Hoşgeldiniz!

başhekim

Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 02:56
Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 3.787 izlenme - 2 yıl önce 28 Mayıs 1999 - 18 Kasım 2002 tarihleri arasında sağlık bakanı görevinde bulunmuş olan Osman Durmuş'un bir hastane ziyareti sırasında başhekimle yaşadığı tartışma
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 04:56
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 2.300 izlenme - 7 yıl önce başhekim çuhadaroğlu tatlıses'in uyandırılıp uyandırılmayacağına ilişkin karar yarın.
Başhekim ve Yardımcısı Tekme Tokat Darp Edildi 00:51
Başhekim ve Yardımcısı Tekme Tokat Darp Edildi 306 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye’de devlet hastanesi başhekimi ile başhekim yardımcısı arasında aralarındaki bir husumetten dolayı kavga çıktı. Kavgaya başhekim yardımcısının yakınları da karışınca başhekim ve diğer bir başhekim yardımcısı ile hastane müdürü tekme tokat darp edildi. Tüm bu anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 01:23
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 452 izlenme - 3 yıl önce Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yüksel Yücel, aynı hastanede görev yapan Biyolog Didem Deniz’e 7 bin yıllık kaleden pankart açarak evlenme teklifinde bulundu.
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 04:56
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 1.288 izlenme - 7 yıl önce başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı
Orakla Devlet Hastanesi Basmak 04:43
Orakla Devlet Hastanesi Basmak 193 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim görüntüler Tokat'ın Erbaa ilçesinden. Orakla devlet hastanesini basan şahıs yana döne başhekimi arıyor. İzliyoruz.
Saruhanlı Başhekimler Toplantısı 02:56
Saruhanlı Başhekimler Toplantısı 93 izlenme - 8 yıl önce saruhanlı başhekimler toplantısı
hastane,gelişiyor,karapınar 05:00
hastane,gelişiyor,karapınar 116 izlenme - 8 yıl önce hastane gelişiyor karapınar
Elazığ'da Başhekime Silahlı Saldırı 01:18
Elazığ'da Başhekime Silahlı Saldırı 17 izlenme - 11 ay önce Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Said Belirgen’e silahlı saldırı düzenlendi.
Başhekimi Vurup İntihara Teşebbüs Eden Şahıs Başka Hastaneye Nakledildi 02:20
Başhekimi Vurup İntihara Teşebbüs Eden Şahıs Başka Hastaneye Nakledildi 19 izlenme - 11 ay önce - Başhekimi vurup intihara teşebbüs eden şahıs başka hastaneye nakledildiELAZIĞ - Fırat üniversitesi Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen'i silahla vurarak ağır yaralan ve ardından intihara teşebbüs eden S.G başka bir hastaneye nakledildi.
Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: 05:25
Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "İstanbul ve Ankara Sevdasından... 21 izlenme - 1 yıl önce Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "İstanbul ve Ankara sevdasından vazgeçin" Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "Hastanemizde ilk defa bu ameliyatı yaptık"VAN - Van'da şiddetli karın ağrısı şikayetiyle...
Hastanedeki HIV Skandalında Başhekim Bölüm Hocalarını Suçladı: İdareye Karşı Kumpas İçi 00:52
Hastanedeki HIV Skandalında Başhekim Bölüm Hocalarını Suçladı: İdareye Karşı Kumpas İçi 6 izlenme - 4 ay önce Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi'ndeki HIV skandalıyla ilgili Başhekim Prof. Ali Kemal Kadiroğlu, bölüm hocalarını 'kumpas'la suçladı.
Başhekimin Yakınları Morg Önünde Bekliyor 04:45
Başhekimin Yakınları Morg Önünde Bekliyor 12 izlenme - 11 ay önce Başhekimin yakınları morg önünde bekliyorELAZIĞ - Silahlı saldırı sonucu kurtarılamayarak hayatını kaybeden Fırat üniversitesi Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen'in yakınları morg önünde bekliyor.
sağlık hizmeti vatandaşın ayağına gidecek 03:30
sağlık hizmeti vatandaşın ayağına gidecek 57 izlenme - 8 yıl önce manisa ve ilçelerindeki devlet hastanesi başhekimleri saruhanlı da toplandı.
Saldırıda Hayatını Kaybeden Başhekim Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 01:06
Saldırıda Hayatını Kaybeden Başhekim Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 8 izlenme - 11 ay önce Saldırıda hayatını kaybeden Başhekim son yolculuğuna uğurlanıyor ELAZIĞ - Makam odasında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen son yolculuğuna uğurlanıyor.
Bedenimizdeki Ayetler - 2 - Prof. Dr. Fatih Avşar, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhe 57:35
Bedenimizdeki Ayetler - 2 - Prof. Dr. Fatih Avşar, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhe 54 izlenme - 3 yıl önce Bugün çok değerli bir konuğumuz var, Prof. Dr. Fatih Avşar Hocamız bizimle birlikte. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Eski Başhekimlerinden. Genel cerrahi uzmanı kendisi. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhekimi Prof. Dr. Fatih Avşar ile genel cerrahi dalındaki rahatsızlıklardan, hastalıklardan bahsedeceğiz. Hocamızın uzmanlık konusu genel cerrahi. Genel cerrahi çok geniş bir saha. Kısaca bir tanımlama yapmak gerekirse, hangi hastalıklar sizin sahanıza giriyor? Hangi hastalıkların tedavisinde genel cerrahi önemli? FATİH AVŞAR: Şöyle arz edeyim; 15 yaş ve üstü olan bireylerin kadın ve erkek olsun, hastalıkların ameliyatla tedavisini konu edinen bir bilim dalı. Tabii eskiden çok genişmiş çalışıldığı sahalar bakımından. Şimdi artık sindirim sistemi cerrahisi, yemek borusundan son bağırsağa kadar olan sistemin cerrahi hastalıkları. Meme, tiroit, paratiroit dediğimiz organlar bir de periferik damar cerrahisini içine alan bir disiplin diyelim. Eskiden tabii bu tip hastalıkların tedavisi için büyük kesilerle çalışılırmış, şimdi artık daha ziyade minimal invaziv cerrahi dediğimiz doğal açıklıklardan yani vücuttaki normal olarak oluşan doğal deliklerden veya bizim sonradan meydana getirdiğimiz cerrahın kendi açtığı deliklerden küçük bir kesiyle yapılan büyük ameliyatların içerildiği bir bilim dalı.   http://www.a9.com.tr/izle/99850/Yasam-ve-Saglik/Bedenimizdeki-Ayetler---2---Prof-Dr-Fatih-Avsar-Ankara-Numune-Egitim-ve-Arastirma-Hst-Eski-Bashekimi-(2-Kasim-2011) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Başhekime Makam Odasında Silahlı Saldırı 01:13
Başhekime Makam Odasında Silahlı Saldırı 7 izlenme - 11 ay önce Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Said Belirgen’e silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda başhekim ağır yaralanırken, saldırganın da kendini vurduğu öğrenildi. Edinilen bilgiye göre olay, saat 12.15 sıralarında Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğinde meydana geldi. İddiaya göre, medikalci olduğu belirtilen bir şahıs başhekime silahlı saldırıda bulundu. Başhekimi ağır yaralayan saldırgan, daha sonra silahı kendi kafasına dayayarak ateş etti. Silah sesleri üzerine odaya giren görevliler, yaralılara olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Her iki yaralı da ilk müdahalelerinin ardından tedavi altına alınırken, durumlarının kritik olduğu öğrenildi. Olay yerine Vali Murat Zorluoğlu ile İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül gelirken, çok sayıda polis çevre güvenliği aldı. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Diyarbakır'da Başhekim Şenol Gedik, Silahlı Saldırı; 4 Yaralı 00:39
Diyarbakır'da Başhekim Şenol Gedik, Silahlı Saldırı; 4 Yaralı 10 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da başhekime silahlı saldırı; 4 yaralı Diyarbakır'daki Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik, silahlı saldırıya uğradı.
Başhekimi Öldürüp, İntihara Teşebbüs Eden Şahıs Öldü 02:20
Başhekimi Öldürüp, İntihara Teşebbüs Eden Şahıs Öldü 2 izlenme - 9 ay önce Başhekimi öldürüp, intihara teşebbüs eden şahıs öldüELAZIĞ - Elazığ'da 2 ay önce Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Muhammed Said Berilgen'i makam odasında öldürüp, intihara teşebbüs eden Sercan Gök, bugün hayatını kaybetti.
Diyarbakır'da Başhekime Silahlı Saldırı; 4 Yaralı-2 01:32
Diyarbakır'da Başhekime Silahlı Saldırı; 4 Yaralı-2 4 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'daki Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik, silahlı saldırıya uğradı