Hoşgeldiniz!

başımıza gelenler

Ne Yaparsak Yapalım İlla Başımıza Gelen 15 Şey 04:24
Ne Yaparsak Yapalım İlla Başımıza Gelen 15 Şey 1.507 izlenme - 3 ay önce Bu Hayat Okulu videosunda ne yaparsak yapalım başımıza gelen şeyleri derledik. Yani Murphy Kanunları her durumda iş başında! YAPYAP kanalımızdaki Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 01:23:38
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 1.796 izlenme - 2 yıl önce Hapishaneden çıkan iki genç ve mahalle arkadaşları zengin olma hayaliyle bir soygun planı yaparlar. Ancak soygunu yaparken başlarına gelmedik kalmaz. Aynı yıl çekilen Köşe Kapmaca, bu filmin devamı niteliğindedir. OYUNCULAR Zeki Alasya Metin Akpınar Şemsi İnkaya Adile Naşit Memduh Ün Süleyman Turan Selim Naşit Necdet Yakın Meral Deniz Ertuğ Koruyan Filiz Bozkurt Atilla Pakdemir Çetin Başaran Yusuf Çetin Tevfik Şen Ferdi Atuner Zeki Alpan Niyazi Gökdere Cevdet Balıkçı Ali Demirel Yadigar Ejder Mustafa Doğan Cevdet Özalaş Ahmet Sert Erol Şen Tevfik Atakan Ali Yalaz Erhan Yazıcıoğlu Gazanfer Özcan Zafer Önen Sezai Altekin Esen Günay Sadettin Erbil Ayşin Atav Rıza Pekkutsal Ayton Sert YÖNETMEN Zeki Alasya YAPIM YILI 1979
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 02:53
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 598 izlenme - 3 yıl önce Vay başımıza gelenler filminde Metin Akpınar'ın Galata kulesindeki büyük soygunu gerçekleştirebilmesi için yapması gereken bir şey kalmıştır. O da seksi ev sahibinin evinden telefoncu numarasıyla çatıya çıkıp planı gerçekleştirebilmek için halatı germesi. Ancak metin akpınar için kapı çalındığı an zor dakikalar başlamıştır.
Köşe Kapmaca Soundtrack - Bombers Shake 05:15
Köşe Kapmaca Soundtrack - Bombers Shake 278 izlenme - 2 yıl önce Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın oynadığı Köşe Kapmaca Filmi'nde soygun planıyla başlayıp soygunu gerçekleştirdikleri sahnelerde arka planda çalan, zamanının disco müziğidir. "Gerçek Profesyonel Hırsızlar yorulmazlaaar"
Vay Başımıza Gelenler Fon Müziği 00:10
Vay Başımıza Gelenler Fon Müziği 236 izlenme - 2 yıl önce Vay Başımıza Gelenler filminde Zeki Alasya triportör ile manav dükkanına dalıp dağıttığında arka fonda çalan müzik.
Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 02:30
Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 406 izlenme - 4 yıl önce Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 Filmin Özeti: Başımıza Gelenler” adlı romantiK komedide, Katherine Heigl, geleceği parlak bir “catering” uzmanı Holly Berenson’ı, JoshDuhamel da bir TV kanalında çalışan yetenekli spor direktörü Eric Messer’ıcanlandırıyor. Korkunç bir ilk buluşmanın ardından tek ortak noktalarının birbirine olan nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfediyorlar. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, Holly ve Messer farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalıyorlar. Yeni kariyer hedefleri ve yoğun sosyal hayatları arasında gidip gelirken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmak zorunda kalırlar.
life as we know ıt 2 fragmanı 02:04
life as we know ıt 2 fragmanı 579 izlenme - 6 yıl önce holly ve eric tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları sophieye olan sevgileri olduğunu keşfederler. ama aniden sophienin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. yoğun sosyal hayatları devam ederken aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.
Başımıza Gelenler6 01:22
Başımıza Gelenler6 258 izlenme - 8 yıl önce
başımıza gelenler  life as we know ıt 2010 fragman  trully /sinetime.com 02:30
başımıza gelenler life as we know ıt 2010 fragman trully /sinetime.com 168 izlenme - 6 yıl önce başımıza gelenler life as we know ıt 2010 fragman trully /sinetime.com
living in oblivion 02:19
living in oblivion 281 izlenme - 6 yıl önce olabilecek bütün aksaklıkların gerçekten olduğu bir film setinde geçen bir günlük bir çekimi anlatıyor film. yönetmeni oyuncuları teknik ekibi ve de seyirciyi çileden çıkaran aksaklıklar bunlar; patlayan lambalar atlanan replikler kayıp kameraman sete giren huysuz cüce daha neler neler...
Life As We Know It - Başımıza Gelenler Fragman 02:32
Life As We Know It - Başımıza Gelenler Fragman 87 izlenme - 3 yıl önce Holly ve Eric, tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfederler. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Yoğun sosyal hayatları devam ederken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.
life as we know ıt 4 fragmanı 01:01
life as we know ıt 4 fragmanı 53 izlenme - 6 yıl önce holly ve eric tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları sophieye olan sevgileri olduğunu keşfederler. ama aniden sophienin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. yoğun sosyal hayatları devam ederken aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.
life as we know ıt 1 fragmanı 02:04
life as we know ıt 1 fragmanı 24 izlenme - 6 yıl önce holly ve eric tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları sophieye olan sevgileri olduğunu keşfederler. ama aniden sophienin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. yoğun sosyal hayatları devam ederken aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.
life as we know ıt 3 fragmanı 00:56
life as we know ıt 3 fragmanı 15 izlenme - 6 yıl önce holly ve eric tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları sophieye olan sevgileri olduğunu keşfederler. ama aniden sophienin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. yoğun sosyal hayatları devam ederken aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.