Hoşgeldiniz!

başmüzakereci

Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 01:21
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 148 izlenme - 10 ay önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik CNN TÜRK'te Hafta Sonu programına konuk oldu ve gündemdeki önemli sorulara yanıtlar verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, programda Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerine vizesiz girişi konusuna da açıklık getirdi. Türkiye'nin geri kabul anlaşması kapsamında tüm görevlerini yerine getirdiğinin altını çizen Bakan Çelik, raporların mayıs ayında sunulacağını ve Avrupa Birliği'nden yanıt bekleneceğini açıkladı.
AB Bakanı Çelik: 07:39
AB Bakanı Çelik: "Ab ile İit Arasında Bir Zirve Önerdik" 1 izlenme - 5 gün önce AB Bakanı Çelik: "AB ile İİT arasında bir zirve önerdik" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik: "Türkiye-AB zirvesinden sonra AB-İİT zirvesi yetişirse küresel bir mesajın çıkması açısından verimli olur"ANKARA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Avrupa Birliği ile...
Egemen Bağış Kendisiyle Dalga Geçen Videoyu Paylaştı 00:10
Egemen Bağış Kendisiyle Dalga Geçen Videoyu Paylaştı 156 izlenme - 5 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış kendisiyle dalga geçilen videoyu twitter hesabından paylaştı.
AB Bakanı Çelik: 04:36
AB Bakanı Çelik: "Zeytin Dalı Harekatı'nda Kara Propaganda Yapanlar Var" 2 izlenme - 3 hafta önce AB Bakanı Çelik: "Zeytin Dalı Harekatı'nda kara propaganda yapanlar var" - "Türkiye terörle en ilkeli, en kararlı mücadeleyi yürüten ülkedir"ADANA - AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bazıları kara propaganda yapıyor.
Bakan Çelik: 06:32
Bakan Çelik: "Kimsenin Toprağında Gözümüz Yok" 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Çelik: "Kimsenin toprağında gözümüz yok" AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Adana'da 'Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni'nde konuştu Çelik: "Eğer topraklarımıza, ülkemize taciz olursa şartlar ne olursa olsun, dünya ne derse desin, biz ülkeyi savunmakta...
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik: 03:55
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik: "Dünyanın Suriye Faciasını Gördükten Sonra Myanmar Faciasına Daha. 4 izlenme - 6 ay önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, bu bayramda bütün Müslüman aleminin duasının Arakan'daki Müslümanlarla olduğunu belirterek, "İnsanlığın gözünün önünde, bütün uyarılara rağmen, bütün çağrılara rağmen orada yavaşlatılmış bir soykırım uygulanıyor.
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da 03:29
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da 19 izlenme - 4 yıl önce Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da
Bakan Çelik'ten Almanya ve Arakan Açıklaması 07:51
Bakan Çelik'ten Almanya ve Arakan Açıklaması 2 izlenme - 5 ay önce - AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Estonya'da düzenlediği basın toplantısında Almanya'daki meclis seçimlerine ve Arakanlıların maruz kaldığı katliama ilişkin açıklama yaptı.
AB Bakanı Çelik: 03:43
AB Bakanı Çelik: "Arakan'da Yavaşlatılmış Soykırım Uygulanıyor" 2 izlenme - 6 ay önce AB Bakanı Çelik: "Arakan'da yavaşlatılmış soykırım uygulanıyor" AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, bayram namazını Adana'da Sabancı Merkez Camisi'nde kıldı Bakan Çelik, dünyanın Suriye faciasını gördükten sonra Myanmar faciasına daha duyarlı olmasını beklediklerini ifade ettiADANA -...
AB Bakanı Çelik: 08:43
AB Bakanı Çelik: "Seçim Dönemlerinde Türkiye Düşmanlığı Yapan Ülkeler Kaybetti" 2 izlenme - 5 ay önce AB Bakanı Çelik: "Seçim dönemlerinde Türkiye düşmanlığı yapan ülkeler kaybetti" Bakan Çelik, partisinin Karaisalı İlçe Başkanlığı kongresine katıldı AK Parti Karaisalı İlçe Kongresi'ne MHP de çelenk gönderdiADANA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, seçim dönemi Avrupa Birliği...
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik: 02:34
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik: "Söz Vermek ve Sözünü Tutmak Arasında Maalesef Avrupa... 1 izlenme - 3 ay önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik: "Söz vermek ve sözünü tutmak arasında maalesef Avrupa Birliği'ndeki makas açılıyor, yerle gök kadar fark olduğunu görüyoruz" -"Türkiye'nin gerçek bir ana muhalefet konusunda ciddi bir cari açığı vardır"VAN - AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AK Parti...
Bakan Çavuşoğlu - Agit Temsilcisi Kılıç'ın Serbest Bırakılması - 05:20
Bakan Çavuşoğlu - Agit Temsilcisi Kılıç'ın Serbest Bırakılması - 8 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Birliği Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'ta Türk Vatandaşlarının Işid Terör Örgütünce Kaçırılması Olayını Yakından Takip Ettiklerini Belirterek, Onların Hayatlarını Tehlikeye Atmamak İçin Dikkatli Davrandıklarını Söyledi.
Bakan Çelik, Madird'te Konuştu 08:54
Bakan Çelik, Madird'te Konuştu 1 izlenme - 5 ay önce - Bakan Çelik, Madird'te konuştuMADRİD - AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, İspanya'ya gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin basın toplantısı düzenledi.
Ömer Çelik'ten Radikal Terör Örgütü Açıklaması 07:12
Ömer Çelik'ten Radikal Terör Örgütü Açıklaması 1 izlenme - 5 ay önce - Ömer Çelik'ten Radikal terör örgütü açıklaması İHA - AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Estonya'da AB Gayrıresmi Dışişleri Bakanları Toplantısı öncesi basın açıklaması yaptı.
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 00:38
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 3 izlenme - 3 yıl önce Diplomatik temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye'nin Dostları Grubu Eşbaşkanı Artis Pabriks ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı EPP Hıristiyan Demokrat Grubu Üyesi Manolis Kefalogiannis ile görüştü.