Hoşgeldiniz!

Başkası Adına Utanmak Videoları İzle

Dünya'nın En Büyük Dört Kulübünden Birini Fenerbahçe Sanan Çılgın Rapçi - Vol 2 02:30
Dünya'nın En Büyük Dört Kulübünden Birini Fenerbahçe Sanan Çılgın Rapçi - Vol 2 1.952 izlenme - 1 yıl önce Kafası hafif şekerli bu arkadaşın geçen sene yapmış olduğu klip çok begenilince devamını getirmiş. Son bir senede kafası hala aynı kalan genç oğlan, bu kez yaptığı şarkıya iki müzmin sakatın ismini de eklemiş. İşte sosyal medyada bir milyon üye tarafından günde 12 kez yandex'de aratılmak sureti ile dinlenen müthiş rap şarkısı. Buram buram zeka içerir. Kafiyeler falan ilkokul sıralarına yazdığımız kafiyeli sözlerden. Tüm stadyum İnler, İnter'de titrer. Chelsea, Menyuuu Avrupa'da dinler :) Diğer versiyonu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/217998/dunyanin-en-buyuk-dort-kulubunden-birini-fenerbahce-sanan-cilgin-rapci
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 00:59
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 1.335 izlenme - 2 yıl önce Yapma demiyorum hobi olarak yine yap. Binali Yıldırım'la spor yapıyoruz.
 How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 1.348 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ?
Otobüste Umursamadan Dans Eden Genç 00:59
Otobüste Umursamadan Dans Eden Genç 843 izlenme - 2 yıl önce Hangi memlekette olduğunu bilemediğim, otobüste ortada kimseye aldırış etmeden salak salak dans eden gencin vidyosudur. Başkası adına utanma içerir ancak başlığa yazmadım gereksiz uzun olurdu zira..
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 605 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ? Bir bakalım.
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 01:48
How i Met Your Mother Türk Dizisi Olsaydı 250 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan ve 9 Sezon süren How i Met Your Mother Türk dizisi olsaydı nasıl olurdu ?
Adnan Aybaba Haka Dansı 2 (Başkası Adına Utanmak) 01:37
Adnan Aybaba Haka Dansı 2 (Başkası Adına Utanmak) 214 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba komik gösterilere devam ediyor. Adnan Aybaba canlı yayında haka dansı yaptı. Fenerbahçe'nin üniversiteli taraftar grubu ünifeb'in talebini yerine getirdi.
Seksi Dostlar 02:30
Seksi Dostlar 113 izlenme - 2 yıl önce Gitar: Evren Gülseven Koro: Evren Duyal, Jülide Güven, Zeynep Özyurt Tarhan, Doğa Görürgöz, Mahmut Fikirsindi, Koray Tarhan
Metal Tv - Züccaciye Teyze - Beyin ve İşlevleri 02:01
Metal Tv - Züccaciye Teyze - Beyin ve İşlevleri 56 izlenme - 2 yıl önce Züccaciye teyzemizle beyin konusunu konuştuk. Türk kızlarından gene ibret verici bir yapım...