Hoşgeldiniz!

başbakana

Başbakan Erdoğan'a Özel Mehter Marşı 02:05
Başbakan Erdoğan'a Özel Mehter Marşı 3.363 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'a Özel Mehter Marşı
Başbakan'a Hakaret İddiası! Ortalık Karıştı 01:47
Başbakan'a Hakaret İddiası! Ortalık Karıştı 2.416 izlenme - 4 yıl önce Başbakan'a Hakaret İddiası! Ortalık Karıştı
tt arena'da gül ve erdoğan protestosu 00:32
tt arena'da gül ve erdoğan protestosu 6.058 izlenme - 7 yıl önce galatasarayın yeni stadı türk telekom arena kapılarını büyük bir coşkuyla açıyor.işte uzun süredir beklenen gün kanal dde canlı olarak ekranlara yansıyor.ancakstatta cumhurbaşkanı abdullah gül ile başbakan recep tayyip erdoğanın ismi okunduğunda coşku yerini ıslıklara ve protestolara bırakıyorve işte o an mehmet ali birandın ağzından eyvahhh kelimesi çıkıyor ve ilker yasin'in talimatıyla rejiden statın sesi kısılıyor...
Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 05:13
Başbakan'a Şarkı Besteledi (Başımızdan Eksik Etmesin Yaradan) 2.190 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a şarkı besteledi. AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, Başbakan Erdoğan'a sevgisini dile getiren 'Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başımızdan Eksik Etmesin Seni Yaradan' başlıklı şarkıyı Erdoğan'a takdim etti. Söz ve bestesi Murat Anlar'a ait şarkı, Başbakan'ın görüntüleriyle oluşturulan klibiyle sosyal paylaşım sitelerinde ilgi gördü. Zerrin Ak, parti çalışmaları sırasında da Başbakanı ve hükümetin icraatlarını anlattıklarını ancak besteci Murat Anlar'ın yazdığı eserle duygularını ve düşüncelerini daha iyi ifade etme imkanı bulduklarını söyledi. BAŞBAKANIMIZ TEŞEKKÜR ETTİ Şarkıyı Başbakan'a teslim ettiklerini, Başbakan Erdoğan'ın da ilk fırsatta şarkıyı dinleyeceğini kendilerine söylediğini dile getiren Zerrin Ak, şöyle konuştu: "Hedeflerimiz arasında bir şarkı yapmak yoktu. Başbakanımız ve partimizin icraatlarını hep anlattık. Durmadan dilenmeden anlattık. Sosyal etkinliklerimiz gönüllü paylaşımlar oluyor. Duygusal oluyor. Böylesi bir günde sahne alan Murat Anlar kardeşimiz yaşanan atmosferi bir şarkı ile dinlemeye değer bir esere dönüştürdü. Başbakanımıza bu eseri kendi elimizle takdim ettik. Teşekkür etti ve ilk fırsatta dinleyeceğini ifade etti." GÜZEL BİR ESER ORTAYA ÇIKTI Şarkıyı yazan ve besteleyen Murat Anlar da, şarkıyı bir sünnet şöleni sırasında yaptığını kaydederek şunları söyledi: "Yaklaşık 130 çocuğun sünnet şöleniydi. Açık hava tiyatrosundaki kalabalık 3 bin kişiydi. Duygu yüklü bir programdı. Gerek Başkan Ak ve arkadaşları gerek vatandaşın gözyaşları arasında dillendirdikleri cümleler bir gönül diliydi. Bunları yoğurmak bana düştü. Güzel bir eser ortaya çıktı." Başbakan Erdoğan için bestelenen şarkının sözleri şu şekilde: "Ülkeye güneşsin bir anda doğan Dağı taşı birbirine bağlayan Davos fatihi Recep Tayyip Erdoğan Başımızdan eksik etmesin yaradan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tarih seninle gurur duyacak inan Kalbinde hak sevgisi dilinde Kur'an Başımızdan eksik etmesin yaradan Gönül kapısını milletine açan Gereksiz sözlerden yalanlardan kaçan Yıllardır başı dik alnı ak yaşayan Başımızdan eksik etmesin Yaradan Türk'ü Kürt'ü Laz'ı Çerkez'i demedin Alevi Sünni ayırt etmedin Aynı millet aynı kan kardeşiz dedin Başımızdan eksik etmesin Yaradan."
ardanın başbakana cevabı 00:32
ardanın başbakana cevabı 1.500 izlenme - 7 yıl önce
Ali Ayvaz - Başbakana Türkü 01 05:53
Ali Ayvaz - Başbakana Türkü 01 520 izlenme - 3 yıl önce Atma Türkü,kemence,horon,amator,müzik,2014,karadeniz,trabzon
Leyla İle Mecnun Başbakana Gönderme 00:38
Leyla İle Mecnun Başbakana Gönderme 693 izlenme - 5 yıl önce Leyla İle Mecnun Başbakana Gönderme
Selçuk Üniversitesi Öğrencilerin'in  Başbakana için çektiği klip 01:54
Selçuk Üniversitesi Öğrencilerin'in Başbakana için çektiği klip 316 izlenme - 3 yıl önce Selçuk üniversitesi öğrencilerinin başbakan recep tayyip erdoğan için çektikleri garip kliptir. acayip söylemler falan var. ömrün uzun olsun uzun adam falan.
100 yaşındaki nineden başbakana mesaj 02:53
100 yaşındaki nineden başbakana mesaj 496 izlenme - 7 yıl önce 100 yaşındaki nineden başbakana mesaj
türk telekom arenada başbakana fb sorusu ve yanıtı 05:18
türk telekom arenada başbakana fb sorusu ve yanıtı 606 izlenme - 7 yıl önce
Başbakana Temel İç Güdülü Şaka 01:05
Başbakana Temel İç Güdülü Şaka 354 izlenme - 4 yıl önce Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic Temel İçgüdü Filminin O Ünlü Sahnesini Taklit Ederek Planlanan Bir Şakanın Kurbanı Oldu. Röportaj Vermeye Geldiği Stüdyoda Ka... Altunbaş-video
Başbakan Erdoğan'a Suikast Düzenlemek - Kızılelma 09:00
Başbakan Erdoğan'a Suikast Düzenlemek - Kızılelma 198 izlenme - 2 yıl önce KızılElma dizisinde geçtiğimiz bölüm Başbakana suikast konu edildi. Başbakan Erdoğan'a suikast düzenlemek isteyen dış mihrak McNamara'nın ayağı, Mit'in esas oğlanı Murad Altay'a takıldı. Hain planları tek tek suya düşen dış mihraklar, günah işleme özgürlüklerinden de istifade ederek sarışın hatun tetikçilerle defalarca suikast girişiminde bulunmaya yeltendi. Ancak kahramanımız Dombıra müziği eşliğinde hedefine kitlenmiş ve dış mihrakların hain planlarını boşa çıkartmıştır.
Şahan Gökbakar Başbakan'a Şarkı 02:11
Şahan Gökbakar Başbakan'a Şarkı 239 izlenme - 4 yıl önce Şahan Gökbakar Başbakana Şarkı Şarkının sözleri: içinden geçenleri söyle yüzün neden hep asık böyle of her gün gaz var, barikatlar var anne ve babalar, edilen dualar... artık yeter gel bu halka güzel sözler söyle o zaman güler bu yüzler belki gel bu parka güzel sözler söyle o zaman diner bu öfke belki şeklinde devam eden şarkı. Video Alkışlarla Yaşıyorum alınmıştır.
Ben Senin Uğruna Ölürüm 04:26
Ben Senin Uğruna Ölürüm 301 izlenme - 3 yıl önce Sibel Can - Ben Senin Uğruna Ölürüm
Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın Başbakan Erdoğan'a Sorduğu Soru 06:28
Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın Başbakan Erdoğan'a Sorduğu Soru 500 izlenme - 4 yıl önce Birsen Altaylı'nın Başbakana Sorduğu Soru. Sizlerden Ricam Lütfen Küfürlü Yorumlar Atmayın! Başbakan Erdoğan Kuzey Afrika Ziyareti Öncesi Havaalanınında Düze...
Şahan Gökbakar'dan Başbakan'a Gezi Parkı Şarkısı 02:11
Şahan Gökbakar'dan Başbakan'a Gezi Parkı Şarkısı 328 izlenme - 4 yıl önce Şahan Gökbakar'dan Başbakan'a Gezi Parkı Şarkısı
Cem Davran'ın Başbakan'a Tepkisi 00:35
Cem Davran'ın Başbakan'a Tepkisi 152 izlenme - 2 yıl önce Başbakan, Berkin Elvan'dan "o çocuk" diye bahsetmişti. Cem Davran'ın buna tepkisini izliyoruz.
Başbakana Şarkı 03:52
Başbakana Şarkı 154 izlenme - 3 yıl önce Başbakana Şarkı
Başbakan'a Eşi Görülmemiş Destek 00:50
Başbakan'a Eşi Görülmemiş Destek 197 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'a destek amacıyla "Milli İradeye Saygı" adı altında düzenlenen ve 500 otomobil ile 2 otobüsten oluşan konvoy, Avusturya'nın başkenti Viyana'dan yola çıktı. Konvoyun bu akşam Kapıkule'ye varması bekleniyor.
eski başbakan'a canlı yayında ayakkabı 00:55
eski başbakan'a canlı yayında ayakkabı 263 izlenme - 7 yıl önce eski başbakan'a canlı yayında ayakkabı
Başbakana Mayonez Sıkmak 01:08
Başbakana Mayonez Sıkmak 91 izlenme - 2 yıl önce Bizim kadar demokratik bir ülke olamayan Belçika’nın Başbakanı kendisine mayonez sıkan eylemcilere hiçbir kötü muamelede bulunmadı. Konunun medyada yer alan açıklaması şu şekilde; Belçika Başbakanı Charles Michel, Namur’da konuşma yaparken 4 kişilik bir kadın grubunun protestosu ile karşılaştı. Kemer sıkma politikaları aleyhine slogan atan grup, Başbakan Michel’e kızarmış patates ve mayonez fırlattı. “LilithS” adlı kadın grubunun üstsüz eylemlerle ünlenen Femen’den ayrıldığı belirtildi. Eylemciler olay yerinden yaka paça gözaltına alınmadan ifadeleri alınmak üzere karakola götürülmüş. Başbakan eylemcilerden şikayetçi olmamış.
Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakana şiiri 03:12
Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakana şiiri 261 izlenme - 5 yıl önce Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakanımıza yazmış olduğu şiirini başbakanımızı havalimanında karşılarken okudu..
Başbakana Seslenen Dadaşlı Teyze 02:24
Başbakana Seslenen Dadaşlı Teyze 135 izlenme - 4 yıl önce Başbakana Seslenen Dadaşlı Teyze
Cezayirli Öğrenciden Başbakan'a Sürpriz Şiir 03:59
Cezayirli Öğrenciden Başbakan'a Sürpriz Şiir 85 izlenme - 4 yıl önce Cezayirli Öğrenciden Başbakan'a Sürpriz Şiir İzle,cezayirli Öğrenciden Başbakan'a Sürpriz Şiir Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Cezayirli Öğ...
Başbakan'a Arapça Tezahürat 02:52
Başbakan'a Arapça Tezahürat 74 izlenme - 5 yıl önce Başbakan'a Arapça Tezahürat
Kasımpaşa Taraftarından Başbakan'a Çağrı 01:46
Kasımpaşa Taraftarından Başbakan'a Çağrı 58 izlenme - 5 yıl önce
Genç Akademisyenlerden Başbakana Yanıt 04:04
Genç Akademisyenlerden Başbakana Yanıt 60 izlenme - 5 yıl önce
Üniversiteli İşçiler Başbakana Seslendi 01:44
Üniversiteli İşçiler Başbakana Seslendi 56 izlenme - 4 yıl önce Üniversiteli İşçiler İstanbul İl Temsilcisi Olarak Başbakana Seslendim.
Başbakana Adaylıktan Çekil Tehdidi! 04:20
Başbakana Adaylıktan Çekil Tehdidi! 50 izlenme - 4 yıl önce Karamanolay - Adaylıktan Çekil Tehdidi