Hoşgeldiniz!

başdanışman

Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 02:34
Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 9.943 izlenme - 2 yıl önce Extra 3’de yayınlanan yeni skeçte bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan doğrudan hedef alınmadı. Bunun yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, her şeyiyle ilgilenen başdanışmanı üzerinden eleştirildi. Cumhurbaşkanının başdanışmanını Erkan ismiyle lanse eden program, Almancada er (o) ve kann (yapabilir) kelimelerine gönderme yaparak "Erkan Alles- O her şeyi yapabilir" diye sunuldu. Skeçte başdanışmanın her şeyi organize ettiği görülüyor. Örneğin mitinglerde açılan bayrağın nereye gideceğinden futbol maçında oynayan Erdoğan’ın karşı konulmasından hoşlanmadığı rakip futbolculara önceden bildirilerek rahatça gol atması sağlandığı belirtilerek hicvediliyor.
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 02:02
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 380 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde daha önce de bir videosu olan Gökçe Ekin'den (http://www.youtube.com/watch?v=k85KxA7ecDk) yeni ve güzel bir çalışma. Kendisi Yiğit Bulut kardeşiymiş, öğrenmiş bulunuyoruz.
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 00:44
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 197 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut, Türkiye'nin sosyal devlet anlamında verdiği hizmeti Avrupa ülkeleri ile kıyaslıyor. Ben diyecek birşey bulamadım açıkçası hizmetleri alan zaten hepimiziz yani neyin eğri neyin doğru olduğuna heralde yeterince vakıfızdır diye düşünüyorum ama devletin televizyonundan şu ülke insanlarının aklıyla dalga geçilmesine de açıkçası katlanamıyorum.
Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu 01:03
Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu 4 izlenme - 2 yıl önce Asrın Güreşçisi olarak anılan Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı oldu. Yerlikaya, Pazartesi günü yeni görevine başlayacak.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: 08:28
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: " Hukukta, Devlette Millet İçindir" 2 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: "Hukukta, devlette millet içindir" "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle yargı birliği sağlanacak" "Anayasa değişikliği bir reform başlangıcıdır"ELAZIĞ - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, anayasa değişikliğinin sistem içi bir revizyon olmadığını...
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Üniversitelerdeki Burs Ücretleri 05:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Üniversitelerdeki Burs Ücretleri 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması BURSA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uludağ Üniversitesinde, "Türkiye'nin İnsani Diplomasisi" konulu panel ve Fahri Doktora Tevcih Töreni'ne katıldı.
Türkoğlu: 08:50
Türkoğlu: "Maaş iddialarına gülüyorum" 0 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevine getirilen Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa Belediyesi'ni ziyaret etti.