Hoşgeldiniz!

başsavcı

Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.274 izlenme - 1 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
60 Yaşındayım Savaşmaya Hazırım 00:38
60 Yaşındayım Savaşmaya Hazırım 1.800 izlenme - 2 yıl önce Adliyenin atrium alanında saat 12. 00'da toplanan hakim ve savcılar ile adliye personeli, şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Ardından İstiklal Marşı okudu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Şahsen ben 60 yaşındayım. Her dakika çağırdıkları zaman savaşmaya hazırız. Büyük Türk milleti her zaman sağolsun" diye konuştu.
Yolanthe Yengenin Oynadığı Filme Suç Duyurusu 02:15
Yolanthe Yengenin Oynadığı Filme Suç Duyurusu 1.769 izlenme - 2 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü, Galatasaray'ın yengesi Yolanthe Cabau'nun da rol aldığı Polis Akademisi Alaturka filmi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Emekli Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Evinde Ölü Bulundu! 01:56
Emekli Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Evinde Ölü Bulundu! 828 izlenme - 4 yıl önce SAKARYA Adliyesi'nde yaklaşık 10 yıl Cumhuriyet Başsavcı Vekili olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan 63 yaşındaki Mesut Tekin, evinde ölü bulundu. Bir süre önce by- pass ameliyatı geçirdiği belirtilen Tekin'in cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Emekli Başsavcı Vekili Mesut Tekin'in telefonlara yanıt vermemesi üzerine endişelenen yakınları, bugün saat 16.00 sıralarında, Erenler İlçesi Bağlar Mahallesi'nde bulunan sitedeki evine geldi. Yakınları, eve girdiklerinde Tekin'i yatak odasında hareketsiz yatarken buldu. Eve gelen sağlık ekipleri de Tekin'in yaşamını yitirdiğini belirledi. Eve gelen polis ekipleri inceleme yaparken, nöbetçi Cumhuriyet savcısı, ölümü şüpheli görerek Tekin'in cesedinin, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilmesine karar verdi. Sakarya Adliyesi'nde 1998- 2008 yılları arasında görev yapan 2 çocuk babası Mesut Tekin'in kalp rahatsızlığı bulunduğu ve bir süre önce by-pass ameliyatı geçirdiği belirtildi.
Natalya Poklonskaya - Yeni Kırım Başsavcısı 05:43
Natalya Poklonskaya - Yeni Kırım Başsavcısı 672 izlenme - 2 yıl önce Şimdiden bilimum /int/ boardlarında fenomen olmayı başarmış, Kırım'ın taze başsavcısıdır. Rusların sıcak denizlere inmesini desteklemek için artık bir sebebimiz daha var.
Başsavcı Hüseyin Aksudan Anlamlı Veda Şiiri 00:49
Başsavcı Hüseyin Aksudan Anlamlı Veda Şiiri 508 izlenme - 7 yıl önce başsavcı hüseyin aksudan duygusal şiir
başsavcı turanın acı günü 01:46
başsavcı turanın acı günü 168 izlenme - 7 yıl önce başsavcı turanın acı günü
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 03:09
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 108 izlenme - 2 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı-BBP Genel Başkanı Destici: -"Onun aramızdaki ve ülke topraklarındaki varlığını yadırgayıp hayatına kastedenler, gerçekten de Türkiye'ye yapılmış en büyük kötülüklerden birini yaptılar" BBP'nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 6. yılında Taceddin Dergahı'ndaki mezarı başında anıldı.
Başsavcıdan Açıklama 01:28
Başsavcıdan Açıklama 62 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı, TMK savcısı Muammer Akkaş'ın yazılı açıklamasından sonra jet bir basın açıklaması yaptı. Çolakkadı "Bu savcılar rastgele, kendi kendine ne soruşturma başlatır ne soruşturma bitirir” dedi.
Diyarbakır'da 00:31
Diyarbakır'da "Sahte Sağlık Raporu" Operasyonu 75 izlenme - 3 yıl önce Tutuklu ve hükümlülere, hastanede kalış sürelerinin uzatılması amacıyla sahte sağlık raporu düzenlediği iddia edilen sağlık görevlilerine yönelik operasyon düzenlendi Operasyonda aralarında doktorların da bulunduğu bazı sağlık çalışanları gözaltına alındı.
İbrahim Hacıosmanoğlu: Yakup Aslan O Cümleleri Kullanmayacaktı 03:30
İbrahim Hacıosmanoğlu: Yakup Aslan O Cümleleri Kullanmayacaktı 60 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırıyı kınarken kendi yöneticisi Yakup Aslan'ın Aziz Yıldırım'ı öven sözlerini eleştirdi.
Bülent Arınç: 02:09
Bülent Arınç: "(Başkanlık Sistemi) Alaturka Değil Alafranga Olması Lazım" 79 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 124’üncü Bab-ı Ali toplantısında yaptığı konuşmada başkanlık sistemini anlatarak, “Yapacağımız işin Alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım, alafrangadan kastım batıyı motamot taklit etmek değil. Bu sistemler hangi ülkede başarıyla yürüyorsa sistemi birbirinden koparmamak lazım” dedi.
Diyarbakır'da 00:31
Diyarbakır'da "Sahte Sağlık Raporu" Operasyonu 28 izlenme - 3 yıl önce Tutuklu ve hükümlülere, hastanede kalış sürelerinin uzatılması amacıyla sahte sağlık raporu düzenlediği iddia edilen sağlık görevlilerine yönelik operasyon düzenlendi Operasyonda aralarında doktorların da bulunduğu bazı sağlık çalışanları gözaltına alındı.
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker Diyarbakır'da Açıklaması 06:09
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker Diyarbakır'da Açıklaması 16 izlenme - 3 yıl önce "Diyarbakır'da sokağa çıkma yasağı perşembe saat 06.00'ya uzatıldı" "Gösterilerde 8 kişi hayatını kaybetti, 19 kişi yaralandı.
Gaziantep Merkezli Yasa Dışı Dinleme Operasyonu 01:57
Gaziantep Merkezli Yasa Dışı Dinleme Operasyonu 12 izlenme - 3 yıl önce Yasa dışı dinleme Soruşturması kapsamında Emniyet güçleri tarafından, 8 ilde 15 polisin gözaltına alındığı belirtildi.
Bozdağ: 02:10
Bozdağ: ""Atatürk Dönemi Başkanlık Sisteminin Fiilen Uygulandığı Dönemdir" 17 izlenme - 2 yıl önce Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ salona girişi- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konferans görüntüsü- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a plaket takdimi "Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi" konferansı- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var"- "Türkiye'de başkanlık sisteminin fiilen uygulandığını gördüğümüz dönemler var. Mustafa Kemal Atatürk dönemi başkanlık sisteminin fiilen uygulandığı dönemdir" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var" dedi.
İdris Şahin - Dinlemelere Dair Düzenlemeler 01:46
İdris Şahin - Dinlemelere Dair Düzenlemeler 12 izlenme - 3 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, "Dinlemelere dair düzenlemenin tek amacı, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde görüşmelerini yapabilmesinin önünü açabilmek" dedi.
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Suç Duyurusu 01:15
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Suç Duyurusu 6 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.
Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya Dava 00:48
Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya Dava 6 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu hakkında suç duyurusunda bulundu.
Eroğlu: 03:22
Eroğlu: "Abisinden değil de amirinden emir alacak" - 3 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Emniyet'te "paralel yapı" operasyonuna ilişkin, "Paralel yapı, devleti ele geçirmek için büyük bir hazırlık yapmış.
Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın Cezasının İnfazını İstedi 00:37
Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın Cezasının İnfazını İstedi 4 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Kulübü Hukuk Kurulu, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesine gönderdiği dilekçeyle şikede adı geçen kişilerin cezalarının infazını istedi.
Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın Cezasının İnfazını İstedi 00:37
Trabzonspor, Aziz Yıldırım'ın Cezasının İnfazını İstedi 4 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Kulübü Hukuk Kurulu, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesine gönderdiği dilekçeyle şikede adı geçen kişilerin cezalarının infazını istedi.