Hoşgeldiniz!

Başörtüsü Videoları İzle

Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 01:33
Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 14.230 izlenme - 1 yıl önce Halkın içinden evli başörtüsü takan kadınlarla röportaj yapıldı.Sorulan soru eşiniz eğer isterse başörtüsünü çıkartırmısınız bakalım ne cevaplar geldi.
Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 00:49
Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 5.269 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkında birçok usulsüzlük iddiası bulunan TÜRGEV'in 20. kuruluş yıldönümünde konuştu. Erdoğan burada da başörtüsü mağduriyetini kullanmayı ihmal etmedi. Erdoğan "Ah ah neler çektik değil mi? Kızlarımızı kapılardan içeriye almadılar. Nerede o ikna odalarındakiler?" deyince kalabalık, "Burada" diye bağırdı. Erdoğan "Hayır ya onu demiyorum. Yapanları diyorum" dedi.
1998 Yılında Başörtülü Diye Üniversiteye Alınmayan Öğrenci 02:20
1998 Yılında Başörtülü Diye Üniversiteye Alınmayan Öğrenci 2.785 izlenme - 9 ay önce Herkesin özgürce gezip dolaşma hakkı vardır. Fakat eski 2002 öncesi öyle değildi. İnsanlar sırf başörtüsü takıyor diye üniversiteye alınmadı.
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 00:56
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 4.678 izlenme - 2 yıl önce Başörtüsü ve erkek takımı ile farklı ve enteresan bir tarzı sunan sunucu bize gösteriyor ki: Erkeklere benzeyen kadınlar ve kadınlara benzeyen erkekler çok itici olmasına olabilior hala gideri var orası ayrı
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) 00:46
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) 7.137 izlenme - 2 yıl önce Süper yorumlarıyla dünyanın eksenini 3 derece daha eğik hale getirerek gece-gündüz saat far"g"ını arttıran, mevsimleri birbirine mixleyen abimizin kesilmemiş tam görüntüleri. Adminin notu: Ankara'da yaşayanlar bu ağbimizi bulabilirlerse, alkislarlayasiyorum.com övünç madalyası sahibi olma lütfuna erişeceklerdir.
Birçok Genç Bu Videoyla Tesettüre Girdi - #3üncüöğretim 25:21
Birçok Genç Bu Videoyla Tesettüre Girdi - #3üncüöğretim 4.111 izlenme - 2 yıl önce Çay House'tan Ahmed Furkan Çakır'ın, Sözler Köşkü'nden Ceyhun Hamid Yılmaz'ın, Çınaraltı'ndan ise Tarık Murat Zanbal'ın her Cumartesi 23.00'da bir araya gelip İslami konuları ele aldıkları #3üncüöğretim programından tesettür konulu ders. Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 01:00
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 1.386 izlenme - 12 ay önce Furkan Vakfı Lideri İslami ve siyasi açıdan laiklik konusunu ele almış. Hayırlı seyirlir.
Nihat Hatipoğlu : Başörtüsü Farz Mıdır? 03:55
Nihat Hatipoğlu : Başörtüsü Farz Mıdır? 5.770 izlenme - 4 yıl önce Nihat Hatipoglu-başörtüsü Baş Örtüsü Farz Mıdır Faiz İçki Zina Haram Mıdır?
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 01:08
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 3.877 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk, zamânında dindarlara fazla hoşgörü göstererek yanlış yaptığını itiraf ediyor.
Başörtüsü Hakkında İlginç Yorumlar 05:43
Başörtüsü Hakkında İlginç Yorumlar 7.201 izlenme - 7 yıl önce bir müzik öğretmeni adayının başörtüsü hakkındaki yorumları. ben size bi başörterim parmaklarınızı yersiniz.
Kuran'da Başörtüsü Yoktur 10:05
Kuran'da Başörtüsü Yoktur 2.107 izlenme - 2 yıl önce Ünlü din alimleri ve profesörlerin katıldığı programda katolik hiristiyanlardan başlayıp müslümanlara ulaşan başörtüsü hakkında bilgi veriyorlar. Zaten din başlı başına bir ticaret aracıdır. Bütün dünya üzerinde en karlı iş din tüccarlığıdır.
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 11:26
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 3.037 izlenme - 3 yıl önce AK Partili 4 kadın milletvekilinin başörtüsü ile geldiği TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce bir konuşma yaptı. "Seçim öncesinde mağdur edebiyatı yapmanıza izin vermeyeceğiz" diyen İnce, "Dinin emrinden bahsediyorsunuz, şans oyununu, İddaa'yı kim buldu? Kumardan parayı kazanan kim? Bunlar siz değil misiniz?" şeklinde konuştu. İnce'nin, "'Başörtülü bacım' diyorsunuz, başörtüsüzler de sizin bacını değil mi? Başörtülüler de, başörtüsüzler de bizim bacımız. Benim bir tane kız kardeşim var, kapalı, açık değil" sözleri, AK Partililer tarafından da alkışlandı.
Fatih Altaylı Programı 07:13
Fatih Altaylı Programı 3.483 izlenme - 8 yıl önce fatih altaylı programı
Danimarkalı Gelin 02:25
Danimarkalı Gelin 1.309 izlenme - 3 yıl önce Baş Örtüsüne Cevap
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 01:07:00
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 1.301 izlenme - 2 yıl önce Örtülü Çıplaklar Siyer TV Mehmet Emin Yıldırım hocanın anlatımıyla Tesettür Örtülü Çıplaklar hadisinin açıklaması. Kişisel Web Sayfam http://mustafaeneskok.com.tr
Pınar Kür: Başörtülü Kızlarla Playboy Kızları Aynı 06:00
Pınar Kür: Başörtülü Kızlarla Playboy Kızları Aynı 1.592 izlenme - 3 yıl önce cumhurbaşkanı ve başbakan'ın eşlerinin kapalı olmalarını gericilik olarak nitelendiren pınar kür, 'başını kapatan kadınla playboy'a soyunan kadın arasında fark göremiyorum. ikisi de kendini nesne olarak sunuyor. özne olarak sunmuyor. biri azdırmamak için kapanıyor, diğeri de azdırmak için açılıyor' dedi.
sunucu canlı yayında başörtüsü taktı :) 01:44
sunucu canlı yayında başörtüsü taktı :) 2.584 izlenme - 8 yıl önce gökhan taşkın iş başında
Başörtüsünün Kökeni - Muazzez İlmiye Çığ 04:02
Başörtüsünün Kökeni - Muazzez İlmiye Çığ 953 izlenme - 2 yıl önce 100 yaşına basmış Türk sümerolog olan teyzemiz başörtüsünün kökenini ve sonraki gelişimini anlatıyor. Videoyu aldığım arkadaşın youtube hesabı: http://www.youtube.com/user/saganizm
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı 01:53
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı 1.015 izlenme - 3 yıl önce Harper's Bazaar Arabistan'ın kapağına çıkan Rihanna, Arap kültürüne uygun kıyafetleriyle sosyal medyada yoğun ilgi gördü.
Canlı Yayında Başörtüsü Tutuştu 00:18
Canlı Yayında Başörtüsü Tutuştu 350 izlenme - 1 yıl önce Yemek yapan kadın, başörtüsünün tutuşması sonucu bir anda alevler içinde kaldı. Sunucunun geç fark ettiği olay, neyse ki program ekibinin gözünden kaçmadı.
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 01:22
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 976 izlenme - 2 yıl önce Objektif akıl+Hoşgörülü kalp=Ortak rüyamız Aziz Nesin ve daha birçokları anlaşılamadı. Birbirimizi dinlemedik. Çünkü hiç susmadık ki karşımızdaki konuşsun. Ve nice emekler, nice güzellikler hebâ oldu gitti. Boşu boşuna vakit kaybına uğradı canım ülkem. Bir zamanlar dünyayı adaletle yöneten halkımızı ümitle bekleyen Afrikalı, Ortaasyalı, Balkanlı ve Güney Amerikalı "bir başka bahara!" demek zorunda kaldı... Ben böyle bir hisse çıkarttım bu güzel insandan...
İslam'a Göre Başörtüsü Şekli - Cübbeli Ahmet Hoca 01:51
İslam'a Göre Başörtüsü Şekli - Cübbeli Ahmet Hoca 51 izlenme - 2 ay önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UCHBA... Ehli Sünnet Sohbetler
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - 1995 Mezuniyet Töreni Skandalı 04:32
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - 1995 Mezuniyet Töreni Skandalı 693 izlenme - 2 yıl önce Evet, siteye bir çok siyasi video yükleniyor. Herkesin farklı görüşleri olsada bu skandal üzerinde bütün sitenin hem fikir olacağını düşünüyorum. Gerçi engellilere bile dil uzatabilecek seviyeye gelmiş insanlarımız var onların hoşuna gitmeyebilir bu görüntüler ya da günümüzdede böyle olmasını istedikleri için bir iç çekip nerde eski güzelim günler derler.
Evlilik Namaza Benzer, Niyetlenince Etrafa Bakılmaz 01:12
Evlilik Namaza Benzer, Niyetlenince Etrafa Bakılmaz 868 izlenme - 3 yıl önce Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Üniversiteli Kizin Başörtüsü Yorumu 05:43
Üniversiteli Kizin Başörtüsü Yorumu 893 izlenme - 6 yıl önce
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 01:02:13
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 908 izlenme - 4 yıl önce 2008 Yılı (24 Muharrem-1429)-eyüp Cami
Kardeş Ne Diyosun Sen ? 00:33
Kardeş Ne Diyosun Sen ? 597 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonculuk tarihinin en bilgilendirici röportajı. Arkadaş keşke her hafta Ceviz Kabuğu'na çıksa da aydınlatsa bizi. Vidyo tamamen alkışlarlayaşıyorum.com'a özeldir. Elemanı sitenin yeni kahramanı olmaya aday gösteriyorum.
Niran Ünsal'dan Sert Tepkilere Yanıt: Günahımı Almayın (Söylemezsem Olmaz 3 Mart Cuma) 12:11
Niran Ünsal'dan Sert Tepkilere Yanıt: Günahımı Almayın (Söylemezsem Olmaz 3 Mart Cuma) 65 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz günlerde ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılan Niran Ünsal, ekonomik olarak zor durumda kaldığı için başörtüsünü çıkardığını söylemiş, büyük tepki almıştı. Gelen tepkilere sosyal medya hesabından cevap veren Ünsal, “Sayenizde Allah; beni günahlarımdan arındırıyor” diyerek, sert eleştiri yapanlara teşekkür etti. “TİCARİ KAYIP YAŞADIM, PERUK DA İŞE YARAMADI, BEN DE BAŞIMI AÇTIM” Geçtiğimiz yıllarda bir karar alarak başını kapatan ancak ticari kayıp yaşadığı gerekçesiyle tekrar açılan Nisan Ünsal’ın “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum, peruk takmak da çare olmadı” sözleri çok konuşulmuştu. “GÜNAHLARIMI SATSAM ALAN OLMAZDI…” Ünsal, gelen eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi: “Allah’ım sen ne kadar büyüksün. günahlarımı parayla satsam alan olmazdı. İnsan neler yaşar? Ben neler yaşadım ? Hiçbir şeyi tam anlamıyla bilemezsiniz. Ve yine siz, hiçbir şeyi tam olarak bilmeden beni karalamanız, iftiraya ve hakarete maruz bırakmanız. Ne müthiş bir ironi değil mi! Allah; beni günahlarımdan arındırıyor, sizin sayenizde. Hepinize teşekkür ederim”
Süleyman Demirel'e Zor Soru - Genç Bakış 07:17
Süleyman Demirel'e Zor Soru - Genç Bakış 487 izlenme - 2 yıl önce 2006 yılında Genç Bakış programı Erciyes Üniversitesi'nde gerçekleşti ve programın konuğu eski Cumhurbaşkanlarımızdan Süleyman Demirel'di. Biz de bir öğrenci olarak hassasiyet duyduğumuz konuyu sorduk fakat sayın Demirel her zamanki üslubuyla daha genel geçer şeylerden bahsederek soruyu cevaplamadı. İzliyoruz.
Başörtüsü Belgeseli 01:07
Başörtüsü Belgeseli 1.115 izlenme - 8 yıl önce İnternette dolaşan başörtüsü belgeseli