Hoşgeldiniz!

Başından Aşağı Videoları İzle

Ice Bucket Challange Yapan Köpek 00:39
Ice Bucket Challange Yapan Köpek 797 izlenme - 3 yıl önce Eleman köpeğini ice bucket challange yaptırabilmek için eğitmiş; ortaya da bu tatlı ama şaşırtıcı görüntü çıkmış. Her ne kadar akım bitmiş olsa da bu izlenilir.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 691 izlenme - 2 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 505 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 00:15
Bilic'in Fatih Terim'e Meydan Okuması 441 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için ice bucket challenge olayına başından aşağı su dökerek Beşiktaş teknik direktörü Bilic de eklendi. Challenge için ise Fatih Terim'i seçmiş.
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Dwyane Wade'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 211 izlenme - 2 yıl önce Dwyane Wade'de buzlu su dökenler kervanına katılıyor. Bakalım daha kimleri göreceğiz.
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:16
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 243 izlenme - 2 yıl önce ALS Hastalığına farkındalık için günümüzün modası haline gelen bu olay Türkiye de dahil bir çok ülkeye sıçradı diyebiliriz. Burcu Esmersoy'un başından aşağı buzlu su döküp, Hadise, Hülya Avşar ve Serenay Sarıkaya'ya meydan okumasını izliyoruz.
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 179 izlenme - 2 yıl önce Evet als hastalığı için yapılan kampanyaya george w. bushda katılmış izleyelim
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 244 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına yardım etkinliği çığ gibi büyüyor. Buna en son katılanlar arasında Wesley Sneijder'da var. Başından aşağı buzlu su döken Sneijder, Yolanthe yengeye, Gökhan Saki'ye ve Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okuyor. Bakalım bu meydan okuma nasıl sonuçlanacak..
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:35
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 209 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. Yenigün canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili "asıl amacım" diyerek Als Derneği'nin bağış hesap numaralarını paylaştı. Arından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ve ünlü müzik grubu Yeni Türkü'ye meydan okudu. Bakalım bu meydan okumaya nasıl yanıtlar gelecek.
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 00:16
ALS'ye Destek Vereyim Derken Attan Düştü 179 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyayı kasıp kavuran ALS hastalığına destek kampanyasına katılan genç kız, başından aşağıya buzlu su dökünce at irkildi ve üzerinden atıverdi.
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:00
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 111 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bunlardan biri de Justin Timberlake efendim.
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 00:14
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 141 izlenme - 2 yıl önce Efendim 50 cent abimiz "skerim buzlu suyunuzu" diyerek kafasından aşağıya buzlu su dökmek yerine bağış yapmayı tercih etmiş. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Büyüksün fifti sent abi..
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 08:11
Ice Bucket Challenges Als Vine Derleme 103 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge öncesinde kişi en az 3 isme aynı eylemi yapması konusunda meydan okuyor. Bir Kova buz (Ice Bucket Challenge) kampanyası ALS hastalığı için bir yardım toplama eylemi. Meydan okunduğu halde başından aşağı bir kova buzlu suyu boşaltmayan ALS hastaları için 100 dolar bağışlıyor.
Ice Bucket Challenge Derleme 28:04
Ice Bucket Challenge Derleme 45 izlenme - 3 yıl önce Bir Kova buz (Ice Bucket Challenge) kampanyası ALS hastalığı için bir yardım toplama eylemi. Meydan okunduğu halde başından aşağı bir kova buzlu suyu boşaltmayan ALS hastaları için 100 dolar bağışlıyor.
Kafadan Aşağı Mermi Dökerek Als'ye Destek Olmak 01:58
Kafadan Aşağı Mermi Dökerek Als'ye Destek Olmak 27 izlenme - 3 yıl önce Gangster havasına giren arkadaş ALS hastalığına destek olmak için başından aşağı bir kova mermi döktü. Yerinde olmuş mu olmamış mı siz karar verin.
Galaxy S5'ten ALS'ye destek 00:15
Galaxy S5'ten ALS'ye destek 20 izlenme - 3 yıl önce Samsung Galaxy S5, ALS hastaları için başından aşağı buzlu su döktü. Bakalım kimlere meydan okudu? İşte o görüntüler #iceBucketChallenge #birkovabuz #SamsungGalaxyS5
Washington’ın Göbeğinde Kendini Yaktı 00:38
Washington’ın Göbeğinde Kendini Yaktı 16 izlenme - 4 yıl önce Bütçe kriziyle boğuşan ABD’de inanılmaz bir olay yaşandı, Başkent Washington’nın göbeğinde bir vatandaş, benzinle kendini yaktı. ABD Kongre binası ile Washington Anıtı arasında yer alan ki National Mall adlı parkta meydana gelen olayda, kimliği açıklanmayan vatandaş, önce başından aşağı benzin döktü, ardından kendini ateşe verdi. Şahsa, çevredekiler müdahale ederek alevleri söndürmeye çalıştı.Kısa süre içinde olay yerine gelen helikopter ambulansla hastaneye kaldırılan kişinin durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.Adamın kendini neden ateşe verdiği konusunda bir açıklama yapılmazken, olayın yaklaşık 800 bin kamu çalışanının bütçe krizi nedeniyle zorunlu ücretsiz tatile çıkarıldığı bir dönemde gerçekleşmesi dikkat çekti. WASHINGTON
Cesare Prandelli'nin Meydan Okuması 01:44
Cesare Prandelli'nin Meydan Okuması 18 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray teknik direktörü Cesare Prandelli de İce Challenge Bucket olayına girmiş ve bir kova suyu başından aşağı döktürmüş, Umarız bağışlar yapılıyordur.