Hoşgeldiniz!

başbakanım

Binali Yıldırım'ın Dili Sürçtü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saygıdeğer Başbakanım Dedi 00:40
Binali Yıldırım'ın Dili Sürçtü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saygıdeğer Başbakanım Dedi 1.450 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım bugün Diyarbakır'daydı. Yeni başbakan Binali Yıldırım'ın kürsüde dili sürçtü. Yıldırım, konuşmasında Erdoğan'a seslenirken, "Saygıdeğer başbakanım..." diye hitap etti, o anlar kameralara yansıdı.
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 01:51
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 1.356 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin en tutulan Trt dizisi olan Emret Başbakanım'dan bir kesit. Artık normal kadınlarla bir işi kalmayan İbrahim, tamamen dayak yiyen kadınlara yönelmiştir. Zira o ''dayak'' kelimesini tonlama şekli epey düşündürücüdür. Ha kafa göz daldığı Perihan Savaş ile bu dizinin yayın tarihi arasındaki bağlantıyı tam kuramadığım için bu konuya girmiyorum. Ama ikiside 80'lerde yaşandı onu biliyorum. Neyse yorumu acele ile yazdım çünkü yağmur yağıyo çamaşırları toplamam lazım. Valla bak. Not: Dizi zamanında o kadar tutulmuştu ki, başrol oyuncusu Paul Edington'ın, dönemin bakanlarından Adnan Kahveci ile bir skeci ve Turgut Özal'la da bir söyleşisi mevcuttur (pilleri bende, oynucanız zaman gelip benden alın)
Başbakanimdan İnsanlik Dersi 02:23
Başbakanimdan İnsanlik Dersi 2.790 izlenme - 9 yıl önce
Ustanın Hikayesi - Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla İlgili Anısı 01:07
Ustanın Hikayesi - Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla İlgili Anısı 636 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de canlı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat hikayesini anlatan belgeselde ünlüler fikirlerini paylaşmış.Acun Ilıcalı'nın Recep Tayyip Erdoğanla ilgili anısını dinleyelim..
Usta'nın Hikayesi - Ertem'in Yolu 01:21
Usta'nın Hikayesi - Ertem'in Yolu 345 izlenme - 3 yıl önce Ertem Şener'in Usta'nın Hikayesi programının sunumunda sergilediği sunuculuk yeteneğini izleyeceğiz.
Ahmet Temel Hoccanli 01:16
Ahmet Temel Hoccanli 27 izlenme - 1 yıl önce Başbakanim
Başbakanım Sen Gidersen Parti Çöker Ama Olsun 01:29
Başbakanım Sen Gidersen Parti Çöker Ama Olsun 104 izlenme - 3 yıl önce Başbakanına gönülden bağlı, gözleri kapalı bir vatandaş beyanı. Partinin istikrarlı çizgisini Erdoğan'a bağlayan bu vatandaşımız Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması ile Akpartinin biteceğine inanlardan. Ama olsun, sen yeterki mutlu ol demiş. Sorsan 850 lira ile 3 çocuk okutuyor, acından ölüyordur. Ama ne önemi var yeter ki Başbakan'ı mutlu olsun.
RTE - Ben Ağlarım Sen Ağlama 02:18
RTE - Ben Ağlarım Sen Ağlama 92 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da bir yandan dağıtım yapıp diğer yandan Vatandaşlarla sohbet muhabbet için Buluşan Başbakan Erdoğan Kendisini Gözyaşları İle Karşılayn Genç Kıza 'Sen Ağlama Ben Ağlarım' dedi.