Hoşgeldiniz!

basketbolcular

Fenerbahçeli ve Tofaşlı Basketbolcuların Vurulması 01:51
Fenerbahçeli ve Tofaşlı Basketbolcuların Vurulması 1.102 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllarda Fenerbahçede forma giymiş Dallas Comegys ve Tofaş'ta forma giymiş Larry Spriggs isimli basketbolcular Bursa'da bir Tofaş maçı sonrası gittikleri barda çıkan bir tartışma sonucu vurulmuş ve ölümden dönmüşlerdi. İyi seyirler.
2014 12 Dev Adam ( Çak Bi' Smaç Şimdi Potaya) Ayşe Hatun Önal 01:00
2014 12 Dev Adam ( Çak Bi' Smaç Şimdi Potaya) Ayşe Hatun Önal 1.615 izlenme - 3 yıl önce Çak Bi Smaç Şimdi Potaya Şarkı Çak Bi Smaç Turkcell Reklamı Turkcell Basketbol Milli Takım Reklamı Basketbol Tak...
Kadın Milli Basketbolcular, Babalar Günü Klibiyle Gözyaşlarını Tutamadı 04:42
Kadın Milli Basketbolcular, Babalar Günü Klibiyle Gözyaşlarını Tutamadı 45 izlenme - 1 ay önce A Milli Kadın Basketbol Takımı oyuncuları, THY'nin hazırladığı Babalar Günü klibini izleyince gözyaşlarını tutamadı.
Draya Michele Seksi Doğum Günü Partisi 03:02
Draya Michele Seksi Doğum Günü Partisi 944 izlenme - 4 yıl önce This One Major Birthday Party For Draya Michele At Fusion Fridays
Kadın Basketbol Takımımıza Yapılın Aşırı Duygusal Sürpriz! 04:37
Kadın Basketbol Takımımıza Yapılın Aşırı Duygusal Sürpriz! 13 izlenme - 1 ay önce Maç sonrasında ışıkların kapanması ile karanlıkta kalan A Milli Kadın Basketbol Takımımız önce babalarının duygusal mesajlarını izlediler, sonra da bir anda perdenin kalkması ile babalarını karşılarında buldular! Her zaman kahramanımız olan babalarımızın gününü bizde canı gönülden kutluyoruz efendim.
Basketbol Xdxd 00:42
Basketbol Xdxd 1.017 izlenme - 9 yıl önce basketbol konyada böyle oynanır xdxd
NBA Basketbolculardan Jingle Bells 00:47
NBA Basketbolculardan Jingle Bells 217 izlenme - 5 yıl önce NBA Basketbolculardan Jingle Bells
Nba Basketbolcular Bir Birini Dövüyorlar 05:13
Nba Basketbolcular Bir Birini Dövüyorlar 433 izlenme - 9 yıl önce nba basketbolcular bir birini dövüyorlar
Lebron James Vs Kevin Durant - How Bad Do You Want İt 07:34
Lebron James Vs Kevin Durant - How Bad Do You Want İt 188 izlenme - 4 yıl önce Lebron James Vs Kevin Durant - How Bad Do You Want İt
Basketbolcular 02:57
Basketbolcular 17 izlenme - 2 yıl önce Oyunda bulunan birden fazla oyuncu ve atış yapmanız gereken birden fazla pota bulunuyor. Mouse kontrolü yardımı sayesinde potalara nişan alarak isabetli atışlar yapmalısınız. Alanda bulunan ne kadar pota var ise hepsine sırası ile atış yapın. Uzakta olan potalar için, sahadaki oyunculara pas vererek yardım almalısınız. Böylece ilk bölümden başlayarak basketbol oyununu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/basketbolcular.htm, http://www.youtube.com/watch?v=p2KL_smlmuw
atıştırmayı seven basketbolcular! 00:35
atıştırmayı seven basketbolcular! 59 izlenme - 7 yıl önce atıştırmayı seven basketbolcular!
Havalı Basketbolcular 01:29
Havalı Basketbolcular 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/havalibasketbolcular.htm Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak deviriyor ve en fazla puanı toplamaya çalışıyoruz. Mouse'unuzla nişan alarak ataşığınız yere atabilir A ve D tuşları ile açınızı değiştirebilirsiniz. Keyifli, eğlenceli ve 3D görüntü kalitesi ile oyunumuz sizlerle. İyi Eğlenceler..
Profesyonel Basketbolcular 07:42
Profesyonel Basketbolcular 12 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/profesyonelbasketbolcular.htm Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğlenceli maçlar yapıyoruz. Oyunumuza giriş yaptığınızda vs computer veya vs player seçeneğini seçerek ister bilgisayara karşı ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. İstediğiniz takımı seçerek Ready butonuna tıklayarak maça başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile basketbolcuları hareketlendirirken X tuşu ile basketbolcu seçimi yapabilir ve Z tuşu ile pas atabilirsiniz. Potaya yaklaştığınızda boşluk tuşu ile atışınızı yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Basketbolcular 2 00:57
Basketbolcular 2 9 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/basketbolcular2.htm Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara atış yapmalısınız. Bu atışlarınızın isabetli olması için mouse ile topun gideceği yönü belirlemeniz mümkün. Basketbol oyunları kategorimizde yer alan bu basit ama eğlenceli oyunda hepinize bol şanslar diliyoruz..
Basketbolcular 3 01:27
Basketbolcular 3 1 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/basketbolcular3.htm Basketbolcular oyunumuzun 3. serisinde engellerle dolu alanda topu potadan geçirmelisiniz. Bunun için mouse'unuzla topa yön vermeli ve fırlatmalısınız. Engelleri ortadan kaldırabilir ve diğer basketcilere pas vererek daha kolay bir şekilde basket atabilirsiniz. İyi Eğlenceler..