Hoşgeldiniz!

Başbakanı Videoları İzle

Justın Trudeau Kendisini Ti'ye Alan Gazeteciyi Rezil Etti 01:14
Justın Trudeau Kendisini Ti'ye Alan Gazeteciyi Rezil Etti 22.102 izlenme - 1 yıl önce Kanada Başbakanı Justın Trudeau, kendisine kuantum hakkında bilgisi olmadığı imasında bulunan gazeteciye verdiği cevapla herkesi şaşırttı.
Erdoğan'dan Irak Başbakanı'na: Sen Benim Kalitemde Değilsin, Haddini Bil 00:53
Erdoğan'dan Irak Başbakanı'na: Sen Benim Kalitemde Değilsin, Haddini Bil 8.619 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "FETÖ hem itikadi sapkınlığıyla, hem de eğitim ve ticaret yöntemleriyle Müslümanlar ve tüm dünya için DEAŞ kadar önemli bir tehdittir" dedi. "Hem terör örgütlerinin hem de Batı’da yükselen Müslüman karşıtı görüşlerinin İslam’ı yer altına itme çabası taşıdığını düşünüyorum" diyen Erdoğan, "Tüm dünyaya nizam vermeye çalışan Batı ülkelerinin Müslümanlara tecridi ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Dünyanın her yerinde farklı inanç grupları tarafından yapılan terör eylemleri yapılabiliyor. Sadece yapan Müslümansa bunun adı İslami terör olarak niteleniyor" ifadesini kullandı. Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen "Avrasya'da İslam; Din İstismarına Karşı Birlik, Dayanışma ve Gelecek Perspektifi" temalı 9. Avrasya İslam Şurası'nın açılışında konuşuyor. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle: 15 Temmuz'u farklı kılan husus darbe girişiminde kendilerini dini bir cemaat olarak görüyor olmalarıdır. Kan akıtacak kadar gözlerini karartan meseleri göz önünde bulundurmalıyız. DEAŞ, El-Kaide gibi örgütleri de unutmamalıyız. FETÖ, hem itikadı hem de eğitim ve ticaret odaklarıyla DEAŞ kadar önemli tehdittir. Kendi milletine ve ülkesine silah doğrultacak sebepleri çok iyi tahlil etmeliyiz. Bu tehdit sadece Türkiye’ye mahsus bir tehdit değildir. İslam coğrafyasını kana ve ateşe bulayan El Kaide gibi, DEAŞ gibi örgütlerin de çok ulvi gayelere hizmet ettiğini düşünen kişilerden oluştuğunu unutmamalıyız. FETÖ hem itikadi sapkınlığıyla, hem de eğitim ve ticaret yöntemleriyle tüm dünya için DEAŞ kadar önemli bir tehdittir. Erdoğan'dan Irak Başbakanı'na: "Sen benim zaten muhattabım değilsin, seviyem de değilsin":
İngiltere Başbakanı Theresa May'in Zor Anları! 00:40
İngiltere Başbakanı Theresa May'in Zor Anları! 3.978 izlenme - 5 ay önce Avrupa Birliği'nde krize sebep olan Brexit kararı sonrası İngiltere Başbakanı Theresa May Brüksel'de katıldığı toplantıda yalnız bırakılınca ne yapacağını şaşırdı. İngiltere Başbakanı Theresa May'e kimsenin dönüp yüzüne bakmadığı anlar İngiltere basınında bile alay konusu oldu.
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 00:39
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 11.569 izlenme - 11 ay önce Merhabalar, dün yasanan felaket nasıl unutturuluyor buyrun izleyin. İyi akşamlar.
Başbakanı Bile Ağlatan Türkü ! Mutlaka Dinle 05:49
Başbakanı Bile Ağlatan Türkü ! Mutlaka Dinle 20.824 izlenme - 7 yıl önce anamın babamın birtanesiyim
İngiltere Başbakanı Cameron Wimbledon'da Yuhalandı  00:24
İngiltere Başbakanı Cameron Wimbledon'da Yuhalandı 1.878 izlenme - 11 ay önce Dünyanın en prestijli tenis turnuvası Wimbledon Tenis Turnuvası’nda İskoç Andy Murray’nin final karşılaşmasını izleyen Başbakan David Cameron, karşılaşmayı izleyen kalabalık tarafından yuhalandı. Wimbledon Tenis Turnuvası tek erkeklerde Britanyalı Andy Murray, Kanadalı Milos Raonic’i 3-0 yenerek turnuvada ikinci kez şampiyon oldu. Turnuva sonunda ödül konuşması yapan Murray’in kendisini izleyen Başbakan David Cameron’a da teşekkür ettiği sözlerinin ardından, kalabalık Cameron’ı yuhaladı.
Dünyanın En Fakir Başbakanı 01:05
Dünyanın En Fakir Başbakanı 3.369 izlenme - 3 yıl önce Nepal Başbakanı Koirala, mal varlığı olan 3 telefonu ile dünyanın en fakir lideri oldu. Üstelik 3 telefondan 2'si çalışmıyor.
Başbakanı Kızdıran Hareket 01:07
Başbakanı Kızdıran Hareket 2.844 izlenme - 3 yıl önce zmir'de vatandaşlara seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Bugün gelirken bir bayan, yanında herhalde kocasıydı, beyiydi. Oradan eliyle öyle çirkin bir hareket yapıyor ki, işte CHP bu. Yani ülkenin başbakanı oradan geçiyor, sen elinle kolunla o hareketi yapıyor. Sen bir bayansın ya, kadınsın ya, sen o kol hareketini nasıl yaparsın? İşte CHP zihniyeti budur. Yani bunu bir erkek yapsa aklım erer de, ki o dahi yapamaz, bir bayanın onu yapmasını anlamıyorum" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim kapsamında miting için gittiği CHP'nin kalesi İzmir'de halka sesleniyor. Mitinge gelirken gördüğü bir manzarayı anlatan Erdoğan, "Gelirken bir bayan balkonda herhalde yanında kocası, orada eliyle öyle bir çirkin hareket yapıyor ki... İşte CHP bu. Ülkenin Başbakanı oradan geçiyor sen elinle kolunla o hareketi yapıyorsun. Sen bir bayansın ya, sen bir kadınsın... Ülkenin Başbakanı buradan geçerken sen o hareketi nasıl yaparsın! İşte CHP zihniyeti bu. Bunu bir erkek yapsa aklım erer de bir bayanın bunu yapmasını ben anlamıyorum. İşte 30 Mart bunun için çok önemli."dedi. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: İzmir, güzel İzmir, Ege'nin incisi İzmir, Efeler diyarı İzmir, seni yürekten selamlıyorum İzmir. Ala, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağı, Bornova, Buca sizleri kalpten selamlıyorum. Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun sizleri muhabbetle selamlıyorum. Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, sizleri aşkla sevdayla selamlıyorum.
Kanada Başbakanı Trudeau'dan Nevruz Kutlaması 00:52
Kanada Başbakanı Trudeau'dan Nevruz Kutlaması 161 izlenme - 2 ay önce Kanada'daki azınlıklara yönelik politikalarıyla takdir kazanan Başbakan Justin Trudeau, bu kez de Nevruz'u kutladı.
Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayevin Konuşması (İslam Üzerine) 01:19
Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayevin Konuşması (İslam Üzerine) 2.217 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar senkron kayması olabilir, sadece önemli yerleri çevirmişler internette, çeviriyi ayrı bir yazı olarak koymuşlar. Ben video üzerne ekledim ama bazı noktalarda senkronu tutturamadım. Bu yüzden aşağıdan da okuyabilirsiniz. Videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Nursultan Nazarbayev konuşma çevirisi ; İslâm'ı resmi din olarak kabul ediyor ve bundan gurur duyuyoruz fakat müslümanlığımızı konu ederek bir yerlere gelemeyiz. Diğer müslüman devletlere ve islamı yaşama biçimlerine saygımız sonsuz fakat biz arap değiliz. Biz göçebe ve Türkî bir halkız. Araplar gibi kızlarımızı dini, kültürel veya toplumsal baskılarla kapatıp bunu müslüman devlet imajı olarak kullanamayız. Onları çarşaflara bürüyerek eve hapsetmek bizim yolumuz değil. Tekrarlıyorum! Herkese saygımız sonsuz fakat giyim kuşam insanların kendi özelindedir. Biz Kazak'ız, halkımız göçebe hayatı süresince at üzerinde bugünlere kadar kadın erkek ayrımı yapmadan geldi. Kadınlarımız, erlerinin yanında veya ardında değil aksine önünde yürürdü. İslam öncesi dönemlerde kadınlarımız nasıl isterse öyle giyinirlerlerdi ve toplumu rahatsız etmek gibi bir amaçları hiç olmadı. O nedenle bu konu özelinde tarih boyunca hiç bir sorun yaşamadık. Bugün ise bir sorun olması bizim halkımız için mümkün değil. Müslüman ve sünni bir halk olmamız insanların hayatlarına karışmamız için sebep değildir.
Uğur Işılak - Adam Olmadan Polis Olursan 03:27
Uğur Işılak - Adam Olmadan Polis Olursan 1.214 izlenme - 2 yıl önce Akpli şarkıcı Unğur Işılak yine kendince özlü bir söz ve cümleler dizisi oluşturmuş. Ya vallahi ben bi şey demiyorum ya.
Başbakanı Şaşırtan Kafa 00:44
Başbakanı Şaşırtan Kafa 2.478 izlenme - 8 yıl önce başbakan erdoganı nigde mitinginde şarşırtan kafa:)
İngiltere Başbakanı Theresa May’in kahkahası sosyal medyada olay oldu! 00:18
İngiltere Başbakanı Theresa May’in kahkahası sosyal medyada olay oldu! 96 izlenme - 3 ay önce İngiltere Başbakanı Theresa May’in Avam Kamarası’nın oturumunda uzun uzun gülmesi, sosyal medya kullanıcılarının ilginç yorumlarına neden oldu.
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka 00:52
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka 1.396 izlenme - 4 yıl önce Ivica Daciç Hırvat televizyonuna verdiği röportaj sırasında yapılan şaka ile ne yağacağını şaşırdı..
Başbakan'ı Güldüren Kameraman 01:19
Başbakan'ı Güldüren Kameraman 1.078 izlenme - 5 yıl önce Nükleer Güvenlik Zirvesine katılmak üzere Seulde bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğanı takip etmek isteyen kameramanlardan biri yere düştü...
İtalya Başbakanı Renzi'nin Gazetecilere Erdoğan Şakası Yapması 00:27
İtalya Başbakanı Renzi'nin Gazetecilere Erdoğan Şakası Yapması 446 izlenme - 2 yıl önce İtalya Başbakanı Matteo Renzi, protokol imzalamasına rağmen gelecek yıl Milano’da düzenlenecek olan Expo 2015 fuarına katılmama kararı alan Türkiye’yi, “Erdoğan’ı aradım ve size indirim yaparız, yeter ki gelin” sözleriyle ikna ettiğini söyledi. Renzi daha sonra bu sözlerinin şaka olduğunu belirtti. Hatırlayacağınız üzere Expo'da İzmir ile Milano yarışmış ve 23 oy farkla Milano kazanmıştı.
Vladimir Putin - Ölürüm Türkiyem 00:42
Vladimir Putin - Ölürüm Türkiyem 36 izlenme - 2 ay önce Vladimir Putin - Ölürüm Türkiyem Şarkı Sözleri: Baş koymuşum Türkiyemin yoluna Düzlüğüne yokuşuna ölürüm Asırlardır kır atımı suladım Irmağının akışına ölürüm Türkiyem Sevdalıyım yangın yeri bu sinem Doksan yıldır çile çekmiş hep ninem Pınarlardan su doldurur Eminem Mavi boncuk takışına ölürüm Türkiyem Düğünüm, derneğim, halayım, barım, Toprağım, ekmeğim, namusum, arım Kilimlerde çizgi çizgi efkarım, Heybelerin nakışına ölürüm Türkiyem
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 05:00
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 290 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımızı savunmakta zorlanan arkadaşların ibret alması gerektiği bir video. İçerik boş olsa da cayır cayır tenekeden ötmek nedir izliyoruz. Zeki türk milletiymiş, türk milleti balonu patladı. Saygılar.
Japonya Başbakanı'nın Marmaray Açılışında Dua Etmesi 00:29
Japonya Başbakanı'nın Marmaray Açılışında Dua Etmesi 310 izlenme - 2 yıl önce Marmaray açılışında duaya eşlik eden Japonya başbakanı çok da sempatik bir görüntü sergilemiş bu jesti ile. hadi iyisiniz shinzocuğum 3-5 ihale daha garanti artık.
Kemal Kılıçdaroğlu Belgeseli Tek Parça İzle 22:29
Kemal Kılıçdaroğlu Belgeseli Tek Parça İzle 399 izlenme - 2 yıl önce Anadolu'nun Kemal'i, Türkiye'nin Başbakanı Rıdvan Akar'ın hazırladığı Anadolu'nun Kemal'i isimli belgeselin tamamı. Kemal Kılıçdaroğlu'nu "O"nu en iyi tanıyanlar anlatıyor. https://twitter.com/MustafaOnline https://www.facebook.com/mustafayilmaz9 https://www.facebook.com/mustafayilmazofficial
eyvah - sesi al sesi ! arenada başbakanı protesto 00:33
eyvah - sesi al sesi ! arenada başbakanı protesto 966 izlenme - 6 yıl önce türk telekom arenanın açılışında başbakanın ve toki başkanının ıslıklandığı an ve mehmet ali brand'ın tepkisi.
Kriz Türküsü 03:04
Kriz Türküsü 2.471 izlenme - 8 yıl önce Kubilay Duman - Fatma Aydın - Hüseyin Yıldıray Duman
başbakanı beklerken çam başında horon oynadı 01:34
başbakanı beklerken çam başında horon oynadı 605 izlenme - 6 yıl önce başbakanı beklerken çam başında horon oynadı
Ustanın Hikayesi Çocuklar Başbakanı Anlatıyor 03:08
Ustanın Hikayesi Çocuklar Başbakanı Anlatıyor 338 izlenme - 4 yıl önce Ustanın Hikayesi Çocuklar Başbakanı Anlatıyor
Irak Başbakanı İbadi'ye Linç Girişimi 02:07
Irak Başbakanı İbadi'ye Linç Girişimi 114 izlenme - 11 ay önce Bağdat'ın Karrada Dahil Bölgesi’ne yapılan bombalı saldırı sonrası olay yerine giden Irak Başbakanı linçten son anda kurtuldu. Irak'ın başkenti Bağdat'ta IŞİD tarafından düzenlenen çifte bombalı saldırıda 167 kişi hayatını kaybederken 200'den fazla da yaralının olduğu açıklandı. İBADİ'YE LİNÇ GİRİŞİMİ Patlamanın ardından olay yerine giden Irak Başbakanı Haydar El-İbadi'ye halk linç girişiminde bulundu. Korumaları sayesinde aracına binmeyi başaran İbadi olay yerinden kaçtı.
Yılmaz Özdil - Başbakan'ı Dinlemem 11:02
Yılmaz Özdil - Başbakan'ı Dinlemem 267 izlenme - 2 yıl önce Soma Madeni ''Kaza''sından sonra söylediği 'Müstehaktır' sözü sonrası hedef haline gelen Yılmaz Özdil bir türlü gelen eleştirilerden ve hakaretlerden kurtulamıyor. Yılmaz Özdil kendisine 'sürüngen' benzetmesinde bulunan Başbakan Erdoğan'a sert yanıt verdi. Özdil, sürüngenlerin omurgalı hayvanlar olduğunu kaydederek "sürüngenler omurgalı hayvanlardır Allah insanı omurgasız olmaktan korusun. Dolayısıyla bir sürüngen olmak kişisel olarak beni rahatsız olmam." yanıtını verdi. Konuşmanın tümü videoda izliyoruz.
Güney Kore Başbakanı'nın Gemi Kazası Nedeni ile İstifa Etmesi 01:04
Güney Kore Başbakanı'nın Gemi Kazası Nedeni ile İstifa Etmesi 353 izlenme - 2 yıl önce Başkent Seul’de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung’un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor. Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi. Bu arada batan feribotun seyrinden sorumlu 15 kişi göz altına alındı. Gözaltına alındıktan sonra kameralar karşısına çıkarılan bir dümenci, “Mürettebatın üyesi olarak tüm görevlerimi yerine getiremediğim için kurbanların ailelerinden özür dilerim” ifadelerini kullandı. Yetkililer, feribotun enkazından çıkarılan ceset sayısının şu ana kadar 187’ye ulaştığını, 115 kişinin hala kayıp olduğunu açıkladı. Çoğunluğu okul gezisine katılan lise öğrencilerinin oluşturduğu Sewol isimli feribot yüzlerce yolcusu ile birlikte alabora olmuş kazadan 22’si mürettebat 174 kişi kurtulmuştu.
Başbakana Kadın Tuzağı 01:36
Başbakana Kadın Tuzağı 528 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Kılığına Giren Bir Manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le Yapacağı Röportajdan Önce Kuliste İç Çamaşırını Çıkardı...
Ahmet Çakar - Narkotik Anısı 07:11
Ahmet Çakar - Narkotik Anısı 270 izlenme - 2 yıl önce 4-5 sene evvel Not Defteri programına konuk olan Ahmet Çakar'ın başından geçen komik anı. İzliyoruz efenim...
Başbakan'ı Ağlatan Esma'nın Son Görünütleri! Ölüme Böyle Gitti 00:50
Başbakan'ı Ağlatan Esma'nın Son Görünütleri! Ölüme Böyle Gitti 277 izlenme - 4 yıl önce Başbakan'ı Ağlatan Esma'nın Son Görünütleri! Ölüme Böyle Gitti