Hoşgeldiniz!

bataklık

Tinky Minky Kukuli - Bata Çıka 00:17
Tinky Minky Kukuli - Bata Çıka 287.315 izlenme - 1 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 01:07
Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 29.428 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 01:17
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 9.782 izlenme - 2 yıl önce Bataklık çocuğu bir anda yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 14.015 izlenme - 2 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz. İlk video için: http://www.izlesene.com/video/korku-filmlerinin-gercege-donusmesi/8150898
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 00:33
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 5.068 izlenme - 1 yıl önce Bir gün olur bataklık çamur, vs gibi yerlerde aracınız kalırsa, bu abimizin yaptığı taktiği aklımıza getirebiliriz. Abimiz patinaj çekmekte zorlanan aracını tahta yardımıyla basit bir şekilde çıkarıyor.
serdar ortac 2008 - nefes -  bataklik 04:12
serdar ortac 2008 - nefes - bataklik 47.165 izlenme - 8 yıl önce izlesenevideo.org/kategori/muzik
İslam Gerçekleri - Şeriat 15:25
İslam Gerçekleri - Şeriat 2.835 izlenme - 7 ay önce Bu yeni model islamcı kesimin batı toplumlarının tüm insani demokratik kaynaklarını kullanarak kendi anti demokratik düşüncelerini kitlelere yaymaya çalışması şeytanca değil mi? Soruyorum kardeşlerim size neden bu yapıya hala hümanizm, insan hakları ve demokratik kanallarla imkanlar sağlanması gerektiğini düşünüyorsunuz? Şeriat isteyen özgürlükçü insanların; ağzından saçılan pislikleri; aslında bir çok tatlı müslümanın bilmediği müslümanlığında gerçekliğini bir müslümandan dinliyoruz.
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 02:02
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 3.954 izlenme - 9 ay önce Bir grup İsrailli Yahudi ve Arap genç, Ortadoğu’daki savaşa karşı birleşip sevgi dolu bir video yayınladı. İsrail’de eğitim bakanlığının bir Yahudi ve Arap çiftin arasındaki aşkın anlatıldığı kitabın okullarda bulundurmasını yasaklaması üzerine, durumu protesto etmek için toplanan Time Out Tel Aviv dergisi, Yahudi ve Arap çiftlerin öpüşmelerinden çok naif bir video hazırladı. Erkek eşcinsel, kadın eşcinsel ve heteroseksüel olmak üzere altı çiftin öpüşmelerinin bulunduğu video ise sosyal medyada neredeyse bomba etkisi yarattı. Video Time Out Tel Aviv'den alınmıştır.
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 04:18
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 15.299 izlenme - 5 yıl önce
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 02:08
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 3.439 izlenme - 2 yıl önce Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 3.631 izlenme - 3 yıl önce bear grylls'i bilenler bilir.bilmeyenler için bu adam bizde serdar kılıç'ın yaptığı doğada tek başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin orta doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım.
Topraktan Tank Çıkması 08:10
Topraktan Tank Çıkması 2.613 izlenme - 2 yıl önce Olay 2002'de gerçekleşiyor.Topraktan çıkan tank ise Stug 40.Almanya'nın 2. dünya savaşında en çok ürettiği zırhlı araçtır(10.500 adet).Anlamadıgım nokta ise nasıl ters döndüğü..Zamanında bataklığın içine devrilmiş ve o şekilde bırakılmış olması muhtemel.
serdar ortaç 04.  bataklık 03:23
serdar ortaç 04. bataklık 7.305 izlenme - 8 yıl önce serdar ortaç 04. bataklık
tuğba ekinci bataklık gülü 04:16
tuğba ekinci bataklık gülü 7.636 izlenme - 8 yıl önce
serdar ortaç bataklık 04:12
serdar ortaç bataklık 6.312 izlenme - 8 yıl önce
tuğba ekinci - bataklık gülü 04:16
tuğba ekinci - bataklık gülü 6.172 izlenme - 8 yıl önce tuğba ekinci
tuğba ekinci - bataklık gülü [2008] 04:16
tuğba ekinci - bataklık gülü [2008] 5.885 izlenme - 8 yıl önce tuğba ekinci - bataklık gülü [2008]
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 994 izlenme - 1 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
tuğba ekinci bataklık gülü 04:16
tuğba ekinci bataklık gülü 3.976 izlenme - 8 yıl önce
Sansar Salvo - Bataklık 04:00
Sansar Salvo - Bataklık 1.370 izlenme - 2 yıl önce Sansar Salvo - Bataklık
Yılkı Atı Doru - Bataklık 11:49
Yılkı Atı Doru - Bataklık 346 izlenme - 8 ay önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir. Yılkı Atı, TRT Çocuk’ta…
Askeri Çıkar(ama)ma 01:29
Askeri Çıkar(ama)ma 784 izlenme - 2 yıl önce Askeri Çıkarma Fiyaskosu. Dünya liderinin sağ sağlim eve dönmesi için dua ettiği kahraman Amerikan askerleri. Gerçekten duaya ihtiyaçları var gibi.
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 09:50
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 524 izlenme - 2 yıl önce Saatlerce, çalışan iş makinalarını hobi olarak izleyen bir milletin ferdi olarak, izlemekten keyif aldığım bol çamurlu bir kurtarma hikayesi. Başrolde şen kahkahaları, ergen hareketleri ile operasyona katılan Rus askerleri ve bu manyak insanlarca nasıl üretilebildiğini çözemediğim T-90 tipi bir muharebe tankı bulunuyor.
tuğba ekinci bataklık gülü 04:20
tuğba ekinci bataklık gülü 1.858 izlenme - 7 yıl önce oydu rüyalarımın prensi
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 10:04
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 502 izlenme - 2 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Abone Olmayı Unutmayın. İzlesenedeki Kanal:http://www.izlesene.com/kanal/gamespawner#/
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 00:59
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 353 izlenme - 2 yıl önce Bataklığa gömülen çocuk diye haber yapılan videonun devamı çıkmış ve ailenin felaketten çok eğlendiği görülmüş
aykan - öldügüme inanamadım 02:13
aykan - öldügüme inanamadım 920 izlenme - 5 yıl önce süper bir ses stqarizzma
Serdar Ortaç - Bataklık 04:12
Serdar Ortaç - Bataklık 558 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Nefes Çıkış Tarihi: 22.05.2008 Pop Şarkı Sözleri: Bir sözünle zevke geldim, Seni karşılıksız sevdim Biraz anlayışlı olsan ,nerde nerde Dokunur mu kalbe susmak, Senin her şeyin konuşmak Biraz elverişli olsan ,nerde nerde Çıkıyorsun olamaz diyorsun, İki kalp bir evde Hümanist olsun, Basit olsun, Anlamsız olsun Ne kalır ki elde Yeter artık,aşksız bıraktık Sabotaj bazında Bu da ders olsun, Magazinsel aşktan flaşlar, Eziyet bazında. Hiç kendime gelemem, bu düzende yürüyemem Gece tek nefes alamam,almasın beni yormasın Senin aşkına üyeyim,hadi gel bir delireyim Bu bataklığa batamam, Batmasın,çok uzatmasın.
Bataklık 04:10
Bataklık 825 izlenme - 7 yıl önce jenerikteki yazılar çok ve çok özeldİr. umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)
Scooby Doo KORKUNÇ BATAKLIK BÖLÜM 1-BAŞLIYORUZ 26:16
Scooby Doo KORKUNÇ BATAKLIK BÖLÜM 1-BAŞLIYORUZ 139 izlenme - 1 yıl önce YENİ SERİ İÇİN GTA VC Yİ SİLMEM GEREKTİ AMA BUDA EĞLENCELİ OLUR İŞALLAH İYİ SEYİRLER...