Hoşgeldiniz!

Basket Topu

Basket Topu Kalçalı Harika Kadın 01:00
Basket Topu Kalçalı Harika Kadın 1.309 izlenme - 7 ay önce Böyle kadın görülmedi.Görüntüde izleyeceğimiz harika kalçaları ile sanli basket topunu andıran kadını izlicez
basket topunu potadan geçirebilirmisin?(şaka) 01:30
basket topunu potadan geçirebilirmisin?(şaka) 1.135 izlenme - 8 yıl önce kamera şakası
Ogün'den Harika Şov 00:08
Ogün'den Harika Şov 1.533 izlenme - 11 yıl önce Ogün'den Akıl Almaz Şov :)
Basket Topunu Çevirerek Mannequin Challenge Yapan Adam 01:12
Basket Topunu Çevirerek Mannequin Challenge Yapan Adam 136 izlenme - 7 ay önce Sırbistan'lı profesyonel sokak basketçisi olan "The Tricky" isimli genç basketbol konusundaki yeteneklerini son günlerin popüler akımı Mannequin Challenge ile birleştirdi.
El Ayak Ne Varsa Jonglörlük Yapan Kız 01:45
El Ayak Ne Varsa Jonglörlük Yapan Kız 156 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak "çüşşş" denilebilecek bir yetenek. Hanım kızımız standart jonglörlüğün üstüne çıkıp el ayak ne varsa basket toplarını çeviriyor.
Yerde Seken Basket Topu 00:06
Yerde Seken Basket Topu 109 izlenme - 4 yıl önce Basket topu gibi gülen adam 14.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yerde Seken Basket Topu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 03:16
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 98 izlenme - 3 yıl önce Fransız grafik tasarım şirketi Collectif Hotu stüdyolarında yapılan bu videoda 24 adet kült filme basketbol topu montajı yapılmış. Gerçeğini aratmayan görüntüler mükemmel bir uyumla montelenmiş.Sahneleri kullanılan filmler aşağıdadır. Goodfellas, Aviator, Once Upon A Time In The West, My Name Is Nobody, Flubber, The Shining, Trainspotting, The Big Lebowski, Anchorman 2: The Legend Continues, The Wolf Of Wall Street, Spiderman, Men in Black 3, La Tour Montparnasse Infernale, Man of Steel, Men in Black, The Mask, Kill Bill, Shaolin Soccer, Superman Returns, Star Wars Episode I, Gravity, 2001: A Space Odyssey, Iron Man, Batman Returns.
Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam 00:05
Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam 50 izlenme - 4 yıl önce Diş Fırçalayarak Basket Topu Çeviren Adam