Hoşgeldiniz!

Basri Güzeloğlu Videoları İzle

Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.231 izlenme - 1 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Erdoğan, Mersin'e Geldi 01:33
Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Erdoğan, Mersin'e Geldi 123 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'e Geldi.
Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti 02:41
Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti 48 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Valiliği'ni ziyaret etti.
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 04:40
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 19 izlenme - 3 yıl önce Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, bir yıl aradan sonra yeniden Süper Lige çıkan Mersin İdmanyurdunu kutladı.
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 04:40
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 15 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'u İstanbul'da 2-0 yenen Mersin'in bir yıl aradan sonra tekrar Süper Lig'e çıkması şehirde büyük sevince neden oldu.
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 04:40
Süper Lig'e Dönen Mersin'de Büyük Sevinç Yaşanıyor 11 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'u İstanbul'da 2-0 yenen Mersin'in bir yıl aradan sonra tekrar Süper Lig'e çıkması şehirde büyük sevince neden oldu.
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 04:40
Mersin Valisi Güzeloğlu'ndan Mersin İdmanyurduna Kutlama 9 izlenme - 3 yıl önce Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, bir yıl aradan sonra yeniden Süper Lige çıkan Mersin İdmanyurdunu kutladı.