Hoşgeldiniz!

Başhekim Videoları İzle

Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 02:56
Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 3.516 izlenme - 1 yıl önce 28 Mayıs 1999 - 18 Kasım 2002 tarihleri arasında sağlık bakanı görevinde bulunmuş olan Osman Durmuş'un bir hastane ziyareti sırasında başhekimle yaşadığı tartışma
Başhekim ve Yardımcısı Tekme Tokat Darp Edildi 00:51
Başhekim ve Yardımcısı Tekme Tokat Darp Edildi 268 izlenme - 10 ay önce Osmaniye’de devlet hastanesi başhekimi ile başhekim yardımcısı arasında aralarındaki bir husumetten dolayı kavga çıktı. Kavgaya başhekim yardımcısının yakınları da karışınca başhekim ve diğer bir başhekim yardımcısı ile hastane müdürü tekme tokat darp edildi. Tüm bu anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 04:56
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 2.299 izlenme - 6 yıl önce başhekim çuhadaroğlu tatlıses'in uyandırılıp uyandırılmayacağına ilişkin karar yarın.
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 01:23
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 439 izlenme - 2 yıl önce Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yüksel Yücel, aynı hastanede görev yapan Biyolog Didem Deniz’e 7 bin yıllık kaleden pankart açarak evlenme teklifinde bulundu.
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 04:56
başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı 1.288 izlenme - 6 yıl önce başhekim tatlıses'in son durumunu açıkladı
Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: 05:25
Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "İstanbul ve Ankara Sevdasından... 3 izlenme - 1 hafta önce Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "İstanbul ve Ankara sevdasından vazgeçin" Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden: "Hastanemizde ilk defa bu ameliyatı yaptık"VAN - Van'da şiddetli karın ağrısı şikayetiyle...
Orakla Devlet Hastanesi Basmak 04:43
Orakla Devlet Hastanesi Basmak 108 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim görüntüler Tokat'ın Erbaa ilçesinden. Orakla devlet hastanesini basan şahıs yana döne başhekimi arıyor. İzliyoruz.
Saruhanlı Başhekimler Toplantısı 02:56
Saruhanlı Başhekimler Toplantısı 93 izlenme - 7 yıl önce saruhanlı başhekimler toplantısı
hastane,gelişiyor,karapınar 05:00
hastane,gelişiyor,karapınar 116 izlenme - 7 yıl önce hastane gelişiyor karapınar
sağlık hizmeti vatandaşın ayağına gidecek 03:30
sağlık hizmeti vatandaşın ayağına gidecek 57 izlenme - 7 yıl önce manisa ve ilçelerindeki devlet hastanesi başhekimleri saruhanlı da toplandı.
 2 BAŞHEKİM 08:48
2 BAŞHEKİM 15 izlenme - 4 yıl önce 2 BAŞHEKİM
Bedenimizdeki Ayetler - 2 - Prof. Dr. Fatih Avşar, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhe 57:35
Bedenimizdeki Ayetler - 2 - Prof. Dr. Fatih Avşar, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhe 25 izlenme - 2 yıl önce Bugün çok değerli bir konuğumuz var, Prof. Dr. Fatih Avşar Hocamız bizimle birlikte. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Eski Başhekimlerinden. Genel cerrahi uzmanı kendisi. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hst. Eski Başhekimi Prof. Dr. Fatih Avşar ile genel cerrahi dalındaki rahatsızlıklardan, hastalıklardan bahsedeceğiz. Hocamızın uzmanlık konusu genel cerrahi. Genel cerrahi çok geniş bir saha. Kısaca bir tanımlama yapmak gerekirse, hangi hastalıklar sizin sahanıza giriyor? Hangi hastalıkların tedavisinde genel cerrahi önemli? FATİH AVŞAR: Şöyle arz edeyim; 15 yaş ve üstü olan bireylerin kadın ve erkek olsun, hastalıkların ameliyatla tedavisini konu edinen bir bilim dalı. Tabii eskiden çok genişmiş çalışıldığı sahalar bakımından. Şimdi artık sindirim sistemi cerrahisi, yemek borusundan son bağırsağa kadar olan sistemin cerrahi hastalıkları. Meme, tiroit, paratiroit dediğimiz organlar bir de periferik damar cerrahisini içine alan bir disiplin diyelim. Eskiden tabii bu tip hastalıkların tedavisi için büyük kesilerle çalışılırmış, şimdi artık daha ziyade minimal invaziv cerrahi dediğimiz doğal açıklıklardan yani vücuttaki normal olarak oluşan doğal deliklerden veya bizim sonradan meydana getirdiğimiz cerrahın kendi açtığı deliklerden küçük bir kesiyle yapılan büyük ameliyatların içerildiği bir bilim dalı.   http://www.a9.com.tr/izle/99850/Yasam-ve-Saglik/Bedenimizdeki-Ayetler---2---Prof-Dr-Fatih-Avsar-Ankara-Numune-Egitim-ve-Arastirma-Hst-Eski-Bashekimi-(2-Kasim-2011) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Diyarbakır'da Başhekim Şenol Gedik, Silahlı Saldırı; 4 Yaralı 00:39
Diyarbakır'da Başhekim Şenol Gedik, Silahlı Saldırı; 4 Yaralı 5 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da başhekime silahlı saldırı; 4 yaralı Diyarbakır'daki Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik, silahlı saldırıya uğradı.
Diyarbakır'da Başhekime Silahlı Saldırı; 4 Yaralı-2 01:32
Diyarbakır'da Başhekime Silahlı Saldırı; 4 Yaralı-2 3 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'daki Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Gedik, silahlı saldırıya uğradı