Hoşgeldiniz!

başörtüsü

1998 Yılında Başörtülü Diye Üniversiteye Alınmayan Öğrenci 02:20
1998 Yılında Başörtülü Diye Üniversiteye Alınmayan Öğrenci 2.620 izlenme - 2 hafta önce Herkesin özgürce gezip dolaşma hakkı vardır. Fakat eski 2002 öncesi öyle değildi. İnsanlar sırf başörtüsü takıyor diye üniversiteye alınmadı.
Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 01:33
Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 13.781 izlenme - 10 ay önce Halkın içinden evli başörtüsü takan kadınlarla röportaj yapıldı.Sorulan soru eşiniz eğer isterse başörtüsünü çıkartırmısınız bakalım ne cevaplar geldi.
Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 00:49
Erdoğan Yine Anlaşılamadı: Hayır Ya Onu Yapanları Diyorum 5.184 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkında birçok usulsüzlük iddiası bulunan TÜRGEV'in 20. kuruluş yıldönümünde konuştu. Erdoğan burada da başörtüsü mağduriyetini kullanmayı ihmal etmedi. Erdoğan "Ah ah neler çektik değil mi? Kızlarımızı kapılardan içeriye almadılar. Nerede o ikna odalarındakiler?" deyince kalabalık, "Burada" diye bağırdı. Erdoğan "Hayır ya onu demiyorum. Yapanları diyorum" dedi.
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 01:00
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 1.346 izlenme - 3 ay önce Furkan Vakfı Lideri İslami ve siyasi açıdan laiklik konusunu ele almış. Hayırlı seyirlir.
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 00:56
Türbanlı Asortik Sunucu Büşra Akın 3.871 izlenme - 1 yıl önce Başörtüsü ve erkek takımı ile farklı ve enteresan bir tarzı sunan sunucu bize gösteriyor ki: Erkeklere benzeyen kadınlar ve kadınlara benzeyen erkekler çok itici olmasına olabilior hala gideri var orası ayrı
Birçok Genç Bu Videoyla Tesettüre Girdi - #3üncüöğretim 25:21
Birçok Genç Bu Videoyla Tesettüre Girdi - #3üncüöğretim 3.858 izlenme - 2 yıl önce Çay House'tan Ahmed Furkan Çakır'ın, Sözler Köşkü'nden Ceyhun Hamid Yılmaz'ın, Çınaraltı'ndan ise Tarık Murat Zanbal'ın her Cumartesi 23.00'da bir araya gelip İslami konuları ele aldıkları #3üncüöğretim programından tesettür konulu ders. Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Kuran'da Başörtüsü Yoktur 10:05
Kuran'da Başörtüsü Yoktur 2.071 izlenme - 1 yıl önce Ünlü din alimleri ve profesörlerin katıldığı programda katolik hiristiyanlardan başlayıp müslümanlara ulaşan başörtüsü hakkında bilgi veriyorlar. Zaten din başlı başına bir ticaret aracıdır. Bütün dünya üzerinde en karlı iş din tüccarlığıdır.
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 01:08
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 3.636 izlenme - 1 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk, zamânında dindarlara fazla hoşgörü göstererek yanlış yaptığını itiraf ediyor.
Nihat Hatipoğlu : Başörtüsü Farz Mıdır? 03:55
Nihat Hatipoğlu : Başörtüsü Farz Mıdır? 5.672 izlenme - 4 yıl önce Nihat Hatipoglu-başörtüsü Baş Örtüsü Farz Mıdır Faiz İçki Zina Haram Mıdır?
Başörtüsü Hakkında İlginç Yorumlar 05:43
Başörtüsü Hakkında İlginç Yorumlar 7.137 izlenme - 6 yıl önce bir müzik öğretmeni adayının başörtüsü hakkındaki yorumları. ben size bi başörterim parmaklarınızı yersiniz.
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) 00:46
Kardeş Ne Diyosun Sen? (Director's Cut) 3.513 izlenme - 2 yıl önce Süper yorumlarıyla dünyanın eksenini 3 derece daha eğik hale getirerek gece-gündüz saat far"g"ını arttıran, mevsimleri birbirine mixleyen abimizin kesilmemiş tam görüntüleri. Adminin notu: Ankara'da yaşayanlar bu ağbimizi bulabilirlerse, alkislarlayasiyorum.com övünç madalyası sahibi olma lütfuna erişeceklerdir.
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 11:26
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 2.409 izlenme - 2 yıl önce AK Partili 4 kadın milletvekilinin başörtüsü ile geldiği TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce bir konuşma yaptı. "Seçim öncesinde mağdur edebiyatı yapmanıza izin vermeyeceğiz" diyen İnce, "Dinin emrinden bahsediyorsunuz, şans oyununu, İddaa'yı kim buldu? Kumardan parayı kazanan kim? Bunlar siz değil misiniz?" şeklinde konuştu. İnce'nin, "'Başörtülü bacım' diyorsunuz, başörtüsüzler de sizin bacını değil mi? Başörtülüler de, başörtüsüzler de bizim bacımız. Benim bir tane kız kardeşim var, kapalı, açık değil" sözleri, AK Partililer tarafından da alkışlandı.
Fatih Altaylı Programı 07:13
Fatih Altaylı Programı 3.478 izlenme - 7 yıl önce fatih altaylı programı
Danimarkalı Gelin 02:25
Danimarkalı Gelin 1.132 izlenme - 3 yıl önce Baş Örtüsüne Cevap
Canlı Yayında Başörtüsü Tutuştu 00:18
Canlı Yayında Başörtüsü Tutuştu 306 izlenme - 8 ay önce Yemek yapan kadın, başörtüsünün tutuşması sonucu bir anda alevler içinde kaldı. Sunucunun geç fark ettiği olay, neyse ki program ekibinin gözünden kaçmadı.
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 01:07:00
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 1.015 izlenme - 2 yıl önce Örtülü Çıplaklar Siyer TV Mehmet Emin Yıldırım hocanın anlatımıyla Tesettür Örtülü Çıplaklar hadisinin açıklaması.
Pınar Kür: Başörtülü Kızlarla Playboy Kızları Aynı 06:00
Pınar Kür: Başörtülü Kızlarla Playboy Kızları Aynı 1.572 izlenme - 3 yıl önce cumhurbaşkanı ve başbakan'ın eşlerinin kapalı olmalarını gericilik olarak nitelendiren pınar kür, 'başını kapatan kadınla playboy'a soyunan kadın arasında fark göremiyorum. ikisi de kendini nesne olarak sunuyor. özne olarak sunmuyor. biri azdırmamak için kapanıyor, diğeri de azdırmak için açılıyor' dedi.
30 Ağustos Zafer Bayramına Damga Vuran Emniyet Müdürü 01:05
30 Ağustos Zafer Bayramına Damga Vuran Emniyet Müdürü 95 izlenme - 2 ay önce 30 Ağustos Zafer Bayramı Taksim Meydanı’da düzenlenen törenle kutlandı. Törende bir ilk de yaşandı. Kadın polislerin başörtüsü kullanmasının serbest hale gelmesinin ardından bir kadın emniyet müdürü, törene başörtüsüyle katıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı bu sabah saat 09.30’da Taksim Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu katıldı. Tören öncesi çevrede geniş çaplı güvenlik önlemi alındı. Çevreye yerleştirilen özel harekat polisleri güvenliği sağlarken sivil polisler de İstiklal Caddesi’nin girişinde vatandaşlarının üzerini ve çantalarını aradı.
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı 01:53
Rihanna'dan Başörtüsü Açılımı 1.012 izlenme - 2 yıl önce Harper's Bazaar Arabistan'ın kapağına çıkan Rihanna, Arap kültürüne uygun kıyafetleriyle sosyal medyada yoğun ilgi gördü.
sunucu canlı yayında başörtüsü taktı :) 01:44
sunucu canlı yayında başörtüsü taktı :) 2.584 izlenme - 7 yıl önce gökhan taşkın iş başında
Başörtüsünün Kökeni - Muazzez İlmiye Çığ 04:02
Başörtüsünün Kökeni - Muazzez İlmiye Çığ 755 izlenme - 2 yıl önce 100 yaşına basmış Türk sümerolog olan teyzemiz başörtüsünün kökenini ve sonraki gelişimini anlatıyor. Videoyu aldığım arkadaşın youtube hesabı: http://www.youtube.com/user/saganizm
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 01:22
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 868 izlenme - 2 yıl önce Objektif akıl+Hoşgörülü kalp=Ortak rüyamız Aziz Nesin ve daha birçokları anlaşılamadı. Birbirimizi dinlemedik. Çünkü hiç susmadık ki karşımızdaki konuşsun. Ve nice emekler, nice güzellikler hebâ oldu gitti. Boşu boşuna vakit kaybına uğradı canım ülkem. Bir zamanlar dünyayı adaletle yöneten halkımızı ümitle bekleyen Afrikalı, Ortaasyalı, Balkanlı ve Güney Amerikalı "bir başka bahara!" demek zorunda kaldı... Ben böyle bir hisse çıkarttım bu güzel insandan...
Evlilik Namaza Benzer, Niyetlenince Etrafa Bakılmaz 01:12
Evlilik Namaza Benzer, Niyetlenince Etrafa Bakılmaz 834 izlenme - 2 yıl önce Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - 1995 Mezuniyet Töreni Skandalı 04:32
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - 1995 Mezuniyet Töreni Skandalı 472 izlenme - 1 yıl önce Evet, siteye bir çok siyasi video yükleniyor. Herkesin farklı görüşleri olsada bu skandal üzerinde bütün sitenin hem fikir olacağını düşünüyorum. Gerçi engellilere bile dil uzatabilecek seviyeye gelmiş insanlarımız var onların hoşuna gitmeyebilir bu görüntüler ya da günümüzdede böyle olmasını istedikleri için bir iç çekip nerde eski güzelim günler derler.
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 01:02:13
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 893 izlenme - 4 yıl önce 2008 Yılı (24 Muharrem-1429)-eyüp Cami
Başörtüsü farz değildir.! (Adnan Oktar) 04:02
Başörtüsü farz değildir.! (Adnan Oktar) 330 izlenme - 1 yıl önce Nur suresi 31. ayetinde kadınlara saçlarınızı ve göğüslerinizi örtün denmemiştir. Gögüslerinizi örtün denmiştir. Fakat sonradan birileri "örtü" kelimesini "başörtüsü"ne çevirmişlerdir. Kuran'ın orjinalinde "başörtüsü" diye bir kelime geçmez. Kuran'da Ahzab Suresi 59. ayette çarşaf (cilbab) vardır. Çarşaf ise ev kıyafeti değil dışarı kıyafetidir ayrıca şartlı farzdır. Müslüman kadınlar dışarı çıktıklarında eza görme durumları varsa çarşaf farzdır. Eğer böyle bir durum yoksa farz olmaz. http://harunyahya.org/ 1. Fatiha suresi 2. Bakara suresi 3. Ali İmran suresi 4. Nisa suresi 5. Maide suresi 6. Enam suresi 7. Araf suresi 8. Enfal suresi 9. Tevbe suresi 10. Yunus suresi 11. Hud suresi 12. Yusuf suresi 13. Rad suresi 14. İbrahim suresi 15. Hicr suresi 16. Nahl suresi 17. İsra suresi 18. Kehf suresi 19. Meryem suresi 20. Taha suresi 21. Enbiya suresi 22. Hac suresi 23. Müminun suresi 24. Nur suresi 25. Furkan suresi 26. Şuara suresi 27. Neml suresi 28. Kasas suresi 29. Ankebut suresi 30. Rum suresi 31. Lokman suresi 32. Secde suresi 33. Ahzab suresi 34. Sebe suresi 35. Fatır suresi 36. Yasin suresi 37. Saffat suresi 38. Sad suresi 39. Zümer suresi 40. Mümin suresi 41. Fussilet suresi 42. Şura suresi 43. Zuhruf suresi 44. Duhan suresi 45. Casiye suresi 46. Ahkaf suresi 47. Muhammed suresi 48. Fetih suresi 49. Hucurat suresi 50. Kaf suresi 51. Zariyat suresi 52. Tur suresi 53. Necm suresi 54. Kamer suresi 55. Rahman 56. Vakıa suresi 57. Hadid suresi 58. Mücadele suresi 59. Haşr suresi 60. Mümtehine suresi 61. Saf suresi 62. Cuma suresi 63. Münafikun suresi 64. Tegabün suresi 65. Talak suresi 66. Tahrim suresi 67. Mülk suresi 68. Kalem suresi 69. Hakka suresi 70. Mearic suresi 71. Nuh suresi 72. Cin suresi 73. Müzzemmil suresi 74. Müddessir suresi 75. Kıyamet suresi 76. İnsan suresi 77. Mürselat suresi 78. Nebe suresi 79. Naziat suresi 80. Abese suresi 81. Tekvir suresi 82. İnfitar suresi 83. Mutaffifin suresi 84. İnşikak suresi 85. Büruc suresi 86. Tarık suresi 87. Ala suresi 88. Gaşiye suresi 89. Fecr suresi 90. Beled suresi 91. Şems suresi 92. Leyl suresi 93. Duha suresi 94. İnşirah suresi 95. Tin suresi 96. Alak suresi 97. Kadir suresi 98. Beyyine suresi 99. Zilzal suresi 100. Adiyat suresi 101. Karia suresi 102. Tekasür suresi 103. Asr suresi 104. Hümeze suresi 105. Fil suresi 106. Kureyş suresi 107. Maun suresi 108. Kevser suresi 109. Kâfirun suresi 110. Nasr suresi 111. Tebbet suresi 112. İhlas suresi 113. Felak suresi 114. Nas suresi
Üniversiteli Kizin Başörtüsü Yorumu 05:43
Üniversiteli Kizin Başörtüsü Yorumu 876 izlenme - 5 yıl önce
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 01:02:13
Seyfettin Alkan Abi - Başörtüsü 752 izlenme - 3 yıl önce 2008 YILI (24 Muharrem-1429)-EYÜP CAMİ
Kardeş Ne Diyosun Sen ? 00:33
Kardeş Ne Diyosun Sen ? 488 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonculuk tarihinin en bilgilendirici röportajı. Arkadaş keşke her hafta Ceviz Kabuğu'na çıksa da aydınlatsa bizi. Vidyo tamamen alkışlarlayaşıyorum.com'a özeldir. Elemanı sitenin yeni kahramanı olmaya aday gösteriyorum.
Flash Tv Anchorman'i  Canlı Yayında Türban Takıyor. 00:14
Flash Tv Anchorman'i Canlı Yayında Türban Takıyor. 651 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Flash TV farkı, Gece Hattı Sunucusu Gökhan Taşkın canlı yayında türban taktı. Küçük Reha (Muhtar) olarak bilinen Gökhan Taşkın türban haberlerinden sıkılınca protesto amaçlı canlı yayının ortasında türban taktı.