Hoşgeldiniz!

Başına Bela Olurum

Tarkan - Başına Bela Olurum 04:11
Tarkan - Başına Bela Olurum 3.135 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ölürüm Sana Çıkış Tarihi: 10.07.1997 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Dağ, tepe, toprak aşk kokuyor Savuluna dostlar yar geliyor Bu eda bu naz bir ömre bedel İşvesi, cilvesi çıldırtıyor Bıkmadım, yılmadım Peşindeyim yine yorulmadim Tutunamadim gülüm sana doyamadım Ömrümü adadım yaranamadım Bir sağa, bir sola hop oynarım Uğruna kul köle olurum Pervaneyim sana divaneyim ama, Başına bela olurum Bir hoş oldum bana bir haller oluyor Sarhoş oldum bedenim sarsılıyor Bu eda bu naz bir ömre bedel Işvesi, cilvesi çıldırtıyor.
Mesut Yazıcı - İşaret Dili ile Şarkı (Tarkan - Başına Bela Olurum) 04:10
Mesut Yazıcı - İşaret Dili ile Şarkı (Tarkan - Başına Bela Olurum) 3.162 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yazıcı; sıra dışı bir tercüman. İşitme engelliler için işaret dilinde şarkı söylüyor. Çektiği şarkı videolarını internette yayınlayarak büyük beğeni toplamış. İşitme engelliler, her ne kadar müziği duymasalar da onun sayesinde şarkıları hissediyor. Tebrik edilesi adam Mesut Yazıcı'nın videolarını izlemeyi, izlettirmeyi tavsiye ederim. Youtube kanalı: http://www.youtube.com/user/berdger?feature=watch
Tarkan - Başına Bela Olurum 04:11
Tarkan - Başına Bela Olurum 313 izlenme - 2 yıl önce Dağ, tepe, toprak aşk kokuyor Savuluna dostlar yar geliyor Bu eda bu naz bir ömre bedel İşvesi, cilvesi çıldırtıyor Bıkmadım, yılmadım Peşindeyim yine yorulmadim Tutunamadim gülüm sana doyamadım Ömrümü adadım yaranamadım Bir sağa, bir sola hop oynarım Uğruna kul köle olurum Pervaneyim sana divaneyim ama, Başına bela olurum Bir hoş oldum bana bir haller oluyor Sarhoş oldum bedenim sarsılıyor Bu eda bu naz bir ömre bedel Işvesi, cilvesi çıldırtıyor.
Tarkan - Kır Zincirlerini & Başına Bela Olurum (Star Tv 2000 Yılbaşı Eğlencesi) 07:38
Tarkan - Kır Zincirlerini & Başına Bela Olurum (Star Tv 2000 Yılbaşı Eğlencesi) 280 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin megastarı dünyanın da Boğazın Prensi olarak tanınan sevgili Tarkan'ın , Star Tv 2000 Yılbaşı Eğlencesi programına özel yaptığı konserde Kır Zincirlerini ve Başına Bela Olurum'u söylediği sahnelerdir . İyi izlemeler .
Muazzez Ersoy - Başına Bela Olurum 04:08
Muazzez Ersoy - Başına Bela Olurum 37 izlenme - 9 ay önce
Muazzez Ersoy - Başına Bela Olurum 04:08
Muazzez Ersoy - Başına Bela Olurum 23 izlenme - 9 ay önce Sanatçı : Muazzez Ersoy Albüm : 90'dan Pop Yapım Yılı : 2016 Şarkı Sözleri : Dağ, tepe, toprak aşk kokuyor Savuluna dostlar yar geliyor Bu eda bu naz bir ömre bedel İşvesi, cilvesi çıldırtıyor Bıkmadım, yılmadım Peşindeyim yine yorulmadim Tutunamadim gülüm sana doyamadım Ömrümü adadım yaranamadım Bir sağa, bir sola hop oynarım Uğruna kul köle olurum Pervaneyim sana divaneyim ama, Başına bela olurum Bir hoş oldum bana bir haller oluyor Sarhoş oldum bedenim sarsılıyor Bu eda bu naz bir ömre bedel Işvesi, cilvesi çıldırtıyor
Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) 04:11
Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) 41 izlenme - 2 yıl önce Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) Albüm: Ölürüm Sana Çıkış tarihi: 1997 Şarkı Sözleri: Dağ, tepe, toprak aşk kokuyor Savuluna dostlar yar geliyor Bu eda bu naz bir ömre bedel İşvesi, cilvesi çıldırtıyor Bıkmadım, yılmadım Peşindeyim yine yorulmadim Tutunamadim gülüm sana doyamadım Ömrümü adadım yaranamadım Bir sağa, bir sola hop oynarım Uğruna kul köle olurum Pervaneyim sana divaneyim ama, Başına bela olurum Bir hoş oldum bana bir haller oluyor Sarhoş oldum bedenim sarsılıyor Bu eda bu naz bir ömre bedel Işvesi, cilvesi çıldırtıyor.
Onur Ergin Ft.tarkan - Başına Bela Olurum (Remix) 04:14
Onur Ergin Ft.tarkan - Başına Bela Olurum (Remix) 82 izlenme - 4 yıl önce Onur Ergin Ft.Tarkan - Başına Bela Olurum (Remix)
Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) 04:11
Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) 6 izlenme - 2 yıl önce Tarkan - Başına Bela Olurum (1997) Albüm: Ölürüm Sana Çıkış tarihi: 1997 Şarkı Sözleri: Dağ, tepe, toprak aşk kokuyor Savuluna dostlar yar geliyor Bu eda bu naz bir ömre bedel İşvesi, cilvesi çıldırtıyor Bıkmadım, yılmadım Peşindeyim yine yorulmadim Tutunamadim gülüm sana doyamadım Ömrümü adadım yaranamadım Bir sağa, bir sola hop oynarım Uğruna kul köle olurum Pervaneyim sana divaneyim ama, Başına bela olurum Bir hoş oldum bana bir haller oluyor Sarhoş oldum bedenim sarsılıyor Bu eda bu naz bir ömre bedel Işvesi, cilvesi çıldırtıyor.