Hoşgeldiniz!

başkomutanlık

Büyük Taarruz (1922) - Kurtuluşa Giden Yol 09:09
Büyük Taarruz (1922) - Kurtuluşa Giden Yol 1.370 izlenme - 4 ay önce Kurtuluş Savaşı'nın askeri safhasını bitiren Büyük Taarruz'u en kısa ve akılda kalacak şekilde detaylara girmeksizin anlatan bir çalışma. DFT Tarih kanalından alınmıştır.
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! 01:00
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! 1.033 izlenme - 5 ay önce Hürriyet ve Bağımsızlığımızın 95. Yılında 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını Saygıyla Anıyoruz ...
Büyük Taarruz Belgeseli - Major Assault Documentary 38:22
Büyük Taarruz Belgeseli - Major Assault Documentary 2.517 izlenme - 2 yıl önce Kurtuluş Savaşı'nın tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik, cesaret, fedakarlık ve feragat tabloları ile dolu 30 Ağustos Zaferi; Türk Milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk' ün önderliğinde yazdığı bir kahramanlık destanıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı bu destan, yüreğindeki vatan sevgisi ve üstün cesaretiyle milletini ve ülkesini kanının son damlasına kadar koruyan kahraman Türk askerinin kazandığı en büyük zaferdir.
Obama çifti dans pistinde 01:00
Obama çifti dans pistinde 74 izlenme - 5 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, başkanlık yemin töreninden sonra Kongre Merkezi'nde düzenlenen Başkomutanlık Balosu'nda dans etti.
Obama çifti dans pistinde 01:00
Obama çifti dans pistinde 54 izlenme - 5 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, başkanlık yemin töreninden sonra Kongre Merkezi'nde düzenlenen Başkomutanlık Balosu'nda dans etti.