Hoşgeldiniz!

Başvurmak Videoları İzle

Vajinal Akıntı Durumlarında Doktora Başvurmak Gerekir Mi? 00:34
Vajinal Akıntı Durumlarında Doktora Başvurmak Gerekir Mi? 36 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Ali Fuat Demirci Vajinal Akıntı Durumlarında Doktora Başvurmak Gerekir mi? Sorusunu yanıtlıyor. Vajina akıntı durumlarında mutlaka doktora başvurmak gerekir. Renksiz, kokusuz yumurtlamayla ilişkili iki adetin tam ortasında 28 gün adeti süren bir kadının 14.günde olan yumurtlama dönemi dışındaki akıntılar eğer birlikte kaşıntı ve koku varsa mutlaka tedavi ettirmelidirler. Ve bu bağlamda da hekime başvurması gerekir.
Kaygı için hangi aşamada profesyonel desteğe başvurmak gerekir? 01:31
Kaygı için hangi aşamada profesyonel desteğe başvurmak gerekir? 15 izlenme - 2 yıl önce Kaygı için profesyonel desteğe başvuracağı zamanı kişi kendiliğinden hisseder. Aile ve iş yaşantısında güçlükler yaşandığında, düşünceler sürekli kaygılar tarafından yönlendirilmeye başladığında kişi profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilir.
Stres için hangi aşamada profesyonel desteğe başvurmak gerekir? 00:49
Stres için hangi aşamada profesyonel desteğe başvurmak gerekir? 8 izlenme - 2 yıl önce Stres için kişi ne zaman profesyonel desteğe başvuracağını kendi belirleyebilir. Kişi iş yapamaz hale geldiğinde, aile ilişkileri bozulduğunda, bu stresle tek başına başa çıkamaz hale geldiğinde profesyonel destek ihtiyacı duyabilir.
Evlilik terapisine ne zaman başvurulmalı? 02:36
Evlilik terapisine ne zaman başvurulmalı? 5 izlenme - 2 yıl önce Evlilik terapisine çeşitli durumlarda başvurmak gerekebilir. Sorun çözmekte zorlanan, kriz halinde olan ya da boşanma aşamasında olan çiftler evlilik terapisine başvurabilirler.
Galatasaray, Hajrovic İçin Fıfa'ya Başvurdu 00:20
Galatasaray, Hajrovic İçin Fıfa'ya Başvurdu 4 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray sözleşmesini feshederek Werder Bremen'e transfer olan İzet Hajrovic için FIFA'ya başvurdu ve oyuncudan tazminat talep etti.