Hoşgeldiniz!

basmane

İzmir Fuar'da İzmir'in Hızlı Gençleri Dans Kapışıyor 02:51
İzmir Fuar'da İzmir'in Hızlı Gençleri Dans Kapışıyor 10.094 izlenme - 24 saat önce İzmir Basmane Fuar'da İzmir'in hızlı gençleri toplanmış dans kapışması yapıyor , sadece tas kafa saç modeline sahip olan ayanların alındığı buluşmada ilginç görüntüler çıktı.
Suriyelilerin İzmir'de İnternet Kafe Basıp Adam Dövmesi 00:35
Suriyelilerin İzmir'de İnternet Kafe Basıp Adam Dövmesi 8.919 izlenme - 1 yıl önce İZMİR’in Basmane semtinde, geçen pazar günü Suriyeli bir kişinin yaralanmasının ardından bölgede gerginlik sürüyor. Bu olayın ardından bir grup Suriyeli’nin internet kafeye gelerek, oyun oynayan çocukların önünde bir genci dövmesi güvenlik kameralarına yansıdı. Suriyeliler’in semtte açtıkları işyerlerinin de camları kırıldı.
Basmane Oteller Sokağı Belgeseli 13:59
Basmane Oteller Sokağı Belgeseli 1.960 izlenme - 2 ay önce Ege Üniversitesinde okuyan öğrencilerin çekmiş olduğu insanın yüreğini sızlatan bir kısa belgesel örneği.otel odalarında geçen ömürler,yalnızlığın,çaresizliğin iliklerine kadar hissedilmesi.izliyoruz beyler
Gezi Parkı Direnişi - İzmir Basmane 01:30
Gezi Parkı Direnişi - İzmir Basmane 364 izlenme - 4 yıl önce İzmir Basmanedeki Olaylar
90 Yıllık Helvacı, Satışa Çözümü Internette Buldu 04:05
90 Yıllık Helvacı, Satışa Çözümü Internette Buldu 27 izlenme - 4 ay önce İzmir'in tarihi semti Basmane'nin 90 yıllık helvacısı "Mehmet Helvacıoğulları" işletmesinin üçüncü kuşak sahibi 70 yaşındaki İhsan Helvacı, tüketimi giderek azalan tahin helvasını internetten pazarlayarak işletmesini yaşatmak istiyor.
Nişanlı ile Bavulu Takas Etmek 03:49
Nişanlı ile Bavulu Takas Etmek 250 izlenme - 3 yıl önce Hiç kuşkusuz ki türk sinema tarihinin en gizemli bavuludur az sonra izleyeceğiniz.Eleştirmenleri ve dikkatli izleyiciyi yıllar boyunca "simgesel bir anlamı mı vardır?", "selman sürekli başkalarının bavuluyla izmir i terkeden bir manyak mıdır?", "mübin bavulundan neden bu kadar çabuk vazgeçmiştir?" gibi sorularla başbaşa bırakmıştır.Selman, aşıkların arasından çekilirken niye İzmir'i de terk etme ihtiyacı hissetmiştir, dahası giderken mübin'in bavulunu niye yanında götürmüştür.İşte bunlar aziz dostlarım, hala cevaplayamadığımız bazı sorular.
 İzmir’de tarihi semtte korkutan yangın 01:11
İzmir’de tarihi semtte korkutan yangın 194 izlenme - 4 yıl önce İzmir’in Konak ilçesinde bulunan tarihi Basmane semtindeki 4 katlı metruk bir binada çıkan yangın paniğe neden oldu. Bu sabah saat 05.00 sıralarında tarihi Basmane semti 945 Sokak’ta bulunan metruk bir otel binasında çıkan yangın, çevre sakinlerine panik dolu anlar yaşattı. İddialara göre mahalle sakinlerinin Yıldız teyze olarak hitap ettiği yaşlı bir kadının sığındığı binadan piknik tüpünün patlamasına benzer bir gürültü duyuldu. Patlamanın ardından binanın alev alması üzerine mahalle sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Dar sokaklar ve uygunsuz park eden araçlar yüzünden olay yerine ulaşmakta güçlük çeken itfaiye ekipleri, bina çevresinde güvenliği sağlayıp yoğun bir çaba ile yangını söndürdü. Binanın içinde yaşlı bir kadının kaldığı ihtimali de göz önüne alınarak olay yerinde 112 Acil Servis ambulansı da hazır bekletildi.Yaklaşık 3 saat süren yoğun bir çalışmayla kontrol altına alınan yangında metruk bina içerisinde birisinin kalıp kalmadığı olay yeri inceleme ekiplerinin yapacağı çalışma sonrasında netlik kazanacağı belirtilirken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
Nişan 05:10
Nişan 148 izlenme - 7 yıl önce izmir
Orhan Beşikçi - Şehrimin Manzaraları 53:38
Orhan Beşikçi - Şehrimin Manzaraları 95 izlenme - 3 yıl önce Şehrimin Manzaraları..Özge Kayabal Takeş'in hazırlayıp sunduğu program İzmir'in eski tarihini eski dokusunu ekranlarınıza getiriyor..Eski kuşağa anılarını yaddetirirken yeni kuşağa İzmir'in geçmişini anlatıyoruz...
Sahte Muazzez 03:29
Sahte Muazzez 214 izlenme - 9 yıl önce rock nereye gidiyor?
Sostan kerela 02:44
Sostan kerela 103 izlenme - 9 yıl önce seyredin Bakın Muhammed Ne Niyor Abidin Abisine :=)
Sostankerela 00:21
Sostankerela 61 izlenme - 9 yıl önce sostankerela
İzmir'in Basmane Semti'nde Durdurulan Araçtan El Bombası, Silah Ve Bomba Düzeneği Çıktı 02:12
İzmir'in Basmane Semti'nde Durdurulan Araçtan El Bombası, Silah Ve Bomba Düzeneği Çıktı 8 izlenme - 1 yıl önce İzmir'in Basmane Semti'nde asayiş uygulaması yapan motorlu yunus timleri, şüphe üzerine durdurdukları araçta bomba düzeneği ve el bombaları yakaladı.