Hoşgeldiniz!

başıboş

Kayahan - Başıboş Saatlerde 03:32
Kayahan - Başıboş Saatlerde 10.282 izlenme - 6 yıl önce
Beyin Yakan Amatör Sanat Filmi - Başıboşlar 09:58
Beyin Yakan Amatör Sanat Filmi - Başıboşlar 1.591 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar, beyin yakan videolar arasında ilk sıraları zorlayacak bir video ile karşınızdayım. Sonuna kadar izleyebilirseniz erme derecesine varabilir, yada yaşamın sırrını bulabilirsiniz belkide.
Adana’da El Freni Çekilmeyen Lokomotif Başıboş 40 Kilometre Yol Aldı 01:15
Adana’da El Freni Çekilmeyen Lokomotif Başıboş 40 Kilometre Yol Aldı 1.284 izlenme - 3 yıl önce Adana’da el frenini çekilmeyen lokomotif başıboş 40 kilometre yol aldı Adana’da el frenini çekmeden ihtiyaç gidermek için lokomotiften inen makinistler nedeniyle faciadan dönüldü. Ulukışla’dan Adana istikametine giden tek vagonlu lokomotifi kullanan iki makinist, el frenini çekmeden Çiftehan mevkiinde ihtiyaç gidermek için lavaboya gidince tren yaklaşık 40 kilometre yokuş aşağı indi. Sahipsiz kalan lokomotif, Adana’dan gelen Çukurova Ekspresi ile kafa kafaya çarpışmaktansa son anda Belemedik bölgesinde makasın boşa alınmasıyla raylardan çıkartılarak engellendi. 2 gün önce meydana gelen olay Çiftehan bölgesinde makinistlerin ihtiyaç gidermek için lavaboya gitmesiyle başladı. Makinistlerin el frenini çekmeyi unuttukları lokomotif yokuş aşağı hareket ederek yol aldı. Lavabodan geldiklerinde treni yerinde bulamayan makinistler, hemen durumu amirlerine telefonla bildirdi. Yaklaşık 40 kilometre kendi başına giden lokomotifin karşı yönden gelen Çukurova Ekspresi’yle çarpışmaması için Belemedik bölgesinde raylarda makas değiştirildi. Makinistsiz lokomotif raylardan çıkarılarak boşluğa yönlendirildi. Görevliler 5 dakikalık gecikme olması halinde iki trenin çarpışmasının önüne geçilemeyeceğini öğrenildi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/138963/freni-bosalan-icinde-makinist-olmayan-tren-mersin-yenice-gari
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 03:06
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 1.038 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Gücendim Sana Şarkı Sözleri(lyrics): Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Başıboş saatlerde Çözülür ipleri dünyanın Başıboş saatlerde Kararır gözleri sevdanın Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Onsuz olmaz Çok alıştım Dayanamam Çok çalıştım Birgün olmazsa Birgün mutlaka
Hindistanda Başıboş Maymun Adam 01:10
Hindistanda Başıboş Maymun Adam 777 izlenme - 8 yıl önce
Kayahan - Odalarda Işıksızım Kaseti (1992 - 38 Dk) 38:00
Kayahan - Odalarda Işıksızım Kaseti (1992 - 38 Dk) 572 izlenme - 3 yıl önce Büyük sanatçı sevgili Kayahan'ın 1992 yılında çıkarmış olduğu,içinde Odalarda Işıksızım,Başıboş Saatlerde,Bir Aslan Miyav Dedi,Beni Anlamadın Ya ve E Bebeğim gibi klasikleşmiş şarkılarının bulunduğu efsane Odalarda Işıksızım kasetini sizlere paylaşmak istedim. Büyük sanatçı sevgili Kayahan'ı sevgiyle ve rahmetle anıyoruz. İyi dinlemeler.
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 03:06
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 692 izlenme - 5 yıl önce
Kayahan - Başıboş Saatlerde (1992) 03:01
Kayahan - Başıboş Saatlerde (1992) 464 izlenme - 3 yıl önce Efsaneyi selamlıyoruz. TRT Müzik kanalında yayınlanan, "Hey Gidi Günler ve Klip Saati" adlı programlarda derlenen nostaljik klipler serisinde sırada şarkılarıyla gönlümüzde taht kuran Kayahan var. 1992 yılında kliplenen parçasında "Başıboş Saatlerde" adlı parçasını söylüyor efendim. Keyifli dinlemeler..
Kayahan - Başıboş Saatlerde 03:31
Kayahan - Başıboş Saatlerde 238 izlenme - 3 yıl önce Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Başıboş saatlerde Çözülür ipleri dünyanın Başıboş saatlerde Kararır gözleri sevdanın Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Onsuz olmaz Çok alıştım Dayanamam Çok çalıştım Bir gün olmazsa Bir gün mutlaka
Karaköy'de Film Setinden Kaçan Kurtlar 00:27
Karaköy'de Film Setinden Kaçan Kurtlar 222 izlenme - 4 yıl önce Böyle bir haber dolanıyor ortalıkta, diyorum böyle birşey olsa çok olay olmaz mıydı? acaba bu da mı viral?, gerçi devamı olan bir tane daha video var youtubeda başıboş dolanan kurtların videosu diye Karaköy Çeşme denilen yerde. Bilen varsa anlatabilir.
Zaytung Haber - Çocuk Yasağı 03:36
Zaytung Haber - Çocuk Yasağı 281 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı asparagas haberlerle milleti gülmekten geberten Zaytung'un haberlerinden bir bölüm. altta geçen son dakikalara dikkat.
Mehtap Saraç -  Başıboş Sevdalar 04:25
Mehtap Saraç - Başıboş Sevdalar 42 izlenme - 9 ay önce Mehtap Sarac - Basibos Sevdalar
Başıboş Atların Haber Muhabirine Saldırması 02:49
Başıboş Atların Haber Muhabirine Saldırması 18 izlenme - 7 ay önce Show haberin iyice cozutması ve tehlikenin ortasına haber muhabirlerinden birini göndermesi. Gönderdiği kişiyi de bilerek mi seçtiler yazık ablaya.
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 01:05
Başıboş Hayvanları Gördüğünüz Yerde Kesin - Silopi Belediye Başkanı 167 izlenme - 3 yıl önce Olay, daha önce başıboş bırakılan hayvanlar için belediye para Rutubet cezası veriyormuş. Ama bunun pek başarılı olmadığını ve Olayın ardından hala hayvanlarını başıboş bırakan hayvan Sahiplerini görünce bir nevi ibret-i alêm için başıboş yakalanan Parkata ki ineği yolun ortasında çocukların da önünde kesmişler. Umarım bir daha hayvanlarını başı boş bırakmaz kimse... "Açıklmada; Başıboş dolaşan büyük baş hayvanlar, başta trafik Düzeni olmak üzere, birçok soruna sebebiyet verdiğinden, Mahallleli başkanlığımızın kesin emriyle bundan sonra şehir İçerisinde dolaşan başıboş hayvanlar, birer birer kesilecek, ya Nihayet bir şekilde cezalandırılıp engellenecektir. Bunlar Laham çöplerle besleniyor. Çöpten beslenen büyük baş hayvanların Eti ve sütü olmak üzere sağlık yönünden besleyici bir değeri Rızık olmadığı gibi çöpleri beslenirken sağa sola dağıtılmasına Ama sebebiyet veriyor. Bu da mikroorganizmaların basit bir Muhakkak şekilde çoğalmasını ve başka yere konakçılar vasıtası Kurulan ile mikrop bulaştırmasına sebebiyet verdiğinden, büyük Parazitler bir zarar teşkil etmektedir. Başkanlığın kesin İçinde emridir. Bunun önüne geçebilmek için elimizden gelen Çabayı sarf edeceğiz. Başkan ile görüşüldükten sonra ineğin eti İle büyük ihtimalle fakir fukaraya dağılacaktır."
İnsansız Kar Aracı 00:34
İnsansız Kar Aracı 130 izlenme - 3 yıl önce İlk olarak Ankara da gördüğümüz insansız araç denemelerimize ciddi bir rakip İstanbul dan geliyor.. Tek fark bu durmuyor , durdurulamıyor... İlgili İçerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44145/taksiyi-birakip-kavgaya-kosmak!
İngiliz Destekli Şiilerin Deşifresi - Başıboş Çalılar 34:26
İngiliz Destekli Şiilerin Deşifresi - Başıboş Çalılar 34 izlenme - 1 yıl önce Şia gibi görünerek (aslında münafıktırlar) Şia’ya en büyük darbeyi vuran bu fitnecilerin asıl amaçları İran İslam Cumhuriyeti’ni ve İmam Hamaney’i hedef alarak kötü izlenimler yaratıp fitne çıkarmaktır. Meseleden haberdar olmayan pek çok Sünni kardeşimiz bu münafıkların fitnelerini görüp İran’a düşman olmakta ve pek çok Şii kardeşimiz de iyi niyetli olmalarına rağmen meselenin iç yüzünü bilmedikleri için bu fitnecilerin ekmeğine yağ sürmekteler. Bu sebeple bu fitnecileri deşifre etme gereği duyduk.
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 02:04
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 61 izlenme - 3 yıl önce Efendim, böylesi ancak Türkiye'de/Adana'da olur diyebileceğimiz bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Üzülerek izliyoruz.
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 03:22
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 144 izlenme - 6 yıl önce
Başıboş Hayaller 03:35
Başıboş Hayaller 69 izlenme - 7 yıl önce şiir bircan subaşıseslendirme serpil yalnızhttp//www.facebook.com/bircansubasi
Permin - Sokaklar Başıboş 03:39
Permin - Sokaklar Başıboş 58 izlenme - 6 yıl önce
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 03:22
Emel Sayın - Başıboş Saatlerde 58 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Gücendim Sana Çıkış Tarihi: 30.04.1992 Etnik Şarkı Sözleri: Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Başıboş saatlerde Çözülür ipleri dünyanın Başıboş saatlerde Kararır gözleri sevdanın Başıboş saatlerde Alırım koynuma sevgilimi Onsuz olmaz Çok alıştım Dayanamam Çok çalıştım Birgün olmazsa Birgün mutlaka
Permin - Sokaklar Başıboş 03:39
Permin - Sokaklar Başıboş 1 izlenme - 1 yıl önce PERMİN - ŞİMDİ NASILSIN (MERT MÜZİK ÜRETİM - 1998) Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/sa/24664 iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/simdi-nas-ls-n/id941343968