Hoşgeldiniz!

başından aşağı

Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 1.006 izlenme - 3 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 802 izlenme - 4 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 641 izlenme - 3 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 4 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 288 izlenme - 3 yıl önce Dwyane Wade'de buzlu su dökenler kervanına katılıyor. Bakalım daha kimleri göreceğiz.
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:16
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 316 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastalığına farkındalık için günümüzün modası haline gelen bu olay Türkiye de dahil bir çok ülkeye sıçradı diyebiliriz. Burcu Esmersoy'un başından aşağı buzlu su döküp, Hadise, Hülya Avşar ve Serenay Sarıkaya'ya meydan okumasını izliyoruz.
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 219 izlenme - 3 yıl önce Evet als hastalığı için yapılan kampanyaya george w. bushda katılmış izleyelim
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 277 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına yardım etkinliği çığ gibi büyüyor. Buna en son katılanlar arasında Wesley Sneijder'da var. Başından aşağı buzlu su döken Sneijder, Yolanthe yengeye, Gökhan Saki'ye ve Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okuyor. Bakalım bu meydan okuma nasıl sonuçlanacak..
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:00
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 157 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bunlardan biri de Justin Timberlake efendim.
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 00:14
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 178 izlenme - 3 yıl önce Efendim 50 cent abimiz "skerim buzlu suyunuzu" diyerek kafasından aşağıya buzlu su dökmek yerine bağış yapmayı tercih etmiş. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Büyüksün fifti sent abi..
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 00:16
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 182 izlenme - 4 yıl önce Tüm dünyayı kasıp kavuran ALS hastalığına destek kampanyasına katılan genç kız, başından aşağıya buzlu su dökünce at irkildi ve üzerinden atıverdi.
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 08:11
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 103 izlenme - 4 yıl önce Ice Bucket Challenge öncesinde kişi en az 3 isme aynı eylemi yapması konusunda meydan okuyor. Bir Kova buz (Ice Bucket Challenge) kampanyası ALS hastalığı için bir yardım toplama eylemi. Meydan okunduğu halde başından aşağı bir kova buzlu suyu boşaltmayan ALS hastaları için 100 dolar bağışlıyor.