Hoşgeldiniz!

base jump

Önüne Çıkan Her Şeyden Atlayan Adam: Cengiz Koçak 03:51
Önüne Çıkan Her Şeyden Atlayan Adam: Cengiz Koçak 377 izlenme - 4 ay önce Kolombiya'da dünya üçüncüsü olan Cengiz Koçak; giderken cebimde 7 dolar vardı dönüştü ise 2 dolar ve dünya üçüncülüğü. Base jump sporcusu Cengiz Koçak, "Yüksek şeyler arıyorum" sloganından hareketle farklı yerlerden atlayış gerçekleştirmek için dünyayı gezmeyi hedefliyor.
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 01:36
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 504 izlenme - 4 yıl önce Base - Jump Sporcusu Alexander Polli İnanılmazı Başararak Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayışı Gerçekleştirdi.
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping  Paraşütle Atlama 08:57
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping Paraşütle Atlama 350 izlenme - 3 yıl önce
Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 00:59
Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 89 izlenme - 11 ay önce Cengiz Koçak, Türkiye'nin 'base jump' haritasını çıkarmak için yürüttüğü proje kapsamında Uzundere'ye gitti. Uzundere-Yusufeli Karayolu üzerinde 299 metre yüksekliğinde bir uçurum bulan Koçak, yürüyerek zirveye tırmandı. Sırtına paraşütünü bağlayarak rüzgarın uygun anını bekleyen Koçak, daha sonra kendini boşluğa bıraktı. Düşerken 250 kilometre hıza ulaşan Koçak, Uzundere-Yusufeli Karayolu kıyısına güvenli şekilde iniş yaptı.
karanlık kanyon base jump 00:30
karanlık kanyon base jump 287 izlenme - 7 yıl önce
Yarasa Gibi Uçan Adam 00:32
Yarasa Gibi Uçan Adam 203 izlenme - 3 yıl önce Base Jump Sporcusu Brian Drake Fransa'da Yaptığı Atlayışta Yere O Kadar Yakından Geçti Ki İzleyenler Sporcuya Süpermen Lakabı Taktılar.
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 01:42
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 192 izlenme - 3 yıl önce Dunyanin en uzun gokdeleni unvanini elinde bulunduran Burj Khalifa nin zirvesinden yapilan adrenalin dolu bir atlayis. Not: Base jumping, bir helikopter bir ucak yerine belirli bir sabit noktadan atlamaktir.(Kizmayin beyler&bayanlar bende googledan ogrendim)
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 01:25
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 80 izlenme - 2 yıl önce Erzincan’da gerçekleştirilen 37. Uluslararası Kültür ve Doğa Sporlar Şenliği’nde, yabancı bir sporcu 505 metreden gerçekleştirdiği ‘Base Jump’ atlayışı sırasında paraşütünün açılmaması nedeniyle kayalıklara çakılarak öldü.
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 11:08
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 60 izlenme - 2 yıl önce Erzincan'a bağlı Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'dan paraşütle atlayış videosu. Her yıl yapılan bu etkinliğe yurtdışından önemli miktarda sporcu gelmektedir.
Human Catapult Base Jump 00:33
Human Catapult Base Jump 38 izlenme - 3 yıl önce Human catapult base jump
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 03:01
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 24 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumdan beridir benimde heycanla yapmak istediğim bir olay böyle bir imkanımız olsada bizde denesek görsek keşke ama nasip belki bizden sonrakilere nasip olur onlar eğlenir!
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 10:00
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 26 izlenme - 4 yıl önce Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3
Gm building base jump dan pushies film 02:59
Gm building base jump dan pushies film 21 izlenme - 5 yıl önce