Hoşgeldiniz!

Başdanışman Videoları İzle

Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 02:34
Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 9.896 izlenme - 1 yıl önce Extra 3’de yayınlanan yeni skeçte bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan doğrudan hedef alınmadı. Bunun yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, her şeyiyle ilgilenen başdanışmanı üzerinden eleştirildi. Cumhurbaşkanının başdanışmanını Erkan ismiyle lanse eden program, Almancada er (o) ve kann (yapabilir) kelimelerine gönderme yaparak "Erkan Alles- O her şeyi yapabilir" diye sunuldu. Skeçte başdanışmanın her şeyi organize ettiği görülüyor. Örneğin mitinglerde açılan bayrağın nereye gideceğinden futbol maçında oynayan Erdoğan’ın karşı konulmasından hoşlanmadığı rakip futbolculara önceden bildirilerek rahatça gol atması sağlandığı belirtilerek hicvediliyor.
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 00:44
Yiğit Bulut: Türkiye, İsveç ve Fransa'dan Daha Kaliteli Hizmet Veriyor 180 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut, Türkiye'nin sosyal devlet anlamında verdiği hizmeti Avrupa ülkeleri ile kıyaslıyor. Ben diyecek birşey bulamadım açıkçası hizmetleri alan zaten hepimiziz yani neyin eğri neyin doğru olduğuna heralde yeterince vakıfızdır diye düşünüyorum ama devletin televizyonundan şu ülke insanlarının aklıyla dalga geçilmesine de açıkçası katlanamıyorum.
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 02:02
Kızlı Erkekli Çapulcu Kampı - Yiğit Bulut'un Kardeşi 345 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde daha önce de bir videosu olan Gökçe Ekin'den (http://www.youtube.com/watch?v=k85KxA7ecDk) yeni ve güzel bir çalışma. Kendisi Yiğit Bulut kardeşiymiş, öğrenmiş bulunuyoruz.
Muhsin Kızılkaya Davutoğlu'na Başdanışman Oldu 04:43
Muhsin Kızılkaya Davutoğlu'na Başdanışman Oldu 34 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık'ta görevlendirilmek üzere 9 yeni başdanışman atadı. Bu isimler arasında, Akademisyen Süleyman Seyfi Öğün, Yazar İskender Pala, çözüm sürecinde Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan isimlerden olan Yılmaz Ensaroğlu ve Muhsin Kızılkaya, Genar Araştırma Şirketi Genel Müdürü Mustafa Şen, Ömer Faruk Korkmaz, Alevi açılımının genel koordinatörü Necdet Subaşı, Mavi Marmara saldırısında hayatını kaybeden Furkan Doğan'ın babası ve AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, Feridun Bilgin yer alıyor.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: 08:28
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: " Hukukta, Devlette Millet İçindir" 2 izlenme - 4 hafta önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: "Hukukta, devlette millet içindir" "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle yargı birliği sağlanacak" "Anayasa değişikliği bir reform başlangıcıdır"ELAZIĞ - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, anayasa değişikliğinin sistem içi bir revizyon olmadığını...
Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu 01:03
Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu 4 izlenme - 1 yıl önce Asrın Güreşçisi olarak anılan Hamza Yerlikaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı oldu. Yerlikaya, Pazartesi günü yeni görevine başlayacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Üniversitelerdeki Burs Ücretleri 05:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan - Üniversitelerdeki Burs Ücretleri 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması BURSA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uludağ Üniversitesinde, "Türkiye'nin İnsani Diplomasisi" konulu panel ve Fahri Doktora Tevcih Töreni'ne katıldı.
Türkoğlu: 08:50
Türkoğlu: "Maaş iddialarına gülüyorum" 0 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevine getirilen Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa Belediyesi'ni ziyaret etti.