Hoşgeldiniz!

Basri Güzeloğlu

Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.267 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Sigarayı Bırakana Bir Maaş İkramiye 01:01
Sigarayı Bırakana Bir Maaş İkramiye 374 izlenme - 5 ay önce Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) fabrikaları ziyareti sırasında öğlen arasında olan işçilerle karşılaştı. İşçilerin sigara içtiğini gören Vali Güzeloğlu, fabrika müdürü ile pazarlığa girerek, sigarayı bırakan işçilere bir maaş ikramiye verilmesini istedi.
Vali Güzeoğlu, Dicle'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi 05:36
Vali Güzeoğlu, Dicle'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi 2 izlenme - 1 gün önce Vali Güzeoğlu, Dicle'de muhtarlarla bir araya geldiDİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Dicle'de muhtarlarla bir araya geldi.
Vali Güzeloğlu, Hani'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi 05:07
Vali Güzeloğlu, Hani'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi 2 izlenme - 2 gün önce Vali Güzeloğlu, Hani'de muhtarlarla bir araya geldiDİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Hani'de muhtarlarla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Erdoğan, Mersin'e Geldi 01:33
Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Erdoğan, Mersin'e Geldi 123 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'e Geldi.
Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'ndan Saldırı Açıklaması: 04:40
Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'ndan Saldırı Açıklaması: "İlk Belirlemelere Göre Bu Bir Terör... 6 izlenme - 7 ay önce Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'ndan saldırı açıklaması: "İlk belirlemelere göre bu bir terör saldırısıdır" Vali Hasan Basri Güzeloğlu: "İlk belirlemelere göre bu bir terör saldırısıdır" "Operasyonlar devam ediyor, gözaltılar var"DİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, dün gece...
Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti 02:41
Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti 48 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti.
Vali Güzeloğlu, Çınarlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi 04:46
Vali Güzeloğlu, Çınarlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi 1 izlenme - 1 ay önce Vali Güzeloğlu, Çınarlı muhtarlarla bir araya geldiDİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çınar'da muhtarlar toplantısına başkanlık etti.
Vali Güzeloğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi 04:58
Vali Güzeloğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi 1 izlenme - 2 ay önce - Vali Güzeloğlu, muhtarlarla bir araya geldiDİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, merkez Yenişehir ilçesi mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 04:40
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 19 izlenme - 4 yıl önce Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, bir yıl aradan sonra yeniden Süper Lige çıkan Mersin İdmanyurdunu kutladı.
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 04:40
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 15 izlenme - 4 yıl önce Samsunspor'u İstanbul'da 2-0 yenen Mersin'in bir yıl aradan sonra tekrar Süper Lig'e çıkması şehirde büyük sevince neden oldu.
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 04:40
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 11 izlenme - 4 yıl önce Samsunspor'u İstanbul'da 2-0 yenen Mersin'in bir yıl aradan sonra tekrar Süper Lig'e çıkması şehirde büyük sevince neden oldu.
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 04:40
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 9 izlenme - 4 yıl önce Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, bir yıl aradan sonra yeniden Süper Lige çıkan Mersin İdmanyurdunu kutladı.