Hoşgeldiniz!

basketbol topu

Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 02:42
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 4.014 izlenme - 2 yıl önce Çocuklaar siz hiç greyder gördünüz mü. Şehirlerin her yeri beton olduğu için çok nadir şehirde çalışrlar. Çünkü greyderler toprak kürümek, aktarmak ve kazımak için çalışır. Bazende ormanı yada arsayı bitki köklerinden arındırmak için çalışırlar. Çok Harikadır greyderler. Bebetürkümüzün greyderide size sayıları saymasını öğretecek. Hadi onunla oynamayı deneyelim. . -
 Basketbol Topuyla Cinayet / Deadly Friend (1986) 04:44
Basketbol Topuyla Cinayet / Deadly Friend (1986) 1.449 izlenme - 2 yıl önce Üzerine söylenecek pek bir şey yok aslında. İzleyenler bu filmi bu sahnesiyle anımsayacaktır.
Algıda Seçicilik Testi 01:22
Algıda Seçicilik Testi 2.076 izlenme - 3 yıl önce Siyah ve beyaz takımdan oluşan iki takım basket topu ile paslaşıyor. Videoda bizden beyaz takımın kaç kez paslaştığını saymamız isteniyor. Dikkatinizi sayma işine verirseniz, videonun sonunda gözünüzden çok şey kaçtığını göreceksinizdir.
Görülmemiş Ateşli Basketbol Topu Şovu 00:44
Görülmemiş Ateşli Basketbol Topu Şovu 52 izlenme - 4 hafta önce Yanıcı bir maddeyi ayağının ucunda çevirdiği basketbol topuna dökerek yakan adam ilginç bir gösteriye imza atıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Basketbol Topu İle Drone Düşürmek 00:37
Basketbol Topu İle Drone Düşürmek 149 izlenme - 6 ay önce Basketbol oynayan gençlerden biri, üzerlerinde dolaşmasından rahatsız olduğu drone’a top fırlattı. Topun isabet ettiği drone basketbol potasına çarparak yere düştü. Yere düşen cihaza bir de tekme atan şahsa, drone’un sahipleri tepki gösterdi. Bir süre tartışan taraflar daha sonra olay yerinden uzaklaştı.
Nikola Jokic'in Basketbol Topu ile Futbol Şovu 01:03
Nikola Jokic'in Basketbol Topu ile Futbol Şovu 63 izlenme - 6 ay önce Denver Nuggets oyuncusu Nikola Jokic'in antremanda basketbol topuyla yaptığı futbol şovunu izlicez
Lego Top Fabrikası 07:03
Lego Top Fabrikası 331 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun oyuncağı LEGO'nun geldiği son noktadır. Alkışlarla izliyoruz. Düzenek minyatür basketbol ve futbol toplarının taşınmasını sağlamaktadır.
Kaç Farklı Şekilde Frizbi ve Basketbol Topu Atışı Yapılabilir 06:28
Kaç Farklı Şekilde Frizbi ve Basketbol Topu Atışı Yapılabilir 319 izlenme - 3 yıl önce Frizbi ve Basketbol topu ile isabet yarışı yapan iki yetenekli arkadaşı izliyoruz.
Smaç Basan Fil Gördünüz Mü Hiç? 00:27
Smaç Basan Fil Gördünüz Mü Hiç? 223 izlenme - 4 yıl önce Kanada Cambridge Ontario hayvanat bahçesinde Chuck isimli fil aldığı eğitimler sonrasında basketbol topuyla potaya smaç basıyor.
Kızgın Koç Yine iş Başında 02:11
Kızgın Koç Yine iş Başında 68 izlenme - 1 yıl önce Önüne çıkan her şeye kafa atan kızgın koç Ram, Bu sefer basketbol topuna kilitleniyor. Youtube kanalında oldukça fazla videosu bulunan koç gerçekten çok sinirli! Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Film Sahnelerine Giren Basketbol Topu 03:16
Film Sahnelerine Giren Basketbol Topu 110 izlenme - 3 yıl önce Popüler filmlerin sahneleri arasında gezen basketbol topu ilginç görüntülere imza atıyor. Çalışmayı yapan kişiler, başarılı şekilde montajlama ile neler yapılabileceğini gösteriyor.
Yeni Sezon Nike Basketbol Topu Fiyatları 00:30
Yeni Sezon Nike Basketbol Topu Fiyatları 146 izlenme - 4 yıl önce http://basketbol.korayspor.com/nike-basketbol-topu-fiyatlari
Basketbol Topunu Çok Şişirmenin Sonucu 00:17
Basketbol Topunu Çok Şişirmenin Sonucu 79 izlenme - 3 yıl önce Basketbol topunu çok şişirmenin sonucuBasketbol topunu aşırı fazla şişirmenin sonucu topun bomba gibi patlaması. Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Yeteneğin Dibine Vuran Adam 00:53
Yeteneğin Dibine Vuran Adam 164 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşımız tellere bile vurmadan sadece basarak şarkı çalarken, bir süre sonra top bile ritim yaptığını görünce bi şaşırmadım değil. İzliyoruz.
Hava Atmak İsterken Havasına Çarpıldı 00:32
Hava Atmak İsterken Havasına Çarpıldı 52 izlenme - 2 yıl önce Hava atmak isterken rezil oldu. Elindeki basketbol topunu potaya atan genç, top daha çemberden geçmeden, kendinden emin tavırlarla kameraya dönüp poz verince bunun bedelini ağır ödedi. Potadan seken top, bir anda gencin gencin yüzüne çarparken, genç aldığı darbeyle sersemledi. Yaşanan bu komik kaza , anbean kameraya yansıdı.
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 03:16
Basketbol Topunu Kült Filmlere Montelemek - 87 Bounces 104 izlenme - 3 yıl önce Fransız grafik tasarım şirketi Collectif Hotu stüdyolarında yapılan bu videoda 24 adet kült filme basketbol topu montajı yapılmış. Gerçeğini aratmayan görüntüler mükemmel bir uyumla montelenmiş.Sahneleri kullanılan filmler aşağıdadır. Goodfellas, Aviator, Once Upon A Time In The West, My Name Is Nobody, Flubber, The Shining, Trainspotting, The Big Lebowski, Anchorman 2: The Legend Continues, The Wolf Of Wall Street, Spiderman, Men in Black 3, La Tour Montparnasse Infernale, Man of Steel, Men in Black, The Mask, Kill Bill, Shaolin Soccer, Superman Returns, Star Wars Episode I, Gravity, 2001: A Space Odyssey, Iron Man, Batman Returns.
Aynı anda Çok İş Yapmaya Çalışmak 01:37
Aynı anda Çok İş Yapmaya Çalışmak 63 izlenme - 5 yıl önce Aynı anda çok iş yapmaya çalışmak
James Corden'dan Efsane Eğlence: Basketbol Topu veya Pasta! 03:29
James Corden'dan Efsane Eğlence: Basketbol Topu veya Pasta! 9 izlenme - 12 ay önce James Corden eğlenceli görüntülerine bir yenisine daha imza atarak JJ Redick, Scott Bakula ve Pete Holmes'lu efsane bir video yayınladı. Yüksekten atılan topları aşağıda tutmaya çalışan ekip aynı zamanda atılanın top mu kek mi olduğunu da ayırt edebilmeli.