Hoşgeldiniz!

Baston Videoları

Oğuz Yılmaz - Baston Havası 03:32
Oğuz Yılmaz - Baston Havası 48.050 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Özkan Özcan - Baston Havası 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası 10.348 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası (Klip)
Yılan Modelli Baston Yapımı 05:27
Yılan Modelli Baston Yapımı 3.259 izlenme - 1 yıl önce baston deyince bizim dedelerin bastonu gibi gelmesin aklınıza.ne biliyim işte fantastik filmlerdeki büyücü bastonu gibi değişik bişey.amca el emeği göz nuru baston yapımını hipnoz olarak izliyoruz efem.
İsyankar Otostopçu Dede Ve Mutlu Son! 03:07
İsyankar Otostopçu Dede Ve Mutlu Son! 2.041 izlenme - 1 yıl önce dedemiz herhalde kasabaya inecektir fakat arabası olmayınca otostopa kalkışır durmayan arabalara bastonlu tehdidi savurur ve en sonunda birisi dedeye sahip çıkar izliyoruz
Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014 4.537 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası - Aşk Müzik 2014
Ergen Vs Bitirim Dede (Küfür İçerir) 03:58
Ergen Vs Bitirim Dede (Küfür İçerir) 3.666 izlenme - 3 yıl önce Amcamız fena atarlı saydırıyor duruyor. Ergenimizde babası yaşındaki adama küfür edip sopa kaldırıyor. Amca s*ker valla belalarını.
Bastonuyla Sahneye Giren Teyze İle Röportaj 02:34
Bastonuyla Sahneye Giren Teyze İle Röportaj 1.456 izlenme - 2 yıl önce 19 Aralık Cumartesi günü Kayseri Şehir Tiyatrolarında Tiyatro Külliyen'in "Obez Çocuk" isimli tiyatrosu sahnelenirken, seyirciler arasında bulunan yaşlı bir teyze elindeki baston ile sahneye dalıp oyuncuları dövmeye kalkmıştı. O teyze 21 Aralık Pazartesi yine Kayseri Şehir Tiyatrolarında Tiyatro Külliyen'in "Çarpım Tablosu" isimli tiyatrosunu izlemeye geldi. Tekrar gördüğümüz o teyzeyi oyun öncesi kuliste ağırladık ve o teyze, o gün yaşadıklarını yaptığımız röportajda bize anlattı.
15 Takla ile Dünya Rekorunu Kırdı 00:32
15 Takla ile Dünya Rekorunu Kırdı 1.532 izlenme - 2 yıl önce Yaylı baston ile dünya rekoru kırmayı başardı. Fransa'da bir genç yaylı bastonla 15 takla atarak dünya rekorunu kırdı.
Oğuz Yılmaz Baston Havası 03:38
Oğuz Yılmaz Baston Havası 3.015 izlenme - 5 yıl önce Serap tosun tarafından hazırlanmıştır
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 01:10
Naci Gökçe - Baston Bacaklı Gelin 2.577 izlenme - 5 yıl önce
Sayko Ermiş Ve Bastondaki Hikmet 01:39
Sayko Ermiş Ve Bastondaki Hikmet 1.002 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv nin dev yapımı Beşinci Boyut taki Sayko Ermiş bize kafamıza yediğimiz bastonda bile bir hikmet olduğunu gösteriyor.
Nereden Aşağı Kasımpaşa? 01:23
Nereden Aşağı Kasımpaşa? 1.186 izlenme - 4 yıl önce Yaşlıların gençlerden intikam aldığı şaka programı Baston Takımı her Çarşamba 23:00'te Star'da. Baston Takımı'nın ilk bölümünü izlemek için: http://bit.ly/15...
Nereden Aşağı Kasımpaşa? - Baston Takımı 01:23
Nereden Aşağı Kasımpaşa? - Baston Takımı 1.331 izlenme - 4 yıl önce Dede Soruyor; Nereden Aşağı Kasımpaşa?
Sihirbaz Burak 00:26
Sihirbaz Burak 2.095 izlenme - 9 yıl önce sihirbaz burak uçan baston numarası
Şener Şen - Sultan - Evlenmek 01:11
Şener Şen - Sultan - Evlenmek 651 izlenme - 2 yıl önce sultan filminin bana göre en güzide kısmıdır.. sevdiği kıza açılamama korkusunun bi anda ortadan kalkmasıyla pik yapan duyguları içerir.. hacı dayının bastonu geriye sallayarak dengede kalma ve atağa geçme çabası görülmeye değerdir..
Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı 02:42
Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı 1.355 izlenme - 4 yıl önce Evinize Atabilir Miyim? - Baston Takımı
23 Cu Baston Ve Kultur Fesivali Devrek 03:29
23 Cu Baston Ve Kultur Fesivali Devrek 1.639 izlenme - 9 yıl önce devrek funda arar
Tatlıses Sahnede Bastonu Fırlattı 05:44
Tatlıses Sahnede Bastonu Fırlattı 1.468 izlenme - 5 yıl önce Kral TV müzik ödüllerinde ödülünü almak üzere sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, bastonunu fırlattı.
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 02:14
Yıkılmayan Adamlar - Cüneyt Arkın & Fikret Hakan 737 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimizin film boyunca silah olarak adlandırdığımız aletler kullanılmadan ve sadece bir baston ile adamları cezalandırdığı film olan iki arkadaş filminin final sahnesi.Ayrıca kesit sonunda "bastonun ucu ile kafatasi delmek" hareketini görebilirsiniz.
Baston Üzerine Aşırı Gerçekçi Yılan Yapılışı 05:27
Baston Üzerine Aşırı Gerçekçi Yılan Yapılışı 229 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar ahşaptan olduğunu bilseniz de boş bir anınızda ölümüne korkutacak gerçeklikte bir yılan. Baston üzerine yapılması da ayrı bir gerçeklik katmış.
Bastonu Atan Dedenin Müthiş Dansı 03:00
Bastonu Atan Dedenin Müthiş Dansı 592 izlenme - 3 yıl önce Bastonu atan dedeyi izlemeye asla ve asla doyamayacaksınız... hpinize iyi seyirler diliyorum... umarım beğerniirsinz...
Oguz Yilmaz Baston H 03:33
Oguz Yilmaz Baston H 561 izlenme - 3 yıl önce Oguz Yilmaz Baston H
Ninenin Bastonu Silah Sayıldı! Cezası İse... 04:52
Ninenin Bastonu Silah Sayıldı! Cezası İse... 37 izlenme - 4 ay önce Manisa'nın Soma ilçesinde 82 yaşındaki Fatma Sazan evinin önünde gerçekleşen bir kavgayı ayırmak için değnekle bir kişiye vurduğu iddiasıyla hakkında dava açıldı. 82 yaşındaki yaşlı kadına verilen 3 bin liralık para cezası, ödeme gücü olmadığı için kamu görevi cezasına çevrilerek cami bekleme cezasına dönüştürüldü. Manisa'nın Soma ilçesine bağlı Karamanlı Mahallesi'nde çıkan kavgayı ayırmak isteyen 82 yaşındaki Fatma Sazan'ın değneği silah sayıldı. İddiaya göre 82 yaşındaki Fatma Sazan, evinin önünde kavga eden şahısları görünce yanlarına giderek değneğiyle kavgayı ayırmaya çalıştı. Kavga eden şahıslardan birinin Sazan'a tahta bir sopayla vurması üzerine Sazan değneğiyle karşılık verdi. Kavgaya karıştığı ve şahıslardan birine değnekle vurduğu iddia edilen Sazan hakkında açılan davada kasten yaralama suçu işlediğinden 4 ay hapis günü karşılığı para cezası alırken bu suçu, silah sayılan değnekle işlemesi nedeniyle cezası yarı oranında artarak 6 aya çıkarıldı. 82 yaşındaki Sazan, duruşmadaki iyi hal ve hareketleri nedeniyle cezası indirilerek toplamda 3 bin liraya tekabül eden 5 ay karşılığı cezaya çarptırıldı. İki büklüm cami nöbeti Hakkında kesilen 3 bin liralık adli cezayı ödeyecek gücü olmadığını belirten yaşlı kadına cami bekleme cezası verildi. Her gün iki büklüm bir şekilde Karamanlı Mahallesi'ndeki evinden çıkan Fatma Sazan yaklaşık 500 metre ilerideki İlim Işıktır Camisi'ne giderek 4 saat boyunca cami bahçesinde nöbet tutuyor. 15 Mart 2016 tarihinde Soma 1. Asliye Ceza Mahkemesi'nce karara çıkan cezasının 6 ayını doldurduğunu belirten Fatma Sazan, "Evimin önünde kardeşimin kızının da karıştığı kavga çıktı. Bende kavgayı ayırmak için uğraştım. Kavgayı ayırayım derken bana büyük bir tahtayla vurdular. Bende değnekle vurdum. Bundan dolayı bana ceza verdiler. Bu yaşıma kadar cezaevi, karakol görmedim. Neden verdiler bana bu cezayı. Cezam 10 Mart'ta bitecek. O karlı ve soğuk günlerde burada bekledim. Üşüdüm hasta oldum. Cami içerisinde sobası kaloriferi olmayan kuran kursunda ve cami bahçesinde bekledim. Bu yaştan sonra başa geldi. Ama bundan sonra önümde adam öldürseler de karışmam şahit de olmam" dedi. Cami imamı her gün imzasını alıyor Her gün cami imamı tarafından denetlendiğini ve imza attığını belirten Sazan, "Karakolda ve adliyede düzgün ifade de veremedim. Hakim beye 'Değneği vurmadım, sadece vurur gibi kaldırdım dedim. Kuran-ı getirin el basarım' dedim. 80 yaşından sonra bir çomağı kaldırmakla bu ceza verilir mi? Zaten yaşımdan dolayı camiye gidip oturuyorum, hizmet yapamıyorum. Sadece bir kızım var, onunda kocası felçli. Yemek yok, evime gidip bir parça bir şey yeyip geri geliyorum. Allah canımı alaydı da bunu görmeseydim, bu ceza bana çok zor geldi" dedi. Aldığı cezayı hazmedemeyen 82 yaşındaki Sazan, tüm bu olup bitenleri gözyaşlarına boğuldu.
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 00:49
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 492 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde ilkokul 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Muhammet Oran, otomobillerdeki park sensörünü kullanarak, görme engelliler için akıllı baston yapmış. Muhammet Oran, Teknoloji Tasarım Dersi ödevi için hazırladığı akıllı bastonda, yaydığı ultrasonik sinyallerle geri manevra sırasında otomobille engel arasındaki mesafeyi ölçen park sensörü kullanmış. Helal olsun bu gencimize diyorum.
Baston - Öpeyim Gel 03:26
Baston - Öpeyim Gel 740 izlenme - 7 yıl önce türkiye'nin sayılı "popunk" gruplarından baston'un 2. single çalışması "öpeyim gel"... www.bastonband.net
Özkan Özcan - Baston Havası 02:55
Özkan Özcan - Baston Havası 489 izlenme - 3 yıl önce Özkan Özcan - Baston Havası
Oduna Hayat Vermek - Baston Yapımı 16:54
Oduna Hayat Vermek - Baston Yapımı 70 izlenme - 11 ay önce Mike adlı abimiz kendi huzurlu hayatında balık tutup çeşitli temada bastonlar yapmaktadır.Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz
23 Cü Uluslar Arasi Devrek Baston Ve Kültür Fesitv 03:28
23 Cü Uluslar Arasi Devrek Baston Ve Kültür Fesitv 713 izlenme - 9 yıl önce funda arar
Bastonu Silah Sayılan Fatma Nine 04:41
Bastonu Silah Sayılan Fatma Nine 34 izlenme - 4 ay önce 3 bin liralık adli para cezasını ödemeyemediği için kamu cezası alan ve yaklaşık 7 aydan bu yana cami nöbeti tutan ve İhlas Haber Ajansı'nın sesini Türkiye'ye duyurduğu 82 yaşındaki Fatma Sazan'ın kızı İnci Sarı (62) devletin verdiği bakıcı parası ve yaşlılık maaşıyla geçindiklerini söyledi. Durumlarının iyi olmadığını ve felçli olan eşi Halil Sarı ile annesine devletin yardımıyla baktığını söyleyen İnci Sarı, "Anneme ben bakıyorum. Camiden şimdi geldi, çay yaptım soğuk soğuk ısınsın diye. Annem bir kavgaya karıştığı için bundan şikayet etmişler. Annem kavgayı ayırmak istemiş ama yaşlı ayıramamış. Anneme tahta vurmuşlar. Ben tarlada tütün yapıyordum, eve gelince annem kolum acıyor dedi. Noldu dedim, kavgayı ayırmak isterken oldu dedi. Sözde bu değnekle dövmüş. Bu kadın dövebilir mi onları. Bundan dolayı cami cezası verdiler. Bütün kış geldi gitti, o soğukta hasta oldu. Benden başka bakan da yok. Daha önce hiç ceza almadı. Fakiriz, sadece devletin aylığı ile idare oluyorum. Bakıcı aylığı alıyoruz. Bir de annemin üç aydan üç aya yaşlılık aylığı var. Allah bin kere başkanlardan razı olsun. Yetiremiyoruz anca karnımızı doyuruyoruz, elektrik su, odun derken yetmiyor. Annemin cezasını da ödeyemedik." dedi. "Cezam az kaldı, uğraşmaya değmez" Mart'ın 10'unda cezasının biteceğini söyleyen Fatma Sazan ise, "Cezama az kaldı. Mart'ın 10'unda bitecek. Uğraşmaya değmez. Bitiyor artık. Sağolsun cami hocası da yardım ediyor bana." dedi. Öte yandan Karamanlı Mahallesinde oturan ailenin evlerinin içler acısı durumu dikkat çekti.
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 00:49
Park Sensöründen Görme Engelliler İçin Baston Yapmak 347 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde ilkokul 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Muhammet Oran, otomobillerdeki park sensörünü kullanarak, görme engelliler için akıllı baston yapmış. Muhammet Oran, Teknoloji Tasarım Dersi ödevi için hazırladığı akıllı bastonda, yaydığı ultrasonik sinyallerle geri manevra sırasında otomobille engel arasındaki mesafeyi ölçen park sensörü kullanmış.