Hoşgeldiniz!

Başkanım Videoları İzle

 Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 01:11
Dedeye Sahip Çıkalım Taklidi 13.757 izlenme - 4 yıl önce Kendilerince tekrardan canlandırmaya çalışmışlar, en önemli husus olan gülüşler kameraya bakılarak yapılmamış nedense.
Aziz Yıldırım - Selamun Aleyküm Deyip Yayına Dalmak 00:52
Aziz Yıldırım - Selamun Aleyküm Deyip Yayına Dalmak 1.914 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin fedakar ve cefakar başkanı Aziz Yıldırım, gelecek galibeyetten emin bir şekilde canlı yayına selamun aleyküm diyerek katılır. Spiker ve yorumcularımız yaşadığı heyecan gözlerden kaçmamıştır. Bu saate, içerik sitemizden yürütülmesin diye logo bile bastım.
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 01:51
Ben Kendimi Dayak Yiyen Kadınlara Adamışım 1.152 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin en tutulan Trt dizisi olan Emret Başbakanım'dan bir kesit. Artık normal kadınlarla bir işi kalmayan İbrahim, tamamen dayak yiyen kadınlara yönelmiştir. Zira o ''dayak'' kelimesini tonlama şekli epey düşündürücüdür. Ha kafa göz daldığı Perihan Savaş ile bu dizinin yayın tarihi arasındaki bağlantıyı tam kuramadığım için bu konuya girmiyorum. Ama ikiside 80'lerde yaşandı onu biliyorum. Neyse yorumu acele ile yazdım çünkü yağmur yağıyo çamaşırları toplamam lazım. Valla bak. Not: Dizi zamanında o kadar tutulmuştu ki, başrol oyuncusu Paul Edington'ın, dönemin bakanlarından Adnan Kahveci ile bir skeci ve Turgut Özal'la da bir söyleşisi mevcuttur (pilleri bende, oynucanız zaman gelip benden alın)
muro -  başkanım ben 01:34
muro - başkanım ben 4.093 izlenme - 8 yıl önce
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 2.005 izlenme - 2 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Kezman - Para Yok Başkanım - Aziz Yıldırım 00:40
Kezman - Para Yok Başkanım - Aziz Yıldırım 339 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Aziz yıldırım'ın Kezman'ın yırtık pantolonuna yaptığı atıftan sonra kezman'dan gelen cevap ve ardından 00.30'da başkanın yanındakilerden gelen yorum ve lugano'nun genç halini izleyeceğiz. İyi seyirler efenim.
tıklamak derken başkanım:) 00:19
tıklamak derken başkanım:) 484 izlenme - 8 yıl önce hangı cagda yasıyorsak :))
Benim Cumhur Başkanım Gazi Mustafa Kemal 02:44
Benim Cumhur Başkanım Gazi Mustafa Kemal 400 izlenme - 2 yıl önce BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFA KEMAL GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BAYRAK İÇİN ÖLDÜLER SEYİT ONBAŞI KÖPRÜLÜ HAMDİ VE CEMAL OMUZ OMUZAYDI NEZAHAT ONBAŞI ÇAVUŞ HALİME ALBAY KEMAL GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFAKEMAL SİPERDEYDİ ANAMIZ BACIMIZ NENE HATUN GÖRDESLİ MAKBULE ŞERİFE BACI SENEM AYŞE KILAVUZ HATİCE ONBAŞI ADİLE BU VATAN ZOR KURULDU KITLIK İLE AÇLIK İLE ÇİLEYLE GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFAKEMAL KADIN ERKEK KIZ KIZAN KOR OLDUK BİZ CEPHEDE YAN YANAYDI HALİDE EDİP KARA FATMA VE EMİR AYŞE ÖYLEYSE SÖNMEYECEK ECDADIN YAKTIĞI BU MEŞALE GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFAKEMAL HEPSİ AYRI CEPHEDE SÜTÇÜ İMAM DEMİRCİ MEHMET VE HASAN NİYE DONDU SARIKAMIŞDA DOKSAN BİN KEFENSİZ YATAN AZIKSIZ ÇARIKSIZ YOKTAN KURULDU BU VATAN GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFAKEMAL DOĞUSUNDAN BATIYA KISRAK BAŞI BU VATAN YÖRÜK ALİ EFE TEYMEN KUBİLAY HASAN TAHSİNDİ İLK KURŞUNU ATAN BAYRAĞI BAYRAK YAPAN SENDEKİ ASİLDİR O KAN GÖKLERDEN İNMEYECEK KAN KIRMIZI O HİLAL BENİM CUMHUR BAŞKANIM GAZİ MUSTAFAKEMAL SÖZ: DOĞAN GÖRÜR
Engelli Vatandaş AKP Diyince İl Başkanının Salonu Terk Etmesi 04:04
Engelli Vatandaş AKP Diyince İl Başkanının Salonu Terk Etmesi 174 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya pek de gerek yok. Başlıktan da anlaşılacağı üzre engelli bir vatandaşa zulmü gözler önüne seriyor bu video. Çok mu önemli yani akepe makepe? Yorum sızın. 1.30 dan itibaren izleyebilirsiniz.
alabalıkçıı başkanım 01:22
alabalıkçıı başkanım 151 izlenme - 6 yıl önce alabalıkçı başkanım.
deniz gürzumar - başkanım 04:05
deniz gürzumar - başkanım 146 izlenme - 6 yıl önce http//tr-tr.facebook.com/denizgurzumar
Başkanım 04:03
Başkanım 57 izlenme - 4 yıl önce Başkanım
Başkanım 04:30
Başkanım 20 izlenme - 5 yıl önce İyiki varsınız
Teşekürler Başkanım 00:39
Teşekürler Başkanım 36 izlenme - 6 yıl önce