Hoşgeldiniz!

base jump

Cengiz Koçak Galata Kulesi'nden Atladı 00:53
Cengiz Koçak Galata Kulesi'nden Atladı 2.461 izlenme - 6 ay önce Ekstrem sporcusu Cengiz Koçak, Galata Kulesi'nden serbest atlayış olarak bilinen 'base jump' atlayışı yaptı. Koçak atlayışını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
Cengiz Koçak'ın Galata Kulesi’nden ikinci Hezarfen Atlayışı 01:30
Cengiz Koçak'ın Galata Kulesi’nden ikinci Hezarfen Atlayışı 275 izlenme - 6 ay önce Galata Kulesi’nden 385 yıl sonra Cengiz Koçak isimli aksiyon sporcusu aşağıya atladı. 36 metrelik yükseklikten serbest atlayış olarak bilinen Base Jump atlayışı gerçekleştiren Koçak, "Hayatımın en önemli atlayışıydı" dedi.
Önüne Çıkan Her Şeyden Atlayan Adam: Cengiz Koçak 03:51
Önüne Çıkan Her Şeyden Atlayan Adam: Cengiz Koçak 425 izlenme - 1 yıl önce Kolombiya'da dünya üçüncüsü olan Cengiz Koçak; giderken cebimde 7 dolar vardı dönüştü ise 2 dolar ve dünya üçüncülüğü. Base jump sporcusu Cengiz Koçak, "Yüksek şeyler arıyorum" sloganından hareketle farklı yerlerden atlayış gerçekleştirmek için dünyayı gezmeyi hedefliyor.
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 01:36
Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayış! 516 izlenme - 5 yıl önce Base - Jump Sporcusu Alexander Polli İnanılmazı Başararak Bu Güne Kadar Yapılmış En Tehlikeli Atlayışı Gerçekleştirdi.
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping  Paraşütle Atlama 08:57
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping Paraşütle Atlama 367 izlenme - 4 yıl önce
Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 00:59
Türkiye'nin En Uzun Uçurum Atlayışını Yapan Cengiz Koçak 137 izlenme - 2 yıl önce Cengiz Koçak, Türkiye'nin 'base jump' haritasını çıkarmak için yürüttüğü proje kapsamında Uzundere'ye gitti. Uzundere-Yusufeli Karayolu üzerinde 299 metre yüksekliğinde bir uçurum bulan Koçak, yürüyerek zirveye tırmandı. Sırtına paraşütünü bağlayarak rüzgarın uygun anını bekleyen Koçak, daha sonra kendini boşluğa bıraktı. Düşerken 250 kilometre hıza ulaşan Koçak, Uzundere-Yusufeli Karayolu kıyısına güvenli şekilde iniş yaptı.
karanlık kanyon base jump 00:30
karanlık kanyon base jump 287 izlenme - 8 yıl önce
Yarasa Gibi Uçan Adam 00:32
Yarasa Gibi Uçan Adam 204 izlenme - 4 yıl önce Base Jump Sporcusu Brian Drake Fransa'da Yaptığı Atlayışta Yere O Kadar Yakından Geçti Ki İzleyenler Sporcuya Süpermen Lakabı Taktılar.
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 01:42
Burj Khalifa'nin Zirvesinden Base Jump 213 izlenme - 4 yıl önce Dunyanin en uzun gokdeleni unvanini elinde bulunduran Burj Khalifa nin zirvesinden yapilan adrenalin dolu bir atlayis. Not: Base jumping, bir helikopter bir ucak yerine belirli bir sabit noktadan atlamaktir.(Kizmayin beyler&bayanlar bende googledan ogrendim)
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 11:08
Kemaliye Karanlık Kanyon - Paraşütle Atlayış 81 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'a bağlı Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'dan paraşütle atlayış videosu. Her yıl yapılan bu etkinliğe yurtdışından önemli miktarda sporcu gelmektedir.
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 01:25
Base Jump Atlayışı Sonu Oldu 81 izlenme - 3 yıl önce Erzincan’da gerçekleştirilen 37. Uluslararası Kültür ve Doğa Sporlar Şenliği’nde, yabancı bir sporcu 505 metreden gerçekleştirdiği ‘Base Jump’ atlayışı sırasında paraşütünün açılmaması nedeniyle kayalıklara çakılarak öldü.
Cengiz Koçak'ın Galata Kulesi’nden Atlayışı kask Kamerasında 00:49
Cengiz Koçak'ın Galata Kulesi’nden Atlayışı kask Kamerasında 12 izlenme - 6 ay önce Galata Kulesi’nden 385 yıl sonra atlayan adrenalin sporcusu Cengiz Koçak’ın 36 metre yükseklikten yaptığı atlayış sırasında yaşadığı heyecan sporcunun kask kamerasına saniye saniye yansıdı.
Human Catapult Base Jump 00:33
Human Catapult Base Jump 38 izlenme - 4 yıl önce Human catapult base jump
Galata Kulesi'nden Atladı 02:10
Galata Kulesi'nden Atladı 7 izlenme - 6 ay önce Ekstrem sporcusu Cengiz Koçak, Galata Kulesi'nden serbest atlayış olarak bilinen 'base jump' atlayışı yaptı. Koçak atlayışını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 03:01
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 24 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumdan beridir benimde heycanla yapmak istediğim bir olay böyle bir imkanımız olsada bizde denesek görsek keşke ama nasip belki bizden sonrakilere nasip olur onlar eğlenir!
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 10:00
Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3 26 izlenme - 5 yıl önce Uçuş Kulübü - 23 Mart - 3
Gm building base jump dan pushies film 02:59
Gm building base jump dan pushies film 21 izlenme - 6 yıl önce
Adrenalin Sporcusu Koçak, Galata Kulesi'nden Base Jump Yaptı 07:28
Adrenalin Sporcusu Koçak, Galata Kulesi'nden Base Jump Yaptı 3 izlenme - 6 ay önce Adrenalin Sporcusu Koçak, Galata Kulesi'nden Base Jump yaptıİSTANBUL - Cengiz Koçak isimli adrenalin sporcusu 33 metre yüksekliğindeki Galata Kulesi'nden serbest atlayış olarak bilinen "Base Jump" yaptı.
Kelebekler Vadisi Adrenalin Tutkunlarını Ağırladı 05:44
Kelebekler Vadisi Adrenalin Tutkunlarını Ağırladı 3 izlenme - 7 ay önce - Kelebekler Vadisi adrenalin tutkunlarını ağırladıMUĞLA - Muğla'nın Fethiye ilçesindeki üçüncüsü düzenlenen Kelebekler Vadisi Base Jump Kupası yarışları başladı.