Hoşgeldiniz!

bataklık

Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 01:07
Bataklık Çocuğu Ve Adamı Bir Anda Yuttu 30.291 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 01:17
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 10.234 izlenme - 2 yıl önce Bataklık çocuğu bir anda yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 14.094 izlenme - 2 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz. İlk video için: http://www.izlesene.com/video/korku-filmlerinin-gercege-donusmesi/8150898
Serdar Ortac 2008 - Nefes -  Bataklik 04:12
Serdar Ortac 2008 - Nefes - Bataklik 47.175 izlenme - 9 yıl önce izlesenevideo.org/kategori/muzik
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 00:33
Çamura Saplanan Aracı Kurtarmanın En Basit Yolu! 5.232 izlenme - 2 yıl önce Bir gün olur bataklık çamur, vs gibi yerlerde aracınız kalırsa, bu abimizin yaptığı taktiği aklımıza getirebiliriz. Abimiz patinaj çekmekte zorlanan aracını tahta yardımıyla basit bir şekilde çıkarıyor.
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 04:18
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 15.341 izlenme - 5 yıl önce
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 02:08
Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu 3.559 izlenme - 2 yıl önce Bataklık Çocuğu Bir Anda Yuttu Brezilya'da yaşanan olayda bataklık kenarında yaprakları temizlerken bir anda gelişen olayları izliyoruz.
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 02:02
Yahudi - Arap Dostluğu İçin Öpüşmek 4.249 izlenme - 2 yıl önce Bir grup İsrailli Yahudi ve Arap genç, Ortadoğu’daki savaşa karşı birleşip sevgi dolu bir video yayınladı. İsrail’de eğitim bakanlığının bir Yahudi ve Arap çiftin arasındaki aşkın anlatıldığı kitabın okullarda bulundurmasını yasaklaması üzerine, durumu protesto etmek için toplanan Time Out Tel Aviv dergisi, Yahudi ve Arap çiftlerin öpüşmelerinden çok naif bir video hazırladı. Erkek eşcinsel, kadın eşcinsel ve heteroseksüel olmak üzere altı çiftin öpüşmelerinin bulunduğu video ise sosyal medyada neredeyse bomba etkisi yarattı. Video Time Out Tel Aviv'den alınmıştır.
İslam Gerçekleri - Şeriat 15:25
İslam Gerçekleri - Şeriat 2.946 izlenme - 1 yıl önce Bu yeni model islamcı kesimin batı toplumlarının tüm insani demokratik kaynaklarını kullanarak kendi anti demokratik düşüncelerini kitlelere yaymaya çalışması şeytanca değil mi? Soruyorum kardeşlerim size neden bu yapıya hala hümanizm, insan hakları ve demokratik kanallarla imkanlar sağlanması gerektiğini düşünüyorsunuz? Şeriat isteyen özgürlükçü insanların; ağzından saçılan pislikleri; aslında bir çok tatlı müslümanın bilmediği müslümanlığında gerçekliğini bir müslümandan dinliyoruz.
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 3.862 izlenme - 4 yıl önce bear grylls'i bilenler bilir.bilmeyenler için bu adam bizde serdar kılıç'ın yaptığı doğada tek başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin orta doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım.
Topraktan Tank Çıkması 08:10
Topraktan Tank Çıkması 2.683 izlenme - 2 yıl önce Olay 2002'de gerçekleşiyor.Topraktan çıkan tank ise Stug 40.Almanya'nın 2. dünya savaşında en çok ürettiği zırhlı araçtır(10.500 adet).Anlamadıgım nokta ise nasıl ters döndüğü..Zamanında bataklığın içine devrilmiş ve o şekilde bırakılmış olması muhtemel.
serdar ortaç 04.  bataklık 03:23
serdar ortaç 04. bataklık 7.305 izlenme - 9 yıl önce serdar ortaç 04. bataklık
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 04:16
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 7.639 izlenme - 9 yıl önce
Serdar Ortaç Bataklık 04:12
Serdar Ortaç Bataklık 6.315 izlenme - 9 yıl önce
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 04:16
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü 6.172 izlenme - 9 yıl önce tuğba ekinci
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü [2008] 04:16
Tuğba Ekinci - Bataklık Gülü [2008] 5.885 izlenme - 9 yıl önce tuğba ekinci - bataklık gülü [2008]
tuğba ekinci bataklık gülü 04:16
tuğba ekinci bataklık gülü 3.976 izlenme - 9 yıl önce
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 06:14
Bataklıktan Koyun Çıkartıp Kalbini Çiğ Çiğ Yemek 1.245 izlenme - 2 yıl önce Bear Grylls'i bilenler bilir.Bilmeyenler için bu adam bizde Serdar Kılıç'ın yaptığı Doğada Tek Başına programının akla hayale gelecek en ekstrem halini yapar. Bu bölümde de bataklıktan ölü koyunu çıkartıp derisini yüzüp kendine uyku tulumu yapıyor. Kalbini de çıkartıp cıkla cıkla ekmeksiz (çiğ çiğ) yiyor. Yemeden önce de bu kalbin çiğ çiğ yenmesi geleneğinin Orta Doğu'da bir gelenek olduğu söylüyor ama ben şahsen hiç duymadım. Not:Olaylar İrlanda'da geçiyor.
Sansar Salvo - Bataklık 04:00
Sansar Salvo - Bataklık 1.368 izlenme - 3 yıl önce Sansar Salvo - Bataklık
Yılkı Atı Doru - Bataklık 11:49
Yılkı Atı Doru - Bataklık 425 izlenme - 1 yıl önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir. Yılkı Atı, TRT Çocuk’ta…
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 04:20
Tuğba Ekinci Bataklık Gülü 1.872 izlenme - 8 yıl önce oydu rüyalarımın prensi
Askeri Çıkar(Ama)ma 01:29
Askeri Çıkar(Ama)ma 843 izlenme - 3 yıl önce Askeri Çıkarma Fiyaskosu. Dünya liderinin sağ sağlim eve dönmesi için dua ettiği kahraman Amerikan askerleri. Gerçekten duaya ihtiyaçları var gibi.
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 09:50
1000 HP Gücündeki Tankı Bataklığa Saplamak 603 izlenme - 2 yıl önce Saatlerce, çalışan iş makinalarını hobi olarak izleyen bir milletin ferdi olarak, izlemekten keyif aldığım bol çamurlu bir kurtarma hikayesi. Başrolde şen kahkahaları, ergen hareketleri ile operasyona katılan Rus askerleri ve bu manyak insanlarca nasıl üretilebildiğini çözemediğim T-90 tipi bir muharebe tankı bulunuyor.
Serdar Ortaç - Bataklık 04:12
Serdar Ortaç - Bataklık 865 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nefes Çıkış Tarihi: 22.05.2008 Pop Şarkı Sözleri: Bir sözünle zevke geldim, Seni karşılıksız sevdim Biraz anlayışlı olsan ,nerde nerde Dokunur mu kalbe susmak, Senin her şeyin konuşmak Biraz elverişli olsan ,nerde nerde Çıkıyorsun olamaz diyorsun, İki kalp bir evde Hümanist olsun, Basit olsun, Anlamsız olsun Ne kalır ki elde Yeter artık,aşksız bıraktık Sabotaj bazında Bu da ders olsun, Magazinsel aşktan flaşlar, Eziyet bazında. Hiç kendime gelemem, bu düzende yürüyemem Gece tek nefes alamam,almasın beni yormasın Senin aşkına üyeyim,hadi gel bir delireyim Bu bataklığa batamam, Batmasın,çok uzatmasın.
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 10:04
Minecraft Redstone Bataklık Tuzağı Yapımı 515 izlenme - 3 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Abone Olmayı Unutmayın. İzlesenedeki Kanal:http://www.izlesene.com/kanal/gamespawner#/
Aykan - Öldügüme İnanamadım 02:13
Aykan - Öldügüme İnanamadım 925 izlenme - 6 yıl önce süper bir ses stqarizzma
Çamur Bataklığa Balıklama Atlama 00:08
Çamur Bataklığa Balıklama Atlama 48 izlenme - 4 ay önce Arkadaşları tarafından trollenerek bataklığa deniz gibi balıklama girmek isteyen çocuğun hazin sonu kameralara böyle yansıdı.
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 00:59
Suya Gömülen Aile 2 (Bataklıktan Çıkış) 372 izlenme - 2 yıl önce Bataklığa gömülen çocuk diye haber yapılan videonun devamı çıkmış ve ailenin felaketten çok eğlendiği görülmüş
Bataklık 04:10
Bataklık 826 izlenme - 8 yıl önce jenerikteki yazılar çok ve çok özeldİr. umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)
Çamura Batan Adamı Kurtarma Operasyonu 04:07
Çamura Batan Adamı Kurtarma Operasyonu 236 izlenme - 2 yıl önce Çamura batan adamı kurtarmak için Kepçe devreye giriyor. 03.03.2015 günü birool.com kanalına yüklediğim 'Çamura Batan Adamı Kurtarma Operasyonu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/wapara kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...