Hoşgeldiniz!

baston

Oğuz Yılmaz - Baston Havası 03:32
Oğuz Yılmaz - Baston Havası 48.124 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Özkan Özcan - Baston Havası 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası 10.358 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası (Klip)
Yılan Modelli Baston Yapımı 05:27
Yılan Modelli Baston Yapımı 3.268 izlenme - 1 yıl önce baston deyince bizim dedelerin bastonu gibi gelmesin aklınıza.ne biliyim işte fantastik filmlerdeki büyücü bastonu gibi değişik bişey.amca el emeği göz nuru baston yapımını hipnoz olarak izliyoruz efem.
İsyankar Otostopçu Dede Ve Mutlu Son! 03:07
İsyankar Otostopçu Dede Ve Mutlu Son! 2.043 izlenme - 1 yıl önce dedemiz herhalde kasabaya inecektir fakat arabası olmayınca otostopa kalkışır durmayan arabalara bastonlu tehdidi savurur ve en sonunda birisi dedeye sahip çıkar izliyoruz
Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014 4.541 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014
Ergen Vs Bitirim Dede (Küfür İçerir) 03:58
Ergen Vs Bitirim Dede (Küfür İçerir) 3.684 izlenme - 3 yıl önce Amcamız fena atarlı saydırıyor duruyor. Ergenimizde babası yaşındaki adama küfür edip sopa kaldırıyor. Amca s*ker valla belalarını.
Bastonuyla Sahneye Giren Teyze İle Röportaj 02:34
Bastonuyla Sahneye Giren Teyze İle Röportaj 1.456 izlenme - 2 yıl önce 19 Aralık Cumartesi günü Kayseri Şehir Tiyatrolarında Tiyatro Külliyen'in "Obez Çocuk" isimli tiyatrosu sahnelenirken, seyirciler arasında bulunan yaşlı bir teyze elindeki baston ile sahneye dalıp oyuncuları dövmeye kalkmıştı. O teyze 21 Aralık Pazartesi yine Kayseri Şehir Tiyatrolarında Tiyatro Külliyen'in "Çarpım Tablosu" isimli tiyatrosunu izlemeye geldi. Tekrar gördüğümüz o teyzeyi oyun öncesi kuliste ağırladık ve o teyze, o gün yaşadıklarını yaptığımız röportajda bize anlattı.
15 Takla ile Dünya Rekorunu Kırdı 00:32
15 Takla ile Dünya Rekorunu Kırdı 1.533 izlenme - 2 yıl önce Yaylı baston ile dünya rekoru kırmayı başardı. Fransa'da bir genç yaylı bastonla 15 takla atarak dünya rekorunu kırdı.
Oğuz Yılmaz Baston Havası 03:38
Oğuz Yılmaz Baston Havası 3.016 izlenme - 5 yıl önce Serap tosun tarafından hazırlanmıştır
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 01:10
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 2.590 izlenme - 5 yıl önce
Sayko Ermiş Ve Bastondaki Hikmet 01:39
Sayko Ermiş Ve Bastondaki Hikmet 1.026 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv nin dev yapımı Beşinci Boyut taki Sayko Ermiş bize kafamıza yediğimiz bastonda bile bir hikmet olduğunu gösteriyor.
Nereden Aşağı Kasımpaşa? 01:23
Nereden Aşağı Kasımpaşa? 1.187 izlenme - 4 yıl önce Yaşlıların gençlerden intikam aldığı şaka programı Baston Takımı her Çarşamba 23:00'te Star'da. Baston Takımı'nın ilk bölümünü izlemek için: http://bit.ly/15...
Nereden Aşağı Kasımpaşa? - Baston Takımı 01:23
Nereden Aşağı Kasımpaşa? - Baston Takımı 1.334 izlenme - 4 yıl önce Dede Soruyor; Nereden Aşağı Kasımpaşa?
Sihirbaz Burak 00:26
Sihirbaz Burak 2.095 izlenme - 9 yıl önce sihirbaz burak uçan baston numarası
Şener Şen - Sultan - Evlenmek 01:11
Şener Şen - Sultan - Evlenmek 672 izlenme - 2 yıl önce sultan filminin bana göre en güzide kısmıdır.. sevdiği kıza açılamama korkusunun bi anda ortadan kalkmasıyla pik yapan duyguları içerir.. hacı dayının bastonu geriye sallayarak dengede kalma ve atağa geçme çabası görülmeye değerdir..
Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı 02:42
Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı 1.358 izlenme - 4 yıl önce Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı
23 Cu Baston Ve Kultur Fesivali Devrek 03:29
23 Cu Baston Ve Kultur Fesivali Devrek 1.639 izlenme - 9 yıl önce devrek funda arar
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 02:14
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 795 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin film boyunca silah olarak adlandırdığımız aletler kullanılmadan ve sadece bir baston ile adamları cezalandırdığı film olan iki arkadaş filminin final sahnesi.Ayrıca kesit sonunda "bastonun ucu ile kafatasi delmek" hareketini görebilirsiniz.
Tatlıses Sahnede Bastonu Fırlattı 05:44
Tatlıses Sahnede Bastonu Fırlattı 1.468 izlenme - 5 yıl önce Kral TV müzik ödüllerinde ödülünü almak üzere sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, bastonunu fırlattı.
Baston Üzerine Aşırı Gerçekçi Yılan Yapılışı 05:27
Baston Üzerine Aşırı Gerçekçi Yılan Yapılışı 234 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar ahşaptan olduğunu bilseniz de boş bir anınızda ölümüne korkutacak gerçeklikte bir yılan. Baston üzerine yapılması da ayrı bir gerçeklik katmış.
Bastonu Atan Dedenin Müthiş Dansı 03:00
Bastonu Atan Dedenin Müthiş Dansı 594 izlenme - 3 yıl önce Bastonu atan dedeyi izlemeye asla ve asla doyamayacaksınız... hpinize iyi seyirler diliyorum... umarım beğerniirsinz...
Oguz Yilmaz Baston H 03:33
Oguz Yilmaz Baston H 562 izlenme - 3 yıl önce Oguz Yilmaz Baston H
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 00:49
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 492 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde ilkokul 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Muhammet Oran, otomobillerdeki park sensörünü kullanarak, görme engelliler için akıllı baston yapmış. Muhammet Oran, Teknoloji Tasarım Dersi ödevi için hazırladığı akıllı bastonda, yaydığı ultrasonik sinyallerle geri manevra sırasında otomobille engel arasındaki mesafeyi ölçen park sensörü kullanmış. Helal olsun bu gencimize diyorum.
Baston - Öpeyim Gel 03:26
Baston - Öpeyim Gel 740 izlenme - 7 yıl önce türkiye'nin sayılı "popunk" gruplarından baston'un 2. single çalışması "öpeyim gel"... www.bastonband.net
Özkan Özcan - Baston Havası 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası 492 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası
Ninenin Bastonu Silah Sayıldı! Cezası İse... 04:52
Ninenin Bastonu Silah Sayıldı! Cezası İse... 37 izlenme - 5 ay önce Manisa'nın Soma ilçesinde 82 yaşındaki Fatma Sazan evinin önünde gerçekleşen bir kavgayı ayırmak için değnekle bir kişiye vurduğu iddiasıyla hakkında dava açıldı. 82 yaşındaki yaşlı kadına verilen 3 bin liralık para cezası, ödeme gücü olmadığı için kamu görevi cezasına çevrilerek cami bekleme cezasına dönüştürüldü. Manisa'nın Soma ilçesine bağlı Karamanlı Mahallesi'nde çıkan kavgayı ayırmak isteyen 82 yaşındaki Fatma Sazan'ın değneği silah sayıldı. İddiaya göre 82 yaşındaki Fatma Sazan, evinin önünde kavga eden şahısları görünce yanlarına giderek değneğiyle kavgayı ayırmaya çalıştı. Kavga eden şahıslardan birinin Sazan'a tahta bir sopayla vurması üzerine Sazan değneğiyle karşılık verdi. Kavgaya karıştığı ve şahıslardan birine değnekle vurduğu iddia edilen Sazan hakkında açılan davada kasten yaralama suçu işlediğinden 4 ay hapis günü karşılığı para cezası alırken bu suçu, silah sayılan değnekle işlemesi nedeniyle cezası yarı oranında artarak 6 aya çıkarıldı. 82 yaşındaki Sazan, duruşmadaki iyi hal ve hareketleri nedeniyle cezası indirilerek toplamda 3 bin liraya tekabül eden 5 ay karşılığı cezaya çarptırıldı. İki büklüm cami nöbeti Hakkında kesilen 3 bin liralık adli cezayı ödeyecek gücü olmadığını belirten yaşlı kadına cami bekleme cezası verildi. Her gün iki büklüm bir şekilde Karamanlı Mahallesi'ndeki evinden çıkan Fatma Sazan yaklaşık 500 metre ilerideki İlim Işıktır Camisi'ne giderek 4 saat boyunca cami bahçesinde nöbet tutuyor. 15 Mart 2016 tarihinde Soma 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nce karara çıkan cezasının 6 ayını doldurduğunu belirten Fatma Sazan, "Evimin önünde kardeşimin kızının da karıştığı kavga çıktı. Bende kavgayı ayırmak için uğraştım. Kavgayı ayırayım derken bana büyük bir tahtayla vurdular. Bende değnekle vurdum. Bundan dolayı bana ceza verdiler. Bu yaşıma kadar cezaevi, karakol görmedim. Neden verdiler bana bu cezayı. Cezam 10 Mart'ta bitecek. O karlı ve soğuk günlerde burada bekledim. Üşüdüm hasta oldum. Cami içerisinde sobası kaloriferi olmayan kuran kursunda ve cami bahçesinde bekledim. Bu yaştan sonra başa geldi. Ama bundan sonra önümde adam öldürseler de karışmam şahit de olmam" dedi. Cami imamı her gün imzasını alıyor Her gün cami imamı tarafından denetlendiğini ve imza attığını belirten Sazan, "Karakolda ve adliyede düzgün ifade de veremedim. Hakim beye 'Değneği vurmadım, sadece vurur gibi kaldırdım dedim. Kuran-ı getirin el basarım' dedim. 80 yaşından sonra bir çomağı kaldırmakla bu ceza verilir mi? Zaten yaşımdan dolayı camiye gidip oturuyorum, hizmet yapamıyorum. Sadece bir kızım var, onunda kocası felçli. Yemek yok, evime gidip bir parça bir şey yeyip geri geliyorum. Allah canımı alaydı da bunu görmeseydim, bu ceza bana çok zor geldi" dedi. Aldığı cezayı hazmedemeyen 82 yaşındaki Sazan, tüm bu olup bitenleri gözyaşlarına boğuldu.
23 Cü Uluslar Arasi Devrek Baston Ve Kültür Fesitv 03:28
23 Cü Uluslar Arasi Devrek Baston Ve Kültür Fesitv 713 izlenme - 9 yıl önce funda arar
Oduna Hayat Vermek - Baston Yapımı 16:54
Oduna Hayat Vermek - Baston Yapımı 72 izlenme - 12 ay önce Mike adlı abimiz kendi huzurlu hayatında balık tutup çeşitli temada bastonlar yapmaktadır.Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 00:49
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 347 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde ilkokul 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Muhammet Oran, otomobillerdeki park sensörünü kullanarak, görme engelliler için akıllı baston yapmış. Muhammet Oran, Teknoloji Tasarım Dersi ödevi için hazırladığı akıllı bastonda, yaydığı ultrasonik sinyallerle geri manevra sırasında otomobille engel arasındaki mesafeyi ölçen park sensörü kullanmış.
Görme Engelli Recep Gür ün Öss Başarısı 02:35
Görme Engelli Recep Gür ün Öss Başarısı 1.122 izlenme - 8 yıl önce antalya beyaz baston görmeyenler derneği bünyesinde kalan görme engelli recep gür 2009 öss de sözel 2 alanında türkiye 1732. si olarak büyük bir başarıya imza attı.