Hoşgeldiniz!

Basket Topu Videoları İzle

Basket Topu Kalçalı Harika Kadın 01:00
Basket Topu Kalçalı Harika Kadın 1.164 izlenme - 4 ay önce Böyle kadın görülmedi.Görüntüde izleyeceğimiz harika kalçaları ile sanli basket topunu andıran kadını izlicez
Basket Topunu Çevirerek Mannequin Challenge Yapan Adam 01:12
Basket Topunu Çevirerek Mannequin Challenge Yapan Adam 136 izlenme - 5 ay önce Sırbistan'lı profesyonel sokak basketçisi olan "The Tricky" isimli genç basketbol konusundaki yeteneklerini son günlerin popüler akımı Mannequin Challenge ile birleştirdi.
basket topunu potadan geçirebilirmisin?(şaka) 01:30
basket topunu potadan geçirebilirmisin?(şaka) 1.135 izlenme - 7 yıl önce kamera şakası
Ogün'den Harika Şov 00:08
Ogün'den Harika Şov 1.533 izlenme - 10 yıl önce Ogün'den Akıl Almaz Şov :)
El Ayak Ne Varsa Jonglörlük Yapan Kız 01:45
El Ayak Ne Varsa Jonglörlük Yapan Kız 144 izlenme - 2 yıl önce Tam olarak "çüşşş" denilebilecek bir yetenek. Hanım kızımız standart jonglörlüğün üstüne çıkıp el ayak ne varsa basket toplarını çeviriyor.
Yerde Seken Basket Topu 00:06
Yerde Seken Basket Topu 109 izlenme - 4 yıl önce Basket topu gibi gülen adam 14.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yerde Seken Basket Topu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 03:16
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 95 izlenme - 2 yıl önce Fransız grafik tasarım şirketi Collectif Hotu stüdyolarında yapılan bu videoda 24 adet kült filme basketbol topu montajı yapılmış. Gerçeğini aratmayan görüntüler mükemmel bir uyumla montelenmiş.Sahneleri kullanılan filmler aşağıdadır. Goodfellas, Aviator, Once Upon A Time In The West, My Name Is Nobody, Flubber, The Shining, Trainspotting, The Big Lebowski, Anchorman 2: The Legend Continues, The Wolf Of Wall Street, Spiderman, Men in Black 3, La Tour Montparnasse Infernale, Man of Steel, Men in Black, The Mask, Kill Bill, Shaolin Soccer, Superman Returns, Star Wars Episode I, Gravity, 2001: A Space Odyssey, Iron Man, Batman Returns.
Ağır Çekimde Basketbol Topunun Patlama Anı 02:23
Ağır Çekimde Basketbol Topunun Patlama Anı 33 izlenme - 1 yıl önce Herhangi bir topa veya araba lastiğine hava basarken hepimiz en az bir kere düşünmüşüzdür 'Patlasa nasıl olur?' diye. Bunun cevabını almak çok kolay ve her an yapılabilir ancak bu şekilde net izleyebilmek için yüksek teknoloji kameraya sahip olmak gerekir.
Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam 00:05
Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam 50 izlenme - 4 yıl önce Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam
3 Basket Topuyla Yaptıklarına Hayran Kalacaksınız 00:06
3 Basket Topuyla Yaptıklarına Hayran Kalacaksınız 26 izlenme - 3 yıl önce 3 basket topu ve 1 adam muhteşem şov.
Basket Topuyla Kızı Yere Serdi 00:27
Basket Topuyla Kızı Yere Serdi 13 izlenme - 2 yıl önce Gözünde güneş gözlüğü, arkadaşlarıyla basketbol oynayan çocuğun, basket topuyla yoldan geçen bisikletli kız çocuğunu düşürdüğü görüntüler, sosyal medyayı salladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."