Hoşgeldiniz!

başgan

Nani'nin İlk Çalımı 00:03
Nani'nin İlk Çalımı 615.648 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli oyuncularla tanışan yeni transfer Nani'nin Caneri iplemeyişi komik olmuş.Hani başkası adına utanırsın da eli ayağı koyacak yer bulamassın ya Caner de o şekilde elini koyacak yer bulamamış.Üzüldük.
Ankara Pavyonları Tokmakla Rüzgarı (Canlı Yayın İçerir) 09:30
Ankara Pavyonları Tokmakla Rüzgarı (Canlı Yayın İçerir) 15.167 izlenme - 2 yıl önce Efsanevi başgan Melih ile şehr-i huzur olan Ankara gece hayatı ile birçok ilimizi geride bırakmayı başarmıştır.Bu gece hayatlarının en güzel görüntüleri bize canlı olarak sunan Pavyon Tv'ye teşekkür ederiz. İyi seyirler efem. Bonus olarak da seksi dansçı kızlar vardır
Türk futbol tarihinin en efsane videosu (Bülent Başgan) 00:29
Türk futbol tarihinin en efsane videosu (Bülent Başgan) 848 izlenme - 3 yıl önce Türk futbol tarihinin en efsane videosu (Bülent Başgan).... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Türk İşi Korku Filmi 3 - Tahsin Hasoğlu 04:42
Türk İşi Korku Filmi 3 - Tahsin Hasoğlu 731 izlenme - 2 yıl önce Tahsin Hasanoğlu Türk işi korku filmleri serisinin 3. filmiyle karşınızda. Scream ve Testere filminden alıntılar içermektedir.
Come On Now Ekmo 02:39
Come On Now Ekmo 916 izlenme - 3 yıl önce Ekmek için ekmeleddin amca için Elektronik müziğin haşarı çocuğu Emir Yargın'dan deep house seçim şarkısı COME ON NOW EKMO Boy Verme Oy Ver
Come on now Ekmo Tesettür Twerk Versiyon 02:39
Come on now Ekmo Tesettür Twerk Versiyon 594 izlenme - 3 yıl önce Bu adresteki ;http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/210274/come-on-now-ekmo Emir Yargın'ın Come on now ekmo parçasını düğünde tessettürle çılgın atan hanım kızımızın videosuna ekledim ortaya böyle bişey çıktı. Fikir için @deloreandmc12 ye teşekkürler.
Ayağı Kayıp Düşen Burak Yılmaz'ın Faul Beklemesi 00:04
Ayağı Kayıp Düşen Burak Yılmaz'ın Faul Beklemesi 384 izlenme - 3 yıl önce Klasik Burak Yılmaz bu sefer işin bokunu kaçırmış.Ayağı kayıp düşen burak yan hakeme bakarak 'yuh lan buda mı faul değil' hareketi komik görüntülere yol açmış.İzliyoruz.
Üsküdar'da Bonzai İstemiyoruz -  İBB Adayı Şafak Başgan 00:48
Üsküdar'da Bonzai İstemiyoruz - İBB Adayı Şafak Başgan 159 izlenme - 2 yıl önce Istanbul'un gerçek en bağımsız IBB başgan adayı Şafak Tanrıverdi, Hedef 1963 slogan ile istanbulunu 50 sene önceye götürmeyi vaad ediyor. Halkın sorunları Şafak Başgan'ın sorunlarıdır.
Teknik Direktör Serüveni - Galatasaray 02:08
Teknik Direktör Serüveni - Galatasaray 227 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle nickimi s*kim. piç hajro. videoya gelirsek Ünal başgan ve yol arkadaşları bir gece ansızın koyulmuşlar yola sonuç mu nerde bu teknik direktör transferler yapılacak kamp başlayacak amk.
Redhack - Melih Gökçek Yönelttiği Sorular 03:54
Redhack - Melih Gökçek Yönelttiği Sorular 165 izlenme - 3 yıl önce Redhack Terörist ve illegal bir örgüttür. Melih Gökçek de ben teröristler ile muhatap olmam gibi basit bir ergüman ile cevap vermeyebilir. Bu normal karşılanabilir bire durumdur. Ama bazı kesimler kesin cevap vermeli bazı kesimler için ise sinek küçüktür ama mide bulandırır keşke cevap verseydi olabilir. Ama kardeş Terörist bebe katili abdullah öcalanı muhatap alan hükümetin bir parçası olarak bu soruların cevapsız bırakılmaması gerektiğini şahsen insanların akıllarında soru işareti bırakmadan cevaplaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca piçamaların çizgisi enine olmasın seni kilolu gösterir başganım.
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 01:57
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 54 izlenme - 3 yıl önce vallahi ben şu gün için bütün adaylardan daha samimi buluyorum kendisini. bu söylediklerin belki ütopya ama yine de başarılar şafak başgan!