Hoşgeldiniz!

Base Jump Videoları İzle

Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 00:59
Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 75 izlenme - 5 ay önce Cengiz Koçak, Türkiye'nin 'base jump' haritasını çıkarmak için yürüttüğü proje kapsamında Uzundere'ye gitti. Uzundere-Yusufeli Karayolu üzerinde 299 metre yüksekliğinde bir uçurum bulan Koçak, yürüyerek zirveye tırmandı. Sırtına paraşütünü bağlayarak rüzgarın uygun anını bekleyen Koçak, daha sonra kendini boşluğa bıraktı. Düşerken 250 kilometre hıza ulaşan Koçak, Uzundere-Yusufeli Karayolu kıyısına güvenli şekilde iniş yaptı.
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 01:36
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 497 izlenme - 4 yıl önce Base - Jump Sporcusu Alexander Polli İnanılmazı Başararak Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayışı Gerçekleştirdi.
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping  Paraşütle Atlama 08:57
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping Paraşütle Atlama 319 izlenme - 3 yıl önce
karanlık kanyon base jump 00:30
karanlık kanyon base jump 287 izlenme - 7 yıl önce
Yarasa Gibi Uçan Adam 00:32
Yarasa Gibi Uçan Adam 203 izlenme - 3 yıl önce Base Jump Sporcusu Brian Drake Fransa'da Yaptığı Atlayışta Yere O Kadar Yakından Geçti Ki İzleyenler Sporcuya Süpermen Lakabı Taktılar.
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 01:42
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 174 izlenme - 2 yıl önce Dunyanin en uzun gokdeleni unvanini elinde bulunduran Burj Khalifa nin zirvesinden yapilan adrenalin dolu bir atlayis. Not: Base jumping, bir helikopter bir ucak yerine belirli bir sabit noktadan atlamaktir.(Kizmayin beyler&bayanlar bende googledan ogrendim)
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 01:25
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 78 izlenme - 1 yıl önce Erzincan’da gerçekleştirilen 37. Uluslararası Kültür ve Doğa Sporlar Şenliği’nde, yabancı bir sporcu 505 metreden gerçekleştirdiği ‘Base Jump’ atlayışı sırasında paraşütünün açılmaması nedeniyle kayalıklara çakılarak öldü.
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 11:08
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 44 izlenme - 1 yıl önce Erzincan'a bağlı Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'dan paraşütle atlayış videosu. Her yıl yapılan bu etkinliğe yurtdışından önemli miktarda sporcu gelmektedir.
Adrenalin Kralından Nefes Kesen Atlayış 02:26
Adrenalin Kralından Nefes Kesen Atlayış 27 izlenme - 1 yıl önce Bolivya’daki İsa ve Moğolistan’daki Cengiz Han heykellerinden de serbest atlayışlar yapan 37 yaşındaki Avustralyalı Base Jump sporcusu Cam Tracey, Mersin’de yer alan 52 katlı 175 metre yüksekliğindeki gökdelenden ve tarihi Cehennem çukuruna atlayışlar yaptı. Cam Tracey, Mersin’de 52 katlı 175 metre yüksekliğindeki gökdelenden de başarılı atlayışını gerçekleştirdi. Her iki atlayışında oldukça zor olduğunu ifade eden Cam Tracey, “Heyecan ve adrenalin benim için vazgeçilmez bir şey, riskli olmasına rağmen 52 katlı gökdelen ve Cehennem Çukuru’na başarılı şekilde atlayışlar yaptım. Dünyanın bir çok yüksek noktasından atlayışlarımı sürdüreceğim” diye konuştu.
Human Catapult Base Jump 00:33
Human Catapult Base Jump 38 izlenme - 3 yıl önce Human catapult base jump
Moda Aksiyonla Birleşti! 02:13
Moda Aksiyonla Birleşti! 46 izlenme - 3 yıl önce İtalyan modacı Roberta Mancino tutkusu base jump ile modayı birleştirdi. Giovanni Silvestri, Andrey Karr, Luca Tondelli ve Maurizio Di Palma gibi macera tutkunlarının katıldığı defilede çok güzel görüntüler ortaya çıktı.
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 03:01
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 22 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumdan beridir benimde heycanla yapmak istediğim bir olay böyle bir imkanımız olsada bizde denesek görsek keşke ama nasip belki bizden sonrakilere nasip olur onlar eğlenir!
Soluk kesen atlayış! 01:06
Soluk kesen atlayış! 29 izlenme - 3 yıl önce Base Jump sporcusu Marshall Miller, Colorado kanyonlarında yaptığı atlayış ile büyük heyecan yaşadı. Miller'ın kaydettiği görüntüler izleyenlerin nefesini kesti.
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 10:00
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 26 izlenme - 3 yıl önce Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3
Turbolenza: We Are Not Crazy... We Are Amazıng! 07:47
Turbolenza: We Are Not Crazy... We Are Amazıng! 18 izlenme - 2 yıl önce Pure Adrenaline Basejump! Editing by Vania Da Rui. SoulFlyers Fred Fugen & JP Teffaud basejumping at Menara Kuala Lumpur 2012 Event. Sponsored by Turbolenza ...
Gm building base jump dan pushies film 02:59
Gm building base jump dan pushies film 20 izlenme - 5 yıl önce