Hoşgeldiniz!

bataklık

Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 01:07
Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 31.072 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 01:17
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 10.517 izlenme - 3 yıl önce Bataklık çocuğu bir anda yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Serdar Ortac 2008 - Nefes -  Bataklik 04:12
Serdar Ortac 2008 - Nefes - Bataklik 47.180 izlenme - 10 yıl önce izlesenevideo.org/kategori/muzik
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 14.138 izlenme - 3 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz. İlk video için: http://www.izlesene.com/video/korku-filmlerinin-gercege-donusmesi/8150898
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 04:18
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 15.353 izlenme - 6 yıl önce
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 00:33
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 5.326 izlenme - 3 yıl önce Bir gün olur bataklık çamur, vs gibi yerlerde aracınız kalırsa, bu abimizin yaptığı taktiği aklımıza getirebiliriz. Abimiz patinaj çekmekte zorlanan aracını tahta yardımıyla basit bir şekilde çıkarıyor.
Altın Kalpli Adamların Yavru Geyiği Kurtarması 01:15
Altın Kalpli Adamların Yavru Geyiği Kurtarması 914 izlenme - 7 ay önce Afrika'da kendi canını hiçe sayan genç adam bataklığa saplanan yavru geyiği dakikalarca uğraşarak kurtarmış. Altın yürekli adama ve arkadaşları tüm dünyaya iyiliğin ne demek olduğu bir kez daha hatırlatmış.
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 02:08
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 3.658 izlenme - 3 yıl önce Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 02:02
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 4.463 izlenme - 2 yıl önce Bir grup İsrailli Yahudi ve Arap genç, Ortadoğu’daki savaşa karşı birleşip sevgi dolu bir video yayınladı. İsrail’de eğitim bakanlığının bir Yahudi ve Arap çiftin arasındaki aşkın anlatıldığı kitabın okullarda bulundurmasını yasaklaması üzerine, durumu protesto etmek için toplanan Time Out Tel Aviv dergisi, Yahudi ve Arap çiftlerin öpüşmelerinden çok naif bir video hazırladı. Erkek eşcinsel, kadın eşcinsel ve heteroseksüel olmak üzere altı çiftin öpüşmelerinin bulunduğu video ise sosyal medyada neredeyse bomba etkisi yarattı. Video Time Out Tel Aviv'den alınmıştır.
İslam Gerçekleri - Şeriat 15:25
İslam Gerçekleri - Şeriat 2.995 izlenme - 2 yıl önce Bu yeni model islamcı kesimin batı toplumlarının tüm insani demokratik kaynaklarını kullanarak kendi anti demokratik düşüncelerini kitlelere yaymaya çalışması şeytanca değil mi? Soruyorum kardeşlerim size neden bu yapıya hala hümanizm, insan hakları ve demokratik kanallarla imkanlar sağlanması gerektiğini düşünüyorsunuz? Şeriat isteyen özgürlükçü insanların; ağzından saçılan pislikleri; aslında bir çok tatlı müslümanın bilmediği müslümanlığında gerçekliğini bir müslümandan dinliyoruz.
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 4.104 izlenme - 4 yıl önce bear grylls'i bilenler bilir.bilmeyenler için bu adam bizde serdar kılıç'ın yaptığı doğada tek başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin orta doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım.
serdar ortaç 04.  bataklık 03:23
serdar ortaç 04. bataklık 7.305 izlenme - 10 yıl önce serdar ortaç 04. bataklık
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 04:16
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 7.642 izlenme - 10 yıl önce
Topraktan Tank Çıkması 08:10
Topraktan Tank Çıkması 2.728 izlenme - 3 yıl önce Olay 2002'de gerçekleşiyor.Topraktan çıkan tank ise Stug 40.Almanya'nın 2. dünya savaşında en çok ürettiği zırhlı araçtır(10.500 adet).Anlamadıgım nokta ise nasıl ters döndüğü..Zamanında bataklığın içine devrilmiş ve o şekilde bırakılmış olması muhtemel.
Serdar Ortaç Bataklık 04:12
Serdar Ortaç Bataklık 6.315 izlenme - 10 yıl önce
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 04:16
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 6.174 izlenme - 10 yıl önce tuğba ekinci
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü [2008] 04:16
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü [2008] 5.886 izlenme - 10 yıl önce tuğba ekinci - bataklık gülü [2008]
tuğba ekinci bataklık gülü 04:16
tuğba ekinci bataklık gülü 3.979 izlenme - 10 yıl önce
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 1.366 izlenme - 3 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
Tank Suyun İçinden Giderse 00:29
Tank Suyun İçinden Giderse 22 izlenme - 4 hafta önce
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 04:20
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 1.888 izlenme - 9 yıl önce oydu rüyalarımın prensi
Serdar Ortaç - Bataklık 04:12
Serdar Ortaç - Bataklık 1.152 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nefes Çıkış Tarihi: 22.05.2008 Pop Şarkı Sözleri: Bir sözünle zevke geldim, Seni karşılıksız sevdim Biraz anlayışlı olsan ,nerde nerde Dokunur mu kalbe susmak, Senin her şeyin konuşmak Biraz elverişli olsan ,nerde nerde Çıkıyorsun olamaz diyorsun, İki kalp bir evde Hümanist olsun, Basit olsun, Anlamsız olsun Ne kalır ki elde Yeter artık,aşksız bıraktık Sabotaj bazında Bu da ders olsun, Magazinsel aşktan flaşlar, Eziyet bazında. Hiç kendime gelemem, bu düzende yürüyemem Gece tek nefes alamam,almasın beni yormasın Senin aşkına üyeyim,hadi gel bir delireyim Bu bataklığa batamam, Batmasın,çok uzatmasın.
Askeri Çıkar(Ama)ma 01:29
Askeri Çıkar(Ama)ma 870 izlenme - 3 yıl önce Askeri Çıkarma Fiyaskosu. Dünya liderinin sağ sağlim eve dönmesi için dua ettiği kahraman Amerikan askerleri. Gerçekten duaya ihtiyaçları var gibi.
Yılkı Atı Doru - Bataklık 11:49
Yılkı Atı Doru - Bataklık 465 izlenme - 2 yıl önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir. Yılkı Atı, TRT Çocuk’ta…
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 09:50
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 643 izlenme - 3 yıl önce Saatlerce, çalışan iş makinalarını hobi olarak izleyen bir milletin ferdi olarak, izlemekten keyif aldığım bol çamurlu bir kurtarma hikayesi. Başrolde şen kahkahaları, ergen hareketleri ile operasyona katılan Rus askerleri ve bu manyak insanlarca nasıl üretilebildiğini çözemediğim T-90 tipi bir muharebe tankı bulunuyor.
Zürafa Zor Durumda:) 01:41
Zürafa Zor Durumda:) 1.300 izlenme - 9 yıl önce bataklıga düşen zurafanın son anları:)))
Aykan - Öldügüme İnanamadım 02:13
Aykan - Öldügüme İnanamadım 927 izlenme - 7 yıl önce süper bir ses stqarizzma
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 10:04
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 517 izlenme - 4 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Abone Olmayı Unutmayın. İzlesenedeki Kanal:http://www.izlesene.com/kanal/gamespawner#/
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 00:59
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 386 izlenme - 3 yıl önce Bataklığa gömülen çocuk diye haber yapılan videonun devamı çıkmış ve ailenin felaketten çok eğlendiği görülmüş
Bataklık 04:10
Bataklık 826 izlenme - 8 yıl önce jenerikteki yazılar çok ve çok özeldİr. umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)