Hoşgeldiniz!

başka bir dünya

Hilal Cebeci İnşallah 03:15
Hilal Cebeci İnşallah 88.010 izlenme - 8 yıl önce baska bir sevda baska bir dunya umurumda olmaz kimseyle olmaz bundan sonra
Aylin Aslım - Başka Bir Dünya - 2011 01:48
Aylin Aslım - Başka Bir Dünya - 2011 34.497 izlenme - 7 yıl önce aylin aslım - başka bir dünya - 2011
Cem Seymen'in Garsonluk Yaparken Aldığı Hayat Dersi 05:10
Cem Seymen'in Garsonluk Yaparken Aldığı Hayat Dersi 44 izlenme - 2 ay önce Cem Seymen, yıllar önce eğitim için gittiği Amerika’da garson olarak çalışırken aldığı çok önemli bir hayat dersini paylaştı. Yapılan meslek her ne olursa olsun başarılı olmanın formülü aslında çok basit. Geleceğine bir rota çizmek isteyen gençlere ışık tutacak bir video...
Cem Seymen Bal Üretimini Araştırdı - Başka Bir Dünya Mümkün 15.10.2017 Pazar 44:13
Cem Seymen Bal Üretimini Araştırdı - Başka Bir Dünya Mümkün 15.10.2017 Pazar 79 izlenme - 4 ay önce Doğanın mucizesi olarak adlandırılan bal ve diğer arı ürünleri nasıl üretiliyor? Ülkemiz önemli bir arıcılık merkezi olmasına rağmen potansiyelini kullanabiliyor mu? Cem Seymen, gazeteci Coşkun Aral’ın da konuk olduğu Başka Bir Dünya Mümkün'de üzerinde en fazla hile yapılan ürünlerden balı yerinde inceledi.
sweet hereafter 00:32
sweet hereafter 579 izlenme - 7 yıl önce kanada'nın taşrasında geçiyor olay. yıllarca okul otobüsü ile yitik evlerden topladığı çocukları okula götürüp getiren ve sahip olamadığı çocukların tüm sevgisini onlara vermiş kadın şöför dolores gabrielle rose o gün bir kaza yapıyor. tüm çocuklar buzun kapladığı bir gölün derin sularında boğularak ölüyor. korkunç kazadan sonra stephens adında bir avukat çıkageliyor ıan holm ve üzüntülü anne - babaları hukuk nezdinde temsil edip kazaya bir sorumlu aramak ve onlardan yüklü bir tazminat ko
Cem Seymen Köy Enstitülerini Anlattı - Başka Bir Dünya Mümkün 04.01.2018 Pazar 45:14
Cem Seymen Köy Enstitülerini Anlattı - Başka Bir Dünya Mümkün 04.01.2018 Pazar 14 izlenme - 2 hafta önce Cem Seymen ile Başka Bir Dünya Mümkün, 1940'lı yıllarda Türkiye'ye özgü bir eğitim projesi olarak geliştirilen ve günümüzde hala tartışılan köy enstitülerini ekrana taşıdı.
Oruç Türker Özger - Başka Bir Dünya Mümkün 04:22
Oruç Türker Özger - Başka Bir Dünya Mümkün 350 izlenme - 6 yıl önce
Mucit Gençler Projelerini Cem Seymen'e Anlattı - Başka Bir Dünya Mümkün 12.11.2017 Pazar 44:36
Mucit Gençler Projelerini Cem Seymen'e Anlattı - Başka Bir Dünya Mümkün 12.11.2017 Pazar 16 izlenme - 3 ay önce Cem Seymen, ülkemizi 4. sanayi devrimine hazırlayacak gençlerle beraberdi. Ülkemizi her yıl büyük bir kayba uğratan gıda israfı konusunda umut verici bir çözüm sunan ve sanal gerçeklik teknolojisinde dünya devleriyle yarışabilecek teknolojinin mucidi gençler, projelerini Cem Seymen'e anlattı.
Nesli Tükenen Deniz Ürünleri - Başka Bir Dünya Mümkün 30 Nisan 2017 Pazar 44:35
Nesli Tükenen Deniz Ürünleri - Başka Bir Dünya Mümkün 30 Nisan 2017 Pazar 26 izlenme - 10 ay önce Cem Seymen, yeni bir programla başka bir dünyanın mümkün olduğunu kanıtlamak için yola koyuldu. Denizlerimizi ne kadar koruyoruz? Sürdürülebilir balıkçılık için nasıl reformlar gerçekleştirilmeli? Tüketiciler bu konuda ne kadar bilinçli? İlk bölümde her gün nesli tükenen deniz ürünlerimiz ele alındı.
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 44:40
Fransa'nın Üreticiyi Ve Tüketiciyi Koruyan Hal Sistemi - Başka Bir Dünya Mümkün 26.11.2017 Pazar 9 izlenme - 3 ay önce Cem Seymen ile Başka Bir Dünya Mümkün, Fransa kıyılarına açıldı. Fransa’nın okyanus kıyılarındaki balıkçıları ve bir araya gelerek oluşturdukları güçlü kooperatif yapısını, hem üreticiyi hem tüketiciyi koruyan hal sistemini ekrana getirdi.
Yaşayabileceğimiz Başka Bir Dünya Yok 03:08
Yaşayabileceğimiz Başka Bir Dünya Yok 143 izlenme - 8 yıl önce mümit yıldırım
Gıda atık ve kayıp araştırması 2. bölüm - Başka Bir Dünya Mümkün 11 Haziran 2017 43:45
Gıda atık ve kayıp araştırması 2. bölüm - Başka Bir Dünya Mümkün 11 Haziran 2017 25 izlenme - 8 ay önce Cem Seymen gıda kaybı konusunu araştırmaya devam ediyor. Pazardan, marketten aldığımız ürünleri ne kadar etkili kullanıyoruz? Ne kadarını ziyan edip ne kadarından faydalanabiliyoruz? Yemek pişirirken, alışveriş yaparken kaybı azaltmak için nelere dikkat etmeliyiz? Gıda atıkları bu hafta Başka Bir Dünya Mümkün’de ekrana geldi.
sweet hereafter fragmanı 1 00:32
sweet hereafter fragmanı 1 119 izlenme - 7 yıl önce kanada'nın taşrasında geçiyor olay. yıllarca okul otobüsü ile yitik evlerden topladığı çocukları okula götürüp getiren ve sahip olamadığı çocukların tüm sevgisini onlara vermiş kadın şöför dolores gabrielle rose o gün bir kaza yapıyor. tüm çocuklar buzun kapladığı bir gölün derin sularında boğularak ölüyor. korkunç kazadan sonra stephens adında bir avukat çıkageliyor ıan holm ve üzüntülü anne - babaları hukuk nezdinde temsil edip kazaya bir sorumlu aramak ve onlardan yüklü bir tazminat ko
Küresel Isınmanın Denizlere Etkileri - Başka Bir Dünya Mümkün 01.10.1017 Pazar 43:59
Küresel Isınmanın Denizlere Etkileri - Başka Bir Dünya Mümkün 01.10.1017 Pazar 10 izlenme - 5 ay önce Gün geçtikçe kirlenen sular, tükenen balık türlerimiz, küresel ısınmanın denizlere etkileri, bilinçsiz avcılık ve uzun vadede etkileri, Cem Seymen'in sunumuyla Başka Bir Dünya Mümkün'de ekrana geldi.
Balık Çiftliklerinin Ardındaki Dünya - Başka Bir Dünya Mümkün 30 Nisan 2017 Pazar 46:12
Balık Çiftliklerinin Ardındaki Dünya - Başka Bir Dünya Mümkün 30 Nisan 2017 Pazar 10 izlenme - 9 ay önce Denizlerimizde balık türleri tükenirken çiftlik balıkçılığı türlerin devamı için umut olabilir mi? Cem Seymen balık çiftliklerinin ardındaki dünyayı keşfetti.
Mehmet Toksoy - Başka Bir Dünya Mümkün (İntro) 01:58
Mehmet Toksoy - Başka Bir Dünya Mümkün (İntro) 7 izlenme - 8 ay önce ‘’Başka Bir Dünya Mümkün’’ isimli albüm yayında... Albümde, Charles Fubar, Arya, Menfa, Ahir, VR, GünahEvi, Radansa, Can Odabaşı, Xessat, Tolky ve Angarya'nın imzası bulunan altyapılar kullanıyor. Albümün kapak tasarımı U119’a ait olup, tüm Mix&Mastering işlemleri Mehmet Toksoy tarafından ''Aykırı Müzik'' bünyesinde yapılmıştır. 1-İNTRO Kayıt Stüdyosu : Aykırı Müzik (Mix - Mastering) : Mehmet Toksoy Altyapı : Charles Fubar Çıkış tarihi : 20 Haziran [ Başka bir kanala yüklenmesi yasak değildir. İzinsiz her türlü kopyalanabilir, dağıtılabilir, çoğaltılabilir. Hiç kimseye de bu yüzden yasal işlem yapılmaz ] Sözler : Başka bir dünya mümkün, açlık, kıyım ve savaştan uzak Başka bir dünya mümkün,ütopya varış bu bence bir durak Başka bir dünya mümkün, çığlıklardan yoruldu kulak Başka bir dünya mümkün, çöller değil vicdan kurak… Başka bir dünya mümkün, kaynaklar eşit, barışla yoğrulu Başka bir dünya mümkün, katliam, zulüm herkes yoruldu Başka bir dünya mümkün, sınır ve mülkiyet ayrımı yok Başka bir dünya mümkün, kardeşçe yaşa, merhamet çok
Bu Kırtasiye Ürünlerine Dikkat! - Başka Bir Dünya Mümkün 17.09.2017 Pazar 44:27
Bu Kırtasiye Ürünlerine Dikkat! - Başka Bir Dünya Mümkün 17.09.2017 Pazar 6 izlenme - 5 ay önce Çocuklarımızın kullandığı kırtasiye malzemeleri sağlıklarında ciddi ölçüde tehdit ediyor mu? Gıda dışı zehirlenmenin öğrenciler üzerinde oluşturduğu tehdit nedir? Nasıl önlemler alınmalı? Cem Seymen, yeni bir eğitim sezonunun başında çok önemli bir konuyu ekrana taşıdı.
Çöpe Atmadan Önce Bir Kez Daha Düşünün! 07:06
Çöpe Atmadan Önce Bir Kez Daha Düşünün! 7 izlenme - 8 ay önce Cem Seymen, ünlü şef Vedat Demir’den yemek yaparken artan malzemeleri çöpe atmadan nasıl değerlendirebileceğimizi öğrendi. Soyulmuş portakal kabukları ya da artan sebze parçalarını çöpe atmak zorunda değiliz. Hangi tüyolarla mutfaktaki israfı minimuma indirebiliriz? Bu soruların cevabını şef Vedat Demir veriyor.
Londra'dan Etkileyici İnsan Hikayeleri - Başka Bir Dünya Mümkün 18.02.2018 Pazar 44:00
Londra'dan Etkileyici İnsan Hikayeleri - Başka Bir Dünya Mümkün 18.02.2018 Pazar 0 izlenme - 23 saat önce Cem Seymen, bu hafta Londra'da sosyal paylaşım ağlarını kullanarak bir araya gelen ve sosyal sorumluluk bilinciyle yardımlaşan insanların etkileyici hikayesini ekrana taşıdı.