni Esra (Şimşek) Yalçın'ın Yalova'daki düğün törenine katılarak şahitlik yaptı.
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 03:52
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 9 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, eyalet sistemi iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar çok kuyruklu yalan söylendi, bu en ahlaksız olanı, en ahlaksız yalan da bu gerçekten. Böyle bir şey olabilir mi? Böyle bir şey söz konusu olabilir mi?" dedi.