Hoşgeldiniz!

Başmüzakereci Videoları İzle

Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 01:21
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 141 izlenme - 3 hafta önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik CNN TÜRK'te Hafta Sonu programına konuk oldu ve gündemdeki önemli sorulara yanıtlar verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, programda Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerine vizesiz girişi konusuna da açıklık getirdi. Türkiye'nin geri kabul anlaşması kapsamında tüm görevlerini yerine getirdiğinin altını çizen Bakan Çelik, raporların mayıs ayında sunulacağını ve Avrupa Birliği'nden yanıt bekleneceğini açıkladı.
Egemen Bağış Kendisiyle Dalga Geçen Videoyu Paylaştı 00:10
Egemen Bağış Kendisiyle Dalga Geçen Videoyu Paylaştı 156 izlenme - 4 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış kendisiyle dalga geçilen videoyu twitter hesabından paylaştı.
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da 03:29
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da 19 izlenme - 3 yıl önce Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Adrasan'da
Bakan Çavuşoğlu - Agit Temsilcisi Kılıç'ın Serbest Bırakılması - 05:20
Bakan Çavuşoğlu - Agit Temsilcisi Kılıç'ın Serbest Bırakılması - 8 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Birliği Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'ta Türk Vatandaşlarının Işid Terör Örgütünce Kaçırılması Olayını Yakından Takip Ettiklerini Belirterek, Onların Hayatlarını Tehlikeye Atmamak İçin Dikkatli Davrandıklarını Söyledi.
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 00:38
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 3 izlenme - 3 yıl önce Diplomatik temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye'nin Dostları Grubu Eşbaşkanı Artis Pabriks ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı EPP Hıristiyan Demokrat Grubu Üyesi Manolis Kefalogiannis ile görüştü.