Hoşgeldiniz!

basketbolu

Basketbol Oynayan Çocukları Tokatlayan Amerikan Polisleri 01:24
Basketbol Oynayan Çocukları Tokatlayan Amerikan Polisleri 6.083 izlenme - 2 yıl önce NewYork polis departmanından olan polis abiler teke tekte hiç sayı vermeden gençleri sağlam tokatlamışlar.
Street Basketball (İşte Budur) 03:39
Street Basketball (İşte Budur) 12.767 izlenme - 10 yıl önce __ basketbol budur___
Sokak Basketbolu Smaç Yarışması 04:06
Sokak Basketbolu Smaç Yarışması 1.040 izlenme - 4 yıl önce Sokak Basketbolu Smaç Yarışması
Sokak Basketbolu Klişeleri 05:28
Sokak Basketbolu Klişeleri 395 izlenme - 3 yıl önce sokakta basketbol oynayanlar bilir. türkiye'nin veya dünya'nın neresine giderseniz gidin her zaman belirli tipler vardır, mesela dokununca faul diyen, her topu üç sayılık atışla değerlendirmek isteyen, topu her eline alana akıl vermeye çalışanlar gibi.. işte bunlar ve bunlar gibi pek çok tipin hepsi dudeperfect tarafından hazırlanan bu videoda toplanmış..
Uncle Drew - Kyrie Irving - Sokak Basketbolu 04:58
Uncle Drew - Kyrie Irving - Sokak Basketbolu 593 izlenme - 3 yıl önce Basketbol sahalarında görmeye alıştığımız belli tipler vardır, freestyle kasan zevzekler, keskin şutörler, her şeye itiraz edenler, adam akıllı oynayanlar ve ne idüğü belirsiz "yaşlı basketbolcu amcalar". hani şu hımbıl crossoverlarla bel kıran, attıkları fake ile uçuran amcalar. Kyrie Irving' de pepsi max reklamı/viralinde bu karakterlerden birini canlandırmış. yaşlandırma tekniği ile ( flash tv değil) gençleri duman etmiş. çok keyifli. Karşınızda old school Kyrie Irving!!
Karşısındakini Basketboldan Soğutmak 04:05
Karşısındakini Basketboldan Soğutmak 478 izlenme - 4 yıl önce Videodaki Arkadaşlar Dominikli Streetball (sokak Basketbolu) Oyuncuları Yetenekleriyle Karşısındakileri Rezil Ediyorlar.
Kayseri Erciyes Bedensel Engelliler Spor Kulübü 10:41
Kayseri Erciyes Bedensel Engelliler Spor Kulübü 1.461 izlenme - 10 yıl önce kayseri erciyes bedensel engelliler spor kulübü
Sokak Basketbolu 00:06
Sokak Basketbolu 334 izlenme - 5 yıl önce Sokak Basketbolu
3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasında Şampiyon Çamaşırcılar Oldu 03:02
3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasında Şampiyon Çamaşırcılar Oldu 38 izlenme - 4 ay önce - 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasında şampiyon çamaşırcılar olduİSTANBUL - Fatih Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nin düzenlediği 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası, nefesleri kesti.
Karşısındakini Basketboldan Soğutmak 04:05
Karşısındakini Basketboldan Soğutmak 238 izlenme - 3 yıl önce Videodaki arkadaşlar dominikli streetball (sokak basketbolu) oyuncuları yetenekleriyle karşısındakileri rezil ediyorlar.
Mehmet Okur basketbolu bıraktı 01:07
Mehmet Okur basketbolu bıraktı 146 izlenme - 5 yıl önce Milli basketbolcu Mehmet Okur basketbolu bırakma kararı aldığını açıkladı.
Plaj Basketbolu 02:40
Plaj Basketbolu 44 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/plajbasketbolu.htm Sıcak yaz günlerinin tadını çıkardığımız deniz kenarında kumsalda basketbol oynamaya ne dersiniz. Oyunumuza play seçeneği seçerek başlıyor ve mouse'unuzun sol tık tuşuna tıklayarak yukarıdan aşağıya asılıyorsunuz. Böylece çıkan göstergeyi basket potasına göre ayarlayabilir ve size verilen sınırlı top sayısı içerisinden 10 atışı tamamlamalısınız. İlk başlarda kolay gibi gelsede sonlara doğru göstergenizin kısalacak ve artık tamamen sizin atış becerinize kalacak ve zorlayacaktır. Siz her bölümü geçtiğiniz taktirde sahilde bir inşaa alanı yükselecek. Tüm bölümleri bitirdiğinizde ise bu inşaat tamamlanacak ve yorgun bir oyunun arkasından burada soğuk içecekler içebileceksiniz. İyi Eğlenceler..
Basketbol 01:05
Basketbol 54 izlenme - 4 yıl önce Cxvs
Kafa Basketbolu 01:43
Kafa Basketbolu 39 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kafabasketbolu.htm Basketbol oyunları severler için hazırlanmış bu kafa basketi oyununu oynarken çok eğleneceğinizi umuyoruz. Dilerseniz oyunu iki kişilik yada bilgisayara karşı oynamanız mümkün. Yapmanız gereken seçtiğiniz bölümde rakibinizle mücadele ederek onu yenmeye çalışmak. Yön tuşları ile oyuncunuzu kontrol ederken boşluk tuşu ile basketbol topuna vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Şehir Basketbolu 04:23
Şehir Basketbolu 23 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/sehirbasketbolu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=DH4dMGqVl-w Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hareket etmelisiniz. W,a,s ve d tuşları ile takımınızın adamlarını kontrol edebilir J,K ve L tuşları yardımı ile rakip takıma hamle yapabilmek için kullanabilirsiniz. Rakibinizi yenmeli ve oyunda başarı sağlamalısınız. İyi eğlenceler dileriz..
Basketball Tıme 03:18
Basketball Tıme 55 izlenme - 7 yıl önce üyelermize tşk videosu barış
Gaziantep'te Düzenlenen Sokak Basketbol Turnuvasına Yoğun İlgi 03:53
Gaziantep'te Düzenlenen Sokak Basketbol Turnuvasına Yoğun İlgi 7 izlenme - 10 ay önce Gaziantep'te düzenlenen sokak basketbol turnuvasına yoğun ilgiGAZİANTEP - Gaziantep'te sokak basketbolu turnuvası start aldı.
Kalbinden Ameliyat Olan Spor Yorumcusu İsmet Badem'in Durumu İyi 00:24
Kalbinden Ameliyat Olan Spor Yorumcusu İsmet Badem'in Durumu İyi 3 izlenme - 4 ay önce Türk basketbolunun önemli isimlerden İsmet Badem, aort ve kalp kapakçığı ameliyatı oldu. Badem'in durumu iyi.
Kafa Basketbolu 2 04:16
Kafa Basketbolu 2 10 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kafabasketbolu2.htm Geçmiş günlerde eklediğimiz kafa basketbolu oyununun yeni bölümü sizlerle. İlk çıktığı günden itibaren beğeni kazanan ve çok oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunda şampiyonluk için maçlar yapıyorsunuz. Kontrol için yön tuşlarını kullanmalı, vurmak için boşluk tuşuna basmalısınız. İyi oyunlar..
TKBL | GS Odeabank - Fenerbahçe Tanıtım 00:42
TKBL | GS Odeabank - Fenerbahçe Tanıtım 11 izlenme - 4 yıl önce Nefesler tutulacak; Kadın Basketbolunun heyecanı Ekaterinburg'dan önce Abdi İpekçi Arena'da yaşanacak... Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe Lider Sarı Kırmızı...
Mahalle Basketbolu 01:06
Mahalle Basketbolu 4 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/mahallebasketbolu.htm Mahalle basketbolu oyunumuzda ister arkadaşınızla isterseniz bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Mouse'unuzla topa yön ve güç vererek potaya topu katmaya çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
Ayvalık'ın Sevgilisi Müjdat Kurt İçin Sokak Basketbol Turnuvası 03:57
Ayvalık'ın Sevgilisi Müjdat Kurt İçin Sokak Basketbol Turnuvası 1 izlenme - 9 ay önce - Ayvalık'ın sevgilisi Müjdat Kurt için Sokak Basketbol TurnuvasıBALIKESİR - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, geçtiğimiz 25 Nisan günü geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybederek ilçe halkını yasa boğan zihin engelli Müjdat Kurt için düzenlenen sokak basketbol turnuvasına ilgi yoğun oldu.