Hoşgeldiniz!

başlama

Haroşa Örgü Nasıl Yapılır ? 11:02
Haroşa Örgü Nasıl Yapılır ? 60.776 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da sizlere haroşa örgü nasıl yapılır göreceğiz.Örgü örneklerinden biri olan haroşa örgü modeli yapımı oldukça kolaydır.Videomuzu izledikten sonra umarım haroşa örgü nasıl örülür öğrenmiş olacaksınız.
Gelmiş Geçmiş En Güzel Başlama Vuruşu 00:48
Gelmiş Geçmiş En Güzel Başlama Vuruşu 10.459 izlenme - 12 ay önce 1990 yılında Macaristan Kolombiya arasında gerçekleşen maçta gelmiş geçmiş en güzel başlama vuruşunun yaşandığı an.
Başarısız başlama atışı 00:06
Başarısız başlama atışı 19.384 izlenme - 5 yıl önce Başarısız başlama atışı Ne kadar başarısızda olsa sporcular başlıyor.
Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 02:15
Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 9.241 izlenme - 2 yıl önce Günler geçmesin ki alkışlarlayaşıyorum adminleri senkronizasyon konusunda filipinli dragcılarla yarışmasın. Videoyu izleyin ve eyyorlayın aynı zamanda alkışlamayı unutmayın.
İlker Yasin ve Metin Tekin'in Sunduğu Başlama Vuruşu Programı Çekim Hataları (1992) 04:07
İlker Yasin ve Metin Tekin'in Sunduğu Başlama Vuruşu Programı Çekim Hataları (1992) 1.556 izlenme - 1 yıl önce Metin Tekin'in futbol hayatı devam ederken show tv'de yayınlanan komedi ağırlıklı programının çekim hataları.
Show Tv - Nostalji Spor Haberleri (3 Şubat 1994) 03:14
Show Tv - Nostalji Spor Haberleri (3 Şubat 1994) 2.480 izlenme - 2 yıl önce Show Tv'de yayınlanan Göktuğ Sevinçli sunumuyla 3 Şubat 1994'e ait spor haberlerini izliyoruz.
Şiş İle Boyundan Başlama Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Videolu Anlatım 2015 57:43
Şiş İle Boyundan Başlama Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Videolu Anlatım 2015 882 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Hanımlar Bugün Sizlere Baştan Sona Full anlatım olarak boyunda başlamalı bebek yeleği nasıl yapılır anlatmak istiyortuz şimdiden teşekkürl ederiz değerli yorumlarınız için..
Braga - Galatasaray (Başlama Vuruşu) 00:26
Braga - Galatasaray (Başlama Vuruşu) 725 izlenme - 5 yıl önce Braga - Galatasaray (Başlama vuruşu)
Yemeğe Başlama Duası 00:46
Yemeğe Başlama Duası 554 izlenme - 7 yıl önce irem yemeğe başlama duosı okuyor
 Pazar Günlerine başlama enerjim 00:06
Pazar Günlerine başlama enerjim 332 izlenme - 3 yıl önce Pazar Günlerine başlama enerjim (TEMSİLİ) - yeni vine
Tesmer Smmm Çıkmış Sınav Soruları 00:17
Tesmer Smmm Çıkmış Sınav Soruları 494 izlenme - 5 yıl önce Tesmer Smmm Çıkmış Sınav Soruları,tesmer Smmm Staj Başlatma Sınav Soruları,tesmer Smmm Staja Başlama Sınav Soruları
Reina Saldırısının Başlama Anı Kamerada 00:26
Reina Saldırısının Başlama Anı Kamerada 56 izlenme - 1 yıl önce Reina Saldırısının Başlama Anı Kamerada
Minecraft Survival - Bölüm 5 - Aksiyonlu Başlama 21:37
Minecraft Survival - Bölüm 5 - Aksiyonlu Başlama 142 izlenme - 4 yıl önce Başlar Başlamaz Aksiyonun Doruğuna Ulaşıyoruz . Begenmeyı Unutmayın '^^'
Başlama Düdüğü ile Gelen Gol! 4. Saniye... 00:30
Başlama Düdüğü ile Gelen Gol! 4. Saniye... 102 izlenme - 3 yıl önce İtalya 4. Ligi'nde Rocca Citta ile Agata arasında oynanan maçın henüz başlama düdüğü ile gol geldi. Bu golle ev sahibi ekip maçın 4. saniyesinde Maximiliano Lucarelli ile 1-0 öne geçmiş oldu.
Başlama Vuruşu (Bilyoner) 00:13
Başlama Vuruşu (Bilyoner) 59 izlenme - 4 yıl önce Hiçbi pozisyonu kaçırmayan ikili iş başında! Bilyoner.com'a girin, fırsatları kaçırmayın. Büyük mücadele başlıyor!
 Pazar Günlerine Başlama Enerjim (Temsili)
Pazar Günlerine Başlama Enerjim (Temsili) 57 izlenme - 3 yıl önce Pazar günlerine başlama enerjim (TEMSİLİ) - yeni vine
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 03:34
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 64 izlenme - 3 yıl önce Tedavi ve rehabilitasyon olmak üzere iki aşamada gerçeleştirilir. 1. Fizyolojık destek: Tedavi aşamasında kişi bağımlı olduğu maddeden uzaklaştırılarak yoksunluk belirtileri ile savaşılır. 2. Rehabilitasyon aşamasında kişilerin ruhsal problemleri çözümlenmeye çalışılır. Tekrar iş gücü kazandırılarak çalışabilecek ve topluma yararlı olacak hale getirilir. Bilişsel terapiler, Davranışçı terapiler, Psikoteknik uygulamalar (neurofeedback). Maddenin bırakılması ilk dönemlerde aşırı bir stres ve gerginlik oluşturmaktadır. Ayrıca maddeyi bırakamama ve tekrar alma sebeplerinden en önemlisi bırakma döneminde ortaya çıkan sıkıntının kontrol altına alınamamasıdır. Bio/neurofeedback ile ortaya çıkan sıkıntı bulgularının düzeldiğini gören kişinin hem cesareti artmakta hem de sıkıntısını kontrol etmeyi öğrenmektedir. Yapılan bir araştırma, opiat bağımlılığında ilaç tedavisine ek olarak neurofeedback uygulandığında; ilaca olan özlem azaltılarak ve psikolojik rahatlama sağlanarak, tedavi başarısını arttığı gösterilmektedir. Alkolikler ile yapılan başka bir çalışmada, neurofeedback ile beyin dalgalarının düzenlenmesiyle depresif semptomların gerilediği ve üç yıllık izlemde tekrar başlama oranının düştüğü bildirilmektedir.
Başlama Vuruşu 00:11
Başlama Vuruşu 81 izlenme - 7 yıl önce her şey okey. http//facebook.com/clubokey