Hoşgeldiniz!

başçı

Ömer Başçı -Zifiri 04:54
Ömer Başçı -Zifiri 784 izlenme - 8 yıl önce rüzgarın zifiri parçası coverı..şarkıdaki gitarlar ve sesler bana aittir.. mix programıyla yaptımd
Dolar Nasıl 1 Lira Olur? 00:48
Dolar Nasıl 1 Lira Olur? 77 izlenme - 3 yıl önce #dolar1liraolsun peki nasıl olsun? başçı'nın ekonomiye giriş dersinden sonra olmuşa benziyor
Erdem Başçı: Çok Büyük Faiz İndirimi Beklenmemeli 05:05
Erdem Başçı: Çok Büyük Faiz İndirimi Beklenmemeli 73 izlenme - 4 yıl önce Erdem Başçı "Hem güveni hem istikrarı koruyarak faiz indirimi yapıyoruz. 2002 yılında da bu yapıldı. Faizler yüzde 70'lerde idi. İmkan oldukça faiz indirildi ve iyi noktaya getirildi. Enflasyonda böylece düştü. Bu önümüzdeki aylarda doğru olur. Ne kadar erken olur zamanlaması bunu kurul taşıyacak. Ama çok büyük faiz indirimi beklenmemelidir. Ölçülü adımlarla gidilmelidir. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri izlemek gerekir. Daha iyi olur."
Merkez Bankası 2016 Yılı Enflasyon Öngörüsünü 1 Puan Artışla Yüzde 7.5'e Yükseltti 08:38
Merkez Bankası 2016 Yılı Enflasyon Öngörüsünü 1 Puan Artışla Yüzde 7.5'e Yükseltti 21 izlenme - 2 yıl önce Merkez Bankası 2016 yılı için enflasyon öngörüsünü 1 puan artışla yüzde 7.5'e yükseltti "Tek faize henüz geçemeyiz" "Gelinen noktada fiyat istikrarına ulaştığımızı söylemek mümkün değil" "Enflasyonun yılın ilk çeyreğinde çift haneye çıkmaması için gayret göstereceğiz" Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, yılın ilk enflasyon raporunu açıkladı.
Başbakan Davutoğlu: Cumhurbaşkanı Yarın Erdem Başçı'yla Görüşecek 03:31
Başbakan Davutoğlu: Cumhurbaşkanı Yarın Erdem Başçı'yla Görüşecek 35 izlenme - 3 yıl önce Grup toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, merakla beklenen kritik görüşmenin yarın yapılacağını duyurdu.
Ankara Kulislerinde 00:47
Ankara Kulislerinde "Ali Babacan İstifa Etti" İddiası 23 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu ile Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, programlarında olmayan uzun bir görüşme gerçekleştirince kulislerde "Babacan istifa etti" iddiası yayıldı.
Beşir Atalay: Başçı Çok Başarılı Bir Merkez Bankası Başkanlığı Yapıyor 01:24
Beşir Atalay: Başçı Çok Başarılı Bir Merkez Bankası Başkanlığı Yapıyor 7 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ile ilgili tartışmalara 'kendisini çok başarılı bulduğunu' söyleyerek katıldı.